Strona 78 z 78 PierwszyPierwszy ... 28687475767778
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,315 z 2315

Wątek: Odchodzą...

Legionista Awatar Huxley
    Świetne programy, które pokazywały turystyczne miasta z nieoczywistej strony. Zapuszczał się w rejony, w które nikt normalny by nie pojechał, żeby próbować lokalnych potraw...no i liczyłem, że kiedyś wpadnie do Polski. Bardzo byłem ciekaw na co zwróci uwagę, jeżeli chodzi o naszą kuchnię, jakie smaczki wyłuska...jestem w ciężkim szoku.

W swoich programach przemycał, że za młodu był ostrym ćpunem i jechał po bandzie...może trafił go jakiś flashback, jakaś depresja...
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Bardzo smutna wiadomość o śmierci Tony'ego... W sumie, symboliczne jest to, że odszedł ze świata w swojej ukochanej Francji, której obywatelem zawsze się czuł, a tak naprawdę nigdy nim nie był, jak sam przyznawał.

Co do przyczyn samobójstwa, to prawdopodobnie było to zawodowe wypalenie i przytłoczenie przez rzeczywistość: spróbował praktycznie wszystkiego w hurtowych ilościach i najlepszej jakości, raczej niewiele więcej mógł opowiedzieć. Media coraz bardziej pakowały mu się w życie prywatne, a powrót do zawodowego gotowania, jako rodzaj ucieczki od całego zgiełku, był niemożliwy, bo zwyczajnie nie dałby rady (to też sam przyznał w jednym z odcinków ''Bez rezerwacji'').

Bardzo szkoda faceta, bo był jedyny w swoim rodzaju. Jadał w najlepszych restauracjach na świecie, a opowiadał o tym jak ziomek z osiedla.
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Masakra. Uwielbiałem gościa, każdy jego program to była prawdziwa podróż, miał niebywałą lekkość "języka", sypał anegdotami jak z rękawa. Ciekawe jest to , że przy (zdaje się) mocno lewicowych poglądach miał w pogardzie wszelkie "nowinki" (wegetarianizm/weganizm/kuchnia molekularna itd) z kulinarnego świata, był kulinarnym konserwatystą. Mam nagranych chyba ze 20 odcinków No reservations/Parts unknown/The layover, które sobie włączam dla poprawy humoru. Wielka szkoda...

Legionista Awatar Benek
    Roman Kłosowski
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Niezapomniany Maliniak.
    Wielka szkoda.
    Odchodzą najlepsi...

Uprawnienia umieszczania postów