Strona 291 z 308 PierwszyPierwszy ... 191241281287288289290291292293294295301 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,701 do 8,730 z 9235

Wątek: Reprezentacja

Cytat Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Czyli jesteśmy najgorszym zespołem z Europy na MŚ jak dotąd?
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale prócz Rosji, Islandii, Anglii, oraz reprezentacji z p.iberyjskiego i bałkanów gdzie z natury rodzą się wszechstronni piłkarze, cała reszta korzysta z naturalizowanych piłkarzy, bo wychodzi na to że budowanie składu reprezentacyjnego w oparciu o najlepsze cechy motoryczno-techniczno-fizyczne w dzisiejszym świecie futbolu jest jedyną droga do osiągnięcia sukcesu, bo co by nie powiedzieć, zachodni/środkowy Europejczyk jednak nie posiądzie pewnych umiejętności i analogicznie na odwrót.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Mega zawód. Moim zdaniem misja Nawałki właśnie się skończyła. Nawet jednego jasnego punktu w dwóch meczach na mistrzostwach.
    LEEEEOOOO HELP!!!!
    bo w takim razie tylko zagraniczny szkoleniowiec mógłby przejąć schedę po polskim selekcjonerze i to najlepiej taki który już w jakiś sposób poznał ten polski światek futbolu od kulis. Pytanie tylko, czy jeszcze jest obrażony na PZPN.

Legionista Awatar LOL3K
    No to balonik pompowany po eliminacjach jebnoł tak, że do teraz słychać
    Po Senegalu wiadomo było, że dziś będzie raczej lipa, ale że aż taka...
    Fabiana mógł wystawić to chociaż pierwszego gola go wyłapał.
    Szczęsny to jakieś nieporozumienie.
    Grał w tym sezonie w 1/5 meczów, Fabian cały sezon.
    W sparingach przed wylotem Fabian spokój i dobre interwencje, Szczęsny elektryczny.
    Yebane przywiązanie do nazwisk Nawałki.
    Dobre to było na jakiś Kazachstan czy Armenię...

Zero taktyki, zero pomysłu na grę, zero przygotowanych stałych fragmentów gry, zero kondycji.

http://weszlo.com/2018/06/24/panie-a...artek-dymisji/
    Najlepszą akcję zaliczyłeś po meczu z Senegalem, jak pobiegłeś po całusa do żony.

Jeszcze wperdol z Japonią i można zacząć wakacje i wrócić do robienia hajsu na reklamach.
    Mam nadzieję, że wyjdzie Fabiańśki, Kurzawa i cała reszta rezerwowych co nie zagrała jeszcze ani minuty, oprócz pedała peszki.
    Pół Fabian, pół Białkowski. A niech ma występ na MŚ.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    ...

Nie rozumiem czemu nie dał szansy Kurzawie, ale teraz to już ch... z tym.
    ...
    Przecież tutejsza większość krzyczała, że Kurzawa za słaby do Legii a "pedał w szaliczku" (cytat, i to dobry!) najwyraźniej czyta nasze forum i się słucha
    Tak się kończy trenowanie i ustawianie drużyny bez jaj i bez pomysłu, niebranie najlepszych do kadry (fakt, mało tych pominiętych ale jednak kilku się znajdzie), niewystawianie najmocniejszego składu.
    Ponadto zemściła się "strategia grania na ranking" czyli albo z ogórami albo w ogóle niegrania meczów towarzyskich.

p.s. Mamy szczęście, że Adaś popadł w stan samouwielbienia i nie chciał nawet słyszeć o prowadzeniu Legii
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar 19Christoph16
    Pytanie Panowie.
    W czym taki np Mierzejewski jest gorszy od Krychowiaka?
    Jak to jest ze piłkarz z forma który został wybrany najlepszym pomocnikiem w lidze Kangurów nie był brany pod uwagę. Natomiast piłkarz (bez formy) który grzał lawę w przeciętniaku PL dostaje powołanie od tak sobie?
    Pytam bo dla mnie jest to po prostu fenomen tych MS.
    Ostatnio edytowane przez 19Christoph16 ; 25-06-2018 o 00:50

Legionista Awatar Lorenzo
    Tak nawisem to zzakulisowe szambo z kadry powoli zaczyna wybijać.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Chmielo
    Można by rzec... szkoda, że nareszcie. Niektórym może spadną klapki z oczu, bo widocznie umiejętność dedukcji i zdroworozsądkowego myślenia nie są ich mocną stroną.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Można by rzec... szkoda, że nareszcie. Niektórym może spadną klapki z oczu, bo widocznie umiejętność dedukcji i zdroworozsądkowego myślenia nie są ich mocną stroną.
    Czekam tylko jak Janekx89 napisze o tym, że Glik na feralnej siatkonodze był jeszcze mocno "wczorajszy", bo jak ja to tutaj napiszę to mnie wezmą za idiotę
    #teamMioduski

Legionista Awatar Jestem
    To Adaś odchodzi po Mundialu? Bo inaczej szykuje się nam kolejny wpierdziel na jesieni

Oprócz tego, że Sławek dzielnie wypełniał swoje obowiązki i wnosił "wiele" do reprezentacji aż Gliku się zmęczył nadmiernie, to co jeszcze wybiło?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Jutro konferencja Lewandowskiego. Czyżby pożegnanie z kadrą?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To Adaś odchodzi po Mundialu? Bo inaczej szykuje się nam kolejny wpierdziel na jesieni

Oprócz tego, że Sławek dzielnie wypełniał swoje obowiązki i wnosił "wiele" do reprezentacji aż Gliku się zmęczył nadmiernie, to co jeszcze wybiło?
    Według Stanowskiego, który dobrze żyje z Bońkiem Nawałka wyleciałby nawet przy dobrym wyniku na Mundialu. Pewna formuła się wyczerpała i już też dosyć jego dziwactw mieli. Takie plotki już dużo wcześniej zresztą krążyły, chyba zaczął o tym Staszewski pisać. Może stąd te kombinacje z 3-5-2? Chciał się podpromować jeszcze i pokazać, że nie jest jednowymiarowym trenerem grającym 4-5-1 ewentualnie 4-4-2? Może liczył na angaż w swojej wymarzonej Serie A gdzie wiele klubów tak gra?

Ale to nie jest tylko Nawałki wina. Przed EURO piłkarze mieli za sobą zupełnie inne sezony. Krychowiak wypromował się z Sevilli do PSG, Milik z Ajaxu do Napoli, Zieliński z Empoli do Napoli, Glik z Torino do Monaco, Mączyński był w dobrej formie, a wręcz temu co się o nim pisało to dla reprezentacji jego strata to duży problem. Jedynie Kuba miał problem z regularną grą.

A teraz z tej jedenastki co wyszła?
    Szczęsny rezerwowy w Juve
    Piszczek przede wszystkim 2 lata starszy i w tym sezonie poważna kontuzja, biodro ma podobno na wykończeniu, jak się mu posypie to będzie po karierze.
    Bednarek 5 meczów w sezonie w Southampton
    Pazdan grał w Legii i jako jedynie solidnie wypadł
    Rybus grał w Lokomotivie, ale natłukł 50 meczów w kadrze i ile z nich było dobrych?
    Bereś niezły sezon w Sampie, ale tam rzadko mu pozwalano atakować, a tu wahadło musi dawać też wiatr z przodu
    Krychowiak od dwóch lat ma problem z graniem w piłce klubowej
    Góralski pół rezerwowy w Ludogorcu, w lidze bułgarskiej...
    Zieliński rezerwowy w Napoli
    Kownacki rezerwowy w Sampdorii
    Lewandowski niby wypoczęty, ale jak pokazała faza grupowa LM coś z nim ostatnimi miesiącami nie tak było już w klubie

A trzy filary ofensywne z EURO:
    Kuba kompletnie stracony sezon
    Grosiki wiosną miał duże problemy z miejsce w składzie w walczącym o utrzymanie w Championship Hull
    Milik dwie poważne kontuzje, zagrał kilka końcówek w Napoli i tyle

I w porównaniu do EURO jak pisałem wyżej brak Mączyńskiego w formie to jednak strata dla reprezentacji, na lewej ładnie ogarniał też Jędza o którym nawet nie muszę pisać jaki za nim sezon.

Dodając brak szefa obrony jakim był Glik, no to nie mogło się dobrze skończyć.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Pełna zgoda z powyższym. Dzisiaj przeciwko sobie nasze rzekome "gwiazdy" (jedynie Lewy jest gwiazdą prawdziwą, pretenduje do tego miana Glik, ale poza ogonem - w sytuacji, gdy wszystko było przesądzone - nie zagrał) miały Rodrigueza, Cuadrado i Falcao. Pisanie o jakimś cudownym pokoleniu jest IMO grubym nieporozumieniem intelektualnym, ewentualnie wskazówką, by udać się do okulisty. Lewy ma w Bayernie grę ustawioną pod siebie, a że CR7 nie jest, pokazują dobitnie te mistrzostwa. Nie żebym się go czepiał, ale to po prostu nie jest facet, który sam wygra mecz z silniejszym przeciwnikiem. Potrzebny byłby co najmniej mocny tercet - jak ten u Kolumbijczyków. Przed Euro wszystkie fundamenty kadry były na linii wznoszącej, po przenosinach do mocniejszych lig czy klubów, status zachował jedynie Glik. Krychowiak ("ten pan w tym futrze przyszedł i w nim wychodzi") to strzęp dawnego zawodnika, grający z mnóstwem strat albo "na alibi", jak pozorant. Zieliński zagubiony i bezproduktywny. Bez środka pola, bez rozegrania nie istniejemy i jesteśmy skazani na lagi. Ile znaczą te pozycje, niech zaświadczy chociażby gra Belgów. MŚ mówią brutalnie "sprawdzam" - taktyce, motoryce, umiejętnościom indywidualnym i woli walki. Ile potrwał nasz wysoki pressing? Dziesięć minut? Zagraliśmy na "lelum polelum", to i dostaliśmy tyleż srogi, co zasłużony wpierdol od ludzi, którzy wiedzieli, czego chcą i potrafili to zrealizować. Nie rozpisywałem się tu wcześniej na temat naszych szans, chociaż podskórnie czułem, że lekko nie będzie. Nie przeczuwałem jednak, że dojdzie do podobnej kompromitacji (szumne zapowiedzi, potem fatalny styl, niemoc, podkulone ogony), jak w Korei.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    Kowal znów w punkt.
    http://weszlo.com/2018/06/24/panie-a...artek-dymisji/

Jeszcze co do tego żartu, czyli o tym jak to Lewandowski jest liderem. Wspaniałym przykładem jego liderowania była sytuacja z końca pierwszej lub początku drugiej połowy. Podanie do niego na środkowe koło, standardowo odbija się od rywala i traci piłkę, jednak po chwili rywal by ją stracił, bo jeden z naszych mu przeszkodził, a ta trafia 3-4 metry od niego... jednak jej nie zgarnął, bo ***** wolał usiąść dupa na murawie i podciągnąć getry.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Po raz kolejny Polacy w eliminacjach grają dobrze czasami nawet bardzo dobrze ale MŚ to już dramat, katastrofa....
    Jak to komentatorzy powiedzieli "jesteśmy jedyną drużyną na MŚ, która w pierwszej połowie nie oddała ani jednego strzału na bramkę" to już w ogóle żenada tych pseudo grajków.
    Ostatnio edytowane przez OLIUSTKA ; 25-06-2018 o 06:41 Powód: blad

Legionista Awatar Szawar
    Miałem nadzieję, że nie można zagrac gorzej niż z Senegalem, że nie będzie gorzej od tego co było w Korei.
    Zabrakło na tych Mistrzostwach wszystkiego. Przywiązanie do nazwisk w kolejnym meczu i znów ci sami piłkarze przyczynili sie do straconych bramek. Najpierw Bednarek traci krycie, potem Krychowiak. Trzecia bramka to kuriozum, mamy aut na połowie przeciwnika, stracimy piłkę, po złym odegraniu Piszczka. W meczach towarzyskich gramy zupełnie innym składem niz na Mundialu. Po co Glik wszedł w 80 minucie za Pazdana to nie wiem. Jeszcze te ciągłe straty z wybijaniem piłek do przodu.
    Ostatnio edytowane przez Szawar ; 25-06-2018 o 07:26
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar BlackAdder
    Wczorajszym składem i zaangażowaniem z Senegalem zagralibyśmy znacznie lepiej. Kolumbia to zupełnie inna półka, przynajmniej wczoraj. Żaden trener i skład nic by tu nie poradził.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Alek
    Aha. Bo ty myślałeś, że do tego turnieju da się przygotować?

Zero schematów, pomysłu na grę, automatyzmów. Nawałka się osrał na bogato i tyle. Trafił mu się potencjał, którego już długo żaden trener nie uświadczy i koncertowo to spierdolił. To było na tym Mundialu, podobnie było na Euro. Farciarskie karne ze Szwajcarią to był max tej zbieraniny. Nawałka to trenerski idiota, koleś Bońka, którego szczytem jest Górnik Zabrze, a nie praca z najlepszymi piłkarzami naszej narodowości. Boniek z tą swoją propagandą sukcesu właśnie wyłapał w ryj. Ciekawe, kiedy ludzie oprzytomnieją i pogonią tę bandę *****. To, że ktoś jest lepszy od analfabety Lato nie znaczy, że jest to osoba na właściwym miejscu.
    Z tym euro to mocno przesadzasz.
    Zapomniałeś, że zagraliśmy kapitalny mecz z mistrzami świata gdzie było po zero. Pewne zwycięstwa z Irlandią Północną i Ukrainą.
    Mało brakowało żebyśmy byli w top 4.

Na mundialu zagrali niemalże ci sami gracze, różnica jest taka że duża część z nich mało grała w swoich klubach, bądź mieli problemy z kontuzjami.
    Odkąd Nawalka przejął kadrę wreszcie nasza reprezentacja zaczęła grać na miarę swego potencjału.
    Pokonanie świeżo upieczonych mistrzów świata, nieustępliwa walka z rzeźnikami z Irlandii czy Szkocji pokazały nam, że rodzi się kadra której nie będziemy się wstydzić, co potwierdził nasz występ na euro.
    Następne eliminacje i nasza gra w nich także nie zwiastowaly takiej postawy na mundialu, wygraliśmy tam gdzie z reguły punkty się gubi. Jedynie porażka z Danią mogła być dla nas kublem zimnej wody.
    To co dla mnie zawinilo:
    - część graczy miało mało występów w swoich klubach
    - występ Cionka zamiast już nawet Bednarka, ustawienie Zielińskiego jako DP
    - tolerowanie alkomata Peszke w kadrze.

Jestem zdania, że z ostania nasza dyspozycja na Kolumbie która zagrała wczoraj kapitalnie to mało, ale Senegal czy Japonia były do przejścia.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    To co dla mnie zawinilo:

Jestem zdania, że z ostania nasza dyspozycja na Kolumbie która zagrała wczoraj kapitalnie to mało, ale Senegal czy Japonia były do przejścia.
    Piszesz, że problemem jest brak gry w klubach (pełna zgoda), a potem dodajesz, że powinien grać Bednarek od 1 meczu? Ten sam, który był współwinny drugiej bramki dla Senegalu i pierwszej dla Kolumbii? Ten, który grał niesamowite wręcz ogony w klubie? Ten, który (poprawcie mnie, jeśli się mylę) nie miał żadnego udziału w awansie? Ten zawodnik to parodia piłkarza.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Piszesz, że problemem jest brak gry w klubach (pełna zgoda), a potem dodajesz, że powinien grać Bednarek od 1 meczu? Ten sam, który był współwinny drugiej bramki dla Senegalu i pierwszej dla Kolumbii? Ten, który grał niesamowite wręcz ogony w klubie? Ten, który (poprawcie mnie, jeśli się mylę) nie miał żadnego udziału w awansie? Ten zawodnik to parodia piłkarza.
    Na pewno lepszy wybór niż Cionek.

Legionista
    Na pewno lepszy wybór niż Cionek.
    Ale rozumiem, że mówisz to przez pryzmat pochodzenia Cionka? Bo ogólnie to chłopak przynajmniej coś tam pograł w tej kadrze na EURO, czy w eliminacjach (oczywiście też jestem na niego wściekły za samobója). Co zrobił super talent Bednarek dla tej kadry?

Legionista Awatar Alek
    Ale rozumiem, że mówisz to przez pryzmat pochodzenia Cionka? Bo ogólnie to chłopak przynajmniej coś tam pograł w tej kadrze na EURO, czy w eliminacjach (oczywiście też jestem na niego wściekły za samobója). Co zrobił super talent Bednarek dla tej kadry?
    Za Bednarkiem przemawiała dobra postawa w Southampton.

Legionista
    Za Bednarkiem przemawiała dobra postawa w Southampton.

Ty tak serio? A za Messim dobra postawa w Barcelonie i co z tego? Abstrahując już od tego, że ta dobra postawa, to występ w 5 ligowych meczach na 38. Gratulacje.

Czy ja wiem czy te eliminacje pokazywały, że na tych mistrzostwach będziemy mocni? Po pierwsze trafiliśmy na grupę gdzie nie mieliśmy żadnego wielkiego przeciwnika. Z 1 koszyka wylosowali nam Rumunów, którzy zagrali bardzo słabe eliminacje wygrywają 3 z 10 meczów.

Mieliśmy momenty, mieliśmy połowy i niezłe mecze właśnie z Rumunami. Z Armenią wymęczyliśmy, obydwa mecze z Czarnogórą wymęczyliśmy w końcówkach, z Kazachami zremisowaliśmy. Z Danią, która słabo weszła w eliminacje udało się wygrać w Warszawie po świetnej pierwszej pół godzinie (no i to było zaraz po EURO), ale już w rewanżu srogi wpierdol.

Mieliśmy w tych eliminacjach furę szczęścia, Lewandowskiego i obronę, która wpuściła najwięcej bramek ze wszystkich uczestników MŚ.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Jestem
    Nie sądzicie, że również potwornie zawiodło przygotowanie fizyczne? Ktoś przygotowywał formę fizyczną na siódmy mecz?

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie sądzicie, że również potwornie zawiodło przygotowanie fizyczne? Ktoś przygotowywał formę fizyczną na siódmy mecz?
    Nic dziwnego skoro jeden gość ze sztabu (Rzepka czy jak mu tam) chyba cały swój czas na tym mundialu poświęcił Glikowi
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Alek

Ty tak serio? A za Messim dobra postawa w Barcelonie i co z tego? Abstrahując już od tego, że ta dobra postawa, to występ w 5 ligowych meczach na 38. Gratulacje.
    Fakt nie dużo, ale rozegrał je zaraz przed mistrzostwami, a nie we wrześniu.

Ten zawodnik to parodia piłkarza.
    Przy Cionku to Pan Piłkarz.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Chmielo
    Z tym euro to mocno przesadzasz.
    Zapomniałeś, że zagraliśmy kapitalny mecz z mistrzami świata gdzie było po zero. Pewne zwycięstwa z Irlandią Północną i Ukrainą.
    Mało brakowało żebyśmy byli w top 4.

Na mundialu zagrali niemalże ci sami gracze, różnica jest taka że duża część z nich mało grała w swoich klubach, bądź mieli problemy z kontuzjami.
    Odkąd Nawalka przejął kadrę wreszcie nasza reprezentacja zaczęła grać na miarę swego potencjału.
    Pokonanie świeżo upieczonych mistrzów świata, nieustępliwa walka z rzeźnikami z Irlandii czy Szkocji pokazały nam, że rodzi się kadra której nie będziemy się wstydzić, co potwierdził nasz występ na euro.
    Następne eliminacje i nasza gra w nich także nie zwiastowaly takiej postawy na mundialu, wygraliśmy tam gdzie z reguły punkty się gubi. Jedynie porażka z Danią mogła być dla nas kublem zimnej wody.
    To co dla mnie zawinilo:

Na Euro to był wynik ponad stan, który wielu osobom zamydlił oczy. Powinniśmy odpaść już ze Szwajcarią, która była po prostu lepsza, a ogrywanie ogórów typu Irlandia Północna, czy Ukraina nie jest żadnym wyznacznikiem siły tej kadry. Zaraz zarzucisz mi, że umniejszam sile Portugalii, ale w 2016 to był Mistrz Europy na miarę Grecji z 2004 grającej anyfutbol.

PS Bednarek jest cienki i można było to zauważyć w każdym meczu Lech - Legia. Rok czasu i 5 występów w Southampton nie sprawią, że wskoczy na poziom reprezentacyjnego obrońcy na turnieju rangi Mistrzostw Świata.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Tak nawisem to zzakulisowe szambo z kadry powoli zaczyna wybijać.
    To już inna kwestia. Do Juraty, Arłamowa i Soczi pojechała za nimi cała horda dziennikarzy na darmowe wakacje. I do pierwszego meczu wszystko w kadrze według ich relacji było cukierkowe. Kółko adoracji do wzajemnego lizania się po dupach, którzy mogli pisać to co wujek Boniek pozwolił.

Teraz wiadome, że Nawałka odejdzie, kilku piłkarzy skończy z kadrą więc nagle jeden przez drugiego będą podawać kolejne kwiatki.Oczywiście takie na które dostaną przyzwolenie.

Legionista Awatar Runi
    Na Euro to był wynik ponad stan, który wielu osobom zamydlił oczy. Powinniśmy odpaść już ze Szwajcarią, która była po prostu lepsza, a ogrywanie ogórów typu Irlandia Północna, czy Ukraina nie jest żadnym wyznacznikiem siły tej kadry. Zaraz zarzucisz mi, że umniejszam sile Portugalii, ale w 2016 to był Mistrz Europy na miarę Grecji z 2004 grającej anyfutbol.
    Dokładnie. Później słabiuteńka grupa eliminacyjna (Dobrym przykładem też jest poziom piłkarski Danii na mundialu), ogranie jakiś paździerzy z Kazachstanu czy Armenii i brandzlowania się po ograniu Czarnogóry gdzie ofensywa opiera się na skrzydłowym z ligi polskiej.

Z tego co mi się zdaje to nikt się na mundial nie przygotowuje fizycznie, a bardziej chodzi o nabranie "świeżości" po sezonie.

Legionista
    Tutaj się nie mogę zgodzić. Na Euro zagraliśmy bardzo dobrze, ile w tym zasługi Nawałki a ile nie pokazały właśnie MŚ.

Druga sprawa, mogą nas czekać znowu bardzo chude lata jeśli chodzi o awanse do wielkich imprez.

Uprawnienia umieszczania postów