Strona 285 z 308 PierwszyPierwszy ... 185235275281282283284285286287288289295 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,550 z 9230

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    https://twitter.com/M_Wawrzynowski/s...30585549914113

No to trzeba przyznać, że mają rozmach skurwisyny...
    I bardzo dobrze.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Dobrze ,że człowiek wchodzi na flaschscore.pl ,myślałem ,że wrócę z siłki ,zamówię pizzę albo kebucha do tego 2 króle ,bo meczycho o 20.45 ,a tu nagle 18.00
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Kilka tygodni przerwy miało być w wypadku operacji , jak widać nie była potrzebna . Ból przejdzie , będzie facet normalnie ruszał ręką, dostanie coś prseciwbólowego to i zagra.
    No tak, ale wczoraj jak udzielał wywiadu, widać było nawet spod ubrania że ma taką małą gulkę na tym barku. Nie wiem jak się nazywa to miejsce, ale miałem dokładnie to samo jak miałem skręcenie po upadku.
    No chyba że miał coś tam wsadzone pod tshirtem.

Legionista Awatar Jestem
    Co tak cicho?

Bereś najlepszy na boisku, IMHO lepszy już od Piszczka a ponoć ma kiepski sezon za sobą w tej Italii
    Wolę Teo od Milika, wprawdzie podobnie psuje setki ale daje więcej w asystach.
    Farciarz Błaszczu podrabia Lewego w karnych - ale szacunek, myślałem że już emeryt a tu proszę, całkiem nieźle i to piszę głównie o meczu z Chile.
    Podobnie Krycha, już stawiałem na niego krzyżyk ale z Litwinami dał radę, pytanie czy da radę z Senegalczykami? - ja nie wiem i nieco wątpię.
    Poza tym, cóż, Litwini to nie było jakieś wyzwanie więc czekamy tydzień z niepokojem i nadzieją.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Co tak cicho?

Bereś najlepszy na boisku, IMHO lepszy już od Piszczka
    Już dawno z Yevaudem o tym pisaliśmy

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Na jakiej podstawie twierdzisz, że ciężko mu będzie powtórzyć taką rundę?

Przychodził do nas jako napastnik/prawy skrzydłowy w wieku 20 lat. Urban przekwalifikował go na obrońcę. Radził sobie elegancko, może nie był w takiej formie jak teraz, ale też grał bardzo dobrze. Nie bez powodu Benfica była nim zainteresowana, transfer podobno wyłożył się na ostatniej prostej, Bereś już był spakowany. Później często łapał kontuzje i nie mógł wrócić do formy, nie miał rytmu meczowego, w końcu przyszedł ten nieszczęsny mecz z Celtikiem. Jego nazwisko było non-stop w mediach, wszędzie Bereszyński i Bereszyński i mimo że sam nie zawinił, to podejrzewam, że długo mu to siedziało w głowie. Przyszedł Jędza (a pamiętam że bardzo krytykowałeś sprowadzenie Jędzy) i przegrał rywalizację, ale trzeba przyznać że z nie byle kim.

Teraz wreszcie ominęły go kontuzje, zresetował głowę i pokazuje swój potencjał. Ma kondycję, szybkość, technikę, opanowanie, dobrze gra głową, jest waleczny, zdarza mu się gubić krycie. Jego największym problemem jest podatność na kontuzje.

Nie widzę tu w ogóle analogii to Żyro czy Koseckiego. Jak dla mnie jeśli zdrowie będzie mu dopisywać, to ma papiery na dużą karierę.

ps. widzę, że Yevaud napisał mnie więcej to samo
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Bereś błysnął formą na początku występów u nas, a później przytrafiła się kontuzja.
    Do Legii na jego miejsce kupiono Brozia, który akurat był w formie reprezentacyjnej i z którym Bereś przegrywał rywalizację, ale fatalny wcale nie był.
    Później był późny Berg, gdzie wszyscy grali piach niesamowity. A potem wrócił Jędza i pozamiatał.
    Pierwsza runda wskazywała na niemałe możliwości Bartosza. Później miał trochę kłopotów ze zdrowiem i przez to z regularną grą, co się na formie też odbijało. Ale Magiera też niesamowicie go odblokował. Pewnośc siebie z jaką gra jest imponująca.
    Oczywiście koljene kontuzje znów go może przyblokować. Ale jeśli będą go omijały, to wydaje mi się, że ten poziom grając tu utrzyma. Odejście i walczenie o pozycję w klubie od zera może go znów cofnąć w rozwoju
    W każdym razie nie jest to pierwsza dobra runda (w zasadzie pół rundy), bo i Urbana już zagrał więcej niż przyzwoicie.
    A specjalista pisał tak:

Cytat Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Wymiana Bereszyńskiego na Jędrzejczyka to byłby jeden z najlepszych dilów w historii. Trzymam kciuki.

Sorry za OT.

---------------------

Nawałka trochę namieszał składem w dwóch ostatnich sparingach, nie sposób teraz ustalić wyjściową 11-stkę

Jakieś typy?

Legionista Awatar Benek
    Po za Bereszynskim to wygranym tego meczu jest Góralski. Moim zdaniem tym meczem tylko potwierdził, że jest lepszy od Karola i to on powinien zagrac w środku z Krychowiakiem.

PS. Krycha w mega formie! Dawać ten Mundial!!!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar brachu
    Moim skromnym zdaniem w tych dwóch meczach z świetnej strony pokazał się Sławek Peszko Widać jak ważna postacią będzie w Rosji
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

PS. Krycha w mega formie!
    Mecz z Senegalem zweryfikuje jego formę, na tle Litwinów wyglądał nieźle, ale to tylko Litwa.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Mecz z Senegalem zweryfikuje jego formę, na tle Litwinów wyglądał nieźle, ale to tylko Litwa.
    Z Chile wyglądał równie dobrze. Jakoś o jego występ na MŚ jestem dziwnie spokojny
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez lorenzo Zobacz posta
    nie wyjdziemy z grupy, mogę się założyć o parę złotych na szczytny cel.
    100 pln?

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nie wyjdziemy z grupy, mogę się założyć o parę złotych na szczytny cel.
    Hej Lorenzo - bo za chwilę pierwszy mecz Polaków. Wchodzę w ten zakład. 100PLN? Przegrany płaci na szczytny, legijny cel?
    Daj znać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Hej Lorenzo - bo za chwilę pierwszy mecz Polaków. Wchodzę w ten zakład. 100PLN? Przegrany płaci na szczytny, legijny cel?
    Daj znać
    Też bym się zalożył ale nie mam luźnej stówy.
    Lorenzo, Ty zakładasz taką rzecz z przekory, podkurwienia forum czy po prostu z założenia KODziarzy czyli im gorzej tym lepiej i niech "ten kraj" sie gdzieś potknie na jakimkolwiek polu? Czy masz jakieś merytoryczne przesłanki? Tak z ciekawości.

Legionista
    /del/
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 19-06-2018 o 10:06

Legionista
    No to dzisiaj pierwszy mecz. Co można powiedzieć o naszych? Z jednej strony dwa lata temu pierwszy skład był w sztosie, większość grała od dechy do dechy w swoich klubach i stanowili często ich wiodące postacie. Z drugiej strony aktualnie może rzeczywiście wielu miało tzw "problemy", ale czy gra cały sezon w podstawie zwiększa szansę na odpowiednią formę turniejową, czy nie? Niekoniecznie, bo sezon jest taki długi i wyczerpujący, że jego trudy często odbijają się na turnieju (przykład Lewy sprzed dwóch lat), a rytm meczowy można łapać grając nie wszystkie mecze (Krycha) lub nie całe mecze (Zieliński). Kontuzja wbrew pozorom (Piszczek, Błaszczu) może sprawić, że zawodnik będzie miał o wiele więcej świeżości. A to wszystko nasi topowi gracze. Pożyjemy zobaczymy.

Tak się złożyło, że aktualnie mamy o wiele silniejszą ławkę na tle Euro i jest kilku ludzi do zmiany, którzy powinni dać radę. To jest plus.

W kadrze przeszkadza mi obecność Jędzy i Sławcia z powodów wiadomych i standardowo Cionka (wolałbym Kamińskiego) też z powodów wiadomych (nie sportowych). Obecność dwóch pierwszych (uważam, że Sławek ma miejsce nie ze względu na Lewego a Lotos, gdyż w okresie kiedy powołania dostawał Wolak, Sławek był poza kadrą) to doprowadzanie do karykatury słynnego "Dekalogu Nawałki". Co z tego, ze Jędza jest wszechstronny, jak jest bez formy? Brak powołania (do 35) dla Kuchego jest efektem tego Dekalogu (Kuchy nie dał rady kiedyś przed Gruzją), ale upór Nawałki jest zwyczajnie idiotyzmem w kontekście wspomnianych przypadków. Takiego Mąki, czy Dawidowicza (Włosi nie przypadkowo z niego zrezygnowali) też wśród wstępnych powołań w ogóle nie powinno być. Mąka przegrał rywalizację w Legii z reprezentantem....Luksemburga. Żałosne. Te dwa miejsca mógł zająć boczny obrońca (Żurkowski...a może Kędziora ze względu na możliwości gry Beresia na lewej stronie), co by zwiększyło rywalizację na bokach pomocy, gdzie są dziury przecież ogromne na ławce, bo można tam by przesunąć Rybusa. Drugi mógł być Szymański, który też w miarę potrzeby na bok pomocy mógłby zostać przesunięty. A biorąc pod uwagę, że zarówno Sławek jak i Artur raczej na murawie pojawić się nie powinni to tym bardziej lepiej, żeby dwóch młodych poczuło, jak to jest na turnieju.

Chodzą słuchy, że Cionek jest bliżej pierwszego składu. Ciekaw jestem, czy to kwestia realnego wygrania rywalizacji, czy opcja bezpieczna.

Podsumowując, ponownie życzę trenerowi (choć mało w to wierzę) pierwiastka szaleństwa na tym turnieju. Bez tego może się skończyć niedosytem.

PS. Zbinky był już chyba taki jeden co się z Tobą założył, przegrał i....zniknął? Ten/a co miał/a wiele wcieleń?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    No to dzisiaj pierwszy mecz. Co można powiedzieć o naszych? Z jednej strony dwa lata temu pierwszy skład był w sztosie, większość grała od dechy do dechy w swoich klubach i stanowili często ich wiodące postacie.
    Nie chce się czepiać ale to nie prawda. Gdzieś widziałem porównanie. Przed Euro średnio nasi zawodnicy grali 60-70 % czasu. Teraz wręcz identycznie.

Legionista
    OK, mówisz o pierwszym składzie, czy całej kadrze? No widzisz - takie odniosłem wrażenie, że Krycha, Lewy, Piszczek grali mniej. Jedynie Glik (który ma kontuzję) grał na podobnym poziomie. Kuba i wtedy (był najlepszym Polakiem na Euro) i teraz miał kontuzję, Grosik teraz chyba jednak mniej (też kontuzja). Zieliński teraz grał głównie końcówki w Napoli ale dwa lata temu był rezerwowym. Może rzeczywiście oparłem swoje wnioski na samych filarach.

Legionista Awatar Runi
    Przed Euro :

Przed Mundialem :

Legionista
    Ups...nie miałem pojęcia. Dzięki

Legionista Awatar Bonhart
    Nadme sie straszliwie - opier*** ic misiow, zlapac w siatke i odeslac tam gdzie rosna banany (gdziekolwiek rosna). Zaczynam liczyc od trzeciej. Ognia!

Legionista
    Czemu mam k.... blokadę reklam tvp na Chromie, jak jej nie mam? Czy ktos pomoże?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Czemu mam k.... blokadę reklam tvp na Chromie, jak jej nie mam? Czy ktos pomoże?
    Może po prostu zmień przeglądarkę na ten moment? To pięć minut.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    No innej to samo...

Edit: Pykło dzięki

Legionista Awatar Antares
    Po jakiego groma tak odważnie i z Milikiem i Zielińskimi, z jednym Krychowiakiem walczącym w środku pola, dodatkowo z żółtą kartką? Milik w 25 minut 4 kontakty z piłką i 4 straty. Przecież w sparingach z całej ofensywny spisywał się najgorzej, żadnego udanego zagrania.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Pedały i nic więcej...

Legionista
    Szczerze mówiąc myślałem ze ten Senegal to coś więcej niż reprezentacja murzyńskich wiatraków, ale okazali się reprezentacja murzyńskich wiatraków. Niemniej jednak nasi wyszli z mega kupą w majtach (choć ponoć mamy pokolenie celebrytów piłkarskich jak nigdy), co widać przy pierwszych zagraniach Krychowiaka czy Cionka. Senegal w sumie tez wyszedł z kupą ale potem skapneli się ze my mamy jeszcze większa kupę i wyglada to jak wyglada.

Spodziewałem sie bardziej ze beda trawe gryść , a puki co graja na poziomie Arabii Saudyjskiej.Zero jakiegos przekonania że da sie ograć Senegal

Legionista Awatar Antares
    Cały Nawałka. Kombinuje, szuka w sparingach. Przychodzi mecz o stawkę i oczywiście boi się postawić na nowych. Cionek obrońca numer 3 w jego hierarchii, wydawało się, że na pole position wyskoczy Bednarek, ale to nie u Nawałki. Nie ma Mączyńskiego, Linetty w słabej formie to boi się postawić na Góralskiego tylko wychodzi bardzo ofensywnym ustawieniem, którym chyba nie graliśmy, bo Milik to przecież jego synuś. Nic, że w sparingach się kompromitował i dużo lepiej wyglądali Kownacki z Teodorczykiem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Co Milik tam robi? Wyszedł sobie pochodzić i z*ebać nam humor? Widać też brak centymetrów w obronie i dokładnego rozegrania. Sam Lewy nic nie zrobi jak ma taką lebiegę jak Milik. Dawać Kownackiego albo Teodorczyka. Dziwię się, że Linetty ze składu wypadł... Jak zszedł z Chile po pierwszej połowie to zupełnie nam się gra posypała i teraz jak bym oglądał kontynuacje tego...
    Ostatnio edytowane przez DeV ; 19-06-2018 o 18:01

Legionista
    Dekalog Panowie dekalog...i niezależnie od ostatecznego wyniku tak można to skomentować. A Cionek jest tak piłkarsko slaby, że kwestią czasu było, jak puści w końcu jakiegos babola.

Tak czy siak poczekajmy z komentarzami do końca, bo wjedzie tu Jaco na pełnej k.... i będzie miał rację.

Ed: o kur... wchodzi Bednarek za Kubę.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 19-06-2018 o 18:05

Legionista
    Pazdan też oddycha jakby maraton zrobił... No ciekawie teraz, Bednarek za Błaszczykowskiego i gramy w 3 obrońców.

I na sam początek wj*bał się jak dzik w sosnę, dobrze że gra dalej.

Edit. No dobra ale co robi dalej Milik na boisku?
    Ostatnio edytowane przez DeV ; 19-06-2018 o 18:12

Uprawnienia umieszczania postów