Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 20262728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 914

Wątek: Dam pracę

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Wybiera się ktoś jutro na targi pracy przy Ł3?
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista Awatar blazey-bialoleka
    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat firmy Optima Logistic przy Mickiewicza? Oferta pracy jako spedytor międzynarodowy. Priv

Legionista Awatar casual
    Jest dobra praca dla ludzi z kategorią C+E. Zainteresowanych większą ilością szczegółów zapraszam na priv.

Osoby całkiem gołe jeśli chodzi o doświadczenie- prośba o nie odpisywanie na to ogłoszenie.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Poszukujemy do pracy
    -KUCHARZA
    -KELNERKI!
    Restauracja/pizzeria
    Praca 3-4 dni w tygodniu. Nie musisz mieć doświadczenia
    Knajpa znajduje się w Radości (Warszawa-Wawer)
    Kontakt priv

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Legionista Awatar Michu
    Jeżeli ktoś pracuje w IT (cała Polska) na różnych stanowiskach, a chciałbym dostać fajną ofertę, to proszę o priv

Legionistka
    Poszukiwani stażyści [Polska Rada Biznesu - Program Kariera - lipiec, sierpień]

Mile widziani absolwenci (do 30r.ż.) lub studenci (min. 3 rok) kierunków takich jak: marketing i zarządzanie, marketing internetowy, e-marketing, marketing i komunikacja rynkowa, zarządzanie, ekonomia, finanse, rachunkowość i pokrewnych. Oraz osoby z umysłem ścisłym.
    Więcej info na priv.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista
    Poszukiwani stażyści do działu finansowego, najlepiej studenci Finansów i Rachunkowości, gdyby ktoś o takim profilu chciał coś na wakacje, to pisać

Legionista Awatar casual
    Znacie może kogoś, kto zajmuje się nadzorem i koordynacją prac na budowach domów jednorodzinnych? Poszukiwany jest ktoś taki, oczywiście z poważnym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Jeśli kogoś takiego znacie lub ktoś taki jest tu na forum, to ogromna prośba o kontakt na priv, jest bardzo ciekawa praca dla takiej osoby.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Legionista
    Szukam firmy co zrobi filiżanki i szklanki reklamowe. Mnóstwo tego z całej Polski, poleci ktoś jakieś legijne mordy z Warszawy?
    Nie będzie to duże zamówienie (po 6 sztuk).

Legionista
    Siostra z sektora szuka pracy biurowej , 10 lat doświadczenia w administracji w dużej firmie kurierskiej ( wprowadzanie danych do komputera , rozliczenia kurierów , dokumentacje itp ) ukończone liceum ekonomiczne , Cv i więcej info na priv. jeżeli ktoś coś by słyszał będziemy bardzo wdzięczni ( najlepiej Bródno , Annopol , Targówek ) Cała Legia Zawsze Razem .

Legionista Awatar Runi
    U mnie w pracy szukają pracowników :
    - Programistów C++
    - Programistów Java
    - Programistów Java Script
    - Projektanta Hurtowni Danych
    - Projektanta Modelu Danych

Jakby ktoś był zainteresowany to na PRIV podeślę szczegóły wymagań.

Legionista Awatar Michu
    Branża informatyczna/IT - jeżeli pracujecie bądź macie znajomych w branży IT, czy też tematy około-IT czyli data, analitycy itd. to piszcie. Tak samo jeżeli pracujecie w firmach z dużym działem IT, albo typowo IT, też poproszę o priv. Można ubić fajny deal

Legionista Awatar Michu
    Poszukuję osoby na stanowisko Help Desk - I/II linia wsparcia. Warszawa, umowa o pracę, benefity. Trzeba ogarniać SQL i wdrożenia Priv.

Jeśli ktoś szuka osoby do pomocy czegoś tam (bądź ulotki itp) dla 15-latka na wakacje to chętnie porozmawiam z nim na priv
    "Pamiętaj... Bo nie każdy pamięta, a PAMIĘĆ to rzecz ŚWIĘTA!"

Legionista Awatar SzydeL
    Mamy na forum jakiś zawodowych kierowców?
    Śmiga ktoś na busach po kraju lub EU? Jak tak to ogromna prośba o priv.
    Z góry dzięki!
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar hajti
    W fabryce szukają ludzi na magazyn najlepiej ze znajomością sprzętu rtv/agd, praca prosta jak konstrukcja cepa trochę trzeba się nalatać. Szczegóły priv.

Legionista Awatar Yanks
    Uporządkowanie działki 800 m2. Karczowanie (łącznie z usunięciem korzeni), wyburzenie małego domku z cegły i wywiezienie wszystkiego (gałęzie, drewno, gruz, śmieci). Robota w Warszawie (Jelonki), od ok 18 września. Sprytna załoga z odpowiednim sprzętem.
    Miejsce do obejrzenia nawet zaraz.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Legionista Awatar Michu
    Szukam osoby z doświadczeniem we wdrożeniach Customer Interaction Center (ININ). Priv

Legionista Awatar Alek
    U mnie w T-Mobile trwa rekrutacja na stanowsko opiekuna klientów biznesowych (obsługa telefoniczna).

- praca od pon do pt 8:30-16:30
    - miejsce to Warszawa Mokotów bądź Piaseczno (darmowy dowóz z Metra Wilanowska tam i z powrotem )
    - pensja to 2k netto plus premie, prowizje, umowa o pracę
    - korpo benefity jak fit profit, lux med, służbowy telefon
    - obowiązki to obsługa i sprzedaż od A do Z, baza 500 regonów pod swoją opieką

W razie pytań, szczegółów priw.

Legionista
    Siostra z sektora szuka pracy biurowej , 10 lat doświadczenia w administracji w dużej firmie kurierskiej ( wprowadzanie danych do komputera , rozliczenia kurierów , dokumentacje itp ) ukończone liceum ekonomiczne , Cv i więcej info na priv. jeżeli ktoś coś by słyszał będziemy bardzo wdzięczni ( najlepiej Bródno , Annopol , Targówek ) Cała Legia Zawsze Razem .

Legionista
    Siemanko. Może nie typowo. Szukam współpracy. Jestem z północy Polski (Malbork, Kwidzyn, Iława). Masz firmę lub chcesz otworzyć i działać w tym rejonie chętnie pomogę. Jestem na miejscu znam sytuację w tych miastach.

Legionistka Awatar MałaMi
    Jeśli ktoś jest zdolnym mechanikiem - elektrykiem i szuka pracy w warsztacie samochodowym to zapraszam na priv.
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar casual
    Czy jest jakiś portal, gdzie za niewielkie pieniądze (lub w ogóle za darmo) można dać ogłoszenie o poszukiwaniu niewykwalifikowanego pracownika? Pracuj.pl jest sensownym miejscem, gdy szuka się osoby wykwalifikowanej na dane stanowisko, a mi chodzi o portal, gdzie dla przykładu ktoś może poszukiwać pani do pomocy przy sprzątaniu w jego firmie i nie chce wydawać na ogłoszenie kilkuset złotych. Jest oczywiście olx.pl, to wiem, ale rozglądam się jeszcze za innym sensownym portalem, gdzie tego typu ogłoszenia można zamieszczać (darmo lub mniej niż w Olx). Będę wdzięczny za pomoc.
    Zapamiętał.

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Czy jest jakiś portal, gdzie za niewielkie pieniądze (lub w ogóle za darmo) można dać ogłoszenie o poszukiwaniu niewykwalifikowanego pracownika? Pracuj.pl jest sensownym miejscem, gdy szuka się osoby wykwalifikowanej na dane stanowisko, a mi chodzi o portal, gdzie dla przykładu ktoś może poszukiwać pani do pomocy przy sprzątaniu w jego firmie i nie chce wydawać na ogłoszenie kilkuset złotych. Jest oczywiście olx.pl, to wiem, ale rozglądam się jeszcze za innym sensownym portalem, gdzie tego typu ogłoszenia można zamieszczać (darmo lub mniej niż w Olx). Będę wdzięczny za pomoc.
    Zobacz na gumtree pl.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    https://pl.indeed.com/

Są tam wszystkie możliwe oferty
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Warszafiak
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    https://pl.indeed.com/

Są tam wszystkie możliwe oferty
    Pierwszy raz widzę tę stronę i wątpię żeby pani sprzątaczka tu zaglądała . (ale strona dobra )

Proponuje oklepane OLX i gumtree to wszyscy znają .
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar casual
    Dzięki Panowie!
    Zapamiętał.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
    Pierwszy raz widzę tę stronę i wątpię żeby pani sprzątaczka tu zaglądała . (ale strona dobra )

Proponuje oklepane OLX i gumtree to wszyscy znają .
    50 mln pobrań aplikacji więc jest szansa, że jakaś pani sprzątaczka też ją ma

Proponuje jeszcze grupy zamknięte/otwarte na FB.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Michu
    Szukam kogoś na IT Service Desk do Warszawy, z niemieckim i angielskim. Jak coś to priv

Legionista Awatar Michu
    Mam ofertę na Service Consultanta (SQL, Excel, jęz. angielski) do W-wy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv

Uprawnienia umieszczania postów