Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 128

Wątek: "Nasze" Puby

Legionista Awatar MaxyM

"Nasze" Puby

Serwis Legia LIVE! Chcę zrobić przewodnik pubów Legijnych, miejsc gdzie można z innymi kibicami przy piwie porozmawiać jak i obejrzeć mecz. W tym celu potrzebujemy waszej pomocy. Prosimy o wpisywanie adresów pubów z komentarzem - dotyczy całej Polski.

Legionista Awatar szczepan
    sadze ze napewno bedzie to pub pod kryta...

Administrator Awatar Adiq
    "Źródełko" też na pewno można zaliczyć...

Legionista Awatar MaxxxiM
    Lolek na Polach. Telebim i telewizory. tam z duza ekipa ogladalem mecz Wisla - Legia w mistrzowskim sezonie
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

jarcyś
    Guest
    Champion's Bar

Aleje Jerozolimskie 65/79 - Mariott

drogo jak cholera , ale kilkanaście telewizorów + telebim

Pub Gol

bodajże na Żelaznej - mały lokal z 2 telewizorami - szaliki Legii , Canal + niebieski

Legionista Awatar Łysolek
    Pizzeria "Rimini" na Ursynowie ( Pileckiego róg Roentgena )
    Klimat zajebisty na ścianach wiszą szale , przepyszna pizza i piwo !!!
    Mecze oczywiscie wszystkie Legii zawsze tam obejrzysz !!!!
    Serdecznie Zapraszam !!!! Pizzeria TYPOWO LEGIJNA
    Pizzeria "Rimini"
    ul. W. K. Roentgena 1
    tel. 641 95 44

adres stronki : http://www.rimini.pl

Administrator Awatar Q_(L)
    Pub "Jar" na ul. Koński Jar (Ursynów)...

Może nie ma szalików, flag i plakatów, ale jak jest transmisja z meczyku to można zawsze tam spotkać kibiców Legii... a przynajmniej można było (ostatni mecz jaki tam oglądałem to z Wisłą w Krakowie)
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar MaxxxiM
    w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
    meczow co prawda nie mozna tam ogladac, ale wypic browara lub inne alkohole (jak w naziwe loklau) i podyskutowac o pilce i Legii tam mozna spokojnie, bez stresu. nota bene tam zrodzil sie pomysl powolania do zycia Stowarzyszenia Kibicow Olimpii - to tak na marginesie.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

nie pamietam nazwy ale pub w poblizu rozdroza tam chyba pilkarza chodza./chodzili...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    Champion's Bar

Legijny pub?! Pub snobow i bananow. Gdy Wisla grala z Lazio siedzialo pelno banankow w koszulkach Wisly... Pokazywali ich w TVN.

jarcyś
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Adams_
    Champion's Bar

Legijny pub?! Pub snobow i bananow. Gdy Wisła grala z Lazio siedzialo pelno banankow w koszulkach Wisly... Pokazywali ich w TVN.

Zgoda. Tylko , że w Wawie jest deficyt pubów o profilu sportowym , więc z braku laku podałem ten adres.

Legionista

Pub Gol

bodajże na Żelaznej - mały lokal z 2 telewizorami - szaliki Legii , Canal + niebieski
    GOL BAR

Tak nazywa się ta knajpa i jest na rogu Żelaznej i Chmielnej za "Decorator-em" (dawna IKEA).
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    Ochotka
    Na Grójeckeij tuż przy placu Narutowicza. Ciasno niesamowicie jak jest meczyk w TV.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Legionista
    pub Bosmana jest jeszcze-typowo Legijny,a te ktore wymieniacie /wiekszosc/ to puby gdzie mozna obejzec po prostu meczyk,a nie Legijne.

pozdro.

ps.do boju Anderlecht....
    ps2.w NL byly tez kiedys opisywane czesciowo jakies puby.
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista
    Typowo legijnych pubów praktycznie nie ma
    Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    GOL BAR który opisałem jest typowo Legijną knajpą. Masa szalików Legii i szalików jej przeciwników w Europejskich pucharach. Wiele ciekawych zdjęć. Na centralnym miescu knajpy zdjęcie Kaki. Właścicel to stary Legionista (jest też jego zdjęcie z mistrzowską paterą).
    Duży mankament to, że zwasze czuć zapachy z kuchni i jest cholernie ciasno. Na ostatnim meczu z wisłą były takie tłumy, że przez cały mecz nie wstałem nawet do kibla
    Polecam!
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.
    popieram, tez bywam w Bilbao, a barmana widuje czasem na meczu na Lazienkowskiej...

Legionista Awatar dyha
    Ja jestem malo ocykany , ale będąc w Wawie na wycieczce , aakurat był mecz z Widzewem w Łodzi i wkręcilem sie do jakiegoś pabiku , gdzie główną uwage zwracały na mnie kelnereczki w koszulkach Legii , kazda byla odziana w barwy i dotego szale na scianach . Wyjebali nie po 15 minutach , bo gdy mnie kumple zobaczyli zaraz sie wbili i stali w drzwiach na co szef powiedział : *********** : ;] i tyle bylo z meczu . A mieści sie to bodajże na ul. Chmielnej , bądż w okolicach , jest to uliczka w lewo gdy jedzie sie nowym światem , dojdzie sie nią do Galerii Centrum , idąc cąły zcas z Nowego Światu w kierunku Pałacu Kultury , jest ona dość długa (ta uliczka , alejka) i jest masa sklepów i barów

spoko wiemy gdzie jest chmielna a pub i ubrane kelnerki pamietam tez ze byly tak ubrane jak z derbow wracalem...

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 18:37

Legionista
    w Puławskich klimatach spotykamy sie 'U Jerzego" tam przychodza wszyscy legionisci z Puław! adresu nie pamietam ale jak sie dowiem to napisze! zawsze tam mozna mecz Legii obejrzec i poczuc sie jak na stadionie
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Luk@s
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    popieram, tez bywam w Bilbao, a barmana widuje czasem na meczu na Lazienkowskiej...
    Tego bez dwóch palców? On jest jakis dziwny '8
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamyk
    w Puławskich klimatach spotykamy sie 'U Jerzego" tam przychodza wszyscy legionisci z Puław! adresu nie pamietam ale jak sie dowiem to napisze! zawsze tam mozna mecz Legii obejrzec i poczuc sie jak na stadionie
    nigdzie nie poczujesz sie tak jak na stadionie Legii!!!
    Dragon na powietrzu

Legionista
    "Pod Rurą" - ostatnio oglądałem tam meczyk w gronie ok.20 osób. Gdy zaczeliśmy się cieszyć po bramce Sokołowskiego zbiegł się cały ogródek. Miła atmosfera, tanie piwo, ale mało miejsca...

Legionista
    Znacie moze Korner na Ursynowie? (teraz to sie nazywa Massiff)
    Tam jest telebeam (czy jak to tam sie pisze) i sa 2 telewizory. Niegdys puszczano tam Canal+ niebieski i sporo ludzi przychodzilo tam ogladac Legie , zwlaszcza mecze wyjzdowe. Dawno mnie tam nie bylo, ale z opowiesci innych podobno ostatnio cienko (np. nie bylo meczu Odra - Legia), ale to raczej dlatego, ze w wakacje malo ludzi tam przychodzi.
    W kazdym razie jeszcze rok temu odchodzily tam naprawde fajne sceny (spiewy etc.), kto wie, moze jak sie rozpocznie sezon na dobre, ludzie powracaja z urlopow, to moze znowu zrobi sie ciekawie

Jezeli chodzi o wystroj to jest typowo sportowy. Co prawda nie ma szalikow, ani zadnych akcentow legijnych, ale sa rozne fotografie znanych sportowcow. Aha, sa tez pilkarzyki - mozna pograc

Legionista
    Bar Ochotka - ul.Grójecka, przy pl. Narutowicza

Fajny klimacik, piwko Krolewskie i Legijna brac dopingujaca ukochany klub stolicy

Legionista
    jest taki jeden Pub na Ursynowie na Miklaszewskiego (Imielin) bardzo kameralny max 10 -15 osób ale za to prawie caly czas pusty, z C+, szalikiem Legii na ścianie i piwem za 8zł - 1litr!!! klimat malej osiedlowej mordowni. Polecam.
    Meczu na żywo tam nie oglądałem więc nie wiem jak to jest ale wlaściciel mówi, że nikt raczej specjalnie nie przychodzi. zawsze można przyjść wcześnie i bez kasy zarezerwowć cały lokal tylko nie można wnosić wtedy własnego alkoholu.
    Imielin zawsze z Legią!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zborek
    jest taki jeden Pub na Ursynowie na Miklaszewskiego (Imielin) bardzo kameralny max 10 -15 osób ale za to prawie caly czas pusty, z C+, szalikiem Legii na ścianie i piwem za 8zł - 1litr!!! klimat malej osiedlowej mordowni. Polecam.
    Meczu na żywo tam nie oglądałem więc nie wiem jak to jest ale wlaściciel mówi, że nikt raczej specjalnie nie przychodzi. zawsze można przyjść wcześnie i bez kasy zarezerwowć cały lokal tylko nie można wnosić wtedy własnego alkoholu.
    Zapewne masz na mysli Kanion. Pare razy tam bylem i ogladalem jakies mecze. Na ogol jest spokojna atmosfera, ludzie po prostu siedza i ogladaja mecz. Generalnie ludzi tam przychodzi malo, choc z drugiej strony nie jest to duzy pub i tak jak mowisz wejdzie max 10 osob. Jak chce obejrzec jakis mecz to wybieram Kornera, jak tam nie puszczaja to ide do Kanionu. Jeszcze jest pizzeria Rimini o ktorej ktos tam wspomnial. Bylem tam ostatnio na Polonia - Legia 0:1 z poprzedniego sezonu. Bylo sporo ludzi i nie mialem za bardzo jak meczu ogladac, co chwila tylko chodzilem zobaczyc, czy wynik sie nie zmienil.

Legionista
    Mecze piłkrarskie mozna obejrzec takze w Pubie "Rybitwa" na Powislu, koło BUW ale nie maja tam dekodera wiec tylko to co idzie na TVP i w Polsacie (reprezentacja, polskie druzyny w europejskich pucharach + Liga Mistrzów). Przychodzi tam sporo legionistów i zwraca uwagę cena piwa za Królewskie i Belfast tylko 3,60 zł. Mozna tez zjesc w miare tanio (ryby, kaszanka-polecam, kiełbaska, frytki itp.)

jak trwały Mistrzowstwa Świata ogladałem tez mecz Polska-Portugalia w knajpie koło Stadionu Dziesieciolecia (nie pamietam nazwy). Piwo było w miare tanie i atmosfera goraca . Atmosfera "klimatyczna" he he Szkoda tylko ze był wtedy łomot 4:0.
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista
    "Kampinowka" w Izabelinie. Ul.Tetmajera, kolo budynku KPN-u. Zapraszam. Tanie i dobre jedzenie. Telewizor tez jest, ale ni ma
    CANAL +...
    Spansz The Legionista

Uprawnienia umieszczania postów