Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 49 z 49

Wątek: Lukasz Surma

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez avi
    locasz will go out from maccabi soon..

he look very bad and the Head Coach want to take him out from maccabi.

what a surprise!

Legionista
    He will back to Legia :O
    He always backs

daimler
    Guest
    Well, we made deal of the century!
    Now he's your problem, not ours.
    Farewell!

Legionista
    we will paid him 30.000-40 dollar for leaving maccabi
    how he was your captain?

nectia cech/paulinho(flamango) will came to maccabi after him

Cytat Zamieszczone przez avi
    we will paid him 30.000-40 dollar for leaving maccabi
    how he was your captain?

nectia cech/paulinho(flamango) will came to maccabi after him
    good question
    ''Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić.
    Jest o wiele gorsza od przegranej,
    ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką,
    a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.''

Legionista Awatar Numer
    He is a very tallented player, his skills are extraordinary and we just couldnt hold him in our team. I cant blame him, the money he wants to make, not including his passion for doing better things, he has to leave for a better club such as yours. Your team will benfeit alot from his long distance shots and grear defence work.

right back in 2 months
    did u get the sarcasm in my words

Lechista Awatar krzysgd
    Oto fragment wywiadu z ŁS po podpisaniu kontraktu z Lechią:

Jak wspominasz okres spędzony w Legii Warszawa?

- Występy na Łazienkowskiej to najlepszy okres w mojej przygodzie z piłką. Byłem w optymalnym wieku dla piłkarza. Byliśmy cały czas w pierwszej trójce w lidze. Raz udało nam się zdobyć mistrzostwo Polski, a oprócz tego graliśmy w europejskich pucharach.

- Jest to doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę. Grając w Legii spełniłem swoje marzenie z dzieciństwa, czyli występy w reprezentacji Polski, gdzie zagrałem pięć spotkań.

Jak to było z twoim odejściem z Legii?

- Wyrzucili mnie.

Miałeś żal do działaczy?

- Pewnie, że miałem, bowiem nie tak sobie wyobrażałem odejście z klubu, gdzie byłem kapitanem i występowałem w wielu spotkaniach w pełnym wymiarze, mając na koncie ponad sto meczów w barwach Legii.

- Nie spodziewałem się, że z dnia na dzień mnie wyrzucą. Wydawało mi się, iż troszkę dla tego klubu zrobiłem i moje rozstanie wyobrażałem sobie zupełnie inaczej. W bardziej ludzkich okolicznościach.

Możecie panowie przybliżyć mi okoliczności odejścia piłkarza z Legii.
    Czy maczali w tym palce ITIoci?
    Czym wam sie Łukasz naraził, że nieco po nim "pojechaliście"?
    a my swojeeeee

Legionista Awatar GregorAE
    Jadł za dużo śliwek, do tego robaczywych...
    ...szanuj i bądź szanowany...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Za duzo melanzy robil u siebie na balkonie na kabatach i sasiedzi sie skarzyli na internetowym forum osiedla ze u tych Surmow za głosno jest w czasie ciszy nocnej.

A całkiem serio to poprostu zawsze był słaby pilkarz. Moze na poczatku jak do Nas przychodził z Ruchu to sie wyrozniał potem poznał smak tego i owego. Nastepnie dołaczył do niego kumpel Nedza (albo odwrotnie) na samym koncu mieli trzeciego najmlodszego ale pragnacego zasmakowac rowniez - Burego no i sprawa się skonczyła. Wiadomo gdzie był/jest kazdy z tej trójki.

I co z tego że zagrał 100 meczów czy iles tam jak bramek nie wiem czy strzelil 5, i miał 10 asyst.

Vukovic przy Surmie, to jak dla mnie pilkarz, kapitan idealny
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar M@+
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Za duzo melanzy robil u siebie na balkonie na kabatach i sasiedzi sie skarzyli na internetowym forum osiedla ze u tych Surmow za głosno jest w czasie ciszy nocnej.

A całkiem serio to poprostu zawsze był słaby pilkarz. Moze na poczatku jak do Nas przychodził z Ruchu to sie wyrozniał potem poznał smak tego i owego. Nastepnie dołaczył do niego kumpel Nedza (albo odwrotnie) na samym koncu mieli trzeciego najmlodszego ale pragnacego zasmakowac rowniez - Burego no i sprawa się skonczyła. Wiadomo gdzie był/jest kazdy z tej trójki.

I co z tego że zagrał 100 meczów czy iles tam jak bramek nie wiem czy strzelil 5, i miał 10 asyst.

Vukovic przy Surmie, to jak dla mnie pilkarz, kapitan idealny
    Ale fakt faktem, profesjonalny klub tak nie żegna piłkarza który grał w klubie pare ładnych lat.

Legionista Awatar el majoneze
    piłkarsko Surma był raz lepszy raz gorszy, zwolnili go rzeczywiście nieładnie, a my(przynajmniej ja) nie lubiliśmy go dlatego, że pierdolił głupoty. Jak mieliśmy pierwszy prostest za ITI i cała Żyleta stawała za płotem a dopingu nie było, Surma stwierdził, że ma to w dupie, bo on gra dla trenera i Mariusza. tak mi się coś kojarzy
    "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez M@+ Zobacz posta
    profesjonalny klub
    Gdybysmy byli profesjonalnym klubem...
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar crolick
    Myślę, że większości kibiców podpadł kiedy po żenującym meczu z Arką Gdynia (bodajże 0:0 w sezonie 2005/2006?) kiedy nasi grali na stojaka, powiedział "pierwsze śliwki robaczywki" i ryje do kamery zadowolony ze swojego 'żartu'. Bez ambicji, bez honoru. Nikt tu po nim nie płakał...

Legionista Awatar Umaga
    no i zawsze, jakby chujowo nie grali, to byl zadowolony.
    "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Legionista Awatar Z.
    I czerwień z Zurychem.

A 100 meczów w Legii to chyba i Rzeźniczak już zagrał..
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Administrator Awatar legart
    I przegrywaliśmy przez niego wyjazdowe mecze z Cracowią

Legionista Awatar Z.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Wręcz przeciwnie - jest żenująca.

Legionista Awatar Z.
    Demaskuje tajemnice poliszynela i grupę bankietową. Nalezy mu sie.

Uprawnienia umieszczania postów