Kibolski Światek - tylko foto

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Szyja
    Legionista
    • 05.2006
    • 708

    #46
    co do 1 miejsca Jagi to nie ma wątpliwości, choć bardziej podobała mi się ich poprzednia- "Still in the game". Oprawy Lecha niewątpliwie zasłużenie w czołówce ale po ich szumnych zapowiedziach spodziewałem sie czegoś lepszego (czyt. innowacyjnego itp...). Pozycje naszych opraw dosyć dobrze odzwierciedlają ich poziom wg mnie, chociaż "Piłsudski" myślałem że będzie troche wyżej. Na "+" w tym miesiącu również oprawy Craxy-w ostatnim czasie notują w tej dziedzinie wzrost formy. Reszta na swoim stałym poziomie (Korona, Gornik Ł.)
    piro, wino i co ino!

    Komentarz

    • eMeL
      Legionista
      • 12.2006
      • 1244

      #47
      Pozycje naszych opraw dosyć dobrze odzwierciedlają ich poziom wg mnie, chociaż "Piłsudzki" myślałem że będzie troche wyżej.

      No... co innego gdyby oprawa przedstawiała Marszałka Józefa Piłsudskiego
      Cuius regio eius re(L)igio

      Komentarz

      • Szyja
        Legionista
        • 05.2006
        • 708

        #48
        Zamieszczone przez eMeL
        Pozycje naszych opraw dosyć dobrze odzwierciedlają ich poziom wg mnie, chociaż "Piłsudzki" myślałem że będzie troche wyżej.

        No... co innego gdyby oprawa przedstawiała Marszałka Józefa Piłsudskiego
        literówka...
        już poprawione
        piro, wino i co ino!

        Komentarz

        • Sharn
          Legionista
          • 05.2003
          • 4233

          #49
          Wyniki raczej obiektywne, ale w mojej ocenie piknika to jednak ogólny poziom opraw nieco spada z rundy na rundę.

          Co się dzieje z Ultras Wisła?
          Legia Varsovia - semper invicta...

          Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

          Komentarz

          • E
            Legionista
            • 04.2007
            • 208

            #50
            Wyniki raczej obiektywne, ale w mojej ocenie piknika to jednak ogólny poziom opraw nieco spada z rundy na rundę.
            też mi się tak wydaje, a biorąc pod uwagę jakie klasyki były w maju to można było się spodziewac naprawdę zajebistych opraw. Dla mnie troszke dziwne pierwsze miejsce, owszem oprawa ładna, z pomysłem, ale nie powala na kolana. Oprawa leszków chyba jednak bardziej efektowna. A Varsovia jak dla mnie z naszych zdecydowanie najlepsza.
            Warszawa da się lubic, ja ją kocham to pewne i w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem.

            Komentarz

            • Adiq
              Administrator
              • 05.2003
              • 3352

              #51
              Zamieszczone przez Sharn
              Co się dzieje z Ultras Wisła?
              Ich kurek z funduszami został mocno przykręcony i ograniczają się jedynie do kilku prezentacji w rundzie.

              Zamieszczone przez żyła
              wygrana Jagi zasłużona Jak tylko zobaczyłem te prezentację 1 raz, to pierwsze co przyszło mi do głowy to "wymiata".
              A 2 raz - z większej odległości?

              Nieznani Sprawcy

              Komentarz

              • Tur
                Legionista
                • 09.2005
                • 1110

                #52
                Dla mnie pierwsze miejsce zaskakujące. Wykorzystali parę różnych elementów jednocześnie i do tego mieszając je, ale liczy się też wykonanie i efekt końcowy, a dla mnie jest lekko niewyraźna.
                "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

                - To Warszawa..."

                Komentarz

                • Piotruś
                  Legionista
                  • 05.2007
                  • 1630

                  #53
                  A Varsovia jak dla mnie z naszych zdecydowanie najlepsza.[/quote]

                  Nie wiem co w tym takiego rewelacyjnego.Owszem przyzwoita,staranna itp, ale skończyły się czasy Cyberfanów,gdy proste kartoniady(nie znaczy,że słabe)powalały na kolana.Na mnie większe wrażenie robi STYL WARSZAWSKICH ULIC,za pomysł i wykonanie.
                  Narkotyki i Spirytus

                  Komentarz

                  • MrÓwA_1906
                    Wiślak
                    • 05.2003
                    • 565

                    #54
                    Zamieszczone przez Adiq
                    Zamieszczone przez Sharn
                    Co się dzieje z Ultras Wisła?
                    Ich kurek z funduszami został mocno przykręcony i ograniczają się jedynie do kilku prezentacji w rundzie.
                    ]
                    Nie ma czegos takiego jak Ultras Wisła jest Ultra Wisła (bez es)

                    My sie ograniczylismy do 2 konkernych prezentacji na meczach u siebie.
                    Postanowilismy postawic bardziej na jakosc i rozmach niz na masowke, poza tym zyjemy z dewiza, ze UW to nie tylko kartoniki i zajmujemy sie organizacja innych rzeczy doping, wyjazdy, graffiti itp . A oprawy sie Sharn nie martw mysle ze jeszcze w 2007 bedzie sie dzialo przy Reymonta
                    ULTRA WISŁA-We call it revolution

                    Komentarz

                    • cin
                      Legionista
                      • 03.2004
                      • 1800

                      #55
                      Zamieszczone przez Piotruś
                      A Varsovia jak dla mnie z naszych zdecydowanie najlepsza.

                      Nie wiem co w tym takiego rewelacyjnego.Owszem przyzwoita,staranna itp, ale skończyły się czasy Cyberfanów,gdy proste kartoniady(nie znaczy,że słabe)powalały na kolana.Na mnie większe wrażenie robi STYL WARSZAWSKICH ULIC,za pomysł i wykonanie.
                      robiac NaSze oprawy mamy to wlasnie na uwadze, staramy sie isc do przodu i robic bardziej skomplikowane choreografie. czasem jednak taki 'powrot do korzeni' jest konieczny, zwlaszcza, ze sporo osob troche sie chyba za kartoniadami stesknilo. (i przy okazji zapomnialo, jak podnosic kartony )
                      Nigdy Sam

                      Komentarz

                      • Tur
                        Legionista
                        • 09.2005
                        • 1110

                        #56
                        Zamieszczone przez Piotruś
                        A Varsovia jak dla mnie z naszych zdecydowanie najlepsza.
                        Nie wiem co w tym takiego rewelacyjnego.Owszem przyzwoita,staranna itp, ale skończyły się czasy Cyberfanów,gdy proste kartoniady(nie znaczy,że słabe)powalały na kolana.Na mnie większe wrażenie robi STYL WARSZAWSKICH ULIC,za pomysł i wykonanie.
                        Właśnie dlatego, że była bardzo estetycznie wykonana zrobiła dobre wrażenie.

                        "Styl warszawskich ulic" pomysł bardzo dobry, ale wykonanie, jak wiemy, z pewnych względów nie wyszło tak jak NS chcieli.
                        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

                        - To Warszawa..."

                        Komentarz

                        • Piotruś
                          Legionista
                          • 05.2007
                          • 1630

                          #57
                          Właśnie dlatego, że była bardzo estetycznie wykonana zrobiła dobre wrażenie.

                          "Styl warszawskich ulic" pomysł bardzo dobry, ale wykonanie, jak wiemy, z pewnych względów nie wyszło tak jak NS chcieli.[/quote]

                          Czy to jest ta sprawa w którą był zamieszany Stefan?
                          Narkotyki i Spirytus

                          Komentarz

                          • baranek
                            Legionista
                            • 06.2004
                            • 675

                            #58
                            Nie no, panowie, trochę powagi, prezentacja Jagi w porządku, ale 1 miejsce?
                            Wiercę w brzozach z azbestu.

                            Komentarz

                            • żyła
                              Legionista
                              • 05.2004
                              • 4275

                              #59
                              ktoś może mi wyjaśnić co oznacza ten tekst?

                              liberta' per gli ultras
                              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

                              Ciągle wierzę w raj.
                              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                              będzie ona trwała wiecznie.

                              Komentarz

                              • Jastrząb
                                Legionista
                                • 08.2003
                                • 3391

                                #60
                                Zamieszczone przez żyła
                                ktoś może mi wyjaśnić co oznacza ten tekst?

                                liberta' per gli ultras
                                W wolnym tłumaczeniu: Wolność dla naszych ultras.
                                OFMC




                                Komentarz

                                Pracuję...