Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 112

Wątek: Kubicki

Legionista

Kubicki

Mam wielką nadzieje ze ten post nie okaze sie proroczy. Niestety wszelkie znaki na niebie i ziemi sprawiaja ze musze go napisac. moim skromnym zdaniem Kubicki nie nadaje sie na pierwszego trenera, do pięt nie dorasta Okuce, pogubił sie juz na poczatku sezonu i obawiam sie ze w tym sezonie srodek tabeli to moze byc wszystko na co stac Legię. mecz w Wodzisławiu pokazał ze sprawy nie ida w dobrym kierunku. Wszyscy wiemy ze druzyne buduje sie od tyłow. co robi kubicki??? Bramkarz Boruc. W przyszłosci klasa swiatowa ale to nie zasługa Kubickiego. swoje musi jeszcze wpuscic. Obrona: Ustawia w niej dwóch emerytów którzy maja coraz wieksze problemy z powstrzymywaniem młodych i szybkich napastników przeciwników. Jeszcze Zielinski trzyma sie w miare, chociaz tez jest coraz słabszy (vide zólta kartka za faul w srodku pola od tyłu w Wodzisławiu zupełnie bez sensu) ale to co wyrabiał Józiwak na zakonczenie poprzedniego sezonu (Okuka w Lubinie posadził go na ławce) i teraz w Wodzisławiu woła o poste do nieba!!. A co robi Kubicki??? NIe zabiera do Wodzisławia Choto i tłumaczy sie tym ze ten nie jest zgrany z druzyna i lepiej niech gra w rezerwach. W efekcie ma na zmiane 4 (słownie CZTERECH) zawodników w tym jednego ewentualnego stopera Magiere. dalej Boczni obroncy: Jarzebowski bardzo solidny ale Szala?? ten człowiek to tragedia, co chwile ma napastników za plecami. daje sie objezdzać jak dzieciak. Co na to Kubicki?? SZuka obroncy na strone gdzie gra Jarzebowski zamiast tam gdzie gra przeraźliwie słaby Szala. Gdzie tu logika? Dalej pomoc: boki sa silne!, ale srodek juz nie za bardzo dodatkowo oddaje sie do Świtu Zganiacza. w efekcie gdy przyjda kontuzje kto bedzie grał w pomocy na srodku??? Rosłoń?? Dudek?? wolne zarty. W dodatku rezygnje ze Swierczewskiego metnie sie tłumacząc. a on jest za darmo!!! to piłkarz z ambicjami na pewno nie osłabił by pomocy patrzac na to co robili Surma i Vukovic w Wodzisławiu. Idac dalej atak. Saganowski w porzadku ale kto z nim?? Dlaczego Kubicki nie walczy o Svitlice?? Przeciez ten człowiek po takiej ilosci wojazów zagranicznych, jezeli zostanie w Legii bedzie w ogole nie przydatny do gry i to do konca rundy (a przynajmniej wszystko na to wskazuje bo przeciez on w ogole nie mysli teraz o grze)!!! A Garcia to wielka niewiadoma chociaz widziałem go w sparingu i sprawiał obiecujace wrazenie. ale liga to troche co innego! Poza tym w ogole nie potrafi dogadac sie z partnerami z dryzyny to wielki minus. Kubicki powinien miec jaja i powiedziec kierownictwu dosc tego!! Svitlica zostaje i trenuje z nami nie rozwalajcie mi takiego zawodnika. zreszta Svitlicy w takiej formie jak z Wodzisławia nikt nie kupi co tu duzo ukrywac (moze te arabasy ale tez watpie?). a dalej kilka cytatów Kuby z którymi zgodzic sie nie mozna: Dzisiejsza Gazata Stołeczna ( http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1616319.html )

Robert Błoński: Dlaczego nie chce Pan w swojej drużynie Piotra Świerczewskiego?
    Dariusz Kubicki: Chcemy grać z Łukaszem Surmą i Aleksandarem Vukoviciem w środku pomocy. Akurat na tę pozycję nie potrzebujemy wzmocnień.

czyzby nie potrzebujemy??? po tym co grali Surma i Vukovic w Wodzisławiu??? a jaka jest dla tych zawodników alternatywa gdy przyjda kontuzje i beda w słabszej formie??? Zganiacza juz nie ma przeciez, Piekarskiego tez, zreszta i tak na nich nie stawiałes (jezeli mozna sie spoufalic). Wiec moze jednak Swierczewski!!

A co Pan sądzi o Świerczewskim jako o piłkarzu?
    - Bardzo dobry piłkarz.

Gdzie tu logika skoro to bardzo dobry piłkarz i w dodatku za darmo??? czyzby Kubicki nie chciał dobrych piłkarzy w druzynie??

Ale słabszy niż Surma i Vuković?
    - Nie wiem, czy słabszy. Jednak na tę chwilę nie potrzebujemy już środkowego pomocnika. A nie ma sensu kogoś brać, żeby był.

Oj Kuba Kuba!! To ja mam wiedziec czy jest słabszy czy nie??? przeciez to ty jestes trenerem i grałes w piłke tyle lat!! a moze jednak jest sens brac kogos własnie po to zeby BYŁ, tym bardziej jezeli jest to jak mówisz dobry piłkarz i nie ma alternatywy dla Surmy i Vukovicia?? :fu:

Za to potrzeba Panu chyba napastnika?
    - Tak, choć właściwie jest Manuel Garcia, który w niedzielę wrócił z Argentyny i w poniedziałek normalnie z nami trenował. Jest Radek Wróblewski, który na tej pozycji zagrał w Wodzisławiu. Stanko Svitlica wyjechał do Niemiec na testy medyczne, ale z tego, co wiem, to wraca w czwartek. I będzie gotowy do gry w meczu z Górnikiem Łęczna.

To wielka mi nowowsc ze Garcia wreszcie normalnie trenował!!! Cud po prostu! Wróblewski jako napastnik nie oddał w Wodzisławiu zadnego strzału i omal nie wyleciał z boiska za brutalna gre. Ogolnie jest drewniany tylko duzo biega. Dla Garcii po podrózy bedzie to debiut w lidze. Moze warto walczyc o Stanko i nie dac mu sie szlajac po całej Europie tylko trzymac go w warszawie i niech trenuje?? Tym bardziej ze on wcale nie chce wyjezdzac!! A poza tym w jakiej bedzie formie po 4 straconych dniach, bez treningu?? odpowiedz moze byc jedna: w takiej jak w Wodzisławiu czyli fatalnej! ale ku temu trza miec jaja i umiec sie postawic zarzadowi czego Kubie chyba brakuje.

Czemu Dickson Choto nie pojechał do Wodzisławia?
    - Chcę, by zagrał kilka spotkań w rezerwach. Na ostatnich treningach spisywał się znacznie gorzej od innych zawodników, dlatego zabrakło go w meczowej szesnastce. Trudno poza tym brać do składu kogoś, kto nie trenował z zespołem kilka tygodni. To byłoby niesprawiedliwe. Są jakieś pryncypia w prowadzeniu Legii i ja ich się trzymam. Atmosfera w zespole też jest ważna.

Moim zdaniem wazniejsze sa wyniki, i to by miec 6 pełnowartosciowych rezerwowych na ławce do kazdej fromacji!! w wodzisławiu było ich 4. a poza tym Kuba, to tak juz jest ze zycie jest niesprawiedliwe. Svitlica tez trenowal z zespołem kilka tygodni.

Coś Pana szczególnie zdenerwowało?
    - Chaos w drugiej połowie. Do tego nie jestem przyzwyczajony. Drużyna po prostu się zapomniała. Zawodnikom mocno zależało na zwycięstwie i za bardzo poszli do przodu. Gra była zbyt otwarta, jak na mój gust. Stąd tyle okazji dla Odry.

No prosze wydalo sie! Wyobrazacie sobie CHAOS za trenera Okuki?? to było nie do pomyslenia. Tymi slowami Kubicki sam przyznaje sie do błedów. przeciez to on jest odpowiedzialny za to by druzyna wykonywała załozenia taktyczne.

A błąd Marka Jóźwiaka przy pierwszej bramce?
    - Zdarzają się lepszym piłkarzom niż on. To jest ryzyko wkalkulowane w grę. Mam do niego pretensje, ale z drugiej strony wiem, że takiej pomyłki nie zrobi w dziesięciu kolejnych spotkaniach.

Owszem zdarzaja sie. tylko Jóźwiakowi w tym meczu zdarzało sie to za czesto zreszta nie tylko w tym meczu. A mecz z Ruchem na zakonczenie zeszlego sezonu??? On juz jest po prostu za stary. Biologii nie da sie oszukac! A ja bym sie nie załozył czy nie popełni błedu przez najblizszych dziesiec spotkan. Obawiam sie ze juz Zurawski i Frankowski moga go bolesnie sprowadzic na ziemie, nie mówiac o innych młodych i szybkich napastnikach.

Na osłodę został piękny gol Tomasza Sokołowskiego I.
    - On słynie z tego, że umie ładnie strzelić z prawej i lewej nogi. To jego wielki atut. Szkoda tylko, że tak rzadko z niego korzysta.

Skoro był taki dobry to dlaczego go zdjałes w decydujacym momencie meczu??? Przeciez on byl chyba najlepszy na murawie!! drugi Sokól nic nie wniósl do gry.

Podsumowujac ten wywiad i nie tylko to nasuwa sie kilka wniosków. Jezeli chodzi o wywiad to jeden wielki bełkot mam nadzieje ze spowodowany stresem po remisie z Odra. Kubicki nadal chyba pozostanie mistrzem remisów. On chyba nie potrafi po prostu wygrywac meczów. zreszta mamy szczescie ze nie przegralismy akurat tego meczu. Jezeli chodzi o Swierczewskiego to widac syndrom tego ze Kubicki boi sie wpływów Engela który załatwił mu gotowego zawodnika. w dodatku Kubicki boi sie ze bedzie to swoisty kon trojanski, który przyspieszy jego dymisje. ale jezeli to dobry piłkarz to czego tu sie bac!!! Jedyny pozytyw to to, ze kubicki ma jakas tam koncepcje. moim zdaniem błedna, złą i za malo samodzielną, ale jednak jakaś. ale nic z tego (oby nie!!!) nie bedzie. po prostu on jest za słaby i ma ułomny charakter, na taka druzyne. Mam nadzieje ze bede mógl to odszczekac na zakonczenie tego sezonu kiedy Legia pod wodza Kubickiego zdobedzie Mistrza Polski!! Ale Kubie Duzo brakuje do MIstrza OKUKI! na rynku pozostaja dwaj swietni trenerzy Kaczmarek I Żurek!! warto by ich było zatrudnic!! Legia zasługuje na prawdziwego fachowca!

LEGIA MISTRZ 2004!!!!!!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista Awatar Beny
    Po pierwsze przesadziłeś trochę z pogrubieniem czcionki, po drugie nie oceniaj trenera po pierwszej kolejce nowego sezonu, tylko daj mu trochę czasu, po trzecie "tak krawiec kraje, ja mu materii staje", więc pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie, może nie będzie tak źle!

Legionista Awatar R@dek (L)
    Oj wydaje mi się że troche przesadzasz 8- Mówisz że potrzebni są zawodnicy : za Jóźwiaka, Szale,Vuko,i napastnik. Ale czy ty myślisz że Kubicki otym niewie ?? on doskonale zdaje sobie sprawe że potrzeba kilku zawodników ale poprostu niema możliwości na ich ściągnięcie bo w klubie niema kasy. Powinieneś mieć pretensje do działaczy a nie do Kuby, Swierczewski teraz podobno negocjuje z Lechem i zobaczysz że nic nie wniesie do ich gry. A taki Żurek może i jest lepszy od Kuby ale na pewno droższy a nasi działacze nie patrzą na doświadczenie a na cenę i nawet jak Kubie się nie powiedzie bo w naszej sytuacji jest to bardzo prawdopodobne (są silniejsi i bogatsi :Wisła,Groclin ,Amica) to działacze są już zabezpieczeni postacią pana Engela który napewno niedługo będzie naszym trenerem

Legionista Awatar Keleborn
    Ja jestem przeciw. Mam spore wątpliwości co do Kubickiego, ale trzeba dać człowiekowi szansę.
    Chcę wierzyć, że Kuba wie co robi.
    Chcę się przekonać 20 września, że wie.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista
    Okuke tez pewnie zwalniałes po 3 pierwszych meczach.... :>
    Jednym z madrzejszych posuniec w LEgii w ostanich sezonach było zaufanie do trenerów i dawanie im szansy...mam nadzieje ze bedzie to stały element pracy na Łazienkowskiej

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Pirx
    Jednym z madrzejszych posuniec w LEgii w ostanich sezonach było zaufanie do trenerów i dawanie im szansy...mam nadzieje ze bedzie to stały element pracy na Łazienkowskiej
    Najlepiej podparty stabilizacją finansową w klubie

p.s. Witaj na forum
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar Mini
    mam wielką nadzieję że nie masz racji. Kubicki jakim jest trenerem nikt nie widzi.Legia zagrała na razie jeden mecz a on zamiast w spokoju przygotowywac drużynę miał non stop problemy. żeby wygrywać trzeba strzelać bramki więc w ataku się ustawia grę pod napastników.a jak to robić jak jeden ani be ani me drugi jeździ do niemiec albo sie obija trzeciego oddają do ndmu czwarty to zdecydowanie bardziej skrzydłowy niż napastnik i jedyny Saganowski który w dodatku w pierwszym meczu łapie głupio czerwoną kartkę.daj trochę czasu a potem oceniaj dlatego propozycja dla modów zamknąć temat i otworzyć jak dalej będzie ise nie działo dobrze po kilku kolejkach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Pirx
    Najlepiej podparty stabilizacją finansową w klubie

p.s. Witaj na forum
    witam rowniez...byłem do tej pory rzekłbym czytelnikiem, bo na siłe głosu nie zabieram.Tutaj "gul" mi troche skoczył...

Administrator Awatar legart
    Kubicki przepracował cały okres przygotowawczy z drużyną i ja bym mu dał trochę jeszcze potrenować Legię.

Tak krawiec kraje jak mu materii staje, a problemy Legii z atakiem czy też z wiekiem stoperów (tyczy się to zwłaszcza Jóźwiaka, który im starszy tym częściej się obcina) są powszechnie znane. Niestety poza uzupełniem składu (Sokołowski II, Krzyształowicz, Garcia) raczej nie zanosi się na poważne wzmocnienia.

Poza tym poczekajmy parę meczy i zobaczmy jak zacznie funkcjonować ustawienie z czwórką obrońców. Może w końcu się zazębi gra Legionistów.

Co do Świerczewskiego to jestem przeciwny żeby grał w Legii. Mam wrażenie że coś nie tak jest z jego charakterkiem i z walczaka stał się bufonem i mitomanem. Poza tym już raz Engel się na nim przejechał (w kadrze). Sądzę że Legia by miała z niego taki pożytek jak z Piekarskiego, czy jak Lech z Czereszewskiego.

Także wstrzymajmy sie trochę z krytyką.

Administrator Awatar Raffi
    Poza tym Świerczewski "darmowy"???
    Przecież jego pensja, nawet okrojona, pożarłaby sporą część naszego budżetu. Zgodzę sięmoże tylko z tym, że powinien był wziąc kogoś z tych 3 środkowych obrońców, których zostawił w Wwie
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Zgadzam sie z tym ze Kubickiemu nalezy dac troche czasu w tym nie róznie sie od was. Ale mi chodzi o co innego wg przesłanek które zasygnalizowałem i moim zdaniem błedów jakie robi Kubicki nic dobrego w tym sezonie sie nie wydarzy, a moze on byc jeszcze bardziej bolesny niz zeszły. Moim zdaniem ten facet sie nie nadaje. widzac jego zatroskana twarz podczas transmisji z Wodzisławia powatpiewam czy ma on koncepcje (bo jakas ma jak pisałem wczesniej chyba złą, ale to sie dopiero okarze) co do której jest przekonany. Zreszta nie opieram sie tylko na tym jednym meczu co sugerujecie!!!!! Doskonale pamietam poprzednia kadencje Kubickiego kiedy to Legia była mistrzem remisów co przy dzisiejszjej punktacji spychało ja w dalsze rejony tabeli. gdy przyszedł Smuda wszystko ruszyło z kopyta przynajmniej do konca tej rundy i były zwyciestwa w tym swietne mecze z Udinese. Poza tym biore pod uwage takze sparingi, głownie te we Francji gdzie Legia regularnie brała w skóre. Mecz w Wodzisławiu był tylko impulsem który pobudził mnie do napisania tego postu. Nie mam przekonania do Kubickiego brakuje mu jakiegos błysku, autorytetu, i zelaznej woli doprowadzenia do sukcesu jaka miał Okuka. Przytoczyłem z związku z tym w moim poprzednim poscie odpowiednie ku temu argumenty. Bardzo bym chciał by Kubicki sie sprawdził. W kazdym razie na razie nic tego nie zapowiada. na razie popełnia bład za błedem. i Oby znowu mecz tym razem z Górnikiem Łeczna nie zakończył sie remisem (tfu wypluwam te słowa) tylko zwyciestwem. A i jeszcze słowo do Raffiego. W wywiadach Swierczewski stwierdza ze nie chce zarabiac wiecej niz inni zawodnicy z polskich druzyn, bo chce grac i wrócic do reprezenatcji. zreszta nie przesadzajmy juz z tymi pieniedzmi przeciez to nie sa jakies astronomiczne kwoty, moga podpisywac kontrakt z Choto (na to maja pieniadze), to ja juz wole Świerczewskiego, ten jest bardziej kreatywny i jest wieksza szansa ze sie sprawdzi. kuba boi sie w tym wypadku Engela. I metnie sie tłumaczy co wykazałem we wczesniejszym poscie. pozdrowienia.

Legia Mistrz 2004!!

Legionista
    1. Nie wiem, czy Kubickiego stać na samodzielny sukces. Przynajmniej rundę niech popracuje, to się dowiemy, czy się czegoś nauczył.
    2. NA prawą obronę jest Szala, może tam grać także Jarzęowski. Na lewą stronę nie ma obrońcy z prawdziwego zdarzenia.
    3. Jako ofensywny pomocnik gra Acco, może na tej pozycji grac jeszcze Sokół. NA pewno Świerczewski gający tylko do tyłu nie byłby rozwiązaniem problemów na tej pozycji.
    4. Defensywnych pomocników mamy kilku: Surma, MAgiera, Dudek, a także Jarzębowski. To jest jego pozycja, na której grał przez kilkanaście lat. To o nim mówił Murawski, gdy opuszczał Legię, że nie pozostawia luki na swojej pozycji, bo Jarzębowski jest nie gorszy od niego.

Reasumując - nie jest błędem szukanie wzmocnień na bokach obrony. Mamy tylko jednego bocznego obrońcę. Przyda się jeszcze najmniej jeden.

Nie było błędem zrezygnowanie z usług Piotra Świerczewskiego. Nie sądzę, żeby Legię miał zbawić kopacz, który nie mieścił się nawet na ławce rezerwowych drugiej drużyny drugoligowego zespołu angielskiego, w którego umiejętności wierzy tylko on sam i zaprzyjaźniony dziennikarz.

Nie było też błedem pozostawienie Choto w drużynie rezerw, gdzie zagrał mecz, podczas gdy w pierwszej drużynie zagrałby 2-3 minuty maks.

Kolejna rzecz - nie Kubicki odpowiada za politykę transferową zespołu.

Nie popełnił Kuba jak dotąd błędów, które nakazałyby nerwowe ruchy.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar szczepan
    Dajcie mu czas?? co?? jeden mecz to za malo!! po drugie wiele tez zalezy od druzyny!! jezeli ma sie takiego Bereta to nie dziwne... mam nadzieje ze jednak Kuba wyciagnie wnioski....

Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Poza tym Świerczewski "darmowy"???
    Przecież jego pensja, nawet okrojona, pożarłaby sporą część naszego budżetu. Zgodzę sięmoże tylko z tym, że powinien był wziąc kogoś z tych 3 środkowych obrońców, których zostawił w Wwie
    Wyczytalem ze Swierczewski prawdopodobnie przejdzie do lecha i tam bedzie zarabial 200tys euro jak na budrezt legii to spory chyba wydatek

Legionista Awatar dyha
    Ja tam do KUBY nie mam nic, bo to człowiek z moich terenów . Ale jakbym mial wybierac kogos na jego miesce to zastanowiłbym sie nad Bobem Kaczmarkiem . Ale póki co to ja wierze w KUBE !!

nie nie nie ja nie chce boba o nie...

zreszta jeszcze bardziej nie chce zmieniania trenerow po pierwszej kolejce...

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud
    4. Defensywnych pomocników mamy kilku: Surma, MAgiera, Dudek, a także Jarzębowski. To jest jego pozycja, na której grał przez kilkanaście lat.
    ile lat grał Jarzębowski? co on od 5 roku zycia już śmigał jako defensywny pomocnik?

Legionista
    Jarzębowski ma 25 lat! Jeśli zaczął grę 12-13 lat temu (pisałem kilkanaście), to miał właśnie 12 lat. To i tak dość późny początek. Tylko jednego piłkarza znam, który tak późno zaczynał i przebił się do ekstraklasy - Jacek Bednarz.
    Inni conajwyżej zmieniali dyscyplinę.

A co do Kaczmarka - Gdyby Kaczmarek był trenerem Legii, to z całą pewnością Zganiacz zostałby w drużynie i był wprowadzany znacznie odważniej do gry, niż to miało miejsce za czasów Okuki. Także Mierzejewski i kilku innych juniorów (np. Golański) byłoby wprowadzanych do zespołu. Bobo jest chyba najlepiej pracującym z młodzierzą trenerem.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista

Dajcie chociaż 3 mecze Kubickiemu. Choć z drugiej strony nie wiem dlaczego zrezygnował ze Zganiacza ???? Mierzej i Golański też by się przydali. Ale nie są podobno za słabi. Mierzej już udowadnia, jaki błąd popełnili. A u nas na dziś nie mamy do gry żadnego pełnowartościowego napastnika (Sagan wisi). Co do Golańskiego, nikt mu nie dał szansy i go wywalili, a będą chcieli zatrudnić jakiegoś Andy Barę. Pytam gdzie tu logika ? Czy lepiej inwestować w młodego Polaka czy młodego obcokrajowca ? Odpowiedźcie sobie sami. Zganiacz już w tej rundzie będzie objawieniem. Widziałem wczoraj kilkanaście minut, które zagrał w Łodzi. Kręcił tymi widzewiakami jak chciał, Rachwał raz się tak zakręcił, że nie wiedział co zrobić i go po prostu skosił. U nas nikt nie postawi na młodzież. Zobaczcie co wyprawia Mila, Strąk, Burkhardt, że nie wspomnę o malutkim Sikorze z Górnika, który strzela jak miło. Pozdrawiam, licząc na lepsze czasy....

Legionista
    Po dzisiejszym meczu z Łęczną moge tylko powiedziec "A nie mówiłem". Kuba sie nie nadaje. Mistrz remisów nie schodzi ponizej pewnego poziomu to juz jego 9 remis kiedy trenuje Legie. Przewidziałem to w moim poprzednim poscie. Oby z Polonia znowu nie było remisu (tfu znowu wypluwam te słowa) tylko zwyciestwo. Nadal twierdze ze jest jeszcze czas by zmienic trenera. Wolni sa Kaczmarek i Zurek, w odwodzie pozostaje Engel, a Kuba przy całym szacunku dla niego, moze być swietnym asystentem. Kuba odejdź prosze! a najbardziej prestizowe mecze przezd nami wiec da sie jeszcze wszystko naprawic. Legia Mistrz 2004!!

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez Joker
    Po dzisiejszym meczu z Łęczną moge tylko powiedziec "A nie mówiłem". Kuba sie nie nadaje. Mistrz remisów nie schodzi ponizej pewnego poziomu to juz jego 9 remis kiedy trenuje Legie. Przewidziałem to w moim poprzednim poscie. Oby z Polonia znowu nie było remisu (tfu znowu wypluwam te słowa) tylko zwyciestwo. Nadal twierdze ze jest jeszcze czas by zmienic trenera. Wolni sa Kaczmarek i Zurek, w odwodzie pozostaje Engel, a Kuba przy całym szacunku dla niego, moze być swietnym asystentem. Kuba odejdź prosze! a najbardziej prestizowe mecze przezd nami wiec da sie jeszcze wszystko naprawic. Legia Mistrz 2004!!
    a jak nastepny trener zremisuje lub co gorsza przegra dwa pierwsze mecze to tez powiesz ze trzeba go zmienic? jest chu :* owo ale akurat zmiana trenera w tym momencie moze tylko pogorszyc.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar Keleborn
    Taaaaaaak. Coś takiego jak dziś nie nastraja optymistycznie, ale uderzę tutaj w przeprowadzone zmiany czyli myśl trenerską. Svitlica za wróbla?
    Wszedł i znikł. Pojawił się raz, nie biegał nic. Potem wszedł Magic, ku ogólnej radości. Potem Dudek. Miałem wrażenie że są to zmiany rozpaczliwe, chaos na boisku był jeszcze większy niż przedtem.

Ktoś z weteranów na krytej słusznie rzucił - "Kubicki wszyscy widzą a Ty nie?"

Czyż nie było w tym racji?
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    a jak nastepny trener zremisuje lub co gorsza przegra dwa pierwsze mecze to tez powiesz ze trzeba go zmienic? jest chu :* owo ale akurat zmiana trenera w tym momencie moze tylko pogorszyc.
    Ale nastepny trener daje przynajmniej NADZIEJE. Nadzieje na lepsza gre. Nowy trener moze zremisowac ale chodzi o to zeby było widac ze w grze cos się zmienia na lepsze bo na razie zarówno GRA jak i wyniki sa beznadziejne. nowa miotla to nowe porzadki. nowe szanse a przede wszystkim nadzieja na poprawe jakosci. Kuba nie cieszy sie autorytetem. Jóźwiak znowu sie dzis kompromitował a kubicki co mówił?? ze on w 10 kolejnych meczach nie zrobi błedu i co??? On nie jest wiarygodny nawet w tym co mówi. i nie ma koncepcji na poprawe gry!! Dzis znowu wygladał na ławce jakby mial wielki problem, zamiast byc przekonanym co do słusznosci swojej koncepcji gry, to co miał OKUKA-on wiedzial ze jego pomysl w końcu zaskoczy! Ale wszystko jeszcze jest do naprawy ten sezon nie musi byc stracony tylko ktos w kierownictwie klubu musi wreszcie zacząć MYSLEC! Legia Mistrz 2004!

najwiekszy jak do tej pory blad Kuby to Jozwiak w skladzie i Zgani w Swicie...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Joker
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    Ale nastepny trener daje przynajmniej NADZIEJE. Nadzieje na lepsza gre. Nowy trener moze zremisowac ale chodzi o to zeby było widac ze w grze cos się zmienia na lepsze bo na razie zarówno GRA jak i wyniki sa beznadziejne. nowa miotla to nowe porzadki. nowe szanse a przede wszystkim nadzieja na poprawe jakosci. Kuba nie cieszy sie autorytetem. Jóźwiak znowu sie dzis kompromitował a kubicki co mówił?? ze on w 10 kolejnych meczach nie zrobi błedu i co??? On nie jest wiarygodny nawet w tym co mówi. i nie ma koncepcji na poprawe gry!! Dzis znowu wygladał na ławce jakby mial wielki problem, zamiast byc przekonanym co do słusznosci swojej koncepcji gry, to co miał OKUKA-on wiedzial ze jego pomysl w końcu zaskoczy! Ale wszystko jeszcze jest do naprawy ten sezon nie musi byc stracony tylko ktos w kierownictwie klubu musi wreszcie zacząć MYSLEC! Legia Mistrz 2004!
    Według mnie nastepny trener moze zrobic tylko wiekszy chaos. Co ogolnie rzecz biorac niezbyt by mi przeszkadzało :> Dajcie Kubickiemu troche czasu..

Legionista
    Taa... Nie wiem, do bycia trenerem trzeba mieć też talent... a jak narazie Kubie narazie jakoś on nie eksplodował... Zobaczymy ile trzbea będzie czekać do chociaż jednej wygranej. Jak zremisuje z Tlokami, to ja już mu szans nie daję i czekam na Engela. A tak w ogóle, to czekam na nowego sponsora...
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Cytat Zamieszczone przez TUPA
    Jak zremisuje z Tlokami, to ja już mu szans nie daję i czekam na Engela.
    ktorego Engla, tego z eliminacji czy z mistrzostw? ja bym wolal zeby Engel zrobil to czego wszyscy od niego oczekuja, niech bedzie dobrym dyrektorem sportowym i niech sprowadzi do Legii wartosciowych zawodnikow. bo jak widac tego najbardziej brakuje.

Legionista
    No prawda, tego najbardziej brakuje.
    Ale jak nie ma pieniędzy to nawet taki Engel nie pomoże.
    Oprócz tego, liczę na Engela tez w sprawie nowego sponsora, on może mógłby coś w tym kierunku rózniweż zrobić, wkoncu znajomości ma.
    A czekam na Engela, bo wydaje mi się, od początku mi się wydawalo, ze jego pozycja jako dyrektora sportowego to tylko przykrywka i asekuracja, w razie gdyby z Kubickim bylo naprawde źle.
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Cytat Zamieszczone przez TUPA
    No prawda, tego najbardziej brakuje.
    Ale jak nie ma pieniędzy to nawet taki Engel nie pomoże.
    np. Swierczewski byl do wziecia za darmo. ale panom trybikowym sie nie podobal. w Legii trzeba zmiany zarzadu i wlasciciela a nie trenera. "z pustego i Kasperczak nie naleje"

ale jest jeszcze kwestia pensji a ja tak do konca nie wierze w to ze on chcial pracowac za pol darmo...

Uprawnienia umieszczania postów