Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 34748081828384
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,501 z 2501

Wątek: Odchodzą...

Legionista Awatar arni87
    Hanna Dunowska, aktorka.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar arni87
    Zmarł ks. Kazimierz Orzechowski. Grał m.in w serialu Złotopolscy.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista
    Nie żyje Brunon Kwiecień. Był skazany za organizowanie zamachu na Sejm

Legionista Awatar R.
    Nie jestem wielkim fanem teorii spiskowych ale od początku śmierdziała mi sprawa z tym Brunonem. Żeby się po latach nie okazało, że służby znalazły sobie człowieka, któremu zniszczyli życie pod wcześniej wymyślony scenariusz.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Nazgul, założyciel wątku Zobacz posta
    Odchodzą... ci, których znaliśmy i ceniliśmy.
    Nie sądzę, byście go znali, a gdybyście go znali, to nie sądzę, byście go cenili...
    Otóż miałem tę wątpliwą przyjemność prze dwa lata mieć bezpośredni kontakt z Brunonem, który przyjechał do Warszawy zrobić specjalność na PW, która, jak sądził, dałaby mu papier do pracy z materiałami wybuchowymi. Zazwyczaj polecam powściągliwość w ferowaniu opinii o ludziach, ale w tym przypadku mogę z czystym sumieniem napisać, że to był kompletny pojjeb. To jedyny przypadek, kiedy z kierownikiem zakładu szukaliśmy możliwość wyrzucenia go ze specjalności - jak się okazało - bezskutecznie. Nie ma prawnych możliwości zablokowania szaleńcom dostępu do wiedzy o produkcji materiałów wybuchowych (co dedykuję walczącym o ograniczenie dostępu do broni, który jednakowoż wymaga badań lekarskich).
    Nie wierzę w żadne zamachy, choć sąd miał inne zdanie (przepis na komórkę terrorystyczną: wziąć jednego świrniętego Brunona i czterech agentów). Całkiem możliwe jednak, że była to udana prowokacja z udziałem gościa na tyle jjebniętego, że nie zorientował się, że go wkręcają. Nie ma to jednak żadnego znaczenia. Swoim postępowaniem uczciwie zasłużył i na dołek, i na pobyt w więźniu i na zerwanie gwintu w dupie. Jeśli ktoś ładuje kilkadziesiąt kilogramów MW do beczki, uzbraja ją i daje dzieciom z pobliskiej wioski, by uzbrojony ładunek niosły do jeziora, zasłużył na każdą karę...
    Śmierć jego pamięci!
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Do samobójstw w więziennej celi (pod celą) należy podchodzić z pewną rezerwą...wiadomo, bo niekiedy może ktoś pomóc popełnić taki czyn.
    Przeczucia wielu osób okazują się mieć swoje podstawy. Dziś od rana media piszą, że znaleziono u niego dwa małe nakłucia na szyi

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    Przeczucia wielu osób okazują się mieć swoje podstawy. Dziś od rana media piszą, że znaleziono u niego dwa małe nakłucia na szyi
    A no...

https://sportowefakty.wp.pl/boks-zaw...o-nakluc-na-sz

Legionista Awatar Jaco
    "Nakłucia" okazały się ukąszeniami przez owady.
    Gazietka do spółki z Giertychem znowu próbowała namieszać ludziom w głowach.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Gazietka do spółki z Giertychem znowu próbowała namieszać ludziom w głowach.
    Przynajmniej w tym wątku daruj sobie te polityczne "przemyślenia'

W wieku 62 lat zmarł były argentyński piłkarz Jose Luis Brown. W wygranym z Niemcami 3:2 finale mistrzostw świata w 1986 roku zdobył dla swojej reprezentacji pierwszą bramkę.

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Przynajmniej w tym wątku daruj sobie te polityczne "przemyślenia'

W wieku 62 lat zmarł były argentyński piłkarz Jose Luis Brown. W wygranym z Niemcami 3:2 finale mistrzostw świata w 1986 roku zdobył dla swojej reprezentacji pierwszą bramkę.
    A kto Ty jesteś, że tak się sadzisz ? Tu nie ma demokracji, więc sklej japonię i waż słowa a do użytkowników z długim stażem, używaj formy grzecznościowej Pan.
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Stout
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów