Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 129

Wątek: "Nasze" Puby

Legionista
    Pooglądać mecze Legii można także w "Drewutni".Jest to mały bar gdzie na ścianie jest pełno szalików "do góry kołami" tylko Legii, Pogoni wiszą normalnie. Bardzo przyjazne miejsce To jest na ochocie koło Globiego, nieznam dokładnej ulicy (koło bazaru na Mołdawskiej).
    Czy deszcz pada, czy nie
    Ja i tak kocham Cie
    W moim sercu LEGIA
    i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
    meczow co prawda nie mozna tam ogladac, ale wypic browara lub inne alkohole (jak w naziwe loklau) i podyskutowac o pilce i Legii tam mozna spokojnie, bez stresu. nota bene tam zrodzil sie pomysl powolania do zycia Stowarzyszenia Kibicow Olimpii - to tak na marginesie.
    alez w West Side mozna ogladac mecze! - dzis [24.08.2003] silna grupa bedzie ogladala derby stolicy wlasnie oprocz tego zapraszam do TATOO PIZZA w Elblagu na Zawadzie ul. Podgorna super klimat Legia i Olimpia; Olimpia i Legia. ijaki:
    To jak narazie dwie knajpy "w klimatach" w Elblagu ale beda nastepne
    pozdrawiam
    bayo
    OE forum
    SS LAZIO

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez bayo
    w Elblagu takim miejscem w ktorym spotykali i spotykaja sie kibice Olimpii i Legii jest pub West Side Whiskey Bar na ulicy Garbary (elblaska Starowka).
    meczow co prawda nie mozna tam ogladac, ale wypic browara lub inne alkohole (jak w naziwe loklau) i podyskutowac o pilce i Legii tam mozna spokojnie, bez stresu. nota bene tam zrodzil sie pomysl powolania do zycia Stowarzyszenia Kibicow Olimpii - to tak na marginesie.
    alez w West Side mozna ogladac mecze! - dzis [24.08.2003] silna grupa bedzie ogladala derby stolicy wlasnie oprocz tego zapraszam do TATOO PIZZA w Elblagu na Zawadzie ul. Podgorna super klimat Legia i Olimpia; Olimpia i Legia. ijaki:
    to chyba od niedawna, bo Jarek W. wczesniej nie chcial. rozmwialem z nim o tym kilka razy, nawet przy okazji chyba pierwszej rozmowy o stworzyszeniu, latem ubieglego roku. ale to dobrze ze sie zminilo.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar Norbas
    Cytat Zamieszczone przez bayo
    przyjemny chłód na łysym karku
    w świetle latarni butów blask

Legionista Awatar Norbas
    ups... cos mi sie nie udalo :P
    debiuty bywaja trudne :fu:

Więc poprawka:
    West Side w Elblągu to całkiem spoko knajpka, jak byłem tam z koleszkami to meczyków nie było.. a może ijok:
    Szkoda tylko że spiewać nie wolno po 22-iej
    No i barmanka całkiem całkiem koleżka to nawet odpłynął

p.s.
    po imprezie w West Side polecam nocleg w hotelu przy stadionie można się targować i robić nadkomplety w pokoju

Legionista Awatar Norbas
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    Champion's Bar

Aleje Jerozolimskie 65/79 - Mariott

drogo jak cholera , ale kilkanaście telewizorów + telebim
    Sorki jarcyś ale tej knajpy wybitnie nie polecam!!
    Odlądaliśmy kiedyś mecz w tym badziewiu (ze Szczakową) i pod koniec transmisji kobita przyszła i wyłaczyła nam głos!!
    No to najechaliśmy na nią że jeszcze się transmisja nie skończyła,
    a ona na to: "Że już po meczu, a amerykanie chcą oglądać baseball!!!
    Szok, pare stołów od nas siedziało ok. 20-stu amerykańców o średniej wieku 15 lat!!
    Więc jak można uznać te knajpa za pro-legijną??

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Norbas
    ups... cos mi sie nie udalo :P
    debiuty bywaja trudne :fu:
    Witaj na forum
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar Norbas
    dziękóweczka :+:

Legionista Awatar turi
    eLo Norbas pozdro dla starego MOKOTOWA !!!
    dla marka, kaski, mlodego, i oczywiscie DEYNOWCÓW
    turi
    nie woź się, reprezentuj...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Typowo legijnych pubów praktycznie nie ma
    Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.
    to trzeba sie kiedyś ustawić, razem z PRZEMEM rownież polecam ten pubik, barmana czasem w koszulce Legii chyba widzialem
    czasem jest taki FULL ludzi, że część się decyduje na oddalony jakieś 100 m w kierunku Carfura na Bemowie...a po meczu wracając bawimy sie w "druga strona ulicy odpowiada..."
    "...i na dobre i na złe"

Legionista
    Pub "Massiff" - ul. Teligi 5 ( Ursynów ) .
    Fajny pub , dyskoteka , dobre piwo oraz drinki , przy tym można obejrzeć sobie mecze Legii na telebimie lub na dwóch telewizorach
    Ceny: piwo 0,5 L. - 6.50 zł , drinki - od 9 zł

Pub "Snack Bar" - za kwiaciarnią przy Megasamie ( Ursynów )
    mały lokal , piwo Królewskie 4 zł , jeden telewizor , oczywiście mecze Legii możńa tam oglądać , lokal przeważnie zapełniony

Legionista
    Ostatnio idąc Górnośląską w dół naprzeciwko ambasady Greckiej zauważyłem tabliczkę z nazwą knajpy (nie pamiętam jak się zowie) i jadłospisem (piwo 0,5l. od 4 PLN!!!). Obok nazwy knajpy widnieje herb LEGIUNI. Niestety nie maiłem czasu wejść do niej. Jeżeli ktoś będzie szedł na mecz przez park z fontannami wzdłuż ul. Rozbrat to niech tam wpadnie i oceni poziom kanjpy. Jest bodajże w budynku gdzie mieści się Biuro Kancelarii Sejmu ho: '8
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista Awatar Norbas
    Cytat Zamieszczone przez turi
    eLo Norbas pozdro dla starego MOKOTOWA !!!
    dla marka, kaski, mlodego, i oczywiscie DEYNOWCÓW
    turi

:O
    ee no ten tego eee...
    dziekuje.. tylko tyle jestem w stanie wydusic ze swojej zapatrej klaty...

Legionista
    Oooo witka hehe

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pijak
    Ja zreguły chodze bo Bilbao na Reymonta 12. Na kazdym wyjazdowym meczyku jest tam spoko luda, a juz na taiikiej Wisle czy lechu fuul komplet.
    to trzeba sie kiedyś ustawić, razem z PRZEMEM rownież polecam ten pubik, barmana czasem w koszulce Legii chyba widzialem
    czasem jest taki FULL ludzi, że część się decyduje na oddalony jakieś 100 m w kierunku Carfura na Bemowie...a po meczu wracając bawimy sie w "druga strona ulicy odpowiada..."
    Hehe Pijak wiesz, ja Cie zawsze widze w Bilbao. Co wiecej chodzilismy do jednej szkoły, pamietam Twój apel przed meczm z Wisła.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pijak
    Hehe Pijak wiesz, ja Cie zawsze widze w Bilbao. Co wiecej chodzilismy do jednej szkoły, pamietam Twój apel przed meczm z Wisła.
    ale nie mów nikomu ok powaga!!?? z której klasy byłeś :> coś mnie w jajko robisz ...hmmmm czemu nie podszedłeś!!?? (rozmyłem)
    wiec ostatnio podobała mi sie komedia terminator 3 -zajob komedia

"we will need a new vehicle"
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar Norbas
    Cytat Zamieszczone przez Adams_
    Oooo witka hehe
    net jest mały
    pozdro iwo2:

Legionista
    Powiem tylko, ze macie bardzo drogie puby

Hmm a najlepszy w Wawie to Zrodelko!

Pozdrawiam

Bie(L)any & Młode Wilki & Wild West

Legionista
    W niedziele bylem w restauracji "U Zapasnikow" na Fortach Bema, mozna zjesc, a pod ziemia jest taki maly pubik, caly z pamiatkami Legijnymi (tyle ze zapasnikow) byl tez TV, wie ktos moze czy mozna tam ogladac mecze ?

Legionista Awatar Norbas
    pub "Favola" na Puławskiej koło Mozaiki (między Dworkową a pomnikiem Matejki)
    leją Królewskie z kija za 4 zeta.
    jest telewizor z C+
    na ścianach i suficie szale i koszulki Legii i nietylko
    klimacik wporzo, dobra muza, zawsze można spotkać kibiców

tylko ciasno troszkę...

p.s.
    można też pograć na "jednorękich"

Legionista Awatar Cukier
    Witam po raz pierwszy wszystkich zgromadzonych!

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie

pozdrówka

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Cukier
    Witaj na forum
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    Bardzo fajne miejsce, bylem przy okazji ostatniego meczu Olimpii z GKS-em Bełchatów, w sierpniu. Co prawda bylismy jedszcze przed godzinami otwarcia ale mimo tego dalo sie wyczuc dobra atmosfere iwo4:
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jawor_CDR
    Pare meczyków oglądałem tez w pubie "Joker" na Stokłosach. Jest duzo miejsca, jeden telewizor i jeden projektor. W sumie spoko.
    O ile sie nie myle, nie maja C+
    Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
    Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mike
    Cytat Zamieszczone przez Jawor_CDR
    O ile sie nie myle, nie maja C+
    Kiedys przyszedlem tam obejrzec jakis mecz ligowy, to powiedziano mi, ze nie ma. Nie wiem, czy chwilowo nie bylo (np. nie zaplacili abonamentu), czy w ogole nie ma.
    Ogladalem tam Schalke, ale puchary oczywiscie sa na publicznej TV.
    Jest, jest. Ostatnio oglądałem tam mecz Górnik Polkowice - Legia a wcześniej np. Wisła - Legia na wiosne tego roku.
    Cum Debita Reverentia

Legionista
    W Nowym Dworze mozna obejrzec mecze Legii i Switu w barze Warka zaraz obok dworca pkp/pks.Czesto tam siedza kibice Legii i Switu jak sie nie ustawia wczesniej u kogos.Pozdro Wwa

Legionista Awatar turi
    w Favolce wczesniej nie było szali , ale z tego co mi donieśli stali bywalcy faktycznie został przystrojony w barwy ) i np Marek zaniósł tam swój szalik.
    a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... niechcacy cos przycisnęłam, chłopak stracił szanse jaka trafia się raz na ladnych parę gierek

z pubów , w których zdarzyło mi się ogladać mecze

Bosman (Swietlikow)
    Gol Bar ( kolo starej Ikei teraz chyba decorador)- w każdym razie Pl.Starynkiewicza.
    nie woź się, reprezentuj...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Cukier

Dawno nie byłem w Favoli także szali i koszulek jeszcze nie widziałem. Kiedyś był patent żeby wrzucić na ścianę pierwszą flagę Starego Mokotowa ale coś chyba nie wyszło. Królewskie owszem jest za 4 ale chyba do końca roku tylko, bo jest jakaś promocja czy coś w tym stylu.

Klimacik był chyba najlepszy po mistrzostwie w zeszłym roku kiedy z baryłami wpadliśmy i był bal, kto był ten wie

pozdrówka
    Dokladnie! Nie pamietam co sie ze mna dzialo po wyjsciu z Favoli

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez turi
    a co do gierek- raz udało mi się skasowac niejakiego Dośka na 40 zeta ... .
    Chlopak teraz za barem tam robi Wiesz... piwo leje, ze w kuflu 0,6 sie miesci

Uprawnienia umieszczania postów