Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 1218192021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 660 z 695

Wątek: Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg
    Dziś w ramach 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski przegrywamy na wyjeździe z występującymi w IV lidze Błękitnymi Orneta 3-2. Bramki dla Olimpii zdobyli:Jakub Bojas i Krzysztof Iwanowski. Mamy awansować a z IV ligowcami nie potrafimy wygrać.
    Ostatnio edytowane przez Meazza ; 02-10-2014 o 11:27

Olimpia Elbląg
    W spotkaniu 11. kolejki III ligi wygramy dziś z rezerwami Jagiellonii Białystok 4-1.Bramki dla naszego zespołu zespołu zdobyli: Kamil Kuczkowski (dwie) , Anton Kolosow oraz Kamil Piotrowski. Obecnie zajmujemy 2 miejsce w lidze ale mamy 28 punktów tyle samo co Olimpii Zambrów. Za tydzień gramy w Ełku. Okazało się jednak, że mecz rozegrany zostanie w Elblągu w piątek o godzinie 16:00.O zmianę terminu pojedynku prosili działacze Płomienia Ełk.
    Ostatnio edytowane przez Meazza ; 06-10-2014 o 13:26

Olimpia Elbląg
    Wróciłem z meczu. Wygraliśmy z Płomieniem Ełk 4-1. (0-1). Bramki dla Olimpii zdobyli: Anton Kolosow (dwa trafienia), Kamil Graczyk oraz Damian Szuprytowski. Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem około15 minut. Spowodowane to było późnym przyjazdem zespołu z Elku.

Olimpia Elbląg
    W rozegranym dziś spotkaniu 13.kolejki III ligi wygrywamy z KS Wasilków 4-0 (1-0). Bramki dla Olimpii zdobyli: Łukasz Pietroń, Kamil Piotrowski, Kamil Graczyk (rzut karny) oraz Kirł Raduszko. Olimpia kończyła mecz w dziesiątkę bo drugą zótłą kartkę otrzymał Damian Szuprytowski. Za tydzień gramy w Gołdapi z miejscową Romintą.

Legionista Awatar nazawszeolimpia
    w związku z decyzją o zmianie miejsca meczu Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg w dniu 8 listopada 2014 roku mam pytanko
    czy organizowany będzie jakiś przyjazd kibiców Legii Warszawa do Elbląga by wspierać kibiców Olimpii bo jestem zainteresowany wyjazdem - mieszkam tymczasowo w Warszawie
    :boks:

Olimpia Elbląg
    Wróciłem z meczu. Dziś odnosimy najwyższe zwycięstwo w tym sezonie w III lidze wygrywając na własnym obiekcie z Olimpią Olsztynek 10-0 (5-0). Łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się: Anton Kołosow (trzy trafienia), Radosław Stępień (dwa trafienia), Łukasz Michałowski (s), Jakub Bojas oraz Kami Graczyk (trzy trafienia). Zostaliśmy liderem III ligi z dorobkiem 43 punktów. Tyle samo punktów ma także Olimpia Zambrów. Najbliższy mecz rozegramy w wtorek właśnie z Zambrowem. Początek spotkania o godzinie 13:00

Legionista
    Tyle samo punktów ma także Olimpia Zambrów. Najbliższy mecz rozegramy w wtorek właśnie z Zambrowem. Początek spotkania o godzinie 13:00
    Dobry mecz się szykuje, bo obie drużyny w gazie

Legionista Awatar CW(L)KS
    Cytat Zamieszczone przez buklak Zobacz posta
    Dobry mecz się szykuje, bo obie drużyny w gazie
    Dokładnie. Szkoda tylko że akurat we wtorek ;-)

Legionista Awatar (L)ookasch
    Olimpia Elbląg-Olimpia Zambrów 1-0

Olimpia Elbląg
    Tak wygraliśmy 1-0. Mogło być 2-0 ale sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Graczyk.
    W tym spotkaniu za dużo sytuacji bramkowych nie było. Bramkę dla Olimpii zdobył Jakub Boajs w końcówce spotkania, który wykorzystał dokładne podanie Damiana Szuprytowskiego. Najlepszą szanse goście mieli na zdobycie gola po uderzeniu Michała Twardowskiego.

Witam,
    mieszkam w Olsztynie od kilku miesięcy, ale kibicuję Olimpii Elbląg i Legi Warszawa...czy w Olsztynie rządzą tylko kibice Stomilu??

szukam kontaktu...

Olimpia Elbląg
    Wróciłem z meczu. Dziś tylko remisujemy z Concordią 1-1. Bramkę dla Olimpii zdobył Jakub Bojas. Nasza przewaga zmalała do 1 punktu przewagi, ponieważ Olimpia Zambrów wygrała na wyjeździe w Działdowie 1-2.

Olimpia Elbląg
    Dziś przegrywamy na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska 2-0 i spadamy na 2 miejsce w tabeli.

orientuje się ktoś kiedy będzie 20 kolejka ??

Legionista
    Na wiosnę.

Cytat Zamieszczone przez buklak Zobacz posta
    Na wiosnę.
    thx

Olimpia Elbląg
    Rundę wiosenną rozpoczynamy 14/15. marca 2015 od spotkania na własnym stadionie z Warmią Grajewo.
    W przerwie zimowej klub rozegra łącznie 12 meczów sparingowych.

Legionista Awatar Sosen
    Potrzeba 4 miejsca w furach z Elblaga do Gdanska. priv jak cos.

Olimpia Elbląg
    Dziś w bardzo ważnym spotkaniu 24.kolejki wygrywamy na własnym stadionie z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 1-0. Bramkę na wagę 3 punktów dla naszego zespołu zdobył Jakub Bojas w 50. minucie gry. Warto dodać, że mecz kończyliśmy w dziewiątkę bo czerwonymi kartkami ukarani zostali Damian Szuprytowski i Łukasz Pietroń. Obecnie z dorobkiem 59 punktów jesteśmy liderem III ligi ale tyle samo punktów ma także Olimpia Zambrów. Zespół z Zambrowa ma jedno spotkanie zaległe do rozegrania.

Witam kolegów z Elbląga
    Zwracam się do Was z prośba o odpowiednie potraktowanie tego pajaca https://www.facebook.com/michal.tarnica/about
    parówa wypowiada się pochlebnie o psach co zabiły kibica w Knurowie jako że ma tam dużo danych o sobie myślę ze znalezienie go i odpowiednie naprostowanie nie zajmie dużo czasu. Prosiłbym tez kogoś bardziej biegłego ode mnie by wrzucił te dane na jakieś forum kibiców Olimpii. Niby to tylko troll z pejsbuka ale cieszyć się z czyjejś śmierci to już czyste kurestwo. jako ze możne usunąć konto tu wrzucam skopiowane dane tej parówy
    Michał Tarnica
    Pracuje w: Underground MMA Elbląg
    Studiował na uczelni: PWSZ Elbląg
    W związku z: Izabela Wrocławek
    tu link do jego komentarzy
    https://www.facebook.com/1587175674900586/videos/1591757131109107/?comment_tracking={%22tn%22%3A%22O%22}
    wiecie co z nim zrobić koledzy

Legionista
    Pomagamy - Pomoc dla Magdy !

Witajcie !

Zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc, jedna z naszych wiernych fanek Magda (Czarna), ma poważne problemy zdrowotne. Jako, że Olimpia zawsze była w jej w sercu, okażmy swoje i pomóżmy jej w tym ciężkim momencie.

Ze swojej strony przeprowadzimy zbiórkę pieniężną podczas meczu z Olimpią Olsztynek 30 maja godzina 17.00. Z góry dziękujemy za wrzucone pieniądze. Całość zostanie przekazana Madzi.

Na naszą prośbę Magda napisała do nas. Jej list poniżej.

Witam Was kochani,

Jestem Kibicką Olimpii od wielu lat. Kiedyś regularnie uczestniczącą w wyjazdach, w meczach zgodowych, jak i w spotkaniach u siebie. Jestem bardzo ciężko chora od 11 lat. Choruję na Wrzodziejące zapalenie jelita grubego (Collitis Ulcerosa) najcięższej postaci tej choroby, czyli całe jelito zaatakowane chorobą. Przez kilka lat udawało mi się opanowywać nawroty choroby lekami sterydowymi, antybiotyki, immunosupresją i wtedy spotykały mnie najpiękniejsze chwile życia – Olimpia, wyjazdy

Niestety mój stan pogorszył się 3 lata temu. Silny nawrót choroby, szpitale, kolejne leki dożylne + Cyklosporyna – lek dla osób po przeszczepach. Chwila spokoju i koniec. Listopad 2013r. kolejny szpital, leki i zero poprawy. Decyzja – operacja. Usunięcie jelita grubego (proktokolektomia) z utworzeniem zbiornika jelitowego i wyłonieniem stomii czasowej. Czas najgorszy w życiu. Ból, płacz, gronkowiec złocisty otwierający moje rany, wyrywający szwy.. Po 3 miesiącach usunięcie stomii i połączenie zbiornika z końcówką jelita. Jest! Będę normalnie żyć! Niestety po miesiącu choroba odrodziła się w zostawionym kikucie i tak walczę z nią do dziś, czyli 1,5 roku. Non stop szpitale, leki, do tego patologiczne anemie. Zmiana ośrodka leczenia i nowe badania, leki. Konsultacja z chirurgiem – ciąć i stomia. Załamka, płacz, koniec życia! Jednak ordynator oddziału Gastroenterologicznego dała szansę. Sterydy doustne chwilowo, immunosupresja i… Najsilniejsze na świecie probiotyki z USA VSL3 – miesięczna kuracja to 240zł. oraz pianka sterydowa Budenofalk – 14 dawek przeszło 400zł.

Od roku nie pracuję, teraz jestem na rencie – niespełna 760zł. Na codzienne leki wydaję około 200-300zł., a skąd wziąć na te? Nie wiem. Prezydent nie da, niezależnie który nim zostanie.

Leczenie saszetkami VSL to co najmniej 3 miesiące 1-2 saszetki dziennie, potem doradzie raz w tygodniu. Pianka? Nie wiem, zależy pewnie od efektów, dopiero lekarz może stwierdzić. To moja ostatnia nadzieja na „normalne” życie.

Zwracam się do was z prośbą Olimpijczycy o pomoc. Na dowód wszelkie dokumenty będę do wglądu cały czas u mnie.

Tutaj też można wpłacać pieniążki na zakup moich leków https://zrzutka.pl/leki-na-godne-i-n...e-zycie-hg2c3z

Dziękuję wszystkim za okazałe serce, za każdy datek, dobre słowo i każdą ciepłą myśl.

Z Olimpijskim pozdrowieniem,

Magda Bieszke - Czarna

Życzymy powrotu do zdrowia. Olimpia to wielka rodzina !
    Fanatyk Zagłębia

Legionista Awatar a-d-a-m
    Niestety Olimpia tylko zremisowała w Zambrowie i na awans do II ligi będzie musiała poczekać przynajmniej rok.

130 Olimpijczyków

Ostatnio edytowane przez a-d-a-m ; 08-06-2015 o 08:16
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Olimpia Elbląg
    Plan sparingów przed sezonem, który rozpoczniemy 8 sierpnia. Drużyna rozegra mecze z Bałtykiem Gdynia, Spartą Brodnica, Huraganem Przodkowo oraz z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Mecz ten uświetni obchody 70-lecia klubu. Spotkanie to odbędzie się na stadionie przy Agrykoli w sobotę 11 lipca.
    Ostatnio edytowane przez Meazza ; 11-06-2015 o 16:21

Olimpia Elbląg
    Jednak nie zagramy sparingu z Zagłębiem Sosnowiec. Drużyna poinformowała dzisiaj, że nie przyjedzie na mecz sparingowy do Elbląga 11 lipca ze względu na zmianę trenera. Klub z Agrykoli rozpoczął poszukiwania innego ciekawego przeciwnika.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Jednak nie zagramy sparingu z Zagłębiem Sosnowiec. Drużyna poinformowała dzisiaj, że nie przyjedzie na mecz sparingowy do Elbląga 11 lipca ze względu na zmianę trenera. Klub z Agrykoli rozpoczął poszukiwania innego ciekawego przeciwnika.
    Legionisci.com z kolei właśnie podali, że taki mecz się odbędzie.

Legionista
    Może ktoś napisać gdzie będąc w Elblągu można napić się piwka w jakimś pubie/barze dla Olimpijczyków,
    będę blisko na wakacjach i zamierzam podjechać.
    Ewentualnie kupić jakieś kibolskie produkcję.
    Z góry dzięki.

Cytat Zamieszczone przez dize(L)raszyn Zobacz posta
    Może ktoś napisać gdzie będąc w Elblągu można napić się piwka w jakimś pubie/barze dla Olimpijczyków,
    będę blisko na wakacjach i zamierzam podjechać.
    Ewentualnie kupić jakieś kibolskie produkcję.
    Z góry dzięki.
    No oczywiście Specjal Pub na Starym Mieście i typowo piłkarski pub w hotelu Vivaldi czyli Challange Pub )
    a kibolskie produkcje na A8 !!!

O(L)impia E(L)b(L)ąg

Legionista
    No może głupio to zabrzmiało ale tak nie skacz,szukam baru gdzie można obejrzeć Legiunię w pucharze będąc w Elblągu.
    Nie znam okolicy to się pytam a i będąc tam człówiek szalik by może jakiś kupił.

Sąsiedzi

Uprawnienia umieszczania postów