Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 152

Wątek: Vlepki

Legionista Awatar _Bart

Vlepki

Panie i panowie proponuje kontynuacje starego tematu o Vlepkach. Jesli macie jakies nowe projekty itp. to wpisujcie sie tutaj.
    Ja projektu nie mam ale wiem ze były kombinacje jak najtaniej kupic papier i teraz sobie własnie wstukałem na Allegro i jest typ który sprzedaje papirek A-4 50 kartek za 19,9 zł + 6 zł koszt wysyłki. Wtedy jedna kartka A-4 kosztuje 0,52 zł. Jednak przy zakupie wiekszej ilosci kartek koszt przesyłki jest ten sam lub bardzo podobny wiec wtedy kartki wychodza taniej.
    Tutaj podaje linka do aukcji tego goscia
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=182148
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista

Re: Vlepki

Otoprojekt wg mojego pomyslu w wykonaniu Peyka :+:

[img]www.peyek1.republika.pl/polegia.gif[/img]

www.peyek1.republika.pl/polegia.gif
    Warszawa

Legionista Awatar Mrozik

Re: Vlepki

Cytat Zamieszczone przez _Bart
    Panie i panowie proponuje kontynuacje starego tematu o Vlepkach. Jesli macie jakies nowe projekty itp. to wpisujcie sie tutaj.
    Ja projektu nie mam ale wiem ze były kombinacje jak najtaniej kupic papier i teraz sobie własnie wstukałem na Allegro i jest typ który sprzedaje papirek A-4 50 kartek za 19,9 zł + 6 zł koszt wysyłki. Wtedy jedna kartka A-4 kosztuje 0,52 zł. Jednak przy zakupie wiekszej ilosci kartek koszt przesyłki jest ten sam lub bardzo podobny wiec wtedy kartki wychodza taniej.
    Tutaj podaje linka do aukcji tego goscia
    http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=182148
    Tyle samo kosztuje w Makro

Adis
    Guest
    Ja robiłem ok. 15 wzorów vlepek kolegom z górnego śLąska SQUADRON... I byli (właściwie to byl) bardzo zadowolony. Gibon porosklejał ich trochę na Powiślu, poszukajcie a znajdziecie!! :cfa:

Legionista Awatar Mrozik
    W najnowszym TMK jest artykuł o vlepkach Widzewa. W sumie powstało ich 700 000...

Adis
    Guest
    http://www.widzew.infocentrum.com Dział: foto na samym dole, 3 galerie vlepek RTSiaków...

ŁUKÓW & SQUADRON

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    http://www.widzew.infocentrum.com Dział: foto na samym dole, 3 galerie vlepek RTSiaków...

ŁUKÓW & SQUADRON
    jedna z nich zdrapalem z bankomatu na kropowkach w zakopcu w te ferie
    W zakopcu jest tego dużo. Byłem na majówce to z kilkanascie pozdrapywałm lub pozaklejałem. Jak wracałem pociągiem Kraków-Warszawa to w moim wagonie było ich z 30. Te co mogłem też pozaklejałem

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik

ŁUKÓW & SQUADRON
    W zakopcu jest tego dużo. Byłem na majówce to z kilkanascie pozdrapywałm lub pozaklejałem. Jak wracałem pociągiem Kraków-Warszawa to w moim wagonie było ich z 30. Te co mogłem też pozaklejałem
    Zakopane Zakopanem, ale ja coraz częściej widzę takie vlepki w Warszawie i co mnie dziwi - także, na Ursynowie. :/
    Nieznani Sprawcy

Widzewiak

ŁUKÓW & SQUADRON
    ...hehehe.....nieładnie Panie Szczepanie '8 Fakt jest faktem ze Widzewskie vlepki sa caly czas dodrukowywane i chyba juz na stale wpisza sie w Polski krajobraz.Nasi "przyjaciele" zza miedzy zrobili nawet instruktaz jak niszczyc vlepki
    Ciesze sie ze dostrzegacie nasze vlepy,bo w zasadzie o to chodzi.

Tak z czystej ciekawosci spytam.Jak oceniacie Widzewskie vlepki(zdjęcia w galeri foto)?Warto poznac opinie ludzi ktorzy sie tym interesują.
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista
    Zgadzam sie, ze w W-wie można spotkać vlepki Widzewa, widziałem juz je na Wschodnim, a także na Annopolu! Musimy ich jakoś przebić, jak oni mają 700 tys, to my zróbmy 2 mln. Wiecie dobrze że jest to możliwe, musimy coś działać. Ja w ub. roku sam na własną ręke zrobiłem coś około 1 tys. i rozwieszałem je w Niechorzy i Rewalu( nad morzem). Byłem tam opiekunem kolonijnym i rozdawałem dzieciom żeby rozlepiali ), a osoba która rozlepila najwiecej miała u mnie duże lody! Akcja skończyła sie powodzeniem), z tym ze musialem kupic 12 lodów! Szkoda tylko ze na drugi dzień większość vlepek została zdarta, prawdopodobnie przez Lecha, którego dało sie zauważyc.
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez Kiju
    Tak z czystej ciekawosci spytam.Jak oceniacie Widzewskie vlepki(zdjęcia w galeri foto)?Warto poznac opinie ludzi ktorzy sie tym interesują.
    wedlug mnie sa calkiem niezle. jest pare takich ktore wedlug mnie sa cienkie ale reszta trzyma poziom... nie wiem czy wszystkie sa takie jak ta w zakopcu czyli z tego c pamietam nie na zwyklym papierze ale na takim blyszczacym (nie wiem jak to sie nazywa) i to jest plus... ale mi osobiscie bardzie podobaja sie nasze... co jest chyba oczywiste

Legionista
    w wawce vkepek jest roche bo w stoLicy operuje pewna grupa która kocha inaczej ale te widzewskie najlepiej by było zalebić naszymi więc do roboty !
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Legionista
    A ja wykonalem kilka vlepek (to moje pierwsze projekty). Specjalnie przez derbami zrobilem kilka antypolonijnych. Wszytskie znajduja sie na http://legijnawiara.fm.interia.pl zreszta sami zobaczycie.

Oto przyklady:

i antypolonijna:

wkrotce postaram sie o kolejne POZDRO

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Widzewiak

wedlug mnie sa calkiem niezle. jest pare takich ktore wedlug mnie sa cienkie ale reszta trzyma poziom... nie wiem czy wszystkie sa takie jak ta w zakopcu czyli z tego c pamietam nie na zwyklym papierze ale na takim blyszczacym (nie wiem jak to sie nazywa) i to jest plus... ale mi osobiscie bardzie podobaja sie nasze... co jest chyba oczywiste
    No to git.Wszystkie nasze vlepki sa kolorowe i na takim papierze jak widziales.
    Co do vlepek to powinniscie moim zdaniem sie skupic na prolegijnych,po co wam antypolonijne?
    My nie robimy antylksowskich,bo i po co...
    Fajna jest vlepa Gelo z Deyną.
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!

Legionista Awatar Mazi
    No więc cóż .... wcześniej podchodzilem do tematu vlepek z przymrużeniem oka ,jednak teraz zdecydowałem się poobklejać moje strony .
    Wiem ,ze na stronie Pitreq'a były te wszystkie wzory ...czy ktoś może mi powiedzieć ,czy się one gdzieś zachowały ??? aha i jeszcze jedno , jak się nazywa papier do tego :P

PS
    Odpowiadając na pytanie Kija , to projekty vlepek Widzewa są fajne .
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

No to git.Wszystkie nasze vlepki sa kolorowe i na takim papierze jak widziales.
    Co do vlepek to powinniscie moim zdaniem sie skupic na prolegijnych,po co wam antypolonijne?
    My nie robimy antylksowskich,bo i po co...
    Fajna jest vlepa Gelo z Deyną.
    wiesz ja mam troche inna filozofie... to tak jak z wyniesiem tych flag... to jest stolica badz co badz reprezntatywne miasto wiec tu sa troche inne reguly... gdyby te flagi wyniesiono Wam albo Lechowi uwazalbym to za nie fair... ale to polonia wiec walka na calego i dlatego propaganda antypolonijna dziala stad vlepki

Legionista
    ja w Opolu i w pociągu na lini Wrocław - Warszawa rozlepiłem około 20 wlepek :+:
    (L)

Legionista Awatar dyha
    Ja wydrukowałem 100 i rozkleiłem w moim meście ale kumple którzy mi na złość nielubią Legii pozrywali wszystkie ! ..... i tak od 2 miesięcy udaje jak bym ich nie znał , a byli to najlepsi kumple......

Adis
    Guest
    Nasi "przyjaciele" zza miedzy zrobili nawet instruktaz jak niszczyc vlepki
    A gdzi można zabaczyć taki instruktaż??

Legionista Awatar MaxyM

Legionista Awatar emde
    Gelo brawo! Zajebiste vlepki: proste i ciekawe i o to chodzi.

Kiju: Wasze vlepy tez sa zajebiste no i respekt budzi ilosc - 700 000 to oznacza ze sie nie opierdalacie.
    Legia To MY

Legionista Awatar emde
    Kiju a ta vlepa jakas taka dziwna...

Legia To MY

Legionista
    Dzieki emde jak skonczas sie ustne planowana jest nastepna tura vlepek. Jak juz je skoncze dam znac POZDRO

:cf0:

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    No więc cóż .... wcześniej podchodzilem do tematu vlepek z przymrużeniem oka ,jednak teraz zdecydowałem się poobklejać moje strony .
    Wiem ,ze na stronie Pitreq'a były te wszystkie wzory ...czy ktoś może mi powiedzieć ,czy się one gdzieś zachowały ??? aha i jeszcze jedno , jak się nazywa papier do tego :P
    http://www.legiafans.net/vlepki.php
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    TE WLEPKI WIDZEWA SĄ WSZYSTKIE DO SIEBIE PODOBNE
    (L)

jarcyś
    Guest
    ELEKTRYK

a) piszemy bez caps locka
    b) nie obrażamy innych drużyn - Twój post z wątku o biletach na Widzew wyleciał

Legionista Awatar _Bart
    [quote="Raffi"]
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    quote]
    http://www.legiafans.net/vlepki.php
    Też to sprawdizłem ostatnio ale tam juz Vlepek nie ma niestety.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez emde
    Kiju a ta vlepa jakas taka dziwna...

Widzisz,sa tez vlepki rozdawane dzieciakom....zeby ich zainteresowac musi byc troche inna vlepka niz dla starszych.
    Ciesze sie ze sie wam nasze vlepy podobają,akcja trwa nadal ,nie tylko w Polsce.

Administrator Awatar legart
    Tylko w tej wlepce jest pewne przekłamanie, Asterix nie pozdrawia rzymskim ave (chyba że ironicznie Cezara) 8-

ta vlepka wyglada jakby ja zrobili "koledzy" z konwiktorskiej...

Uprawnienia umieszczania postów