Kibolski Światek - tylko foto

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sebb
    Legionista
    • 09.2008
    • 479

    świetnie sie prezentuje ten stadion. Wiesz może jaką ma pojemność i ile może pomieścić trybuna, na której znajduje sie młyn?

    Komentarz

    • Lodi
      Legionista
      • 11.2006
      • 117

      Oficjalna pojemność to 32400 miejsc.Niestety nie wiem jaka jest pojemność trybuny na której mieści się młyn.

      Komentarz

      • tomeck77
        Widzewiak
        • 09.2009
        • 3

        Zamieszczone przez brn
        po co ta napinka? zrobili sobie foto przed sklepem KP, wrzucą na NK i tyle
        nie róbcie z tego forum napinkowego ewidzew.pl, tam nikt nie napisze Legia czy ŁKS tylko sama napina, przekręcanie nazwy klubu i wyzwiska
        Czasem zaglądam na Wasze forum i do tej pory nie pisałem postów,ale teraz nie mogłem się powstrzymać.Piszesz o napince i przekręcaniu nazw klubów oraz wyzwiskach,faktycznie Wasze forum pod tym względem wygląda jak "wersal",staracie się trzymać poziom,zapewne pod szyldem hasła "szacunek".Pieknie to wygląda,ale przypominam Wam hasła "arbeit macht frei"(swoją droga co na to rodziny polskich ofiar auschwitz?) czy "hamas jude gas".Zapewne większość z Was w prywatnych rozmowach mówi "zydzew",a na forum pisze "Widzew",ladnie...ale dwulicowo.Pisanie nazwy wlasnej z duzej litery to szacunek,ale musi za tym iść konsekwencja.Wole szczerą nienawiść niż obłude.Piszesz o ŁKS,zajrzyj z łaski swojej na ichnie forum i poczytaj jak nazywają Widzew czy inne kluby,ja tam czasem zagładam i pod tym względem ewidzew.pl prezentuję o niebo lepiej.Na koniec nienawiśc do lokalnego rywala i Warszawy jest w Łodzi(przepraszam w jej widzewskiej części) ogromna i dlugo sie to nie zmieni,a powodów jest mnostwo,zapewne starsi z Was dobrze wiedzą czemu taki stan rzeczy ma miejsce.Tak sobie myśle jaki ma sens pisanie ŁKS zamiast żks czy Widzew zamiast "zydzew" skoro na meczach spiewacie:"cała Łodź jude jude".Pozdrowenia.WidzewŁódźŚródmieście.
        RTS

        Komentarz

        • zbinky
          Legionista
          • 04.2008
          • 2601

          ale o czym Ty za przeproszeniem pierdolisz?

          mamy równać w dół tylko dlatego, że wy na Waszych forach macie pierdolnik?

          Może dlatego, że jest u nas jak piszesz "wersal", można spotkać tu wielu przedstawicieli innych klubów, piszących ciekawie i z sensem.

          Wyssaliście nienawiść do nas z mlekiem matek? Ślicznie - ale dawanie jej upustu w necie jest co najmniej dziecinne.
          Wylewajcie swoje frustracje na ewidzew, onecie i innych tego typu zakątkach sieci.
          A jeśli wchodzisz do "wersalu" wytrzyj buty i zachowuj się tak jak do tego to miejsce zobowiązuje.

          Proste?
          Ostatnio edytowany przez zbinky; 10155.

          Komentarz

          • Układ
            Legionista
            • 12.2007
            • 1693

            Zamieszczone przez tomeck77
            Czasem zaglądam na Wasze forum i do tej pory nie pisałem postów,ale teraz nie mogłem się powstrzymać.Piszesz o napince i przekręcaniu nazw klubów oraz wyzwiskach,faktycznie Wasze forum pod tym względem wygląda jak "wersal",staracie się trzymać poziom,zapewne pod szyldem hasła "szacunek".Pieknie to wygląda,ale przypominam Wam hasła "arbeit macht frei"(swoją droga co na to rodziny polskich ofiar auschwitz?) czy "hamas jude gas".Zapewne większość z Was w prywatnych rozmowach mówi "zydzew",a na forum pisze "Widzew",ladnie...ale dwulicowo.Pisanie nazwy wlasnej z duzej litery to szacunek,ale musi za tym iść konsekwencja.Wole szczerą nienawiść niż obłude.Piszesz o ŁKS,zajrzyj z łaski swojej na ichnie forum i poczytaj jak nazywają Widzew czy inne kluby,ja tam czasem zagładam i pod tym względem ewidzew.pl prezentuję o niebo lepiej.Na koniec nienawiśc do lokalnego rywala i Warszawy jest w Łodzi(przepraszam w jej widzewskiej części) ogromna i dlugo sie to nie zmieni,a powodów jest mnostwo,zapewne starsi z Was dobrze wiedzą czemu taki stan rzeczy ma miejsce.Tak sobie myśle jaki ma sens pisanie ŁKS zamiast żks czy Widzew zamiast "zydzew" skoro na meczach spiewacie:"cała Łodź jude jude".Pozdrowenia.WidzewŁódźŚródmieście.
            Apropo moich smiechow ostatnich, z tego to sie naprawde polalem
            ​Boże Chroń Fanatyków.

            Komentarz

            • tomeck77
              Widzewiak
              • 09.2009
              • 3

              Nie odpowiedzialeś na pytanie zawarte w moim poście,tylko unosisz się nie potrzebnie.Matki moze zostawilbys w spokoju,bo rownie dobrze moge napisać ze Wy wyssaliscie z mlekiem matek nienawiść do Łodzi.Co do wycierania butow,to może sam byś to laskawie zrobił,bowiem wlasnie "zabrudzasz wersal".
              RTS

              Komentarz

              • Net
                Legionista
                • 03.2007
                • 1533



                Oficjalny kanał poświęcony sprawie Urosa.

                Komentarz

                • zbinky
                  Legionista
                  • 04.2008
                  • 2601

                  Zamieszczone przez tomeck77
                  Nie odpowiedzialeś na pytanie zawarte w moim poście,tylko unosisz się nie potrzebnie.Matki moze zostawilbys w spokoju,bo rownie dobrze moge napisać ze Wy wyssaliscie z mlekiem matek nienawiść do Łodzi.Co do wycierania butow,to może sam byś to laskawie zrobił,bowiem wlasnie "zabrudzasz wersal".
                  Ależ odpowiedziałem.

                  Napisałem Ci jasno i dobitnie, że nikt nie będzie równał w dół tylko dlatego, że wy lubicie sie taplać w błocie.

                  I to byłoby chyba tyle jeśli chodzi o polemikę z Tobą.

                  Komentarz

                  • legart
                    Administrator
                    • 05.2003
                    • 9680

                    Na tym forum nie będzie przekręcania nazw klubów (przynajmniej w miare mozliwości bo czasem nie zawsze wszystko można wychwycić). A co Widzew i ŁKS wypisuja na swoich to w zasadzie nie bardzo mnie obchodzi....

                    Odnośnie reala bardzo ładnie Tomeck że nam przypomniałeś o naszych starych grzeszkach... robienie tssst (czego nie popieram) jakoś chyba mniej boli niż zarobienie kamulcem w łeb skoro już przy przeszłosci jesteśmy..... nieprawdaż..

                    Komentarz

                    • arczi
                      Administrator
                      • 05.2003
                      • 9964

                      Co ma z resztą do rzeczy fakt jak jest między nami naprawdę? To, że delikatnie mówiąc, jesteście dla wielu z nas kosą numer jeden, nie oznacza że na każdej płaszczyźnie naszych kontaktów mamy się smarować błotem. Ja mogę np nie przepadać za swoim bezpośrednim przełożonym w pracy, ale to nie znaczy że kiedy rozmawiam z nim oficjalnie używam zwrotów typu "tak jest Panie chuju złamany".
                      Taką sytuację też nazwiesz hipokryzją?
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

                      Komentarz

                      • tomeck77
                        Widzewiak
                        • 09.2009
                        • 3

                        Legart,Arczi dziekuje za odpowiedzi.Moj post byl troche prowokacyjny,chcialem zobaczyc reakcje...Dodam tylko,ze zgadzam się z Wami i pod tym względem Wasze forum jest przykladem do nasladowania.Jesli przypomnialem stare grzeszki to nie dlatego,zeby sie tym egzaltowac,ale poprostu oprawa z napisem z bramy w auschwitz dotknela mnie osobiscie i bynajmniej nie dlatego,ze jestem kibicem Widzewa
                        Na koniec napisze ,ze nie moge doczekac sie konfrontacji z Legia.Pzdr
                        RTS

                        Komentarz

                        • pshepyoor
                          Wiślak
                          • 07.2009
                          • 95

                          Lechia - Wisła, przyjazd ABG na Dworze.
                          JCIP

                          Komentarz

                          • Kszan
                            Niebieski
                            • 04.2009
                            • 44

                            Komentarz

                            • Jaco
                              Legionista
                              • 10.2003
                              • 19648

                              Za "niebywały i nieprawdopodobny skandal" uznali politycy PiS: Ryszard Czarnecki i Adam Hofman decyzję Komisji Ligi Ekstraklasy S.A o nałożeniu na klub Lechia Gdańsk grzywny za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentu z hasłem: "17.09.1939 - czwarty rozbiór Polski".

                              - Należą im się słowa szacunku, pochwały i wdzięczności. Tymczasem ich klub został za to ukarany sporą grzywną finansową. Nie rozumiemy tej decyzji, jest ona absolutnie skandaliczna i zapisuje się jako swoisty suplement do książki pt. "Dzieje głupoty w Polsce" - mówił Czarnecki w piątek na konferencji prasowej w Sejmie.

                              W imieniu swojej partii podziękował kibicom z Gdańska za to, że "potrafili w godny i patriotyczny sposób uczcić tragiczną dla Polski datę i tragiczną rocznicę".

                              W czwartek Komisja Ligi Ekstraklasy S.A nałożyła karę grzywny w wysokości 5 tys. zł na klub Lechia Gdańsk, za wywieszenie przez jej kibiców podczas niedzielnego meczu z Wisłą Kraków transparentu odnoszącego się do 70. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę.

                              Rzecznik Ekstraklasy S.A Adrian Skubis powiedział PAP, że nałożona na Lechię Gdańsk kara wynika ze złamania przez klub przepisów uchwały zarządu PZPN. - Jeden z punktów uchwały mówi, że zabronione jest prezentowanie na transparentach, flagach, banerach i innych podobnych przedmiotach, napisów i symboli wyrażające treści nie związane z klubem i rozgrywkami - podkreślił Skubis.

                              Czarnecki powiedział, że ukaranie Lechii Gdańsk, to nie pierwszy tego rodzaju przypadek. - 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zabroniono piłkarzom Polonii Warszawa i Legii Warszawa wejść na prezentację przedmeczową w koszulkach odwołujących się do tej rocznicy. To są rzeczy zupełnie irracjonalne, nieprawdopodobne i skandaliczne, ale właśnie takich mamy ludzi odpowiadających za polską piłkę - powiedział europoseł PiS.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

                              Komentarz

                              • casual
                                Legionista
                                • 05.2007
                                • 9732

                                Na Resovii:

                                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                                Zapamiętał.

                                Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

                                Komentarz

                                Pracuję...