Strona 276 z 304 PierwszyPierwszy ... 176226266272273274275276277278279280286 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,251 do 8,280 z 9101

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    moim zdaniem Kuchy podpadł Nawałce, brakiem szacunku dla ukochanego Górnika po meczu z Lechem
    Święte słowa . Dodatkowo w 2014 Kuchy strzelił bramkę ukochanej Wiśle w której Nawałka spędził całą krajową karierę piłkarską . Pamiętliwy z niego sku...... !

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    to czemu Kapustka reprezentowany przez Kucharskiego był powoływany przez Nawałkę i zagrał w pięciu meczach (później zmienił agencję)?
    Dlatego, że gdyby Nawałka kierował się głównie powiązaniami menadżerskimi i "poradami" Piechniczka to teraz bylibyśmy na 50 -80 miejscu w rankingu FIFA
    Napiszę wyraźniej niż poprzednio - u Nawałki w przypadku graczy z pierwszego składu argumenty merytoryczne na szczęście w większości przypadków przeważają nad pozamerytorycznymi i m. inn. dlatego zaszliśmy z reprezentacją tak daleko. Jednak jeśli nie zostaną przygotowani zmiennicy to znów będzie zjazd, pewnie już za kadencji następcy Nawałki.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Święte słowa . Dodatkowo w 2014 Kuchy strzelił bramkę ukochanej Wiśle w której Nawałka spędził całą krajową karierę piłkarską . Pamiętliwy z niego sku...... !
    Szkoda, że nie jest hanysem, ale w sumie nożownik, więc jeden ch...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Dlatego, że gdyby Nawałka kierował się głównie powiązaniami menadżerskimi i "poradami" Piechniczka to teraz bylibyśmy na 50 -80 miejscu w rankingu FIFA
    Napiszę wyraźniej niż poprzednio - u Nawałki w przypadku graczy z pierwszego składu argumenty merytoryczne na szczęście w większości przypadków przeważają nad pozamerytorycznymi i m. inn. dlatego zaszliśmy z reprezentacją tak daleko. Jednak jeśli nie zostaną przygotowani zmiennicy to znów będzie zjazd, pewnie już za kadencji następcy Nawałki.
    Zjazd to będzie na bank, niezależnie od powołań dla zmienników. Przecież to pokolenie to mega fart, a nie efekt systemu szkolenia. Największym tego symbolem jest właśnie Lewandowski, który całe szkolenie preszedł w Polsce przecież. George Weah Europy Ratować nas będzie trochę scouting zachodnich klubów i przechodzenie ostatniego etapu szkolenia jak najdalej od Polski.

Niemerytoryczność powołań drugiego garnituru ma według mnie konsekwencje głównie krótkoterminowe. Efekt będzie taki, jak na Euro, czyli brak zmienników. Zwiększa to szanse na to, że nasze wspaniałe, aczkolwiek fartowne pokolenie nie osiągnie w reprezentacji tyle, co by mogło, gdyby była wyższa (pamietajmy, że i tak cały czas nie za wysoka) jakość w rezerwach. Na ten moment jakości nie ma żadnej. Oczywiście może się okazać, że ta 13-14 dociągnie bardzo wysoko i będzie można mnie wyśmiewać...czego forumowiczom (i sobie) szczerze rzyczę

Legionista Awatar Jestem
    Jedenastka reprezentacji Polski na Urugwaj: Artur Boruc – Thiago Cionek, Kamil Glik, Jarosław Jach – Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus – Jakub Błaszczykowski, Kamil Wilczek, Kamil Grosicki

Jakby tu napisać, życzę im jak najlepiej ale jestem pełen obaw
    W Cionka nie wierzę zupełnie, Krycha plus Góral? - cóż, zobaczymy ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

niezrzeszony
    Ale zajebiście pożegnaliście Artura
    https://youtu.be/I3akPCTFLnA?t=9m17s

O czyste konto z tak eksperymentalnym (z tego co zapowiadają) składem może być ciężko, ale kciuki trzeba trzymać!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Ale zajebiście pożegnaliście Artura
    https://youtu.be/I3akPCTFLnA?t=9m17s

O czyste konto z tak eksperymentalnym (z tego co zapowiadają) składem może być ciężko, ale kciuki trzeba trzymać!
    Ale z drugiej strony ma szansę pożegnać się zajebistymi paradami Podobno w tej 44' mają utworzyć szpaler.

Legionista Awatar Benek
    midzi, Bednarek jak coś po raz drugi z rzędu siedzi na ławie w U21
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Tymczasem kadra U21 właśnie zbiera oklep z Wyspami Owczymi 2-1...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Dobrze, że rudy pajac ma Lewandowskiego bo by mu kasy nie starczyło na opłacanie dziennikarzy, a raczej "dziennikarzy" z tęczowym Krzysiem na czele.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Dobrze, że rudy pajac ma Lewandowskiego bo by mu kasy nie starczyło na opłacanie dziennikarzy, a raczej "dziennikarzy" z tęczowym Krzysiem na czele.
    Tego nie musi opłacać, toż jego przyjaciel odpowiada za tę błazenadę
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Czesław M wyjął telefon, przedzwonił gdzie trzeba ale starczyło tylko na 2-2. Kabaret.

Legionista Awatar looking1916
    Ale wstyd... dobrze, że się udało wyrównać w 90+4', bo dopiero byłaby kompromitacja

Nie mogę zrozumieć dlaczego gra taki leszcz jak Wilczek. Jeśli wiedzieli że nie zagra Lewy, dlaczego nikt nie pomyślał o powołaniu jakiegos prawdziwego napastnika? Niezgoda zagrałby zdecydowanie lepiej.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Nie mogę zrozumieć dlaczego gra taki leszcz jak Wilczek. Jeśli wiedzieli że nie zagra Lewy, dlaczego nikt nie pomyślał o powołaniu jakiegos prawdziwego napastnika? Niezgoda zagrałby zdecydowanie lepiej.
    Mecz potwierdził tę opinię, a Świerczok to parodia napastnika!

Największe rozczarowanie to .... Urugwaj! A Cavani niech się schowa i nie podskakuje Neymarowi

Nasi generalnie dużo lepiej niż się spodziewałem z bardzo dużym plusem dla Beresia.

Dobre jaja u "dziennikarza" Krzysia w tekście o wyczynie s-kadry Czesia
    http://weszlo.com/2017/11/10/farerzy-frajerzy-22/
    Ludzie w komentarzach piszą, że słowo "Michniewicz" nie pojawia się w tekście, aczkolwiek obecnie jest stwierdzenie "Co więcej – podopieczni Czesława Michniewicza remis uratowali w 94. minucie" co może sugerować, że tekst był edytowany Pajac tak cisnął po Ramirezie, Lettierim, Jozaku czy Owenie zanim ci jeszcze zagrali pierwsze mecze, a tu jak jest za co cisnąć koledze to cisza.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Największe rozczarowanie to .... Urugwaj! A Cavani niech się schowa i nie podskakuje Neymarowi
    Nie o wynik chodziło w tym meczu, a o sprawdzenie nowych zawodników, ustawienia itd.
    W porównaniu do ostatniego meczu z Boliwią w ramach eliminacji do MŚ w Rosji, Urugwaj zagrał m.in bez Suareza, Godina, Caceresa, Lodeiro, Coatesa, Lodeiro.
    Trudno tez po meczu towarzyskim spodziewać się "łamania kości", nikt nikomu krzywdy wyrządzić nie chciał.
    Cavani faktycznie nic ciekawego nie pokazał, ale tez partnerów do gry miał innych.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Antares
    Co do wczorajszego meczu reprezentacji to myślę, że jeśli potrzebny do szarpania na kilka-kilkanaście ostatnich minut człowiek w ofensywie, który będzie mógł coś szarpnąć to od tych Wszołków, Kurzaw, Kądziorów i Frankowskich zdecydowanie lepszą opcją jest Kucharczyk. O ile po tamtych to wiadome, że jak z kimś poważnym wejdą to i tak nic nie pomogą to Kuchy jest nieprzewidywalny, taka grosza wersja Grosika.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Meczu z Urugwajem nie widziałem ale po wczorajszym oraz czytając opinie dziennikarzy, można stwierdzić, że wygranym tych meczy jest Jach. Bardzo fajnie się zaprezentował. Na plus jeszcze Makuszewski i Świerczok.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Meczu z Urugwajem nie widziałem ale po wczorajszym oraz czytając opinie dziennikarzy, można stwierdzić, że wygranym tych meczy jest Jach. Bardzo fajnie się zaprezentował. Na plus jeszcze Makuszewski i Świerczok.
    Świerczok za co na plus?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jach jest jedynym który się rzeczywiście sprawdził wśród zmienników i ma dużą szansę na pierwszy skład. W obydwu meczach zaliczył bardzo dobre występy.
    Makuszewski rzeczywiście pozytywnie ale Świerczok? Fakt, nieco lepiej niż z Urugwajem ale tak naprawdę to był piach. Z Urugwajem grał dno gorsze od trzecioligowego wyrobnika, więc cokolwiek więcej chyba wzbudziło zachwyt u poniektórych "komentatorów"

Natomiast cudowna akcja Cionek (podanie kluczowe) - Linetty (asysta) dała gola Meksykowi, musieliśmy sami ...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Świerczok za co na plus?
    Widziałem go tylko wczoraj i wpadło mi w oko jak potrafi się za stawić, powalczyc i wyjść na pozycję. Podejrzewam, że mając na skrzydłach Grosika i Kubę a z tyłu Krychowiak owiaka jego gra byłaba bardziej efektowna. Dalbym mu jeszcze szanse zważywszy, że i tak żaden napastnik po za Lewym raczej nie zagra na Ms.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Co prawda prowadzimy z Duńczykami do przerwy 2-0, ale różnica jakości obydwu zespołów, szczególnie w środku pola powala.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

I pomyśleć, że to tylko Dania. Pod względem umiejętności piłkarskich, techniki to przepaść.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    I pomyśleć, że to tylko Dania. Pod względem umiejętności piłkarskich, techniki to przepaść.
    Tyle, że jest już 3:0 dla nas!
    Czyżby brak dwóch gwiazdeczek pomógł?
    Michniewicz postawił autobus i to się broni, dosłownie ...

No i super. Problem tylko w tym, że większość tych chłopaków za kilka lat będzie wspominać 3-1 z Danią grając maks. w Ekstraklasie.
    Ci Duńczycy technicznie to już poziom ponad Ekstraklasą.

Legionista Awatar Jaco
    Pedały!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Ty to powiedziałeś.

Ogólnie Michniewicz to taki typ typowego polskiego trenera gdzie zdecydowanie lepiej idzie mu jak to rywal atakuje, a on ma ustawić zespół pod obronę Częstochowy i kontrataki. Wiadome, że dzisiaj najważniejsze były trzy punkty, ale pewnie mało kto z tej kadry w przyszłości będzie grał w reprezentacji. Jednak o ile u Duńczyków było widać jakość to u nas wielu karier nie zrobi.

Bartosz Białkowski - Ben Starosta, Jarosław Fojut, Krzysztof Strugarek, Krzysztof Król - Artur Marciniak, Adam Danch, Grzegorz Krychowiak (90-Jakub Feter), Tomasz Cywka (61-Mariusz Sacha) - Patryk Małecki, Dawid Janczyk (73-Łukasz Janoszka)
    To skład drużyny, która na MŚ U-20 pokonała Brazylię. Karierę zrobił tylko Krychowiak, na niezłym poziomie oprócz niego gra Białkowski. Starosta, Strugarek, Król, Sacha i Janczyk nie grają już nawet w piłkę. Feter nawet nie wiem kto to jest. Marciniak gra w Warcie. Reszta jeszcze utrzymuje się w Ekstraklasie, a przecież to rocznik Lewandowskiego, który jest teraz światową gwiazdą.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ty to powiedziałeś.
    Doprecyzuję: Wygrali a mimo wszystko są pedałami w/g standardów niektórych geniuszy forum.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów