Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Janek dobrze gada...

Legionista Awatar MaxyM

Janek dobrze gada...

Okazuje się, że popularność można osiągać nie tylko po sukcesach w danej dziedzinie, ale również po spektakularnych przekrętach, czynach oraz zachowaniach "czołowych" przedstawicieli polityki i sportu. Gwiazdą pierwszej wielkości i szerokości (oj, ma czym oddychać) w Speckomisji Sejmowej została pani Renata, za publiczne oświadczenie, z kurwikami w oczach, że za seksem to "Łona tęskni, jak F-16 za ofsetem", czy coś w tym rodzaju.
    Zdobytego, dzięki temu stwierdzeniu, doskonałego wizerunku posłanki Samoobrony nie jest w stanie zepsuć nawet prokurator, który oskarżył panią Renatę o sfałszowanie podpisów na listach wyborczych.
    Podobnie ma się sprawa powrotu na ring (dwa lata temu tchórzliwie z niego zrejterował) w amerykańskim kasynie Andrzeja Gołoty, który został wypromowany we wszystkich krajowych mass-mediach, niczym bohater narodowy. Najdziwniejszy jest fakt, iż list gończy, wysłany w świat przez sąd rejonowy w Sopocie, do tej pory nie mógł dotrzeć do adresata, ale być może nasza Temida była przekonana, że sądowa robota to nie Gołota i tym razem nie ucieknie. Tylko dlaczego, dzień później, gdański sąd okręgowy uchylił wniosek o aresztowaniu boksera?
    W piłce kwestia skandalicznych wniosków z menisowo-sejmowego dywanika, wprawdzie jedynie częściowo, ale wydaje się, iż została wyjaśniona. Otóż okazało się, że Mirosław Drzewiecki jest największym futbolowym antytalentem opozycyjnej drużyny (której "kapitanuje" wspaniały piłkarz-amator, Donald Tusk) i dlatego tak dobrze markował grę - wspólnie z rządowymi pseudonapastnikami - w meczu przeciwko Listkoludkom.
    Również na kanwie hańbiącego meczu barażowego powinien się wreszcie zakończyć przekręt sprzed kilkunastu lat, który - według ówczesnego Kuleszy - cała Polska widziała. Zgodnie z kodeksem karnym, obowiązującym do 1 lipca 2003 roku, piłkarz nie był funkcjonariuszem publicznym i nie mógł ponosić odpowiedzialności za przestępstwo z art. 228 kk, czyli łapownictwo. Prokurator zatem nie ma podstaw do wystosowania aktu oskarżenia żadnemu z uczestników jaworzyńskiego, futbolowego cyrku, bo odbył się on w czerwcu, a przecież prawo nie działa wstecz.
    Z kolei to oznacza, że, jak mawia minister, Krzysztof Janik: "Jesteśmy daleko bliżej zakończenia sprawy". Tyle tylko, że nie afery starachowickiej, czy barażowej, a tytułu mistrza Polski. Bowiem, w świetle prawa, Legii nie tylko należy zwrócić bezprawnie zabrany tytuł, ale i pokryć straty finansowe.
    ho:

Adis
    Guest

Re: Janek dobrze gada...

...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 18:57

Legionista
    Czytałem to w PS i prawdę mówiąc trochę się ździwiłem. Ale i tak nie wierzę w oddanie nam tytułu ....końcu Kolator póki żyje nie przyzna sie do błędu. Jestem tylko ciekaw czy go gryzie sumienie ?

Legionista Awatar yusta

Re: Janek dobrze gada...

Tyle tylko, że nie afery starachowickiej, czy barażowej, a tytułu mistrza Polski. Bowiem, w świetle prawa, Legii nie tylko należy zwrócić bezprawnie zabrany tytuł, ale i pokryć straty finansowe.
    Gdzieś niedawno słyszałam, że PZPN może oddac teraz Legii tytuł bo po 10 latach wszelkie roszczenia finansowe związane z tą sprawą uległy przedawnieniu.
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Tyle tylko, że nie afery starachowickiej, czy barażowej, a tytułu mistrza Polski. Bowiem, w świetle prawa, Legii nie tylko należy zwrócić bezprawnie zabrany tytuł, ale i pokryć straty finansowe.
    Gdzieś niedawno słyszałam, że PZPN może oddac teraz Legii tytuł bo po 10 latach wszelkie roszczenia finansowe związane z tą sprawą uległy przedawnieniu.
    Tak to prawda ,ale to nie tylko chodzi o oddanie prawne czyli ,że w metrykach będzie wpis o Mistrzu 93 ,ale też o przyznanie sie do błędu ,a tego oficjalnie nie było.

Legionista Awatar Kempes
    Wg. mnie dziadki z miodowej nigdy nie ruszą 93 roku a to dlatego że przypuszczam ze gdyby Legii oddano mistrza to automatycznie inne kluby takie jak Wisła która miała odjęcie punktów jak i dyskwalifikacje zawodników zaczeły bu powszechny bunt '' jakto im oddano ? a co z nami , kto nam straty zwróci'' i takiego typu deklaracje...

chcialbym sie mylić

pozdr

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Wg. mnie dziadki z miodowej nigdy nie ruszą 93 roku a to dlatego że przypuszczam ze gdyby Legii oddano mistrza to automatycznie inne kluby takie jak Wisła która miała odjęcie punktów jak i dyskwalifikacje zawodników zaczeły bu powszechny bunt '' jakto im oddano ? a co z nami , kto nam straty zwróci'' i takiego typu deklaracje...

chcialbym sie mylić

pozdr
    Wiśle chyba pkt nie odjęto. Poprawcie mnie jeśli się mylę. A dyskwalifikację to chyba przeprowadzili we własnym zakresie, PZPN chyba nikogo im nie zdyskwalifikował.
    Co do strat to wszelkie roszczenia uległy przeterminowaniu więc nie widzę tu problemu.
    Only You

Legionista
    gieniek kolator TO ***** I KOMBINATOR....
    Legia & Zagłębie !!!

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez yusta

chcialbym sie mylić

pozdr
    Wiśle chyba pkt nie odjęto. Poprawcie mnie jeśli się mylę. A dyskwalifikację to chyba przeprowadzili we własnym zakresie, PZPN chyba nikogo im nie zdyskwalifikował.
    Co do strat to wszelkie roszczenia uległy przeterminowaniu więc nie widzę tu problemu.
    Wiśle, Olimpii ŁKS-owi i Legii odjęto po 3 punkty na starcie rozgrywek i ukarano finansowo. Unieważniono mecze (uznano je za niebyłe) co dało tytuł Lechowi. Dyskwalifikacji ze strony PZPN nie byłoi - Wisła sama ukarała zawodników: Grędę, Giszkę, Gałuszkę, Bobrowicza, Gościniaka i kogos jeszcze (sześciu lub siedmiu, nie pamiętam) za niesportowe zachowanie. Nikt nie puścił farby, prokuratura niczego się nie dopatrzyła.

Widzewiak
    Janek raz powie dobrze,a dziewięc razy pierdolnie głupote...dla mnie jest ******** i debilem.......na gilotyne go!
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Kiju
    Janek raz powie dobrze,a dziewięc razy pierdolnie głupote...dla mnie jest ******** i debilem.......na gilotyne go!
    Nie no nie przesadzajmy , chociażby za notoryczne jebanie pzpnu powinien egzystować na tym świecie '8

Widzew Łódź
    nieoficjalnie wiadomo, ze Tomaszewski bedzie pracował w Widzewie [czytaj u knura]... tak wiec w przeglądzie zaczną się z czasem pojawiac urtykuły wielbiące grubasa z hanoveru... nie wierzcie im...

Administrator Awatar Q_(L)
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    nieoficjalnie wiadomo, ze Tomaszewski bedzie pracował w Widzewie [czytaj u knura]... tak wiec w przeglądzie zaczną się z czasem pojawiac urtykuły wielbiące grubasa z hanoveru... nie wierzcie im...
    Dzienk's 8- Będziemy mieli to na uwadze
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Nie no nie przesadzajmy , chociażby za notoryczne je*** pzpnu powinien egzystować na tym świecie '8
    To chyba jedyna rzecz, ktora wykonuje dobrze

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Widzewiak
    tomaszewski umie tylko krytykowac,wszystkich i wszystko...sam nie zrobił nic aby cos zmienic,potrafi sie tylko spocić i wymachiwać rekoma jak małpa...**** ci w dupe spocony janku......najgorsze jest to .ze kreci sie przy Widzewie.
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo
    Nie no nie przesadzajmy , chociażby za notoryczne je*** pzpnu powinien egzystować na tym świecie '8
    To chyba jedyna rzecz, ktora wykonuje dobrze
    co nie zmienia faktu ze......... pie..rdoli
    Dragon na powietrzu

Uprawnienia umieszczania postów