Strona 273 z 285 PierwszyPierwszy ... 173223263269270271272273274275276277283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,161 do 8,190 z 8532

Wątek: Reprezentacja

Legionista Awatar BlackAdder
    Lewandowski tą akcją na 3:2 zaskarbiłeś sobie moją dozgonną wdzięczność

A wszystkim dziękuję za kolejne MŚ
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Dobrze, że wygrali - będzie pierwszy koszyk

Ale graczy na poziomie Makuszewskiego, to ja nie chcę oglądać w tej kadrze.

Legionista
    Mamy to kurde!!! Końcówka cholernie nerwowa ale szczęście nam dopisało i jedziemy na ten mundial
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Jaco
    Na bój na ruskich:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Szawar
    W pełni zasłużony awans, wspaniałe eliminacje.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Raffels
    W ofensywie wszystko wygląda ok natomiast w defensywie duży regres w porównaniu do poprzednich eliminacji. Problemy przy stałych fragmentach w defensywie to kalka z Legii za Hasiego.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

niezrzeszony
    No i brawo!
    W Armenii było zbyt łatwo, to nadrobili nerwówką u siebie. Wielka szkoda, że ta bomba Zielińskiego wylądowała na poprzeczce, bo przydała by mu się bramka
    Lewandowski wiadomo, klasa. Cieszy powrót Krychowiaka, bo wprowadza spokój. Piszczek wskoczył na super poziom w kadrze... to kontuzja :/

PS. Ale nie można nie zauważyć, że zdarzają się niezłe babole w obronie, szczególnie Glikowi. Już kiedyś mieliśmy taki okres, że wiele bramek szło na jego konto. Póki co nie jest źle, ale poprawa by się przydała

BRAWO!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Brawo . Miejmy nadzieję że turniej będzie równie udany co eliminacje . 25 punktów na 30 możliwych do zdobycia to bardzo dobry wynik . Bywało różnie ale całkowicie beznadziejny był tylko mecz z Danią . Życzę Nawałce następnych 4 lat z kadrą .

Legionista Awatar Benek
    Brawo!!! Dziękuję i proszę o więcej

PS. Ten mecz pokazał, po raz kolejny że niestety ale Nawalka nie wyciąga wniosków. Wygrywamy i stoimy. Nawalka nic nie zmienia, nie reaguje. Mina Lewego po końcowym gwizdku mówi wiele. Ta drużyna ma mega potencjał ale brakuje jej zamienników, którzy wchodząc na boisko zrobiliby różnice. A najgorszy jest ten brak lewego obrońcy, mam nadzieję, że Nawalka kogoś tam wymyśli bo Jędza, Beres i Ryba to takie lepienie na siłę.

PS. 2 jak dobrze że przez najbliższe 5 lat nie będę słyszał tego błazna Hajty.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Skw_
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    To nie była wina Glika, to błąd murawy

Gintleman Awatar księciuniu
    Największy pozytyw to wkurzenie Lewandowskiego po końcowym gwizdku. Może stopniowo i pozostali zrozumieją, że tak meczów opuszczać nie można.

Gratulacje za awans.

P.S. Ostatnie dwie bramki to jak z Piłkarskiego Pokera Kupione jak nic
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    20 lat temu nie uwierzyłbym, że kiedyś wywalczymy awans z taką łatwością i to tyle razy odpuszczając 2 połowy. Rezerwy mentalne są znacznie większe niż piłkarskie - zachowanie Lewandowskiego po meczu było bardzo wymowne.

Legionista
    Brawo!!! Dziękuję i proszę o więcej

PS. Ten mecz pokazał, po raz kolejny że niestety ale Nawalka nie wyciąga wniosków. Wygrywamy i stoimy. Nawalka nic nie zmienia, nie reaguje. Mina Lewego po końcowym gwizdku mówi wiele. Ta drużyna ma mega potencjał ale brakuje jej zamienników, którzy wchodząc na boisko zrobiliby różnice. A najgorszy jest ten brak lewego obrońcy, mam nadzieję, że Nawalka kogoś tam wymyśli bo Jędza, Beres i Ryba to takie lepienie na siłę.

No niestety, uwagi które można mieć do Nawalki od Euro nie zmieniają się, a nie zapominajmy, że kto stoi w miejscu ten się cofa. Na szczęście Lewy ma inne podejście do życia i jest Polakiem ale...ile nam razy będzie jeszcze dupę ratował. Druga połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, a zmian brak. W kadrze jest i prawie wszedł na boisko grzejący mocno ławę w Bułgarii Góralski, tymczasem Klich gra w prawie każdym meczu zespołu będącego w czubie Championship, a ostatnio wyszedł nawet w podstawie. Do tego dochodzi w środku pomocy coraz głębszy ławkowicz Linetty oraz Mączyński, który dzisiaj się oczywiście obronił, ale w poprzednich dwóch mecach juz nie. Mamy dwóch pewniaków w środku (dzięki panie za powrót Krychy) i resztę przeciętniaków. Łatwiej się dostać z Górnika Zabrze do kadry, niż Klichowi po bardzo dobrym sezonie w Holandii i niezłym początkuteraz. Jeśli jego pozycja w klubie będzie się umacniać to nie powołanie go (przy naszym ogólnie wąskim potencjale kadrowym) na listopadowe mecze będzie jakąś dywersją. Niestety Nawałka wygląda na takiego, co jak kogoś raz skreśli to już na amen. W Polsce nie mamy tymczasem aż tak dużo piłkarzy na jakimkolwiek poziomie, by trzymać sie ślepo tych zasad.
    W obronie też pojawia się "kłopot" bogactwa, bo i Lewczuk (mógłby grać też na boku) i Salomon grają w klubach. Na pierwszego to AN nigdy tak na prawdę nie postawił, a drugiego być może dopadła zasada skreślenia. Miejmy nadzieję że nie. Cionek "merytorycznie" się broni, ale wiadomo, jak to u niego z tą polskością.
    Co do braku lewego obrońcy to już na pewno trudno winić Nawałke za to, że w Polsce taki się nie urodził
    Miejmy nadzieję, że do Euro wystrzeli nam jakiś skrzydłowy talent, bo teraz rzeczywiście poza Grosikiem i Błaszczem słabo to wygląda. A może by Rybus tam wrócił, jako alternatywa, jeśli Bereś ogarnia sprawę na lewej obronie

A żeby nie było. Ja to ogólnie szczęśliwy jestem

Legionista Awatar klinton
    Wg Tomaszewskiego ocena Zielińskiego za ten mecz to 3/10

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Co do braku lewego obrońcy to już na pewno trudno winić Nawałke za to, że w Polsce taki się nie urodził
    Miejmy nadzieję, że do Euro wystrzeli nam jakiś skrzydłowy talent, bo teraz rzeczywiście poza Grosikiem i Błaszczem słabo to wygląda. A może by Rybus tam wrócił, jako alternatywa, jeśli Bereś ogarnia sprawę na lewej obronie

A żeby nie było. Ja to ogólnie szczęśliwy jestem
    Jest Sadlok, któremu warto dać szansę.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Wg Tomaszewskiego ocena Zielińskiego za ten mecz to 3/10
    Nie pierwszy raz On go chyba nie lubi
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Chmielo
    Świetne eliminacje. Teraz pytanie, czy Nawałka wyciągnie wnioski, bo aż żal byłoby zmarnować taki potencjał ludzki, który może nam się jeszcze długo nie powtórzyć.
    A Melanż Trwa...

Moim zdaniem ta kadra to trochę taki samograj, a Nawałka tylko pilnuje, żeby atmosfera była w porządku. Od euro we Francji, gramy ciągle tak samo. Oklepane schematy, typu Krychowiak schodzący między środkowych obrońców itd. Nie mówię, że to źle bo dopóki działa- jest ok. Tylko ile czasu można jechać na takim patencie? Ile razy będziemy zdani na Lewandowskiego w końcówkach?
    Obserwując tą kadrę mam wrażenie, że Nawałka stał się takim dobrym wujem, który ma kilku swoich ulubieńców i na nich opiera się ten tzw. team spirit.

Wyrobiłem sobie zdanie o Nawałce jakiś czas temu i narazie nie mam zamiaru go zmieniać. Gość ma dużo szczęscia, a największym jego szczęściem jest Lewy.
    Oczywiście gratuluję Nawałce i całej drużynie, ale myślę, że ten minimalizm jaki oferuje selekcjoner nie wystarczy na wyjście z grupy na mundialu.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    M
    Oczywiście gratuluję Nawałce i całej drużynie, ale myślę, że ten minimalizm jaki oferuje selekcjoner nie wystarczy na wyjście z grupy na mundialu.
    Jeszcze trzeba poczekać na koszyki ale będziemy losowani z 1 więc szansę są
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Ciekawa fotka z meczu

Czy tylko mnie drażni to "Polska dawaj!" ??

I tak się "rusko" kojarzy - ale to pewnie zamierzone. Ale tak czy siak razi.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    Jest Sadlok, któremu warto dać szansę.
    Ok, jest to jakies rozwiązanie, ale do rezerwy, jako dodatkową opcję. Jędza czy Bereś w formie są lepsi nawet mimo tego, że to nie ich pozycja.

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Świetne eliminacje. Teraz pytanie, czy Nawałka wyciągnie wnioski, bo aż żal byłoby zmarnować taki potencjał ludzki, który może nam się jeszcze długo nie powtórzyć.
    No właśnie eliminajce pokazały, że nadzieja na wyciąganie wniosków przez Nawałkę u mnie prawie umarła. Zobaczymy kogo powoła za miesiąc, bo to pewnie ostatnia szansa na wprowadzenie kogoś, kto mógłby realnie dawać jakąś jakość z ławki.

Czy tylko mnie drażni to "Polska dawaj!" ??

I tak się "rusko" kojarzy - ale to pewnie zamierzone. Ale tak czy siak razi.
    Nie no ten tekst to jakiś gimbus wymyślił. Nawet szwagier (bardziej lewoliberał tfu ) się podpalił, że co to za żenada. W tym wypadku już nie wiem, do kogo to było skierowane.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 09-10-2017 o 12:27

bo ma się rusko kojarzyć
    w 2015 było Viva la Pologne 2016
    to teraz było Polska Dawaj 2018
    czyli gdzies w 2021 mozna się spodziewac allah akbar Polska czy Polska Akbar czy to tam się mówi w arabskich jezykach

Jihad Polska 2022

Legionista
    Jihad Polska 2022
    To będzie ksero

Legionista
    A teraz bardziej poważnie...Lewy w wywiadzie w 100% potwierdził forumowe opinie na temat braków o problemów kadry. Oczywiście nic o Nawałce nie powiedział, ale pośrednio to też o nim było, zwłaszcza część dotycząca składu i ławki.

Legionista Awatar Benek
    Piszczu albo naderwane albo zerwane więzadła...
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

niezrzeszony
    Jeszcze trzeba poczekać na koszyki ale będziemy losowani z 1 więc szansę są
    My to się za bardzo chyba podpalamy tym pierwszym koszykiem. Skoro jest tam Polska, Rosja i bodajże Belgia, to znaczy że "faktyczne" potęgi lądują niżej. Fakt, że w grupie mogą być chyba tylko dwa kraje z Europy, ale jednak.
    Ratunkiem jest wyjście dwóch ekip z grupy

PS. Co do "Polska dawaj!"... no brzmi lepiej niż "Polska urrrraaaaaaaaaa :P"

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    My to się za bardzo chyba podpalamy tym pierwszym koszykiem. Skoro jest tam Polska, Rosja i bodajże Belgia, to znaczy że "faktyczne" potęgi lądują niżej. Fakt, że w grupie mogą być chyba tylko dwa kraje z Europy, ale jednak.
    Ratunkiem jest wyjście dwóch ekip z grupy

PS. Co do "Polska dawaj!"... no brzmi lepiej niż "Polska urrrraaaaaaaaaa :P"
    I koszyk MŚ: RUS, GER, BRA, POL.
    Następni w kolejce to:
    POR, ARG - jeśli awansują
    BEL - jeśli nie przegra
    SUI - jeśli wygra
    Tak więc nie trafiamy na bank na dwie najlepsze ekipy na świecie To już jakiś handicap
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez PabloVK Zobacz posta
    bo ma się rusko kojarzyć
    w 2015 było Viva la Pologne 2016
    to teraz było Polska Dawaj 2018
    czyli gdzies w 2021 mozna się spodziewac allah akbar Polska czy Polska Akbar czy to tam się mówi w arabskich jezykach
    A mi się wydaje, że to "ukoronowanie" komenatowania spotkań przez Tomasza H. "Dawaj Grosik, dawaj, dawaj"
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

W Radiu mówili, że mecz z Urugwajem będzie oficjalnym pożegnaniem z kadrą Boruca. Fajnie, że Artur dostanie taki mecz zwłaszcza, że na bramce mamy raczej pewniaków na MS

Uprawnienia umieszczania postów