Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 147

Wątek: Legia-Górnik Łęczna

Legionista Awatar szczepan

Legia-Górnik Łęczna

A wiec czas na nowy mecz.
    Na poczatku dwie ciekawe informacje:

obie za 90minut.pl:

"Na popołudniowym treningu pierwszoligowego beniaminka Górnika Łęczna pojawił się Sylwester Czereszewski, były reprezentant Polski, w poprzednim sezonie występujący w barwach poznańskiego Lecha.
    Niespełna 32-letni Sylwester Czereszewski piłkarską karierę rozpoczął w Koronie Klewki, skąd - do Stomilu Olsztyn. Grał też m.in. w stołecznej Legii oraz w Chinach i na Cyprze.

W polskiej ekstraklasie rozegrał 218 spotkań zdobywając 67 bramek. W sezonie 1997/98, jako zawodnik Legii, wespół z Arkadiuszem Bąkiem (Polonia Warszawa) i Mariuszem Śrutwą (Ruch Chorzów) z 14. golami został królem strzelców 1. ligi.

W pierwszej narodowej reprezentacji Sylwester Czereszewski wystąpił 23 razy zdobywając 4 bramki.

Warunki rocznego kontraktu doświadczony napastnik uzgodnił już z kierownictwem Górnika Łęczna i jeśli w środę pomyślnie przejdzie testy medyczne, w najbliższą sobotę, w spotkaniu beniaminka z Legią na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, będzie do dyspozycji trenera Jacka Zielińskiego.

Z Sylwestrem Czereszewskim podjęto rozmowy po tym, jak podczas badań lekarskich Roberta Dymkowskiego stwierdzono u tego gracza przewlekły, wymagający leczenia uraz kolana i zrezygnowano w Łęcznej z podpisania umowy.

źródło: PAP "

oraz jeszcze ciekawsze:

"
    Sylwester Czereszewski po nieudanym podejściu do Widzewa Łódź i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki przymierza się do transferu do Górnika Łęczna.
    - W poniedziałek najprawdopodobniej przejdę badania w Warszawie. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie już tego samego dnia mogę przyjechać do klubu.

- Czyli jest już po rozmowach?

- W sobotę w Lublinie doszło do spotkania. W rachubę wchodzi jednoroczny kontrakt.

- Już w najbliższej kolejce może pan wrócić na doskonale sobie znany stadion przy Łazienkowskiej...

- Można powiedzieć, że Górnik będzie rzucony na głęboką wodę. Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii.

źródło: Dziennik Wschodni"

Legionista
    Judasz Czereś Judasz!
    Ju nie moge sie doczekac tego meczu, mam nadzieje,ze wgramy wysoko i pewnie bo z kim wygrywac jak nie z takimi słabeuszami?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar MaxxxiM
    musimy wygrac, po prostu musimy. tylko kto bedzie strzelal bramki?
    a czereszewski gdzie jeszcze nie gral? nieudane podejscie do switu? nawet tam go nie chcieli ? :buhaha:

Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii
    nie no spoko. nic sie nei stalo, hej czeres nic sie nie stalo
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar yusta
    Łęczna to nie taki słabeusz. Wisła P. ma niezły sklad a mimo to u tych słabeuszy poległa.
    Ja troszke obawiam się o rezultat tego meczu. Legia nie przegra ale remis to też byłaby porażka. Zawodnicy z Łęcznej zamurują bramkę, a Legia nie bardzo radzi sobie w takich sytuacjach, no i w ataku mamy w tej chwili deficyt. Ja postawiałbym od 1 min. na parę Stanko - Manuel. Legii ciezko będzie strzelić pierwszą bramkę i liczę na Stanko przy stałych fragmentach - wolnych i rożnych.
    Only You

moj sklad:

Borus-Szala, Zielek, Choto, Jarza-Sokol II, Surma, Vuko, Kielbik-Stanko, Garcia...

i zmiany Wrobel za Stanko (Wrobel bedzie mial lepiej z podmeczonymi) i Sokol I za Sokola II (bo stary Sokol lepiej prezentuje sie na podmeczonych - tak jak Wrobel

aha i napewno nie Magiera!!! tylko Dudek!!!

Legionista Awatar Kempes
    Ja przyznam tego Choto jeszcze nie widziałem w akcji wiec szczerze postawilbym na Dudka w pierwszym składzie.

Myśle ze Yusta przedstawiła bardzo realna koncepcje murowania bramki przez Łęczną i wyprowadzanie szybkich kontr , przy których nie trudno o bład w defensywie i łapanie kartek za faule ......

Trzeba maksymalnie zdominowac środkową część boiska i byc uwaznym własnie przy tych kontratakach , wobec których pomocnicy powinni próbowac niwelować je juz przy srodkowej lini boiska, a jesli to nie powiedzie sie , wrócic za atakującymi gdyż wiadomo że Zieliński czy Jóźwiak zwrotnoscią nie grzesza , a dobre ustawienie sie coraz czesciej zawodzi , natomiast Szale łatwo złapać na faulu.

ps. tak sobie myśle że wobec naszej ławki rezerwowej odnosnie srodka pomocy i slabej formy Vukovica , chciałbym zobaczyc Sokoła starszego na środku pola wysuniętego przed Surme - posiada strzał z dystansu co jest wielkim atutem na tej pozycji i mysle ze wobec doswiadczenia i kreatywnosci powinien sobie poradzic. ale to tylko taka moja sugestia...

pozdr
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Mini
    nie no Szczepan tylko nie Szala! jego wyczyny to akurat w Wodzisławiu dało się zauważyć.koszmar!

Legionista Awatar Beny
    Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
    Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!

Legionista
    nio pannowie ja tez sie nie moge doczekac tego meczu! znow zawitam na lazienkowska i w tej rundzie nie opuszcze zadnego meczyku naszej Legiunii!mam nadzieje ze Legia wygra z Leczna i bede wracac w doskonalych chumorkach do domciu po spedzonej sobocie w Wawie! a co do Czeresia to jego spraawa troche znow dostanie okrzykow nie przyjemnych dla niego:P
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez beny_77
    Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
    Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!
    Ja liczę na Stanko przy stałych fragmentach typu rzut wolny czy rożny. W zamieszaniu pod bramką on zawsze gdzieś nogę lub głowę przystawi i jest gol, a własnie w stałych fragmentach upatruję szansy dla Legii na zdobycie gola, przynajmniej pierwszego, bo o bramki raczej łatwo w tym spotkaniu nie będzie :/
    Only You

Legionista Awatar Beny
    Tak Yusta, tylko ile podczas meczu jest takich sytuacji? A już opieranie nadziei na wygraną z Łęczna na ich ewentualnym wykorzystaniu przez Svitlicę wydaje mi się, przepraszam, niedorzecznością. A jeśli weźmiemy pod uwagę błędy w obronie, to może być naprawdę ciężko. No chyba, że oczaruje nas Manuel!

Legionista Awatar Mini
    powinniśmy ich od razu zaatakować i to ostro zeby powiedzmy w pierwszych 10 minutach :mieciel: bo wtedy się będą musieli odkryć i będzie już łatwiej a więc od początku głośny bezustanny "kulturalny" doping taki żeby górnika w ziemie wbiło i dodało skrzydeł naszym kopaczom.niech górnik zobaczy jak wygląda doping w pierwszej lidze i jak Legia potrafi śpiewać.pierdolić czereszewskiego.nie ma ambicji to nie.nie zajmujmy się nim tylko trzeba dać z siebie wszystko i pomóc kopaczom z eLką na koszulce.(nie pisze na sercu bo z tym nie wiadomo jak jest) a więc w sobotę pełny stadion i doping przez 90 minut!!! :zyleta: a potem :dz: i kierunek Gorzyce

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    ...głośny bezustanny "kulturalny" doping...
    Wojteeeeek Hadaaaaaaaj!!! Ach kurde już się nie mogę doczekać!

Legionista Awatar Keleborn
    Spoko spoko, będzie dobrze. Vuko się przełamie, Sokołowi znowu zejdzie piłka, Kiełbik strzeli bramkę z akcji 8- . Damy radę.

Cała Kryta odpowiada...
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    Cała Kryta odpowiada...
    Kto wygra mecz ?! '8

Legionista Awatar Mini
    nie, to akurat nie o hadaja mi chodziło. zawsze mnie to śmieszyło bo wiadomo było że nigdy nie przyniesie efektu.

Legionista Awatar Beny
    nie, to akurat nie o hadaja mi chodziło. zawsze mnie to śmieszyło bo wiadomo było że nigdy nie przyniesie efektu.
    Chyba nie masz złudzeń, że kiedykolwiek miałoby to przynieś oczekiwany efekt?

Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Keleborn
    Cała Kryta odpowiada...
    Kto wygra mecz ?! '8
    LEGIA

Administrator Awatar Q_(L)
    Nabijacze
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar Kempes
    Chyba nie masz złudzeń, że kiedykolwiek miałoby to przynieś oczekiwany efekt?
    hehe akurat na Łęcznej zdaje mi sie ze wulgaryzmów duzo nie będzie

ewentualnie ''.... nie ma tam co wypic nie ma tam co zjesc '' '8

zobaczymy zobaczymy czy nie bedzie... mam nadzieje ze pierwszy mecz zmobilizuje do dopingu na rzecz naszej druzyny!

Legionista
    Ja osbiście wygwizdam tego judasza jak tylko bede umiał a, że nie umiem gwizdać głośno więc moze być zabawnie.
    Tak na serio to myślę, że nawet z jednym nominalnym napastnikiem sobie poradzimy.
    Jóźwiak go home!!!
    Nadszedł czas Choto, przecież uczył się od samego mistrza wycinania i chołubców Jacka Wiśniewskiego. Musi być świetny!
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    hehe akurat na Łęcznej zdaje mi sie ze wulgaryzmów duzo nie będzie

ewentualnie ''.... nie ma tam co wypic nie ma tam co zjesc '' '8
    no w sumie do Łęcznej nic nie mam.ten ich sponsor Bogdanka finansowała kiedyś zajebisty ośrodek w Kalnicy w Bieszczadach.ehh stare dobre czasy...

Legionista
    Oto moja propozycja składu na mecz z Łęczną:

Boruc - widzieliście jak go zniszczyli w PS po Odrze, dostał chyba 4, a był najlepszy na placu.

Choto - niech zacznie na prawej stronie, będzie na pewno lepszy od Szali (trudno byc gorszym).

Zieliński - dopóki będzie grał u mnie zawsze pierwszy plac.

Magiera - i tu zaskoczenie, ale nie wiem czy ktoś pamięta, że Jacek grywał już na środku obrony i szło mu całkiem nieźle.

Jarzębowski - w tej chwili chyba najsolidniejszy z tyłu.

Sokołowski I - pokazała co potrafi nie raz, poza tym nikt inny prócz niego nie chce strzelać zza pola karnego.

Surma - zobaczycie jeszcze będą z niego ludzie.

Vuković - zastanawiałbym się nad Zganiaczem, ale go już nie ma....Vuko nawet jedną akcją może wprawić w osłupienie.

Kiełbowicz - ale tylko z racji tego, że Wróbel musi grać w ataku. Kiełbik ostatnio strasznie cieni.

Wróblewski - z braku laku musi grać w napadzie

Manuel Garcia - trzeba zobaczyć kto to jest.

Odnosnie personaliów to trzeba znowu "pogratulować" działaczom. Chodzi mi tylko o napastników. Odszedł Kucharz, nie zatrzymali Miętowego, odejdzie Stanko, Cieśliński kontuzja, Sagan wisi na 2 mecze (pewnie), a oni oddają Mierzeja do Świtu. Bardzo dobrze, że strzelił bramkę może coś im zaświta...chociaż bardzo wątpię.

tak sie zastanawiam czy Kubicki zaryzykuje i wystawi Choto czy nie... i jestem ciekaw czy jak Choto popelni jakis blad to jak to odbierzemy...??
    tzn jak zareagujemy

Administrator Awatar Raffi
    Prace remontowe
    2003-08-14 23:04:19

Informujemy kibiców, którzy wykupili abonamenty w sektorach D, E i F trybuny krytej dolnej w rzędach 1 i 2, że na meczu z Górnikiem Łęczna ich miejsca będą niedostępne. Od dwóch tygodni prowadzone są prace remontowe zmierzające do zabezpieczenia poszycia dachu nad pomieszczeniami dla zawodników. Są one umiejscowione dokładnie pod pierwszymi rzędami trybuny krytej dolnej.
    Z przyczyn technicznych konserwacja dwóch rzędów nie może być zakończona przed sobotnim meczem. Dla wszystkich, którzy wykupili abonament w tych rzędach klub przygotował bilety jednorazowe kilka rzędów wyżej. Będą one rozdawane przy wejściu na sektory przed Budynkiem Głównym.
    W przyszłym tygodniu prace remontowe zostaną zakończone. Wszystkich zainteresowanych za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
    www.legia.pl
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    w Lecznej pol skladu bez doswiadczenia ligowego,takze uwazam ze nic by sie nie stalo jak by Kubicki dal pograc jakiemus mlodzianowi od poczatku spotkania-i tak nie ma kto grac w napadzie.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

Cytat Zamieszczone przez rkwa
    w Lecznej pol skladu bez doswiadczenia ligowego,takze uwazam ze nic by sie nie stalo jak by Kubicki dal pograc jakiemus mlodzianowi od poczatku spotkania-i tak nie ma kto grac w napadzie.

pozdro.
    CHOTO CHOTO CHOTO

aha dzisiaj wychodze kolo 13 z Galerii Mokotow (bylem na "T3" -> 3 czesc parodiuje dwie pierwsze :/) i patrze kto idzie? JACUSSSSSSSSSSSSSS MAGIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i cos tak mnie tknelo ze on jutro od poczatku zagra...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Cytat Zamieszczone przez rkwa

pozdro.
    CHOTO CHOTO CHOTO

aha dzisiaj wychodze kolo 13 z Galerii Mokotow (bylem na "T3" -> 3 czesc parodiuje dwie pierwsze :/) i patrze kto idzie? JACUSSSSSSSSSSSSSS MAGIERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D i cos tak mnie tknelo ze on jutro od poczatku zagra...

Choto i Magiera to obroncy,ja mowie/pisze o kims do przodu-np.Cieslinski/jak juz sie wyleczyl/,Kruczek lub ktos inny z rezerw-szkoda ze Mierzeja oddali.

pozdro.
    Legia & Zagłębie !!!

ja tam bardziej boje sie o obrone bo przez 90 minut jak bedzie gral Jozwiak to kazda pilka poslana w kierunku naszego pola karnego bedzie dla mnie horrorem... a Jacus to przeciez uniwersalny gracz moze grac wszedzie... i nigdzie :P

a tak swoja droga to Magic jest dobra jak wchodzi na 5 minut... bo wtedy moze tylko 2 razy dotknac pilki i bedzie to od razu asysta i gol :P

Uprawnienia umieszczania postów