Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Zbiórka słodyczy i zabawek dla Domu Dziecka

Legionista Awatar Łysolek

Zbiórka słodyczy i zabawek dla Domu Dziecka

tak jak w temacie

Wraz z pomysłem Jaco i mojej Narzeczonej mam zamiar przeprowadzić zbiórkę

napewno zostało komuś jakieś słodkości po świętach , napewno macie w domu jakies maskotki , którymi już się nie bawicie to wszystko mozecie przekazać dalej , dzieciakom z domów dziecka

Kazdy chętny kto chciałby pomóc niech pisze w tym temacie , ok. 5 stycznia przeprowadzimy zbiórkę

Morterator Awatar mort
    Czy ewentualnie ciuchy-oczywiście w dobrym stanie a nie jakaś lipa- też?
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

jasne , najlepiej związane z tematyką naszego klubu

Informuję , że zbiórka odbędzie się w sobotę o godz. 12 przed kasami od strony Trybuny Krytej

Legionista Awatar Jaco
    Bardzo fajna akcja. Mam nadzieję, że każdy zrobi remanent w słodyczach, ciuszkach, gadżetach zabawkach i grach komputerowych i przy okazji znajdzie coś dla dzieciaków. Brawo dla Ani i Łysolka !!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar upadly_aniol
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    Bardzo fajna akcja. Mam nadzieję, że każdy zrobi remanent w słodyczach, ciuszkach, gadżetach zabawkach i grach komputerowych i przy okazji znajdzie coś dla dzieciaków. Brawo dla Ani i Łysolka !!
    z tymi brawami to wstrzymajmy sie do wyników akcji...
    mam jednak cicha nadzieję, że się uda pomimo tak słabego odzewu :/
    bo przeciez kazdy ma w domu np. jakieś maskotki, które żal mu wyrzucić, a które jeszcze wiele radości mogą dać dzieciakom...
    Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego...

Legionista
    Jesli akcja bedzie udana i bedzie nastepna to dajcie znac troche wczesniej , wysle paczki do Lysolka

Zagłębiak Awatar mlody1906
    My tez organizowalismy dla dzieci zbiorke maskotek, slodyczy oraz pieniedzy. Musze Wam przyznac, ze to co ludzie naznosili to po prostu w duzym procencie DNO. Zrobil jeden z drugim porzadek w szafie, naznosil nam rzeczy, ktore nie nadawaly sie dla dzieci tylko na smietnik. Nie wiem jak Wy sie zapatrujecie na ta kwestie. Ja mialem jeden worek i chyba 5 reklamowek tego co zebralismy. Dzieciakom dalismy moze 5% z tych rzeczy - reszta na smietnik.
    Dostalismy m.in. lalke z pocietymi nozyczkami wlosami, misia bez oczu (oczka mu sie odlepily ), autka z pourywanymi kolkami... Wiekszosc rzeczy brudna i pachnaca inaczej...
    Chyba sami takich rzeczy byscie dostac nie chcieli?

Brawa za akcje, mam nadzieje, ze Wam sie uda i dzieciaki beda mialy wielka radoche a Wy jeszcze wieksza satysfakcje!

Legionista Awatar Mogiel
    Kasety z bajkami, książki mile widziane?
    Maybe life is like a ride on a freeway
    Dodging bullets while you're trying to find your way
    Everyone's around, but no one does a damn thing
    It brings me down, but I won't let them

Legionista
    Mogiel, myślę, że tak. Co do tego co napisał młody 1906: Ludzie, jak macie przynosić jakieś gówno to nie przynoście nic bo te dzieciaki nie są od Nas gorsze tylko miały w życiu mało szczęścia... Więc pomyślcie zanim coś dacie czy Wam by to odpowiadało... A next razem tak jak ktoś napisał, dajcie znać wcześeniej, sam bym chętnie pomógł ale mieszkam 60km od Wawy... Ale za akcję jak najbardziej . Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
    Kasety z bajkami, książki mile widziane?
    myślę, że tak...
    w bidulu są i małę dzieci i troszkę starsze wiec przyda się wszystko...
    pamiętajcie tylko,żeby to "miało ręce i nogi" bo chyba nikt nie chcialby ukladac wybrakowanych puzzli, czy czytac ksiazki w której brakuje stron lub jest zalana...
    Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego...

ADO
    Guest
    Sprobuję dotrzeć ze słodyczami i koszulkami piłkarskimi dla małolatów, a jak się jutro nie uda to następnym razem podrzucę.

Dzis pomimo porannych trudnosci w CKiK, tak jak planowaliśmy, o godzinie 12 zajechaliśmy pod Legię , gdzie czekało już kilka osób z paczkami.
    Pomimo dość słabego zainteresowania akcją i nie przychylnej nam pogody, udało się zebrać cały samochód zabawek, słodyczy i ubrań.
    Po około półgodzinnej zbiórce ruszyliśmy wraz z Adamem Polakiem do Domu Dziecka na ul. Korotyńskiego.
    Tam czekała na nas grupa najmłodszych wychowanków z uśmięchniętymi buziami.
    Niestety nie udało nam się zastać wszystkich dzieciaków , gdyż większość z nich spędza weekend poza ośrodkiem.
    Ku naszemu zaskoczeniu największą radosc zarówno dzieciakom jak i opiekunkom nie sprawily maskotki i słodycze, a tkany szalik Legii podarowany przez jednego z kibiców(dzięki Chłopaku )
    Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy okazali wielkie serduszka i tak chojnie wsparli zbiorke, kupując nowe zabawki i mnóstwo słodyczy
    pozdrawiamy

p.s. jest to pierwsza ale nie ostatnia taka akcja więc jeśli, ktoś bedzie się pozbywał czegoś co może przydac sie którejś placówce to czekamy na info.

Legionista Awatar Maniek
    ja mam trochę rzeczy ale dzisiaj nie dałem rady (szkoła)...
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Legionista Awatar Adam-oldboy
    Postaram się następnym razem dotrzeć. Wszystko czeka

Miki (L)
    Guest
    ja mam pare pluszaków !! Napiszcie mi na miki_506@o2.pl bysmy sie jakos ustawili po odbiór bo tutaj na forum dośc czesto nie bywam ...

Uprawnienia umieszczania postów