Strona 281 z 310 PierwszyPierwszy ... 181231271277278279280281282283284285291 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,401 do 8,430 z 9274

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Tomereek
    Jędrzejczyk? Przecież ten parodysta nawet na ławkę się u nas nie łapie

Legionista Awatar Benek
    Spokojnie to tylko szeroka kadra. Tylko chyba 26 pojedzie do Arlamowa.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Marcin5 Zobacz posta
    Jeśli S. Peszko pojedzie na Mundial kosztem, któregoś młodego perspektywicznego piłkarza to będzie jakiś pie#dolony żart
    Albo Mierzejewskiego, który wymiata w Australii.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

A gdzie ten najlepszy obrońca ligi, który miał być sprzedany za grube miliony Gumny czy jak mu tam. Nawet się do szerokiej kadry nie załapał.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Albo Mierzejewskiego, który wymiata w Australii.
    Przecież Mierzejewskiego nie ma nawet w tej szerokiej kadrze, więc na pewno nie pojedzie.
    Obawiam się, że Peszko ma pewne miejsce w samolocie do Rosji.

Legionista Awatar Jaco
    Czyli Peszko na 100% nie jedzie.
    Zaskakuje brak Romanczuka.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Jest i Szymański

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Według Janexa dwóch etatowych reprezentantów nie pojedzie na mundial. Mam nadzieję że chodzi o Peszko.
    Nie widzę tu takich.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar alfa
    Wszołek też nałapał 36 meczów w Championship (wiele z ławki), a to chyba lepsza liga od Ekstraklasy

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Nie widzę tu takich.
    Ja też.Chyba Janex miał lipne info bo wspomniał też ze Michalak będzie.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Czyli Peszko na 100% nie jedzie.
    Skąd ta pewność? Jest przecież na tej szerokiej liście.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Skąd ta pewność? Jest przecież na tej szerokiej liście.
    Zerknij na post pod Jaco
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista

dobre, taki test na spostrzegawczość którego nie zdałem

e:
    teraz jak zajarzyłem to i jeszcze Mierzejewskiego się jednak spodziewam nawet jak na szerokiej go nie widać hehe
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 11-05-2018 o 16:17

Legionista

jednak w szerokiej kadrze się znalazł

Legionista Awatar Benek
    Czyli poleciał Makuszewski, Kądzior i Piątek ?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Runi
    Tak.
    Z tej grupy jeszcze 9 później.

Legionista Awatar Jestem
    Cholera, Seba wygra z Peszkinem czy nie da rady? Obiektywnie to już jest lepszy i ma zdecydowanie większe perspektywy ale nie jest jeszcze protegowanym Nawałki i kumplem Lewego, to będzie ciężko przebić mimo tego, że nawet w kadrze będzie chyba najlepszym egzekutorem SFG z lewej strony.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Cholera, Seba wygra z Peszkinem czy nie da rady? Obiektywnie to już jest lepszy i ma zdecydowanie większe perspektywy ale nie jest jeszcze protegowanym Nawałki i kumplem Lewego, to będzie ciężko przebić mimo tego, że nawet w kadrze będzie chyba najlepszym egzekutorem SFG z lewej strony.
    Może to tylko nadzieja ale wydaje mi się, że Szymi pojedzie na pewno.
    Moja 9 out to:

Białkowski, Wilczek,Kędziora,Bednarek,Dawidowicz,Peszko,Kurzaw a,Żurkowski,Góralski.

A swoją drogą to jestem w szoku, że tak łatwo odpalił Makuszewskiego. Przed/w czasie i po kontuzji miał lepszą pozycję niż Peszko.
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 18-05-2018 o 14:44
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Może to tylko nadzieja ale wydaje mi się, że Szymi pojedzie na pewno.
    Moja 9 out to:

Białkowski, Wilczek,Kędziora,Bednarek,Dawidowicz,Peszko,Kurzaw a,Żurkowski,Góralski.

A swoją drogą to jestem w szoku, że tak łatwo odpalił Makuszewskiego. Przed/w czasie i po kontuzji miał lepszą pozycję niż Peszko.
    Bednarek pojedzie na bank. Już prędzej nie załapie się Kamiński.

Jędrzejczyk pewnie też się załapie ze względu na to, że może grać też na lewej. Kędziora jest w zdecydowanie lepszej formie, ale Piszczek to pewniak, a Bereszyński jest uniwersalny (też może zagrać na dwóch flankach), dlatego pewnie odpadnie.

Z pomocników do odstrzału jest głównie Góralski. Szkoda, że za zasługi pojedzie Błaszczykowski. Jaja, jak zamiast Frankowskiego/Kurzawy wybierze Peszko.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Jędrzejczyk pewnie też się załapie ze względu na to, że może grać też na lewej. Kędziora jest w zdecydowanie lepszej formie, ale Piszczek to pewniak, a Bereszyński jest uniwersalny (też może zagrać na dwóch flankach), dlatego pewnie odpadnie.

Z pomocników do odstrzału jest głównie Góralski. Szkoda, że za zasługi pojedzie Błaszczykowski. Jaja, jak zamiast Frankowskiego/Kurzawy wybierze Peszko.
    Tylko, że Kamiński był już w tej kadrze i nawet dobrze się zaprezentował. Nie jestem pewien czy ten miesiąc gry Bednarka daje mu przepustkę.

A poniżej dobre info od TVP

– Czy wiadomo, kto będzie komentować mecze Polaków w fazie grupowej?
    – Wiadomo. Pierwszy mecz z Senegalem skomentuje Dariusz Szpakowski. Mecze z Kolumbią i Japonią Jacek Laskowski.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Niech już Szpakowski wreszcie pójdzie na emeryturę! Kiedyś był naprawdę dobry ale teraz jego poziom sięga takiego pana co się nazywał Rzeszot, swego czasu komentował mecz z Kijowa "na odwrót", tzn. w gospodarzach widział gości i na odwrót W przerwie ktoś mu zwrócił uwagę i jakby nic się nie stało komentował dalej przez ileś lat w swój beznadziejny sposób ... brrr.
    Szpakowski z Szaranowiczem byli powiewem świeżości za komuny ale teraz to już tylko zatęchłe bezjajeczne staruchy
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Od Kuby nawet bez nogi to my lepszej opcji na prawej stronie nie mamy. Jest już zdrowy więc logiczne, że musi jechać i nawet grać w pierwszym składzie. On w tej reprezentacji nigdy nie zawodził.

Pojedzie Jędza, pojedzie Mączyński, pojedzie Peszko, pojedzie Cionek. Trzeba zrozumieć Nawałkę, że on ma już swoją grupę sprawdzonych zawodników i niekoniecznie patrzy na ich formę klubową. Wiemy np. po naszym trio, że w reprezentacji to inni zawodnicy. I poza podstawową jedenastkę gdzie myślę, że co najwyżej będzie miał problem czy na lewej Bereś czy Rybus + Milik to tylko z tego 16-17 osobowego grona będzie brał pod uwagę, a reszta jedzie w roli widzów.

No i te MŚ są też podsumowaniem tego pokolenia w ich przygodzie z reprezentacją. Większość z nich to są zawodnicy z trójką z przodu i na eliminacje ME trzeba będzie odmłodzić kadrę. A wiadome, że nie będzie rezygnacji z Lewego, Glika czy Grosika, ale tych szeregowych żołnierzy Nawałki.

Zresztą wiele jest głosów, że to też będzie ostatni turniej Nawałki w reprezentacji. Problem miał z zaufaniem młodszym, a więc nie będzie dziwić jak dokończy swoją przygodą z tymi, których powołuje od lat.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Olimpia Elbląg
    Mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów z Portugalią (11 października) i Włochami (14 października) zostaną rozegrane na Stadionie Śląskim w Chorzowie - poinformował sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 20:45.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Od Kuby nawet bez nogi to my lepszej opcji na prawej stronie nie mamy. Jest już zdrowy więc logiczne, że musi jechać i nawet grać w pierwszym składzie. On w tej reprezentacji nigdy nie zawodził.

Pojedzie Jędza, pojedzie Mączyński, pojedzie Peszko, pojedzie Cionek. Trzeba zrozumieć Nawałkę, że on ma już swoją grupę sprawdzonych zawodników i niekoniecznie patrzy na ich formę klubową. Wiemy np. po naszym trio, że w reprezentacji to inni zawodnicy. I poza podstawową jedenastkę gdzie myślę, że co najwyżej będzie miał problem czy na lewej Bereś czy Rybus + Milik to tylko z tego 16-17 osobowego grona będzie brał pod uwagę, a reszta jedzie w roli widzów.

No i te MŚ są też podsumowaniem tego pokolenia w ich przygodzie z reprezentacją. Większość z nich to są zawodnicy z trójką z przodu i na eliminacje ME trzeba będzie odmłodzić kadrę. A wiadome, że nie będzie rezygnacji z Lewego, Glika czy Grosika, ale tych szeregowych żołnierzy Nawałki.

Zresztą wiele jest głosów, że to też będzie ostatni turniej Nawałki w reprezentacji. Problem miał z zaufaniem młodszym, a więc nie będzie dziwić jak dokończy swoją przygodą z tymi, których powołuje od lat.
    Ja wiem?
    Zaufał Milikowi, jak ten był nieopieroznym młokosem. Zaufał Zielińskiemu, nawet jak ten grał piach w reprezentacji. Zaufał Kapustce. Pewnie byłby w reprezentacji także Jach, gdyby się nie wypisał z grania w piłkę. Nie wiemy, jaką rolę będzie pełnił Kownacki.
    A czy Kownacki czy Szymański go przekonają, żeby na nich postawić - to inna sprawa.
    Ja rozumiem Nawałkę, że chce mieć zawodnika, po którym wie dokładnie, czego się może spodziewać.
    Nawet Peszko - oprócz zasuwania do monopolowego - jak dostanie zadanie, to będzie zasuwał wzdłuż linii bocznej i kopał rywali po kostkach. Na pewno się nie zejsra na widok Kimmicha czy Carvajala. Nie to, że sobie z nimi poradzi. Ale będzie walczył, kopał i gryzł.
    A co zrobi taki Frankowski? On i w lidze znika na dłuższy czas. Czy np. Kurzawa zagrał kiedyś pod wielką presją?

To nie jest chyba kwestia stary vs młody, tylko kwestia odpowiedniego nastawienia zawodników i wiedzy, czego się po nich mozna spodziewać. Dlatego bardziej mnie dziwi, że nie ma Kucharczyka zamiast Frankowskiego, a nie fakt, że pewnie Peszko będzie wybrany kosztem kilku innych młodych skrzydłowych.

A tu przy okazji - myślę, że Szymański nabrał juz takiej pozytynwej bezczelności i zadziorności, która może przekonać Nawałkę.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Benek
    Do tego Arlamowa tak trudno się dostać, że nasze gwiazdy helikopterami musiały przybyć?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

*dane mogą ulec zmianie

Do tego Arlamowa tak trudno się dostać, że nasze gwiazdy helikopterami musiały przybyć?
    Czesc tzw. pompowania balonika jak przed kazda impreza typu Euro/Mundial. Do tego Nawalka reklamuje parowki,Grosicki energetyki. Kazdy z browarow reklamuje sie jako ten najodpowiedniejszy do zlopania podczas transmisji. Pozniej bedzie Januszowe “Nic sie nie stalo...” Czyli wszystko po staremu.
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Legionista Awatar Jestem
    Wokół Arłamowa niedźwiedzie i wilki, więc helikopterami bezpieczniej ... ponadto, kto bogatemu zabroni?

Co do mistrzostw, to w sumie wynik pierwszego meczu zadecyduje w ogromnym procencie o tym co będzie dalej - jak dla mnie wynik może być każdy w równym stopniu więc próby wróżenia w moim przypadku są pozbawione sensu.

Legionista Awatar Lorenzo
    Nie, ale odpowiednia oprawa tego całego cyrku musi być. Do Jasionki samolotem, później 1:20h autokarem w większości autostradą i już. No, ale wszyscy razem przyjadą, bo TurboGrosik sam się nie zareklamuje. Śmiać mi się chce jak czytam, co tam wydziwiają z tym hotelem.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 30-05-2018 o 08:14
    #teamMioduski

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Nie, ale odpowiednia oprawa tego całego cyrku musi być. Do Jasionki samolotem, później 1:20h autokarem w większości autostradą i już. No, ale wszyscy razem przyjadą, bo TurboGrosik sam się nie zareklamuje. Śmiać mi się chce jak czytam, co tam wydziwiają z tym hotelem.
    Grosik to jeszcze pół biedy. Żałośnie wygląda to jednak, gdy z pokładu śmigłowca wychodzi pajac i prostak Peszko, który nawet nie powinien być brany pod uwagę w kontekście powołań na MŚ. Ale w końcu Sławek taki fajny chłop, imprezy, pół litra, heheszki. Czymś trzeba zaspokoić wymagania andrzejady

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Wokół Arłamowa są drogi, na których dwa samochody osobowe, żeby się wyminąć to z jezdni na pobocze zjeżdżać muszą, bo się nie zmieszczą. W dodatku dość kręte.

Pewnie, że mógłby i autokar tamtędy jechać - PKSy jeżdżą, ale sama podróż z Przemyśla do Arłamowa zajęłaby może i godzinę po takich drogach.
    Nie jest to rzecz jasna nie nie do wytzymania, ale nie jest też tak różowo, jak opisujesz - że półtorej godzinki głównie autostradą.

Z Jasionki do autostrady jest blisko. Autostradą to 30 minut. Potem do Przemyśla, jeszcze jako tako, ale ostatnie 35 kilometrów to droga przez mękę.

Jak ktoś chociaż raz jechał w Bieszczady to nie zapomni tych jakże urokliwych dróg (a jak nie jechał, to niech sobie na goole maps popatrzy).
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Grosik to jeszcze pół biedy. Żałośnie wygląda to jednak, gdy z pokładu śmigłowca wychodzi pajac i prostak Peszko, który nawet nie powinien być brany pod uwagę w kontekście powołań na MŚ. Ale w końcu Sławek taki fajny chłop, imprezy, pół litra, heheszki. Czymś trzeba zaspokoić wymagania andrzejady
    Nie jestem jego fanem ale nie rozumiem tego przypier..lania sie na siłę.Nie jesteśmy Brazylią i Nawałka nie ma z czego wybierać...

Uprawnienia umieszczania postów