Strona 293 z 301 PierwszyPierwszy ... 193243283289290291292293294295296297 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,761 do 8,790 z 9027

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
    jak piłkarze mają wygrywać na mundialu skoro w kraju jest łamana konstytucja?
    Dokładnie takiego samego smsa dostałem od kumpla po meczu z Senegalem

Ps. Oczywiscie dla beki, nie mam kumpli kodziarzy.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Ps. Oczywiscie dla beki, nie mam kumpli kodziarzy.
    Ulżyło nam...

Mam nadzieję że Fabiański w końcu dostanie szanse i inni którzy nie załapali się w pierwszym składzie.Wygrać i tak nie wygrają a chociaż na wycieczkę tylko nie przyjadą

Legionista Awatar Jestem
    Może dajmy spokój polityce ponieważ na nią jest miejsce w innym miejscu tego forum.

Czy mamy polskiego kandydata do zastąpienia Adasia? Michniewicz bardzo się stara ale raczej wątpię żeby się przyjął. Nowak? - nie wiem jak tam jego relacje z Rudym. Ojrzyński pewnie zbyt cienki. Rudy niech weźmie kogoś od piłki kobiecej i będzie git, trzeba powielać dobre rozwiązania
    Z zagranicznych to trafimy na jakiegoś bezrobotnego od roku Włocha albo Francuza lub Holendra, w dodatku oni uwielbiają od razu dużą grupą przejąć władzuchnę nad reprą.

p.s. Jednak mała reforma ekstraklapy by się przydała, minimum jeden polski junior na boisku plus zmniejszenie liczby meczów z ogórami.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Stanowski w podzięce dla swojego kumpla piłkarzynę za skład na wczorajszy mecz 3 dni przed gwizdkiem jedzie po Lewym i Nawałce. Żena ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Stanowski w podzięce dla swojego kumpla piłkarzynę za skład na wczorajszy mecz 3 dni przed gwizdkiem jedzie po Lewym i Nawałce. Żena ...
    a po kim ma jechać? Nawałka zawalił kompletnie ten mundial, Lewy kolejną już imprezę mistrzowską kopie się po czole i jeszcze zwala winę na kolegów. Prawdziwy kapitan. Lewandowski mocno ostatnio odpłynął swoją drogą.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czy mamy polskiego kandydata do zastąpienia Adasia?
    Michał Probierz
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Michał Probierz
    Zapomniałem o geniuszu z Krakowa obecnie
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Może być ciężki okres przed reprezentacją. Piszczek i Kuba pewnie zakończą po MŚ kariery reprezentacyjne, a z nimi pewnie też Fabian. Wypowiedź Glika też taka jakby świadczyło, że z kadrą będzie kończył (co też mówił Staszewski, po czym Hajto go wyśmiał). Też nie wierzę, żeby Krychowiak jeszcze wrócił na właściwe tory i się odbudował. I w porównaniu do EURO nagle stracimy cały kręgosłup. Z liderów zostanie Lewy i Grosik. Jeśli chodzi o żołnierzy Nawałki to pewnie też nie będzie już Jędzy, Mączyńskiego i Peszki.

Czy to już na zachodzie czy jeszcze w Ekstraklasie mamy grupkę piłkarzy z których coś może wyrosnąć.
    W obronie: Dawidowicz, Szymiński, Reca, Jaroszyński, Marcjanik, Jach, Bednarek, Gumny, Wieteska, Bochniewicz
    W pomocy: Żurkowski, Piotrowski, Szymański, drugi Szymański, Murawski
    Na skrzydłach: Jóźwiak, Michalak, Frankowski
    W ataku: Piątek, Niezgoda, Stępiński

Tylko to są wszystko dopiero kandydaci na piłkarzy. Równie dobrze zamiast zagranicznych karier w niezłych ligach i klubach mogą być co najwyżej przeciętniakami w naszej lidze. Obawiam się, że z awansem do następnego EURO jeśli nam tutaj nagle nie wyskoczą z talentem i formą może być problem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Może być ciężki okres przed reprezentacją. Piszczek i Kuba pewnie zakończą po MŚ kariery reprezentacyjne, a z nimi pewnie też Fabian. Wypowiedź Glika też taka jakby świadczyło, że z kadrą będzie kończył (co też mówił Staszewski, po czym Hajto go wyśmiał). Też nie wierzę, żeby Krychowiak jeszcze wrócił na właściwe tory i się odbudował. I w porównaniu do EURO nagle stracimy cały kręgosłup. Z liderów zostanie Lewy i Grosik. Jeśli chodzi o żołnierzy Nawałki to pewnie też nie będzie już Jędzy, Mączyńskiego i Peszki.

Czy to już na zachodzie czy jeszcze w Ekstraklasie mamy grupkę piłkarzy z których coś może wyrosnąć.
    W obronie: Dawidowicz, Szymiński, Reca, Jaroszyński, Marcjanik, Jach, Bednarek, Gumny, Wieteska, Bochniewicz
    W pomocy: Żurkowski, Piotrowski, Szymański, drugi Szymański, Murawski
    Na skrzydłach: Jóźwiak, Michalak, Frankowski
    W ataku: Piątek, Niezgoda, Stępiński

Tylko to są wszystko dopiero kandydaci na piłkarzy. Równie dobrze zamiast zagranicznych karier w niezłych ligach i klubach mogą być co najwyżej przeciętniakami w naszej lidze. Obawiam się, że z awansem do następnego EURO jeśli nam tutaj nagle nie wyskoczą z talentem i formą może być problem.
    Całkiem zacna 11 na Ligę Narodów:

Szczęsny
    Bereś-Bednarek-Pazdan-Rybus
    Grosik-Zieliński-Linetty-Kurzawa
    Milik-Lewy

Nie przesadzajmy, jest kim grać.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    czego się teraz w[pierdalasz? Trzeba było wchodzić w zakład jak była okazja
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Kurczę.. przegapiłem to, a szkoda..

Ale, jak zbinky chce to wystarczy SMS na "siepomaga" i będzie okej względem tego zakładu, bo jednak go nie potwierdziłem.
    Jak chcesz to wysyłaj. Zakładu nie było więc i jego rozliczenia także nie ma. Tyle.
    Jedyne co mogę stwierdzić to, że miałeś rację

Legionista
    Całkiem zacna 11 na Ligę Narodów:

Szczęsny
    Bereś-Bednarek-Pazdan-Rybus
    Grosik-Zieliński-Linetty-Kurzawa
    Milik-Lewy

Nie przesadzajmy, jest kim grać.
    Przecież poza Linettym i Kurzawą właśnie taki skład w dużej mierze grał. Efekty widzieliśmy. Cała nadzieja w tym, że Portugalia też powoli nie ma kim grać.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    czego się teraz w[pierdalasz? Trzeba było wchodzić w zakład jak była okazja
    Jakbyś się nie srał w co drugim temacie z gotowością zakładów, a później ich tak nie przeżywał to bym się pewnie nie "wpierdalał". Tak zwyczajnie byłem ciekaw twojej postawy i nie jestem zdziwiony.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Przecież poza Linettym i Kurzawą właśnie taki skład w dużej mierze grał. Efekty widzieliśmy. Cała nadzieja w tym, że Portugalia też powoli nie ma kim grać.
    a to jest zły skład?
    4 ostanie lata to jeden z lepszych naszych okresów, dwa duże turnieje. Mało? 12 lat nas na MŚ nie było, o Europie nie wspominając, bo tylko 2 razy tam byliśmy (jako gospodarz i jako ekipa Nawałki z awansem). Dostaliśmy w dupe 2 mecze i płacz w narodzie jakby nas Eskimosi z Grenlandii zgwałcili.

Zluzujta majty, bo ciśnienie podnosicie tym polski biadoleniem.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jakbyś się nie srał w co drugim temacie z gotowością zakładów, a później ich tak nie przeżywał to bym się pewnie nie "wpierdalał". Tak zwyczajnie byłem ciekaw twojej postawy i nie jestem zdziwiony.
    tobie już ruro miedziana nie raz tłumaczyłem - żadnym partnerem do rozmowy nie jesteś. Prujesz się na tym forum zasrańcu non stop. A o moją postawę się nie martw - być może gdzieś kiedyś dane nam będzie poznać się na żywo - wtedy zobaczymy kto jaką postawę przyjmie

Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    tobie już ruro miedziana nie raz tłumaczyłem - żadnym partnerem do rozmowy nie jesteś. Prujesz się na tym forum zasrańcu non stop. A o moją postawę się nie martw - być może gdzieś kiedyś dane nam będzie poznać się na żywo - wtedy zobaczymy kto jaką postawę przyjmie
    Oho, trafiłem w punkt... żeby ci portki nie pękły.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    a to jest zły skład?
    4 ostanie lata to jeden z lepszych naszych okresów, dwa duże turnieje. Mało? 12 lat nas na MŚ nie było, o Europie nie wspominając, bo tylko 2 razy tam byliśmy (jako gospodarz i jako ekipa Nawałki z awansem). Dostaliśmy w dupe 2 mecze i płacz w narodzie jakby nas Eskimosi z Grenlandii zgwałcili.

Po pierwsze ignorancie, to na EURO graliśmy trzykrotnie. Po drugie tak, to jest zły skład, co wszyscy widzieliśmy. A po trzecie, jak ci się nie podoba polskie biadolenie to stad wypierd.alaj.

Legionista Awatar Antares
    a to jest zły skład?

Tylko, że nam taki wynik na EURO zrobił taki skład:
    Fabian
    Piszczek Glik Pazdan Jędza
    Kuba Krychowiak Mączyński Grosik
    Milik Lewy

Na MŚ nam awansował taki skład:
    Fabian
    Piszczek Glik Pazdan Rybus
    Kuba Krychowiak Mączyński Grosik
    Zieliński
    Lewandowski

A więc to o połowę inny skład niż ten zaprezentowany przez Ciebie.
    Szczęsny
    Bereś Bednarek Pazdan Rybus
    Grosik Zieliński Linetty Kurzawa
    Milik Lewy
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Czekam tylko jak Janekx89 napisze o tym, że Glik na feralnej siatkonodze był jeszcze mocno "wczorajszy", bo jak ja to tutaj napiszę to mnie wezmą za idiotę
    Nikt tego nie napisze bo Kołakowski dobrze soli sprzedajnym dziennikarzynom, a Janekx jakby sypnął coś przeciwko Glikowi to pierwszy kundel Kołakowskiego, tęczowy Krzysio, zaraz by załatwił, że jego personalia wypłyną do publicznej wiadomości. Tyle Krzysio ma, że sobie na Lewandowskiego poszczeka bo ten miał zawsze wyjebane na weszło, a jak był pod Kucharskim to już w ogóle.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nikt tego nie napisze bo Kołakowski dobrze soli sprzedajnym dziennikarzynom, a Janekx jakby sypnął coś przeciwko Glikowi to pierwszy kundel Kołakowskiego, tęczowy Krzysio, zaraz by załatwił, że jego personalia wypłyną do publicznej wiadomości. Tyle Krzysio ma, że sobie na Lewandowskiego poszczeka bo ten miał zawsze wyjebane na weszło, a jak był pod Kucharskim to już w ogóle.
    Poszczeka nie poszczeka to co Lewy dziś odjebał na konferencji to dramat .C H U J nie kapitan .

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Po pierwsze ignorancie, to na EURO graliśmy trzykrotnie. Po drugie tak, to jest zły skład, co wszyscy widzieliśmy. A po trzecie, jak ci się nie podoba polskie biadolenie to stad wypierd.alaj.

Wątek ciekawszy niż Polityka

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czy mamy polskiego kandydata do zastąpienia Adasia?
    Bukmacherzy wystawili kursy.

Legionista
    Zdzisiu Kręcina

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Poszczeka nie poszczeka to co Lewy dziś odjebał na konferencji to dramat .C H U J nie kapitan .
    Jest gdzieś w sieci ta konferencja w całości ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Jest gdzieś w sieci ta konferencja w całości ?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Stout
    Dzięki.
    Przy okazji amietaj- ręce uniesione wysoko.
    -
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Jedna wypowiedź Lewego szczególnie utkwiła mi w pamięci, a mianowicie że został wyszkolony jako zawodnik poruszający się w wyznaczonej strefie boiska, gdzie rola ograniczona jest do podań i wykończeń, natomiast nie potrafi przebiec kiwając po drodze kilku zawodników. Tak się niestety gra obecnie w profesjonalnych klubach, mówię niestety gdyż polskiej reprezentacji/klubom tego typu styl taktyczny nigdy nie służył (brak technicznych/szybkich zawodników), a później przyjeżdża taki Lewandowski na zgrupowanie reprezentacyjne i jest niemoc.

Kolejna sprawa to reprezentacja oparta na pewnych umiejętnościach piłkarzy i tu do dyspozycji są dwie ścieżki rozwojowe:

1. Naturalizowanie piłkarzy - w Polsce raczej nie ma "klimatu" na tego typu posunięcia ze strony PZPN
    2. Jeżeli nie naturalizacja to jedyne co pozostaje to budowa reprezentacji w oparciu o pewną dominującą umiejętność kadry, np. motoryka, fizyczność, technika.

No tak, nie potrafią wygrać to trzeba nakupować murzynów
    W PZPN od dawna jest klimat na naturalizacje. Zaczęło się od Olisadebe, później był Roger, a później zbieranina różnych odpadów w wykonaniu Smudy.
    Nawałka z Legii won!
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    No w sumie racja. W każdym razie, syf w kadrze jest znacznie większy, niż mogło się wydawać.
    #teamMioduski

Legionista
    Najlepszym podsumowaniem MŚ w naszym wykonaniu był komentarz Laskowskiego: "Mamy mundial w 4K. Kolumbia, Kazań, klęska, a czwarte K niech sobie państwo sami dopowiedzą".

W naszej grupie(IMO najsłabszej obok grupy A) najlepszą piłkę pokazała Japonia. Z nimi dopiero zagramy. Mamy tego pecha, że tym razem w meczu o Honor gramy z przeciwnikiem który wciąż ma o co walczyć, na naszych poprzednich Mundialach ostatni mecz graliśmy z rywalami pewnymi swego losu(nie wyjście z grupy) to i o zwycięstwo było łatwiej. Może się okazać, że to będzie nasz najgorszy występ na Mistrzostwach Świata w historii naszej reprezentacji.

Na imprezie na której wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik nic nie było. Ani taktyka, ani przygotowanie fizyczne, ani ustawienie ani wykonawcy. Mamy za to kwasy w szatni i kapitana, który w momentach gdy powinien pokazać jaja, pokazał środkowy palec kibicom i kolegom z drużyny, sugerując, że oni są zbyt słabi(bo przecież nie On, on stawia siebie na równi z Messim i Cristiano Ronaldo).

Czy Boniek przed mistrzostwami myślał o nowym selekcjonerze? Myślę, że tak. Umowa Nawałki jest skonstruowana tak, że obowiązuje do ostatniego meczu granego przez Polaków na mundialu. Nikt się pewnie nie spodziewał, że nastąpi to tak szybko, ale większość pewnie się spodziewała, że niezależnie od wyniku reprezentacji na Mundialu, Nawałka opuści kadrę.

Nawałka zayebał nam Mundial, to niezaprzeczalny fakt. Wiele rzeczy od dłuższego czasu robił nie tak jak powinien, ale umniejszanie radości jaką nam(a przynajmniej mi) dał razem z tą kadrą jest dla mnie jakimś nieporozumieniem. Pamiętam za to, że na Euro'16 taktycznie wyglądaliśmy znacznie lepiej(bezproduktywne stałe fragmenty gry zarówno Portugalii jak i Szwajcarii) bardzo dobra gra z Niemcami(mieliśmy 2 setki, Niemcy żadnej). Pewnie, media wyjście z grupy na Euro rozdmuchały do rozmiarów zwycięstwa na całym turnieju, ale sam turniej był w naszym wykonaniu niezły.

No i jeszcze jedna sprawa. Mama tragicznych dziennikarzy sportowych w Polsce. Przez całą dzisiejszą (tzn. wczorajszą) konferencję brakowało konkretnych i sensownych pytań. Pytania wcale nie musiały być ogólnikowe, można było spytać po co powoływany był Peszko, dlaczego zabierano kontuzjowanych zawodników, dlaczego ostatnie sparingi graliśmy ustawieniem 3-5-2 a na mecz otwarcia wyszliśmy innym, i to w takim zestawieniu w jakim zespół nie grał przez ani jedną minutę. Dzisiaj dziennikarze uderzają w kadrę, sztab i zawodników. Ale źle nie jest od niedzieli, źle to wyglądało od dawna, ale oni twierdza, że nie było absolutnie żadnych sygnałów sugerujących, że coś może być nie tak. Litości.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 26-06-2018 o 01:13 Powód: kwadraciki
    Team Legia Team Klaf

Uprawnienia umieszczania postów