Strona 83 z 84 PierwszyPierwszy ... 3373798081828384 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,490 z 2505

Wątek: Odchodzą...

Mimo sentymentu do serialu należy uczciwie napisać, że prywatnie mocno nieciekawa postać...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Mimo sentymentu do serialu należy uczciwie napisać, że prywatnie mocno nieciekawa postać...
    Szczerze mówiąc jestem zaskoczony. Ja go znam jedynie z serialu, z niczym innym mi się nie kojarzy. Żadne skandale czy zwykłe info nigdy do mnie nie dotarły. Dopiero dzisiaj w tym info o śmierci na polsatnews.pl doczytałem, że miał problemy z alko i narkotykami i się nieźle zdziwiłem a teraz Wy piszecie o jakiejś ciemnej stronie jego życia.

E:
    Aha. To niech gnije.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 27-06-2019 o 16:01

Legionista Awatar Stout
    Chłopców lubił.
    I to takich poszkodowanych przez życie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    W wieku 95lat zmarł Adam Słodowy, twórcą legendarnego programu "Zrób to sam".

Ehhh ledwo pamiętam coś tam pamiętam przez mgłę te czasy gdy jako szkrab przed TV wspólnie z Tatą coś tam żeśmy majsterkowali, jakiś samolot, łódka i inne takie do zabawy. Oprócz TV to jeszcze książki były, gdzieś tam może by i znalazł na "strychu".

E:
    Ale o tym to pierwsze słyszę a przecież też się oglądało, szok:
    Słodowy jest również autorem scenariusza do serii filmów animowanych dla dzieci Pomysłowy Dobromir i Pomysłowy wnuczek, a także filmów Śrubokręt i spółka oraz Dziura w ścianie.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 19-07-2019 o 11:42

Legionista Awatar Budyń_70
    Prowadził rewelacyjny program na owe czasy, w których nic nie było w sklepach, to dzięki tym programom zapalała się lampka, że wiele fajnych rzeczy można po prostu sobie samemu zrobić i to w bardzo dobrej jakości.

Niech mu ziemia lekką będzie.

Legionista Awatar Jestem
    Za komuny był taki dowcip:
    "Dlaczego Adama Słodowego wywalono z TVP?
    Ponieważ Edzio Gierek pytał głośno: "Pomożecie?" a Adam Słodowy na to ciągle i niezmiennie: Zrób to sam"

Niech odpoczywa w spokoju.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Jednak pan Adam żyje.

Podobno kaczka dziennikarska, jeden się pospieszył, a reszta bezmyślnie przeklajała.

Legionista Awatar Stout
    Pochowali chłopa za życia.

Legionista
    Nie no kuurwa bez kitu
    Autor kultowego programu „Zrób to sam” Adam Słodowy żyje. Informację o jego rzekomej śmierci podało kilka redakcji. Wiadomość zdementował w Radiu Poznań wnuk siostry Słodowego.

W Danii przypomną Adama Słodowego. Jego projekty pojawią się na targach
    Podczas tegorocznej edycji Copenhagen Makers, targów, na których prezentowane są nowości i innowacje w technologii, zrealizowany zostanie projekt...

zobacz więcej
    Jeden z portali informacyjnych podał dziś, że popularny prezenter zmarł w wieku 95 lat. Na informację powoływały się, powtarzając tę wiadomość, niektóre inne media, w tym także nasz portal. Jest to pomyłka, która nie powinna się zdarzyć. Po kilkudziesięciu minutach informacja została zdementowana. O tym, że Słodowy żyje poinformowała jego rodzina.

– Na pewno jest to fałszywa informacja. Moja mama rozmawiała z jego małżonką i mówiła, że wszystko jest w porządku – powiedział w Radiu Poznań Maciej Rozbicki, wnuk siostry Słodowego.

– Jeśli wiem od małżonki wuja, że wszystko jest w porządku, to musi być fake news – podkreślił krewny Słodowego.
    https://www.tvp.info/43573273/adam-s...pomylka-mediow

Ciekawe, który to portal taki mundry.

Legionista
    Rutger Hauer ,aktor ,każdy z was na pewno oglądał film 'Ślepa furia'' zmarł w wieku 75 lat
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Nie no kuurwa bez kitu
    https://www.tvp.info/43573273/adam-s...pomylka-mediow

Ciekawe, który to portal taki mundry.
    Ponoć Interia.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Rutger Hauer ,aktor ,każdy z was na pewno oglądał film 'Ślepa furia'' zmarł w wieku 75 lat
    Blade Runner .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Niezapomniany "Autostopowicz"...

Legionista
    Mi zawsze będzie się kojarzył z "Obrożą" i "Zaklęta w sokoła". Aktor zapamiętywalny acz wydaje mi się, że niedoceniony, jakiś taki inny od reszty, oryginalny.

Niepowtarzalny. Tureckie owoce

"Żołnierz orański". Holenderski film, który wypromował i Jego, i Verhoevena.
    Scena tanga z tego filmu:

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    To i ja dorzucę swoje " W mgnieniu oka".

Gintleman Awatar księciuniu
    To jak wszyscy, to wszyscy - "Nocny jastrząb", gimby nie znają
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To jak wszyscy, to wszyscy - "Nocny jastrząb", gimby nie znają
    Nie znajo
    Ehh od razu przypominają się VHSy, magnetovid Sanyo.

... i wymienianie na Kole lub innym bazarze kasety z dwoma nagranymi filmami (opisanymi odręcznie: tytuł + komedia/sensacja itp. + plus czasami gwiazdorski aktor) na inną podobną

To wszystko było, minęło, zostało tylko wspomnienie...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Szawar
    ... i wymienianie na Kole lub innym bazarze kasety z dwoma nagranymi filmami (opisanymi odręcznie: tytuł + komedia/sensacja itp. + plus czasami gwiazdorski aktor) na inną podobną

To wszystko było, minęło, zostało tylko wspomnienie...

Edit: i uważanie zeby kaseta nie miała ząbka wyrwanego.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Hmmm, zarówno zestaw „Szukając sprawiedliwości” i „Naznaczony śmiercią”, jak i „Maniakalny gliniarz” część 1 i 2 brzmią smakowicie, ale jednak wybieram „Pulpety III” – kom.

A wyłamany ząbek to przed nagraniem czegoś na kasetę chronił; jakby coś można było zakleić dziurę taśmą.

Legionista Awatar Stout
    "Szukając sprawiedliwości " brzmi smakowicie ??
    O Panie ,klasyka kina akcji ,Gino nakurviający ludźmi u pakola w sklepie ,a Ty "brzmi smakowicie "
    Zgroza.

)

Nie skojarzyłem tytułu, aż musiałem wyguglać. Eeee, to widziałem…, zostaję przy pulpetach

Legionista Awatar Szawar
    Hmmm, zarówno zestaw „Szukając sprawiedliwości” i „Naznaczony śmierciąâ€, jak i „Maniakalny gliniarz” część 1 i 2 brzmią smakowicie, ale jednak wybieram „Pulpety III” – kom.

A wyłamany ząbek to przed nagraniem czegoś na kasetę chronił; jakby coś można było zakleić dziurę taśmą.
    Maniac Cop to klasyk kina B z nieodzalowanym człowiekiem szczęka znanym z pewnej roli w Tango i Cash.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Dawid CYGAN Kostecki nie żyje ,samobójstwo????
    Sierpień = miesiąc trzeźwości.

Legionista Awatar Jaszcz
    tak.

"W więziennej celi popełnił samobójstwo. Informację o jego śmierci potwierdziła ppłk Elżbieta Krakowska, rzecznik prasowy dyrektora generalnego Służby Więziennej.
    Dawid Kostecki popełnił samobójstwo dziś nad ranem w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Uniemożliwiło to natychmiastową reakcję współosadzonych. Zaalarmowani funkcjonariusze Służby Więziennej reanimowali mężczyznę do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Niestety, ekipie pogotowia nie udało się uratować skazanego"
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Budyń_70
    Do samobójstw w więziennej celi (pod celą) należy podchodzić z pewną rezerwą...wiadomo, bo niekiedy może ktoś pomóc popełnić taki czyn.

Legionista
    Szczególnie, że: "Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem." Jest to wykonalne skręcając sobie coraz bardziej prześcieradło na szyi ale strasznie ciężkie do wykonania. Ma to nawet jakąś tam swoją nazwę.
    Dodatkowo na 5 lat został skazany w 2017 roku w co wliczono jeszcze wcześniejszy areszt więc trochę już odsiedział. A w ogóle to został zatrzymany i postawiono mu zarzuty już w 2016 i tu nie mam pojęcia czy już od tego czasu sąd mu to wrzucił do wyroku. Wtedy to już 3/5 wyroku miałby dzisiaj odyebane, bliżej niż dalej. Daleki jestem od teorii spiskowych ale tutaj nie jest to wszystko takie jasne.

Uprawnienia umieszczania postów