Strona 285 z 310 PierwszyPierwszy ... 185235275281282283284285286287288289295 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,550 z 9279

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar brachu
    Moim skromnym zdaniem w tych dwóch meczach z świetnej strony pokazał się Sławek Peszko Widać jak ważna postacią będzie w Rosji
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

PS. Krycha w mega formie!
    Mecz z Senegalem zweryfikuje jego formę, na tle Litwinów wyglądał nieźle, ale to tylko Litwa.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Mecz z Senegalem zweryfikuje jego formę, na tle Litwinów wyglądał nieźle, ale to tylko Litwa.
    Z Chile wyglądał równie dobrze. Jakoś o jego występ na MŚ jestem dziwnie spokojny
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez lorenzo Zobacz posta
    nie wyjdziemy z grupy, mogę się założyć o parę złotych na szczytny cel.
    100 pln?

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nie wyjdziemy z grupy, mogę się założyć o parę złotych na szczytny cel.
    Hej Lorenzo - bo za chwilę pierwszy mecz Polaków. Wchodzę w ten zakład. 100PLN? Przegrany płaci na szczytny, legijny cel?
    Daj znać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Hej Lorenzo - bo za chwilę pierwszy mecz Polaków. Wchodzę w ten zakład. 100PLN? Przegrany płaci na szczytny, legijny cel?
    Daj znać
    Też bym się zalożył ale nie mam luźnej stówy.
    Lorenzo, Ty zakładasz taką rzecz z przekory, podkurwienia forum czy po prostu z założenia KODziarzy czyli im gorzej tym lepiej i niech "ten kraj" sie gdzieś potknie na jakimkolwiek polu? Czy masz jakieś merytoryczne przesłanki? Tak z ciekawości.

Legionista
    /del/
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 19-06-2018 o 10:06

Legionista
    No to dzisiaj pierwszy mecz. Co można powiedzieć o naszych? Z jednej strony dwa lata temu pierwszy skład był w sztosie, większość grała od dechy do dechy w swoich klubach i stanowili często ich wiodące postacie. Z drugiej strony aktualnie może rzeczywiście wielu miało tzw "problemy", ale czy gra cały sezon w podstawie zwiększa szansę na odpowiednią formę turniejową, czy nie? Niekoniecznie, bo sezon jest taki długi i wyczerpujący, że jego trudy często odbijają się na turnieju (przykład Lewy sprzed dwóch lat), a rytm meczowy można łapać grając nie wszystkie mecze (Krycha) lub nie całe mecze (Zieliński). Kontuzja wbrew pozorom (Piszczek, Błaszczu) może sprawić, że zawodnik będzie miał o wiele więcej świeżości. A to wszystko nasi topowi gracze. Pożyjemy zobaczymy.

Tak się złożyło, że aktualnie mamy o wiele silniejszą ławkę na tle Euro i jest kilku ludzi do zmiany, którzy powinni dać radę. To jest plus.

W kadrze przeszkadza mi obecność Jędzy i Sławcia z powodów wiadomych i standardowo Cionka (wolałbym Kamińskiego) też z powodów wiadomych (nie sportowych). Obecność dwóch pierwszych (uważam, że Sławek ma miejsce nie ze względu na Lewego a Lotos, gdyż w okresie kiedy powołania dostawał Wolak, Sławek był poza kadrą) to doprowadzanie do karykatury słynnego "Dekalogu Nawałki". Co z tego, ze Jędza jest wszechstronny, jak jest bez formy? Brak powołania (do 35) dla Kuchego jest efektem tego Dekalogu (Kuchy nie dał rady kiedyś przed Gruzją), ale upór Nawałki jest zwyczajnie idiotyzmem w kontekście wspomnianych przypadków. Takiego Mąki, czy Dawidowicza (Włosi nie przypadkowo z niego zrezygnowali) też wśród wstępnych powołań w ogóle nie powinno być. Mąka przegrał rywalizację w Legii z reprezentantem....Luksemburga. Żałosne. Te dwa miejsca mógł zająć boczny obrońca (Żurkowski...a może Kędziora ze względu na możliwości gry Beresia na lewej stronie), co by zwiększyło rywalizację na bokach pomocy, gdzie są dziury przecież ogromne na ławce, bo można tam by przesunąć Rybusa. Drugi mógł być Szymański, który też w miarę potrzeby na bok pomocy mógłby zostać przesunięty. A biorąc pod uwagę, że zarówno Sławek jak i Artur raczej na murawie pojawić się nie powinni to tym bardziej lepiej, żeby dwóch młodych poczuło, jak to jest na turnieju.

Chodzą słuchy, że Cionek jest bliżej pierwszego składu. Ciekaw jestem, czy to kwestia realnego wygrania rywalizacji, czy opcja bezpieczna.

Podsumowując, ponownie życzę trenerowi (choć mało w to wierzę) pierwiastka szaleństwa na tym turnieju. Bez tego może się skończyć niedosytem.

PS. Zbinky był już chyba taki jeden co się z Tobą założył, przegrał i....zniknął? Ten/a co miał/a wiele wcieleń?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    No to dzisiaj pierwszy mecz. Co można powiedzieć o naszych? Z jednej strony dwa lata temu pierwszy skład był w sztosie, większość grała od dechy do dechy w swoich klubach i stanowili często ich wiodące postacie.
    Nie chce się czepiać ale to nie prawda. Gdzieś widziałem porównanie. Przed Euro średnio nasi zawodnicy grali 60-70 % czasu. Teraz wręcz identycznie.

Legionista
    OK, mówisz o pierwszym składzie, czy całej kadrze? No widzisz - takie odniosłem wrażenie, że Krycha, Lewy, Piszczek grali mniej. Jedynie Glik (który ma kontuzję) grał na podobnym poziomie. Kuba i wtedy (był najlepszym Polakiem na Euro) i teraz miał kontuzję, Grosik teraz chyba jednak mniej (też kontuzja). Zieliński teraz grał głównie końcówki w Napoli ale dwa lata temu był rezerwowym. Może rzeczywiście oparłem swoje wnioski na samych filarach.

Legionista Awatar Runi
    Przed Euro :

Przed Mundialem :

Legionista
    Ups...nie miałem pojęcia. Dzięki

Legionista Awatar Bonhart
    Nadme sie straszliwie - opier*** ic misiow, zlapac w siatke i odeslac tam gdzie rosna banany (gdziekolwiek rosna). Zaczynam liczyc od trzeciej. Ognia!

Legionista
    Czemu mam k.... blokadę reklam tvp na Chromie, jak jej nie mam? Czy ktos pomoże?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Czemu mam k.... blokadę reklam tvp na Chromie, jak jej nie mam? Czy ktos pomoże?
    Może po prostu zmień przeglądarkę na ten moment? To pięć minut.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    No innej to samo...

Edit: Pykło dzięki

Legionista Awatar Antares
    Po jakiego groma tak odważnie i z Milikiem i Zielińskimi, z jednym Krychowiakiem walczącym w środku pola, dodatkowo z żółtą kartką? Milik w 25 minut 4 kontakty z piłką i 4 straty. Przecież w sparingach z całej ofensywny spisywał się najgorzej, żadnego udanego zagrania.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Pedały i nic więcej...

Legionista
    Szczerze mówiąc myślałem ze ten Senegal to coś więcej niż reprezentacja murzyńskich wiatraków, ale okazali się reprezentacja murzyńskich wiatraków. Niemniej jednak nasi wyszli z mega kupą w majtach (choć ponoć mamy pokolenie celebrytów piłkarskich jak nigdy), co widać przy pierwszych zagraniach Krychowiaka czy Cionka. Senegal w sumie tez wyszedł z kupą ale potem skapneli się ze my mamy jeszcze większa kupę i wyglada to jak wyglada.

Spodziewałem sie bardziej ze beda trawe gryść , a puki co graja na poziomie Arabii Saudyjskiej.Zero jakiegos przekonania że da sie ograć Senegal

Legionista Awatar Antares
    Cały Nawałka. Kombinuje, szuka w sparingach. Przychodzi mecz o stawkę i oczywiście boi się postawić na nowych. Cionek obrońca numer 3 w jego hierarchii, wydawało się, że na pole position wyskoczy Bednarek, ale to nie u Nawałki. Nie ma Mączyńskiego, Linetty w słabej formie to boi się postawić na Góralskiego tylko wychodzi bardzo ofensywnym ustawieniem, którym chyba nie graliśmy, bo Milik to przecież jego synuś. Nic, że w sparingach się kompromitował i dużo lepiej wyglądali Kownacki z Teodorczykiem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Co Milik tam robi? Wyszedł sobie pochodzić i z*ebać nam humor? Widać też brak centymetrów w obronie i dokładnego rozegrania. Sam Lewy nic nie zrobi jak ma taką lebiegę jak Milik. Dawać Kownackiego albo Teodorczyka. Dziwię się, że Linetty ze składu wypadł... Jak zszedł z Chile po pierwszej połowie to zupełnie nam się gra posypała i teraz jak bym oglądał kontynuacje tego...
    Ostatnio edytowane przez DeV ; 19-06-2018 o 18:01

Legionista
    Dekalog Panowie dekalog...i niezależnie od ostatecznego wyniku tak można to skomentować. A Cionek jest tak piłkarsko slaby, że kwestią czasu było, jak puści w końcu jakiegos babola.

Tak czy siak poczekajmy z komentarzami do końca, bo wjedzie tu Jaco na pełnej k.... i będzie miał rację.

Ed: o kur... wchodzi Bednarek za Kubę.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 19-06-2018 o 18:05

Legionista
    Pazdan też oddycha jakby maraton zrobił... No ciekawie teraz, Bednarek za Błaszczykowskiego i gramy w 3 obrońców.

I na sam początek wj*bał się jak dzik w sosnę, dobrze że gra dalej.

Edit. No dobra ale co robi dalej Milik na boisku?
    Ostatnio edytowane przez DeV ; 19-06-2018 o 18:12

Legionista Awatar Jaco
    Naprawdę wielka szkoda, że tego meczu nie rozgrywają na boisku niektórzy użytkownicy forum legionisci.com. Prowadzilibyśmy już 5:0.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Niestety ale Nawalka niewiele uczy sie od poprzednikow.
    Przywiazal sie do nazwisk i sie ich trzyma. Nie wazne jaka forma, grac beda caly czas Ci sami.

Legionista
    Krychowiak piękna asysta. Tylko nie w tą stronę.

Legionista
    Co oni robią? Dwie bramki sami sobie strzeliliśmy -_-

Legionista Awatar klinton
    Co tu sie odpierdala... Polska mistrzem Polski

Legionista Awatar Kempes
    Panie Nawałka to teraz przechodzimy na szóstkę z tyłu. Idźmy za logiką meczu.
    Jesteś panem własnego losu.

Uprawnienia umieszczania postów