Strona 345 z 345 PierwszyPierwszy ... 245295335341342343344345
Pokaż wyniki od 10,321 do 10,340 z 10340

Wątek: Kibolski Światek - tylko foto

To sobie zobacz jego poprzedni post.

Legionista Awatar Kadyr
    Cytat Zamieszczone przez zetabc Zobacz posta
    U ruskich kompleksy Polski ciąg dalszy widze... dziwi mnie, że Widzew i Lech mogą z takimi idiotami trzymać.
    Graf i gest nie spodobal‚ sie™ tez innym ›srodowiskom niz tylko kibicowskie, ktore zna znaczenie eLki .
    W uproszczeniu i w skrocie...... Pomruk niezadowolenia mozna bylo tez odczuc wsrod›srodowisk nacjonalistyczno- rasistowskich, ktore palec wskazuacy ( bez kciuka ) czyta inaczej....

- wszystkoobraca sie wokol ‚ degestanskiego okreslenia " zy jest " i jego antonimu " zy niet". " Zy jest" to slowo z kaukazkiego slangu okolo wieziennego... Biali nie uźywaja… tego zwrotu, ale stworzyli antonim...
    Zwrot nic nie znaczy , jest emocjonalnym przecinkiem , cos w rodzaju " serio" , "realnie", " mowie Ci"

Plus

- Czerczesow jest Osetynem.
    - wojownicy Islamu wskazuja… palcem wskazujcym cel i droge ( Allah )...

W rezultacie taka akcja, widoczna na trybunach i ulicach Rosji.
    Moźe to wyglada…skomplikowanie, ale to jest prosty i zrozumialy przekaz w realiach rosyjskich ( drugie - poza eLka- rozumienie obciecia palucha Czerczesowowi)

Ostatnio edytowane przez Kadyr ; 10-07-2018 o 11:25

Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    Graf i gest nie spodobal‚ sie™ tez innym ›srodowiskom niz tylko kibicowskie, ktore zna znaczenie eLki .
    W uproszczeniu i w skrocie...... Pomruk niezadowolenia mozna bylo tez odczuc wsrod›srodowisk nacjonalistyczno- rasistowskich, ktore palec wskazuacy ( bez kciuka ) czyta inaczej....

- wszystkoobraca sie wokol ‚ degestanskiego okreslenia " zy jest " i jego antonimu " zy niet". " Zy jest" to slowo z kaukazkiego slangu okolo wieziennego... Biali nie uźywaja… tego zwrotu, ale stworzyli antonim...
    Zwrot nic nie znaczy , jest emocjonalnym przecinkiem , cos w rodzaju " serio" , "realnie", " mowie Ci"

Plus

- Czerczesow jest Osetynem.
    - wojownicy Islamu wskazuja… palcem wskazujcym cel i droge ( Allah )...

W rezultacie taka akcja, widoczna na trybunach i ulicach Rosji.
    Moźe to wyglada…skomplikowanie, ale to jest prosty i zrozumialy przekaz w realiach rosyjskich ( drugie - poza eLka- rozumienie obciecia palucha Czerczesowowi)

To tylko bardziej mnie przekonuje, że ruskie to totalne półgłówki, przecież sami na różnych zdjęciach czy filmach, które można wygrzebać pokazują palec wskazujący do góry, a teraz nagle im przeszkadza jakiś palec? Podobnie z tymi organizacjami "nacjonalistyczno - rasistowskimi" jest akurat też podobnie. Tanczą kaukaskie lezginka, ale palec przeszkadza, chronią budki Kaukazu, ale palec przeszkadza? No sorry, ale z ich głowami jest coś nie tak.

To ukazuje, że ich problem to Polska i Polacy, gdzie mają jakąś chorą manie o nas.
    - Euro 2016: Grają z innymi drużynami w grupie, ale wyjebać na scianie w Marsylii - "Polska to *****"
    - Pierdolą o jakieś rywalizacji numer jeden w Europie z nami, wtf?
    - Nuta Feduka, gdzie nuta dotyczy Francji, ale Polske trzeba też wcisnąć w tej nutce...
    - Wymyślanie bzdur na nasz temat --. Banda Boksera nadal szuka w Rzymie Legii?
    Czy różne komentarze ruskich na ich fanpage - ofnews, nie ważne jaki post tam się pojawi czy o niemczech,czechach itd. pojawi się w komentarzach temat Polski. I z tym grafem jest podobnie.
    -

Legionista Awatar Kadyr
    A mnie dziwi , że Ciebie dziwi, że ktoś probuje udowodnić swoją przewagę , że inni przyłączają się do silnych ...
    Tak jest przez całe życie ....zaczynając od podstawówki ...
    Dla mnie to nie jest "idiotyzm" , " bycie glupkiem", zakompleksionym .....

Cytat Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
    A mnie dziwi , że Ciebie dziwi, że ktoś probuje udowodnić swoją przewagę , że inni przyłączają się do silnych ...
    Tak jest przez całe życie ....zaczynając od podstawówki ...
    Dla mnie to nie jest "idiotyzm" , " bycie glupkiem", zakompleksionym .....
    Czyli można rzec, że Lech i Widzew są tak słabi że dołączyli do silnych ruskich? Po części się zgadza, ruskie mają lepsze bandy niż Polacy, gdzie udowodnili to trzykrotnie.

Ja nie winie ruskich o jakieś kompleksy, bo Polskie bandy też je mają (patrz: zgody z cała Europą) , ale ich podejścia do pewnych rzeczy, ale masz racje niepowinieniem, bo polskie też mają wiele grzechów.

Kadyr nie karm tego śmiecia.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Kadyr nie karm tego śmiecia.
    A co nie umiesz rozmawiać czy lubisz tylko słuchasz jak jest coś pozytywnego, a tak jak coś,ktoś napisze negatywnie to już troll, agent itd.?

Legionista Awatar rey
    A co nie umiesz rozmawiać czy lubisz tylko słuchasz jak jest coś pozytywnego, a tak jak coś,ktoś napisze negatywnie to już troll, agent itd.?
    Robert nigdzie nie pisał o trolach i agentach, a jedynie o zjebie, błaźnie i śmieciu
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

ruscy hools nie od dziś dążą do konfrontacji z nami i uznaniem ich za najlepszych w Europie. Póki co starcia z ekipami z PL mają do przodu...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rakieta11 Zobacz posta
    ruscy hools nie od dziś dążą do konfrontacji z nami i uznaniem ich za najlepszych w Europie. Póki co starcia z ekipami z PL mają do przodu...
    O co walczysz?

Legionista
    Specjalnie się zajerestrowałem, bo czytać się tych bzdur nie da, o jakim ty dążeniu ruskich hools mówisz? O tych, którzy nie zatrzymują się samochodami czy ci ktorzy przyjeżdzają, a póżniej palą wrotki... ? (czyt. Finlandia). Ile strać znasz między Polakami a Ruskimi? Bo z tego co widzę, to pewnie tylko o dwóch słyszałeś - Śląsk/Legia... i dobrze żyj sobie dalej w przekonaniu, że nad "zajebistościa" ruskich, bo oni są nawet mistrzami kosmosu. Takie info dostałem.

wyjebane mam na nich po całosci, nie uważam, że są mistrzami kosmosu, najebane mają w deklach to wiadomo swoimi farmazońskimi, prowokacyjnymi akcjami, ale na ubitej ziemi jeszcze ich nikt nie pokonał

Legionista
    wyjebane mam na nich po całosci, nie uważam, że są mistrzami kosmosu, najebane mają w deklach to wiadomo swoimi farmazońskimi, prowokacyjnymi akcjami, ale na ubitej ziemi jeszcze ich nikt nie pokonał
    Pokonał, pokonał. Ale przecież ich scena to 95% to las, las i jeszcze las, a z tego co wiem to nie ma nic za bardzo wspólnego z chuligaństwem.

no ta skoro ustawki nie są dla Cb częścią chuligaństwa to nie ma o czym gadać

Legionista
    no ta skoro ustawki nie są dla Cb częścią chuligaństwa to nie ma o czym gadać
    No tak walenie gruchy w lesie to przecież szczyt chuligaństwa... Szkoda, że póżniej wychodzi to bardzo żle im na ulicy (Stambuł, Rzym, Split, Ateny). Ale przecież nazwać chuligaństwo, wyselekcjonowane składy po 30, dziś to takie wszystko sztuczne...

Legionista Awatar Alek
    Panowie ale to temat służący żeby wrzucać zdjęcia, a nie na dyskusje.
    Przejdźcie do kibolskiego światka.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Tutaj akurat zgodze się z Rakieta11, dla mnie ruskie to numer jeden, jeśli chodzi o Europe. Udowadniają to za każdym razem, od lat mieli ciśnienie na Polaków by sprawdzić kto jest silniejszy i udowodnili to. Tego im zabrać nie można, ale zaraz wejdą tu teoretycy, typu "***** wiecie"... itd. Bo dla wielu tutaj polskie gladiatory są nie do rozjebania.

spec okienny Awatar meraś
    no dobra, kolega Alek napisał coś, więc *********** stąd.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista
    Tutaj akurat zgodze się z Rakieta11, dla mnie ruskie to numer jeden, jeśli chodzi o Europe. Udowadniają to za każdym razem, od lat mieli ciśnienie na Polaków by sprawdzić kto jest silniejszy i udowodnili to. Tego im zabrać nie można, ale zaraz wejdą tu teoretycy, typu "***** wiecie"... itd. Bo dla wielu tutaj polskie gladiatory są nie do rozjebania.
    wypiiierdalaj!, jest tu jakaś ogarnięta morda czy wszyscy nad wodą?

Legionista Awatar Raffels
    I po **** mu odpisujecie? Ciężko wykazać się większym ogarem od tego *******?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów