Dam pracę

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Campeao87
    Legionista
    • 09.2007
    • 1

    #76
    słuchajcie!! mam licencje trenera UEFA A.... mam tez niewielkie dosiwadczenie w trenowaniu, prowadzilem druzyny dzieciaczkow.. bylo to jednak za granica, jak nie mieszkalem w Polsce... mysle ze moj dyplom jest sporo wart i chcialbym podjąć prace trenera w Warszawie.. moze Wy macie jakeis pomysly gdzie moglbym sie zglosic kogo zapytac? bo serio jestem bezradny.. wiele lat przesiedzialem za granica, wiec nie jestem na bierząco....

    Komentarz

    • Baldwin
      Legionista
      • 10.2008
      • 251

      #77
      Jeśli ktoś ma z Was jakąś pracę do zaoferowania w trybie pon-pt (lub coś podobnego ) to jestem zainteresowany. Wymagania finansowe - tyle, żeby zapłacić za mieszkanie i wyrobić na codzienne wydatki. Jeśli chodzi o moje predyspozycje, to są różne, więc jeśli ktoś coś ma konkretnego to proszę na priv się odezwać.

      Komentarz

      • krzysiek_legia
        Legionista
        • 12.2007
        • 388

        #78
        Dołączam do grona osób poszukujących pracy na lipiec, sierpien. jak ktos ma oferty -pisac na priv
        (L)

        Komentarz

        • casual
          Legionista
          • 05.2007
          • 9732

          #79
          Gdzie na internecie najlepiej dać ogłoszenie "dam pracę"? Interesuje mnie portal, który jest najczęsciej odwiedzany itp.

          Bo z gazet to chyba niestety tylko Wyborcza i dodatek "Praca" sa masowo czytane (?)
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

          Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

          Komentarz

          • rydzuuu
            Legionista
            • 05.2006
            • 1118

            #80

            Komentarz

            • casual
              Legionista
              • 05.2007
              • 9732

              #81
              Dzieki.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

              Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

              Komentarz

              • karakan

                #82
                Może tu daj przy okazji??

                Czy kibole niemile widziani?

                Komentarz

                • casual
                  Legionista
                  • 05.2007
                  • 9732

                  #83
                  Oj wątpie, żebym taką osobę znalazl przez nasze forum, dlatego nie pisalem tutaj... Ale jesli moze jednak ktoś działa w spedycji międzynarodowej lub ma w rodzinie czy wsród bliskich kogoś na takie stanowisko (spedytora), to niech się odezwie na priv.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

                  Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

                  Komentarz

                  • Salut
                    Legionista
                    • 08.2008
                    • 807

                    #84
                    Casual -> priv

                    Komentarz

                    • h_L
                      Legionista
                      • 10.2005
                      • 486

                      #85
                      Napiszę tutaj, co by nie zaśmiecać forum nowymi tematami.
                      Od jakiegoś czasu szukam stałe,pewnej roboty. W czasie studiów pracowałem głównie jako handlowiec w branży budowlanej(farby,dekoracje) i komputerowej(sprzedaż oprogramowania).

                      Teraz do meritum- dostałem dziś telefon z zaproszeniem na rozmowę do Real Finance(znaleźli mnie poprzez goldenline). Z racji tego, że na forum nie brakuje osób zatrudnionych w branży finansowej prosiłbym o opinie nt. tej instytucji. I jako,że jestem zupełnie zielony w temacie - jakich warunków można oczekiwać na początek współpracy w doradztwie finansowym(jaka podstawa-jaka prowizja)?Może być PRIV

                      Warto w ogóle się teraz pchać do tej branży, czy lepiej poszukać sobie czegoś innego? Mętlik w głowie mam niesamowity, bowiem najchętniej wkręcił bym się na stanowisko asystenckie do jakiegoś biura(marketing,HR). Lecz bez doświadczenia i większej znajomości tematu jest ciężko. Chciałem uciec trochę od pracy handlowej, ale czas goni niemiłosiernie i obawiam się, że znów będę musiał szukać czegoś w swoim "nabytym" kierunku.

                      Komentarz

                      • GregorAE
                        Legionista
                        • 07.2005
                        • 2282

                        #86
                        Zamieszczone przez h_L

                        jakich warunków można oczekiwać na początek współpracy w doradztwie finansowym(jaka podstawa-jaka prowizja)


                        ...szanuj i bądź szanowany...

                        Komentarz

                        • h_L
                          Legionista
                          • 10.2005
                          • 486

                          #87
                          Zamieszczone przez GregorAE
                          Aha, to ja podziękuję za taką fuchę
                          No chyba, że ktoś inny ma jeszcze kilka słów komentarza.
                          Dzięki za odpowiedź

                          Komentarz

                          • Groszek 135
                            Legionista
                            • 06.2008
                            • 210

                            #88
                            Poszukuje pracy stałej magazynier/kierowca (kat B.). Doświadczenie 3 lata w pracy na magazynie brak uprawnień na widlaka choć tym bydlakiem operowałem praktycznie codziennie.

                            Jeśli ktoś u siebie usłyszy że szukają kogoś na magazyn / na kierowcę to poproszę info na priv.

                            Komentarz

                            • Fizi
                              Legionista
                              • 03.2004
                              • 8061

                              #89
                              Zamieszczone przez Campeao87
                              słuchajcie!! mam licencje trenera UEFA A.... mam tez niewielkie dosiwadczenie w trenowaniu, prowadzilem druzyny dzieciaczkow.. bylo to jednak za granica, jak nie mieszkalem w Polsce... mysle ze moj dyplom jest sporo wart i chcialbym podjąć prace trenera w Warszawie.. moze Wy macie jakeis pomysly gdzie moglbym sie zglosic kogo zapytac? bo serio jestem bezradny.. wiele lat przesiedzialem za granica, wiec nie jestem na bierząco....

                              w Warszawie to nie wiem, ale w Krakowie chyba szukają trenera
                              "No pasaran!" ???

                              HEMOS PASADO !!!

                              Komentarz

                              • Z.
                                Legionista
                                • 08.2006
                                • 7771

                                #90
                                Zamieszczone przez h_L
                                Aha, to ja podziękuję za taką fuchę
                                No chyba, że ktoś inny ma jeszcze kilka słów komentarza.
                                Dzięki za odpowiedź
                                Chodzi o takie zupełnie podstawowe doradzanie? Byłem kiedys na rozmowie w czyms takim i oczywiscie sie dostalem (bo brali wszystkich). Zadanie to znajdować frajerów, ktorzy dadza kase do inwestowania. Ty tylko przekonujesz, ze warto + szukasz ludzi + wypytujesz i szczegóły. Nastepnie dajesz dane WYŻSZEMU koledze z pracy, ktory robi reszte. Ty załatwiasz tylko umowe. Kase dostajesz wyłacznie za zdobyte umowy. Jak Ci sie kogos uda zdobyc to prosisz o 10 numerów telefonów. I tyle. Jak dla mnie straszna lipa i ogolnie (bo podstawy totalnie brak) i w sumieniu (podchodzi pod chamskie naciaganie ludzi), natomiast znam osoby, ktore na luzie wyciagaly po kilka tysiecy miesiecznie na czyms takim...

                                Tylko, ze nie wiem czy o to Ci chodzilo czy to cos znacznie ambitniejszego..
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                                Komentarz

                                Pracuję...