Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 335

Wątek: NFL

Jagiellończyk
    Cytat Zamieszczone przez daimler
    Cytat Zamieszczone przez Johny84
    Zarzutem było że Pats nie mają running game, bo w pierwszych 10 tygodniach Maroney miał 2TD's i mało jardów... polecam jego statystyki z ostatnich dwóch miesięcy
    nie zgodzę się. nie chodzi o to, że Pats nie mają running game. Oni po prostu przez większą część sezonu nie musieli się aż tak męczyć. Ale udowodnili swoją wielkość w playoff, kiedy Moss został przez każdą drużynę odcięty. Wtedy okazało się, że Pats jednak potrafią biegać z piłką. Zobacz statystyki Maroney'a z ostatnich trzech meczów
    A to co zrobił w drugiej połowie meczu z Chargers mówi samo za siebie
    to tylko dowodzi, jak świetnie opanowali umiejętność dostosowywania się do warunków na boisku.
    :O Ale przecież ja napisałem dokładnie to samo, tylko innymi słowami. Nie jest to jakieś odkrycie Ameryki, ale dziwne ze polemizujesz z tym pisząc dokładnie to samo.

Hehe chyba gość z Giants cie nie czyta (niemożliwe ), bo już popełnił błąd, tzn. nigdy nie 'wyzywaj' graczy Patriots i ich dodatkowo nie motywuj. Otóż jakiś Plaxico (NYG WR) stwiedził ż Giants nawet moga mieć lepszych wide-receiverów od Pats.
    Niby nic, ale na wejście mały minus dla niego i jego drużyny.
    Steelersi się napinali, jakiej to oni nie mają świetnej obrony i jak pokonają Pats, czego efektem było się przejechanie Bradego & Co po nich jak po burych sukach.

Plaxico Burgess czy jak się to pisze, to najlepszy WR Giants, co nie zmienia faktu, że są dużo gorsi od Pats w tym względzie (i znając życie, zostaną skarceni, taką mam nadzieję przynajmniej).

Pzdr.

PS. Brady coś się popsuł ponoć...
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

daimler
    Guest
    To się nie zrozumieliśmy trochę

Brady coś się popsuł ponoć...
    w dniu meczu będzie cudowne ozdrowienie

jedno pytanie natury praktycznej: o której polskiego czasu w niedzielę jest ten mecz?

Jagiellończyk
    To się nie zrozumieliśmy trochę

Brady coś się popsuł ponoć...
    w dniu meczu będzie cudowne ozdrowienie

jedno pytanie natury praktycznej: o której polskiego czasu w niedzielę jest ten mecz?
    No się nie zrozumieliśmy, bo uważam dokładnie to samo co Ty.

Też mi się wydaje, że to zasłona dymna.

SB zaczyna się chyba ok. 7pm jeśli się nie mylę, więc jakoś 1-5 nad ranem w Polsce.

Pzdr.

[ Dodano: 30 Styczeń 2008, 21:23 ]
    Brady juz trenuje normalnie.

+4 dni do SBXLII

Pzdr.
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

daimler
    Guest
    Podbijam, to już jutro
    Road to perfection

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Su...wiadomosc.html

Jagiellończyk
    Podbijam, to już jutro
    Road to perfection

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Su...wiadomosc.html
    Mam nadzieję, że pipki z Nowego Jorku dostaną jutro mocno po pipkach.

Pzdr.

[ Dodano: 4 Luty 2008, 05:06 ]
    No i Giants wygrali SB. Szkoda

Pzdr.
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Wiślak
    Pats zagrali kiepski mecz, ale to nic.

Tytuł przegrali w I połowie, kiedy mieli mnóstwo okazji

przez pierwsze 3 kwarty pocket w ogóle nie działało

Belichick 4th & 11 - co za matoł

daimler
    Guest
    Pierwsza kwarta, 4th & 7 bodaj, 20 yardów, NE decydują się grać zamiast kopać.
    Tam były te trzy punkty których zabrakło w końcowym rozrachunku.

Ogólnie mecz dla mnie słaby.

Legionista Awatar me(L)u
    Pierwsze trzy kwarty bardzo słabe, ale czwarta już zajebista. Eli Manning - klasa.

Tak jak wspomniał Daimler, Pats przegrali w dużej mierze na własne życzenie, decydując się na granie czwartej próby zamiast kopania za 3 punkty. Teraz będą chyba takim samym pośmiewiskiem jak przed laty Buffalo Bills
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Legionista
    Giants ! Giants ! Giiants !!!!
    Pedaly z Nowej Aangli W uczciwej walce dostali w dupe .JEBAC CHUJOW Z bOSTONU

daimler
    Guest
    Sugerujesz ze Giants sprzedali mecz z week 17?
    Byli lepsi i brawo, zasłużyli. Pats chyba myśleli że wygra się samo. A zachowanie obrony NE na 30 sekund przed końcem meczu...

tak wybiegając w przyszłość, możliwe są dwa scenariusze: albo "Pats" się rozpadają, ale idą drogą Dolphins z 1971, czyli w przyszłym sezonie roznoszą wszystko od nowa i stają przed kolejną szansą. Dla nich poprzeczka wisi na poziomie 18/1. Wysoko, dla każdego innego klubu myślę że nieosiągalne.

Legionista
    Nic nie sugeruje . Jest wielka afera bo wykryli ze Patriots za pomoca ukrytych kamer nagrywali sygnaly jakie daja trenerzy swoim zawodnikom . Ci to nagrywali i rozkminili wiekszosc znakow . Na razie dostali kare 350 tysiecy + 500 tysiecy kary dla Belichicka
    Podobno to trwalo kilka lat

Legionista Awatar dyha
    uuuuu no to ładnie. Co do meczu , to Patriots jakby koło niego przeszli. Wygrywając wszystkie mecze byli podobnie nastawieni do tego. Jednakże Giganci wykazali się niesamowitą wolą walki , i mimo wielu błędów w pierwszej połowie które niezle mna rzucały potrafili przechylić szalę na swoją korzyść.

P.S. Brady strasznie mi przypomina kolesia co miał podpisać kontrakt z Jerym Mcguire, ale ostatecznie przeszedł do konkurencji

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Skipper
    W sumie to ma Belichick kupę szczęścia, że to Giants awansowali do finału. Bo gdyby znaleźli się tam Packers z Brettem Favre, to media by zrobiły niesamowite ciśnienie na wygraną Green Bay, kibicował by im cały kraj, stadion, sędziowie pewnie też ,wszyscy by się tylko zastanawiali czy Favre da radę jeszcze raz. Na całe szczęście już nie dał... A po Giants nikt płakać nie będzie, jakichś 'charakterów' specjalnych do kibicowania to tam nie ma. I jeszcze ten mecz z sezonu zasadniczego....a Billa Belichicka zwyczajnie dwa razy okiwać się nie da
    http://www.cnn.com/2008/SHOWBIZ/TV/0...rss_topstories

Wiślak
    tylko jaki to ma związek z moją wypowiedzią ?

no chyba że to że się myliłem co do BB który wyraźnie poległ w stricte trenerskim pojedynku

Legionista
    Green Bay to druzyna lokalna , jej wystep w finale ( pomimo duzego szacunku dla Favre ) nigdy by nie wzbudzil takiego zaineresowania jak wystep Giants

Jagiellończyk
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u
    Teraz będą chyba takim samym pośmiewiskiem jak przed laty Buffalo Bills
    Pats mają 3 tytuły mistrzowskie w tej dekadzie, bliżej im do dynasty, nie do pośmiewiska.

Na telewizor rzucałem okiem tak pobieżnie, ale to widziałem, to przegrana na własne życzenie - Po pierwszej połowie mogli wygrywać różnicą two scores i by było pozamiatane. Dodatkowo, obrona Pats mogła powstrzymać Giants w finałowym drive.

Giants ! Giants ! Giiants !!!!
    Pedaly z Nowej Aangli W uczciwej walce dostali w dupe .JEBAC CHUJOW Z bOSTONU
    Neostradę podłączyli ??

tak wybiegając w przyszłość, możliwe są dwa scenariusze: albo "Pats" się rozpadają, ale idą drogą Dolphins z 1971, czyli w przyszłym sezonie roznoszą wszystko od nowa i stają przed kolejną szansą. Dla nich poprzeczka wisi na poziomie 18/1. Wysoko, dla każdego innego klubu myślę że nieosiągalne.
    Czemu by się niby mieli rozpaść :O ?? Nie sądzę, żeby się zbliżyli do wyniku 18-0, ale widzę ich jako faworytów do SB, jak zresztą "od zawsze" tj. dobrych ostatnich kilku lat...

Nic nie sugeruje . Jest wielka afera bo wykryli ze Patriots za pomoca ukrytych kamer nagrywali sygnaly jakie daja trenerzy swoim zawodnikom . Ci to nagrywali i rozkminili wiekszosc znakow . Na razie dostali kare 350 tysiecy + 500 tysiecy kary dla Belichicka
    Podobno to trwalo kilka lat
    Pod kamieniem mieszkałeś? Afera to była z tego w sierpniu.

Jeśli chodzi o Twoje podobno, tu masz coś o podobno:
    http://pl.youtube.com/watch?v=9fWaUVCfDRo

Pzdr.
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

daimler
    Guest
    Neostradę podłączyli
    ostrożnie Jasiu

Czemu by się niby mieli rozpaść :O ?? Nie sądzę, żeby się zbliżyli do wyniku 18-0, ale widzę ich jako faworytów do SB
    a według mnie znów będzie 18/0. Muszą tylko trochę wzmocnić obronę...

co do "afery" to Harcerz, nawet komentatorzy amerykańscy z CBS i Fox nie są jednoznaczni w cenach. To jest mecz w wielkie pieniądze, jeśli ktoś nie strzeże swojego "kodu" - dostaje po dupie. Jasne że jest smród co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale z drugiej strony przepisy nie określają że nie możesz rozkminiać systemów przeciwnika i sygnalizacji. Po coś cobie ryje zasłaniają jak mówią do koordynatorów i obserwatorów, nie? Dla mnie to jest part of the game.

Ogólnie to w przyszłym roku liczę że w końcu coś więcej ugrają Tampa i Dallas.

Legionista Awatar me(L)u
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u
    Teraz będą chyba takim samym pośmiewiskiem jak przed laty Buffalo Bills
    Pats mają 3 tytuły mistrzowskie w tej dekadzie, bliżej im do dynasty, nie do pośmiewiska.
    Chodziło mi oczywiście tylko o ten sezon. Tam nie Polska, gdzie chwali się "dobre" 7. miejsce. Wygrywając wszystkie mecze poza finałem, są mega looserami.

To samo będzie z Celtics.
    ------------------------

Legionista

Z Tampa to nie wiem jak bedzie ale Dallas to na dzen dzisiejszy juz sa faworytami na przyszly rok .

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Harcerz
    Z Tampa to nie wiem jak bedzie ale Dallas to na dzen dzisiejszy juz sa faworytami na przyszly rok .
    byli i w tym po świetnym sezonie zasadniczym...

marzy mi się finał Patriots-Cowboys, myślę że wynik byłby wyższy niż 17-14

Z drugiej strony NFL jest całkowicie nieprzewidywalne, może się okazać że nagle sezon życia zagrają Bengals

http://www.mocnyblog.pl/2008/02/03/j...l/#comment-379

to podanie i złapanie z minuty przed koncem - cos nieprawdopodobnego...
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista
    Parada Giants na Manhattanie sie rozpoczyna . Wlasnie ich przywiezli 5 autokarami

Jagiellończyk
    ostrożnie Jasiu

a według mnie znów będzie 18/0. Muszą tylko trochę wzmocnić obronę...

co do "afery" to Harcerz, nawet komentatorzy amerykańscy z CBS i Fox nie są jednoznaczni w cenach. To jest mecz w wielkie pieniądze, jeśli ktoś nie strzeże swojego "kodu" - dostaje po dupie. Jasne że jest smród co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale z drugiej strony przepisy nie określają że nie możesz rozkminiać systemów przeciwnika i sygnalizacji. Po coś cobie ryje zasłaniają jak mówią do koordynatorów i obserwatorów, nie? Dla mnie to jest part of the game.
    1. Pisze na takim poziomie, to to odpowiednio skomentowalem
    2. Nie sadze, zeby bylo 18-0, ale sadze, ze Pats beda jednym z glownych faworytow.
    3. Ta afera, to kogos interesowala pol roku temu, nie rozumiem po co to teraz wywlekac??

Chodziło mi oczywiście tylko o ten sezon. Tam nie Polska, gdzie chwali się "dobre" 7. miejsce. Wygrywając wszystkie mecze poza finałem, są mega looserami.

To samo będzie z Celtics.
    1. Nie widzisz roznicy pomiedzy dojsciem do SB, a 7 miejscem w Polsce ?
    2. Jak z Celtics bedzie - nie wiadomo, za nimi przemiawia chocby to, ze to jest seria do 4 wygranych, wiec nie decyduje dyspozycja dnia. Po drugie, na razie to Ty sie emocjonujesz przejsciem Gasola do Lakers, podczas gdy wszyscy poza Kobem graja tam piach - akurat w ciagu ostatnich 2 sezonow mialem sporo okazji zobaczenia ich w TV, a Boston w miedzyczasie gra bardzo dobra koszykowke... zreszta, pomimo skladu, Celticsom nikt nie stawial dzikich celow, wiec sadze, ze oni raczej przerosna oczekiwania.

Z Tampa watpie, zreszta, jesli tradycji stanie sie zadosc, to NFC South wygra druzyna ktora byla ostatnia, bo to sie czesto dzieje w tej dywizji

Dallas, owszem faworyt, wg ekspertow jedna z 3 najlepszych druzyn w NFL, z tym, ze maja lekkie utrudnieni - graja w najtrudniejszej dywizji w NFC - NFC East. Zreszta teraz kwestia jest - czy Romo jest miekkim siusiakiem, czy ma twarda psyche??

Pzdr.
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Legionista

1. Pisze na takim poziomie, to to odpowiednio skomentowalem
    2. Nie sadze, zeby bylo 18-0, ale sadze, ze Pats beda jednym z glownych faworytow.
    3. Ta afera, to kogos interesowala pol roku temu, nie rozumiem po co to teraz wywlekac??

A kto cie upowaznil do komentowania moich wypowiedzi ? To nie kolko rozancowe
    Kibicuje Giants od 21 lat .Reszta druzyn NFL jest mi obojetna chociaz lubie tez Broncos , Browns czy 49ers . Natomiast Boston i ich Patriots to dla mnie pedaly i poprostu ich nie cierpie . Oni zreszta tak samo reaguja w stosunku do druzyn z Nowego Jorku .

Widze ze niezbyt zorientowany jestes , afera to rozwija sie wlasnie teraz po tym jak zajeli sie nia w ostatnim czasie kongresmeni

Legionista Awatar me(L)u
    1. Nie widzisz roznicy pomiedzy dojsciem do SB, a 7 miejscem w Polsce ?
    W tym przypadku nie widzę, bo jednak różnica w dojściu do SB z wynikiem 18-0 a powiedzmy 15-3, i przegraniu go jest kolosalna. Oni po prostu musieli wygrać ten mecz, a tak wyszli na frajerów. Pisząc o 7. miejscu, nie miałem na myśli 7. miejsca w Polsce, ale podejście do przegranych w naszym kraju, gdzie nawet z takiej lokaty robi się miejsce. Liczy się tylko mistrz, bo drugie miejsce to pierwsze przegrane.

2. Jak z Celtics bedzie - nie wiadomo, za nimi przemiawia chocby to, ze to jest seria do 4 wygranych, wiec nie decyduje dyspozycja dnia. Po drugie, na razie to Ty sie emocjonujesz przejsciem Gasola do Lakers, podczas gdy wszyscy poza Kobem graja tam piach - akurat w ciagu ostatnich 2 sezonow mialem sporo okazji zobaczenia ich w TV, a Boston w miedzyczasie gra bardzo dobra koszykowke... zreszta, pomimo skladu, Celticsom nikt nie stawial dzikich celow, wiec sadze, ze oni raczej przerosna oczekiwania.
    Jeśli ktoś tu się ekscytuje to tylko Ty. Ja czekam jak się Gasol wkomponuje i wszystko powyżej półfinału konferencji będzie dla mnie bonusem. Poczytaj fora koszykarskie, tam to się dopiero ekscytują pisząc, że Lakersi są kandydatem do tytułu. Z resztą nie tylko na forach tak się pisze, ale dla Ciebie Lakersi to tylko Kobe i nikt więcej, nawet Houston może ich pokonać

No, ale to nie temat o NBA, więc nie będę rozmywał
    ------------------------

Jagiellończyk

Kibicuje Giants od 21 lat .Reszta druzyn NFL jest mi obojetna chociaz lubie tez Broncos , Browns czy 49ers . Natomiast Boston i ich Patriots to dla mnie pedaly i poprostu ich nie cierpie . Oni zreszta tak samo reaguja w stosunku do druzyn z Nowego Jorku .

Widze ze niezbyt zorientowany jestes , afera to rozwija sie wlasnie teraz po tym jak zajeli sie nia w ostatnim czasie kongresmeni
    To jest forum dyskusyjne, wiec jego formula upowaznia mnie do komentowania...
    Spoko, kibicuj, ja sie dziwie jak sie mozna tak tym podniecac. Tak nawiasem mowiac - na czym polega Twoje kibicowanie im :>? Od 21 lat mowisz? Czyli pamietasz jeszcze Giants prowadzonych przez Big Tune?

W sumie jak sie zastanowic, to ja nie lubie druzyn nowojorskich, wiec cos w tym jest.

MeLu - no pewnie ze to straszny zawod dla nich, nikt nie twierdzi inaczej.

Co do Lakersow - mowie na podstawie tego, co widzialem w ciagu ostatnich dwoch lat. Dalej podtrzymuje ze w pelni zdrowe Houston jest w stanie z nimi wygrac. Ogolnie duzo znakow zapytania widze i nie ten temat, wiec tyle ode mnie.

Pzdr.
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Legionista

To jest forum dyskusyjne, wiec jego formula upowaznia mnie do komentowania...
    Spoko, kibicuj, ja sie dziwie jak sie mozna tak tym podniecac. Tak nawiasem mowiac - na czym polega Twoje kibicowanie im :>? Od 21 lat mowisz? Czyli pamietasz jeszcze Giants prowadzonych przez Big Tune?

W sumie jak sie zastanowic, to ja nie lubie druzyn nowojorskich, wiec cos w tym jest.

MeLu - no pewnie ze to straszny zawod dla nich, nikt nie twierdzi inaczej.

Co do Lakersow - mowie na podstawie tego, co widzialem w ciagu ostatnich dwoch lat. Dalej podtrzymuje ze w pelni zdrowe Houston jest w stanie z nimi wygrac. Ogolnie duzo znakow zapytania widze i nie ten temat, wiec tyle ode mnie.

Pzdr.

Moje kibicowanie polega na tym ze chodze na stadion Giants i ogladam mecze na zywo

Big Tune pamietam

daimler
    Guest
    Johnny, że tak powiem, nie brnij dalej
    Harcerz, swoją drogą, fajnie masz

Legionista Awatar DobryChłopak
    Tak z ciekawości się spytam Harcerz. Jak sprawa wygląda z karnetami na mecze? Słyszałem nieprawdopodobne historie związane z nimi. Chodzi o termin ich zamawiania.
    Niesłusznie Skazani

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez DobryChłopak
    Tak z ciekawości się spytam Harcerz. Jak sprawa wygląda z karnetami na mecze? Słyszałem nieprawdopodobne historie związane z nimi. Chodzi o termin ich zamawiania.
    Teraz nie wiem , ale 2 lata temu okres oczekiwania na karnet to w przypadku Giants okolo 20 lat . I ciekawostka , jak umrze wlasciciel karnetu to np. syn nie moze go dziedziczyc . Z drugiej strony przeciez nikt nie sprawdza kto umarl a kto zyje a nikt na bramkach tozsamosci nie sprawdza . Zawsze komus cos jednak wypada w terminie meczu i mozna taki bilet odkupic . Nawet na wazne mecze jak sie odczeka do samego konca to czesto kupisz bilet na kilka minut przed rozpoczeciem meczu za rozsadna cene . Na Jets okres oczekiwania na karnet to 6-7 lat .

Uprawnienia umieszczania postów