Strona 227 z 304 PierwszyPierwszy ... 127177217223224225226227228229230231237277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,781 do 6,810 z 9101

Wątek: Reprezentacja

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    No właśnie nie wiem, o co chodzi.
    Ktoś uwierzył, że jeden wygrany mecz z Niemcami czyni z nas potęgę?

Pierwsze wiosenne mecze wydawały mi się zawsze ciężkie czy to w wykonaniu reprezentacji, czy choćby klubów, jak już dotrwały do tej fazy europejskich pucharów. Jak nie trafialiśmy na San Marino, czy Azerbejdżan, to dość często w tych marcowych meczach meczenie buły było.

Na wyjeździe to nie tylko z Irlandią, ale też z Irlandia Północną ciężko wywalczyć 3 punkty.

A tu jedziemy do solidnej drużyny, która w rankingu reprezentacji UEFA nie bez powodu jest o jakieś 10 miejsc wyżej niż Polska, gdzie pół reprezentacji gra w Premier League. Wywozimy punkt w niedobrym dla nas (przynajmniej tak zapamiętałem, pewnie nietrudno zweryfikować) terminie z bardzo trudnego terenu. Polska nadal niepokonana. No nic tylko rozpaczać i się pochlastać tępym nożem...

Z tym rankingiem - to sprawdzalem na 90minut.pl

Na 2013 niby była Irlandia 10 miejsc przed Polska.
    http://www.90minut.pl/ranking_reprez...a.php?rok=2013

Ale jakiś lewy ten ranking mi sie wydaje...

Także spokojnie "ranking" można odjąć od reszty wypowiedzi
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    No właśnie nie wiem, o co chodzi.
    Ktoś uwierzył, że jeden wygrany mecz z Niemcami czyni z nas potęgę?
    Kurde, a ja sądziłem, że wygrana z Niemcami czyni nas Mistrzami Świata. Piknik ze mnie

W najnowszym rankingu z 12.03.2015 r. Polska zajmuje miejsce 34, a Irlandia 66.

Legionista
    Co do samego wczorajszego meczu to wynik zdecydowanie lepszy niż gra. Najgorszy mecz w całych eliminacjach. Jednak patrząc na całą rundę to i tak najpoprawniejsi optymiści myśleli, że te 11 punktów to plan maksimum. Wygrana z Niemcami może się okazać bezcenna, jeśli Szkocja nie wygra w Dublinie, to jest spora szansa, że nawet 8 oczek w rundzie rewanżowej da nam awans. Mamy bardzo dobrą pozycję wyjściową przed rewanżami i teraz tylko tego nie spieprzyć.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista
    My tu o reprezentacji , a jebana mafia z centrali handluje biletami przed meczem.
    Tak było na Euro 2012 za Grzesia i tak jest teraz za Zbysia.
    Greń padako, nie masz wstydu okradać rodaków.

Legionista Awatar SzydeL
    Wawrzyniak wczoraj Pan Piłkarz! KRUL jest jeden.
    Na + Fabian, Wawrzyn, nieźle stoperzy, Krychowiak i Lewy za walkę.
    Cała reszta straszna padaka, a występ Olkowskiego, Jodły i Rybusa szkoda nawet komentować.I karniak dla Nawałki za brak zmian.
    Jak my ten remis wywieźliśmy stamtąd to nie mam pojęcia. ;o
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    My tu o reprezentacji , a jebana mafia z centrali handluje biletami przed meczem.
    Tak było na Euro 2012 za Grzesia i tak jest teraz za Zbysia.
    Greń padako, nie masz wstydu okradać rodaków.
    jeszcze go ponoć aresztowali
    Zbychu Kręcina to była jednak firma, nigdy na gorąco się nie dał złapać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas_Ochota Zobacz posta
    Kurde, a ja sądziłem, że wygrana z Niemcami czyni nas Mistrzami Świata. Piknik ze mnie
    Grunt to znać swoje miejsce w szeregu! ja, Janusz, Ci to mówię!

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Wawrzyniak wczoraj Pan Piłkarz! KRUL jest jeden.
    No zwłaszcza tutaj jak się pogubił.

A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
    Mamy bardzo dobrą pozycję wyjściową przed rewanżami i teraz tylko tego nie spieprzyć.
    Pięć meczów do końca. 20 pkt powinno dać awans. Wliczając porażkę w Niemczech i wygrane u siebie z Gruzją i Gibralterem trzeba będzie wygrać albo Szkocją albo z Irlandią. Jak to spieprzą będą frajerami.

Legionista
    Mam nadzieję, że już pod dywan nie zamiotą
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...877,1,291.html

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Mam nadzieję, że już pod dywan nie zamiotą
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...877,1,291.html
    Ten pan Krzysztof równie dobrze może być po dziennikarskiej operacji zmiany płci i ostatnio nazywał się Angelika, Krystyna albo Ryszarda Trzecia Waza i niedawno podróżował z chłopakami ze Śląska którzy "terroryzowali" pociąg a innym razem z inną ekipą która rzucając niedopałki na chodnik tak mu zalazła za skórę że postanowił/a/o się podzielić tym z koszerną.

Jaki jest pzpn wszyscy wiedzą, jakie są sądy i decydenci w Polsce tak samo ale w dyskusji na argumenty mając wyrok sądu w UK vs. anonimowego informatora szmatławej gazety ma spore szanse powodzenia żeby rozeszło się po kościach. Jakoś nie widzi mi się żeby kolejną ofiarą medialnej krucjaty odwracającej uwagę od złodziejstwa peło miał paść Greń.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    Jaki jest pzpn wszyscy wiedzą, jakie są sądy i decydenci w Polsce tak samo ale w dyskusji na argumenty mając wyrok sądu w UK vs. anonimowego informatora szmatławej gazety ma spore szanse powodzenia żeby rozeszło się po kościach.
    Ponoć został uznany za winnego ale sąd odstąpił od wymierzenia kary . Rudy zwrócił się do sądu o przesłanie kwitów więc wszystko będzie jasne . Najzabawniejsze w tej sprawie są tłumaczenia Grenia , wyższa szkoła absurdu .

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Ponoć został uznany za winnego ale sąd odstąpił od wymierzenia kary . Rudy zwrócił się do sądu o przesłanie kwitów więc wszystko będzie jasne . Najzabawniejsze w tej sprawie są tłumaczenia Grenia , wyższa szkoła absurdu .
    a w tym ich artykule nabazgrali że został uniewinniony

po namyśle jednak stwierdzam że mogą go ujebać w pzpn-ie nie potrzebując pomocy mediów - Greń był wymieniany wśród przeciwników Bońka na najbliższym zjeździe wyborczym więc idealny układ że ktoś z obozu wroga wszedł (został wsadzony) na minę

Jest bilet od Grenia w PS , następny u Stanowskiego . W tym tempie do jutra upublicznione zostaną wszystkie bilety sprzedane przez Grenia , raczej ma przesrane .

Nie wiem dlaczego ale mi ta sytuacja śmierdzi ustawką na kilometr. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Greń osobiście bawiłby się w konikowanie
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista Awatar Maciek
    Mnie zastanawia jedno, dlaczego akurat dwa najbardziej przychylne Bońkowi źródła - PS i Weszło mają te "dowody". Pożyjemy, zobaczymy.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

niezrzeszony
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    Greń był wymieniany wśród przeciwników Bońka na najbliższym zjeździe wyborczym
    To promowanie kandydatów i późniejsza walka z nimi to takie jego hobby? Lato, Boniek... Za Listkiewicza z kim trzymał?

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    To promowanie kandydatów i późniejsza walka z nimi to takie jego hobby? Lato, Boniek... Za Listkiewicza z kim trzymał?
    aż tak się tym nie interesuję

Cytat Zamieszczone przez Buziek_LG
    Nie wiem dlaczego ale mi ta sytuacja śmierdzi ustawką na kilometr. Jakoś nie chce mi się wierzyć że Greń osobiście bawiłby się w konikowanie
    Dokładnie. Wielka Brytania w połączeniu z Irlandią to dość duże terytorium, dużo ludzi, nasi emigranci zjechali się tam z całych wysp a może i nie tylko wysp i raz dwa wszyscy co kupili bilet u tego jednego jedynego tego dnia konika w Dublinie już zostali namierzeni albo i sami się zgłosili ?

Legionista Awatar Szawar
    Walkower dla Polski za mecz z Irlandią! Walters grał w nieprzepisowej masce na twarz.

http://ekstraklasa.net/reprezentacja...e17dc3362aef69

Ostatnio edytowane przez Szawar ; 01-04-2015 o 10:01
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Olimpia Elbląg
    Prima Aprilis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
    Mnie zastanawia jedno, dlaczego akurat dwa najbardziej przychylne Bońkowi źródła - PS i Weszło mają te "dowody". Pożyjemy, zobaczymy.
    A może inni też mają tylko nie pokazują?

Kiedyś bp. Wielgus był posądzany o to, że był TW.
    Później większość gazet opublikowała podpisaną umowę współpracy "ja, Grey...." (to ten z 50 twarzy Greya...?) Ale niektóre czasopisma się od tego powstrzymały (m.in. GW).

Dawno temu wiedzę o aferze Michnika (nie wiem czemu aferą Rywina zwanej) mieli różni dziennikarze i też nic nie było publikowane.

Coś mieć/wiedzieć nie równa się automatycznie publikować. Tak więc z faktu niepublikowania nie można automatycznie wyciągnąć wniosku, że się czegoś nie ma.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Tuzimek napisał tekst krytykujący Przegląd Sportowy oraz Bońka, stawiając się w roli obrońcy Grenia. Efekt? Tekst usunięty, Tuzimek pożegnał się z robotą w onecie.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Tuzimek napisał tekst krytykujący Przegląd Sportowy oraz Bońka, stawiając się w roli obrońcy Grenia. Efekt? Tekst usunięty, Tuzimek pożegnał się z robotą w onecie.
    Tego typa to sam bym wyrzucił z roboty , ciężko się czytało jego twórczość . Z resztą chyba już był na wylocie z Onetu , z NC+ też go już wcześniej pogonili . To też długie ręce Bońka ?

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Tego typa to sam bym wyrzucił z roboty , ciężko się czytało jego twórczość . Z resztą chyba już był na wylocie z Onetu , z NC+ też go już wcześniej pogonili . To też długie ręce Bońka ?
    Ale jednak coś tam ciekawego i zgodnego z prawdą napisał, m.in. o dziennikarskich pieskach pzpn-u...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Maciek
    Przegląd Sportowy
    Zgody: PZPN (Boniek Boys), Weszło
    Kosy: Wirtualna Polska, Piłka Nożna
    Układ: Onet.pl

Spore podziały wytworzyły się wśród dziennikarzy, głównie dotyczące PZPN i Bońka.

Tuzimek napisał tekst na Onecie, a Onet i PS to ten sam właściciel.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Olimpia Elbląg
    Greckie media informują o tym, że 16 czerwca reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Grecją. Spotkanie zostanie rozegrane w Gdańsku na PGE Arenie. Ostatnio nasza kadra unikała sparingów.

Andrzej10
    Guest
    Tak czytam ten watek i osobiście myślę sobie, że dla mnie najlepiej by było, aby nasza reprezentacja nie występowała na tej imprezie, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że obecność naszej drużyny wiążę się ze złymi wspomnieniami. Dużo lepiej odbieram mistrzowską imprezę typu ME i MŚ, gdy nas tam po prostu nie ma i można skupić się na piłce nożnej. No ale ktoś "mądry" postanowił z ME zrobić imprezę typu potańcówka w remizie, gdzie przyjść może w zasadzie każdy, jeśli tylko się zmieści w środku. Tak wygląda teraz formuła el do ME, trzeba być naprawdę kiepskim aby nie awansować do ME, bo prawie płowa drużyn narodowych zapewnia sobie grę w tej do niedawna elitarnej imprezie. Pamiętam czasy gdy w ME grali tylko najlepsi w Europie (8 zespołów), a teraz 24 zespoły na 54 federacje krajowe. Jak tak dalej pójdzie to ME będą miały formułę open i będzie mógł zagrać każdy kto się zgłosi i wpłaci wpisowe, nawet z poza Europy np. drużyna Kataru (bo sypną kasą). Są to pierwsze eliminacje w których mi jest obojętne kto awansuje i jak przebiegają eliminacje. Mój brat oglądał mecz z Irlandią i stwierdził, że zamiast kopać piłkę to kopią się po czołach, a najśmieszniejsze jest to że oba zespoły mają realną szansę na awans.

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Greckie media informują o tym, że 16 czerwca Polski zagra towarzyski mecz z Grecją. Spotkanie zostanie rozegrane w Gdańsku na PGE Arenie. Ostatnio nasza kadra unikała sparingów.
    Unikała, ale teraz muszą grać częściej bo TVP wykupiło prawa do spotkań towarzyskich Reprezentacji.

Olimpia Elbląg
    Wydaje mi się też, że główny sponsor Kadry( grupa LOTOS) także naciskał na mecze towarzyskie. Swoją drogą inne reprezentacje mogą grać mecze towarzyskie a nasi kadrowicze są zmęczeni.
    "TVP posiada już prawa do dwóch najbliższych mundiali - tego w Rosji, a także tego w Katarze w 2022 roku".

Uprawnienia umieszczania postów