Strona 66 z 66 PierwszyPierwszy ... 16566263646566
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,969 z 1969

Wątek: Śpiewnik

Uczymy się okazjonalnej przyśpiewki na niedzielny mecz kosza

Pod melodię "Jesteś szalona" i jedziemy:

Kupiłaś awans,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka,
    weź ogarnij się!

Nie jesteś ambitna,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka!

(dzięki ŁK za pomysł)

Legionista
    Może bardziej melodyjnie.
    ZAMIAST:
    Kupiłaś awans,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka,
    weź ogarnij się!

Nie jesteś ambitna,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka!
    ogarnij się

LEPIEJ:
    Kupiłaś awans,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka,
    ogarnij się!

Brak ci ambicji,
    każdy wie,
    kurwo gliwicka!
    ogarnij się.

Legionista
    A ja z kolei chciałem poruszyć temat piosenki "Legio CWKS...", która wjechała do repertuaru na pełnej, melodia genialna, a teraz nie potrafimy jej pociągnąć na dobym poziomie dłużej, niż minutę.

Może by wrócić na jakiś czas do odrobinie prostszego rytmu bębnów przy niej? Może warto by jej poświęcić trochę więcej czasu, żeby jej blask przywrócić i trochę ją potłuc na którymś meczu?

Trochę aktualnie marnujemy jej potencjał niestety. A szkoda, bo jest wyjebista.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    A ja z kolei chciałem poruszyć temat piosenki "Legio CWKS...", która wjechała do repertuaru na pełnej, melodia genialna, a teraz nie potrafimy jej pociągnąć na dobym poziomie dłużej, niż minutę.

Może by wrócić na jakiś czas do odrobinie prostszego rytmu bębnów przy niej? Może warto by jej poświęcić trochę więcej czasu, żeby jej blask przywrócić i trochę ją potłuc na którymś meczu?

Trochę aktualnie marnujemy jej potencjał niestety. A szkoda, bo jest wyjebista.
    Nasz doping ostatnimi czasy to jedna wileka lipa. Pełna wyjebka zaczyna jakieś 20 metrów od gniazda na boki. Nasz fanatyzm zapadł w śpiączkę niestety.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Lipa to jest pod gniazdem na każdym meczu- fenomenalnie prezentują się te puste krzesełka...

Układ- faktycznie ta piosenka zaczyna bardziej męczyć niż bawić, nie wiem czy zmiana rytmu tu pomoże.
    Miała swoje 5 minut i chyba tyle.

Legionista
    Bobicz, wydaje mi się, że wjechał trochę zbyt skomplikowany rytm i ludzie nie słyszą z niego tempa. Ja tak przynajmniej miewam momentami. Wróciłbym do tego, energiczny prostszy rytm:

https://www.youtube.com/watch?v=5HBu2V6u6Pw

Już nie takie nuty były ratowane, szkoda zajebistej melodii, na początku to był przecież kosmos. Nawet pikniki śpiewały "a wrogów *****", bo tak nimi bujało.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Kubal
    "Legia CWKS" to padaka jakich mało,w mojej ocenie lepiej jak zginie śmiercią naturalną.Kolejna sprawa to fakt, że my nie umiemy śpiewać melodyjnie i pewnie się to nie zmieni.

Legionista
    Moim zdaniem w tej przyśpiewce bębny są w ogóle zbędne. Bez nich, wydaje mi się, że brzmiałoby to zdecydowanie lepiej.

Często, jak śpiewamy "Legia, Legia Warszawa..." to nagle przy gnieździe bębny przestają grać i automatycznie decybele idą w górę.

bez bębnów to większość by już przy "Ciebie po życia kres" się rozjechała
    Taki mamy klimat że idziemy w decybele, a nie melodię...

Z ciekawostek kiedyś z jednym z naszych speców na bębnie testowaliśmy intro do "Legiooo, Legiooo" i powiem szczerze całkiem fajna wkręta z tego wyszła. Abyście wiedzieli o czym mówię to poniżej link- chodzi o bębny od 0:50

https://youtu.be/bzvfqZGrMf0?t=49

i jak?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Koneser Zobacz posta
    Moim zdaniem w tej przyśpiewce bębny są w ogóle zbędne. Bez nich, wydaje mi się, że brzmiałoby to zdecydowanie lepiej.

Często, jak śpiewamy "Legia, Legia Warszawa..." to nagle przy gnieździe bębny przestają grać i automatycznie decybele idą w górę.
    I myślisz, że poziom decybeli przy "Legia, Legia Warszawa", jaki jest przez chwilę bez bębnów - utrzymałby się?

Legionista
    Bobicz, jeśli chodzi o 1:50, to sztooos. Najpierw to, a potem wjazd z...Legioooooo.
    "Ja kocham Legie lalala" też ma zajebiste intro swoją drogą.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Patrząc z boku ( Wschodnia 210 ), to Staruch lepiej trzymał rytm, potrfił bardziej zmotywować do dopigu i miał kontrolę i nad trybunami i nad tym co aktualnie dzieje się na boisku. Szczęściarz wpada w jakiś dziwny trans, często wymachuje rękami nie pod rytm, co wprowadza zamęt i zniechęcenie.
    Chociażby to (Legia Warszawa... Legia Warszawa... aejaeja ejaeja ejaejao)- zamiast tak jak poprzednio, podać rytm i zacząć od razu na maxa, On zaczyna to tak anemicznie, że usypia ludzi zamiast dać kopa.

Jak ma być doping na innych trybunach, skoro nawet Żyleta ostatnio siada?
    Ostatnio edytowane przez AdamB ; 31-10-2017 o 16:09

Legionista Awatar Stout
    Lipa to jest pod gniazdem na każdym meczu- fenomenalnie prezentują się te puste krzesełka...
    To chyba czas ,żeby z gniazda poszedł dosadny przekaz,co to za trybuna i jakie zasady na niej panują.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Swoje robi też brak dopingu przed meczem tzw ''rozgrzewki'' i te puste miejsca na samym środku żylety w momencie ''Snu o Warszawie'' ,na meczu z Górnikiem musimy to zmienić to nie przelewki ,bo bywały mecze ,że pod względem dopingu Żaboli było słychać i były problemy.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Powinno być tak, że jak jest 2-3 k ludzi, to wszyscy na dół i schodzimy sie do środka jak najbardziej.

Wtedy dół nawet na chujowych meczach mógłby wyglądałby tak:

A i pewnie miałoby to przełożenie na lepszy doping.
    Ostatnio edytowane przez Układ ; 03-11-2017 o 13:50
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Zakołatał mi jeszcze jeden pomysł na podwyższenie mocy przy "Legia CWKS...". Można by spróbować tak, że 2 powtórzenia jedziemy z szybszym bębnem i 1 x z wolnym (na co dwa, tylko bez klaskania) i tak w koło.

Bęben "na co dwa" wymusza większą głośność u ludzi często, więc jak piosenka by gasła po dwóch powtórzeniach, to na trzecim by ją wyciągnęło. Pod dyskusję dla sekcji perkusyjnej

Ps. Wiem, że trochę spamuje tymi pomysłami, ale jak kiedyś choćby jeden z tego coś da, to już będzie spoko
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Nie wiem czy w dobry temat trafiłem ale propozycja na piosenke szczególnie po ostatnich karach które nałożył na nas rudy z ekipą

Na nutę Chałupy Welcome to

***** pzpn
    Przypierdalacie się
    Była oprawa
    Miały być brawa
    A wy Przypierdalacie się

Myślę ze zabrzmi fajnie i jest uzupełnieniem do jebac pzpn. Tyle ode mnie. Propozycja do rozważenia

Legionista
    Do Sz. /S/ na melodię Jingle Beals zawsze śpiewaliśmy ''Legia gol Legia gol Legia Legia gol'' oby dziś to się niosło ! Chociaż my w przeciwieństwie do piłkarzy zaprezentujmy się na najwyższym poziomie !
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Bobicz, podbije propozycje swoją apropo "Chociaż ciężki jest czas". "Od Widzew to *****.." zaczynają się wyścigi. Może by spróbować kiedyś na koszu wmontować tam od tego momentu bęben na "co dwa", żeby to trochę ogarnąć? Myśle, że by siadło jak nic, a i pieśń by dużo skorzystała.

Ps. https://www.youtube.com/watch?v=BFrmzSxIuT4

Są niesamowici jednak. My idziemy do przodu z melodyjnością. "Szkołe, prace..." już umiemy pojechać dłużej i głośno, "Nie poddawaj się" krótkie, ale pod kątem melodyjności sztos nam wychodzi. Przydałyby się ze dwie długie pieśni jeszcze i u nas. Dalibyśmy radę.
    Ostatnio edytowane przez Układ ; 18-02-2018 o 17:16
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Uprawnienia umieszczania postów