Strona 2 z 107 PierwszyPierwszy 1234561252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 3198

Wątek: dewiantów drang nach osten

Legionista Awatar RadO
    Będzie gdzieś transmisja?
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar hatchet
    Cytat Zamieszczone przez RadO
    TVN 24
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista Awatar Pawlak
    Cytat Zamieszczone przez blackmagick
    Cytat Zamieszczone przez RadO
    TVN 24
    tj rok temu? polonisci ?? hahaha

Legionista Awatar Rohrau
    W mojej opinii w obecnej sytuacji ta manifestacja jest już nie tylko promocją własnych zboczeń ale i atakiem na polską rację stanu. Wg zapewnień organizatorów marsz ten będzie w głównej mierze protestem przeciwko polityce naszych władz. No więc ja się pytam- co więc do uja robią tam zagraniczni politycy? Nieco ponad dekadę temu odrzuciliśmy jarzmo obcych wpływów; w tej chwili, nasi rodacy (co mnie najbardziej boli) usiłują założyć nam nowe. Dawniej wszystko odbywało się w imię jedności mas robotniczych, rewolucji itp., teraz to samo odbywa się w imię szeroko pojętej europejskości i tolerancji.
    Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje w Europie (odsyłam do ostatnich postów Foxxa, notabene polecam nie tylko ostatnie ).
    Włochy- na prezydenta zostaje wybrany człowiek będący reprezentantem ustroju mającego na rękach więcej ludzkiej krwi niż wszystkie inne dyktatury razem wzięte. Najważniejszą rzeczą jest fakt, że zostaje wybrany przez siły nadające ton obecnej polityce europejskiej. Natomiast gdy w Polsce, w demokratycznych wyborach zostaje wybrany prawicowy rząd i prezydent, lewactwo wszelkiej maści apeluje do bojkotu dyplomatycznego Polski rządzonej przez rząd „narodowy i ultrakatolicki”.
    Typowe myślenie komucho-liberałów. Wolność wypowiedzi i prawo do przekonań pod warunkiem, ze są zbieżne z naszymi.

Pozdrawiam
    "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rohrau
    Wolność wypowiedzi i prawo do przekonań pod warunkiem, ze są zbieżne z naszymi.
    ja taką postawę nazywam michnikowaniem
    bana mu , temu pestu

Portowiec Awatar Dyzio
    Cytat Zamieszczone przez Interia.pl
    10 czerwca co najmniej kilkuset gejów i lesbijek z Niemiec zasili szeregi warszawskiej Parady Równości - zapowiada "Gazeta Wyborcza".
    Cytat Zamieszczone przez Interia.pl
    Warszawskie Dni Równości rozpoczną się 10 czerwca Paradą, potem będzie afterparty z Jimmym Somerville'em i Michałem Wiśniewskim. Kilka dni potrwa festiwal filmów gejowskich i lesbijskich.
    Parada to temat przewodni najnowszego numeru berlińskiego informatora kulturalnego "Siegesńule" dla gejów i lesbijek. Można tam przeczytać, że polskim homoseksualistom za rządów Prawa i Sprawiedliwości wiedzie się kiepsko, bo "homoseksualizm jest (dla PiS) nienaturalny i zagraża cywilizacji". Wylicza się wyzwiska, jakimi prawicowe bojówki obrzucały marsze równości w Poznaniu i Krakowie.
    Niemców to oburza. Już na ubiegłoroczną nielegalną Paradę, która przeszła spod Sejmu pod Pałac Kultury i Nauki, przyjechali niemieccy politycy z partii Zielonych: Klaudia Roth i Volker Beck. Będą i w tym roku. A z nimi szwedzki minister ds. równości Jens Orback i może wicemarszałek Bundestagu Mechthild Rawert.
    Znany niemiecki satyryk Thomas Hermanns i redaktor naczelny miesięcznika "Siegesńule" Holger Wicht zawiązali wraz z członkami niemieckich organizacji gejowskich i lesbijskich Pakt Warszawski 2006. Zbierają pieniądze na warszawskie Dni Równości, organizują autokary. - Tu chodzi o prawa człowieka i demokrację. Lech Kaczyński dwa razy zakazał demonstracji gejów i lesbijek. Chcemy pokazać, że inne demokratyczne narody przyglądają się, jak nowy członek Unii Europejskiej przestrzega demokratycznych praw - mówi Wicht.
    W niemieckich miastach parady rozpoczynają się w czerwcu, kończą w sierpniu. - To głośna muzyka i zabawa, pokazy strojów. Są ludzie, którzy jeżdżą z jednej parady na drugą. - Przypomnieliśmy sobie, jak w latach 70. ludzie się na nas gapili, i postanowiliśmy wesprzeć polskich kolegów - mówi Wolfgang Macht, szef jednego z największych niemieckich portali www.netzpiloten.de, który też wybiera się do Warszawy.
    Organizatorzy warszawskiej parady już zgłosili ją w ratuszu. Prawdopodobnie do końca nie będą wiedzieli, czy i tym razem nie dostaną zakazu. - Jeśli parada będzie legalna, to będzie ładna i kolorowa. Jeśli dostaniemy zakaz, wtedy ludzie znów mogą wyjść sami na ulice - zapowiada Tomasz Bączkowski, organizator z Fundacji Równości.
    (PAP)
    Grupa wsparcia, pojednania im się chyba zachciało ...
    .....Nadciąga totalny kataklizm ...
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Jeśli parada będzie legalna, to będzie ładna i kolorowa. Jeśli dostaniemy zakaz, wtedy ludzie znów mogą wyjść sami na ulice - zapowiada Tomasz Bączkowski, organizator z Fundacji Równości.
    (PAP)
    Prowokacja !!!

Jak nam dacie to wezmiemy, jak nie dacie to wezmiemy sobie sami

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista Awatar Fizi
    przymknąc pedzia za nawoływanie zamieszek
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Fizi
    "Bolek i Lolek" na okładce pisma dla gejów
    Właściciele majątkowych praw autorskich do postaci Bolka i Lolka, bohaterów popularnych w Polsce filmów animowanych dla dzieci, są zbulwersowani umieszczeniem wizerunku maluchów na okładce berlińskiego pisma dla gejów i lesbijek "Siegessaeule".
    Roman Nehrebecki zapowiedział oddanie sprawy do sądu przeciw redaktorowi naczelnemu magazynu i rysownikowi.

"Postacie Bolka i Lolka zostały użyte bez naszej zgody. Na dodatek Bolek został zniekształcony i zamieniony w kobietę, co jest niedopuszczalne. Na stronie internetowej gazety wykorzystany został też +przerobiony+ kadr z filmu ťWielka podróż Bolka i LolkaŤ. Pozwiemy do sądu redaktora naczelnego pisma i rysownika" - powiedział Roman Nehrebecki, syn Władysława Nehrebeckiego, pomysłodawcy i autora przygód Bolka i Lolka w ujęciu literackim oraz współautora postaci chłopców w ujęciu plastycznym.

Oburzenie właścicieli majątkowych praw autorskich, prócz wykorzystaniem bez ich wiedzy postaci i ich zmiany, wzbudziło także sugerowanie homoseksualizmu Bolka i Lolka.

Niemiecki magazyn dla gejów i lesbijek w ostatnim numerze zachęca swych czytelników, używając wizerunku Bolka i Lolka do udziału w warszawskich Dniach Równości.

Roman Nehrebecki dodał, że wizerunkiem chłopców posługuje się też niemieckie biuro turystyczne Anders Reisen, które reklamuje wyjazdy na Dni Równości do Warszawy. "Wystąpimy w tej sprawie do prokuratora generalnego. Autokary pewnie będą wjeżdżać do Polski oklejone tym plakatem, a Bolek i Lolek staną się symbolem uczestnictwa w tej imprezie" - powiedział.

Pierwszy odcinek najbardziej chyba znanego polskiego filmu animowanego o przygodach braci Bolka i Lolka powstał w 1962 r. i nosił tytuł "Kusza". Potem zrealizowano jeszcze ponad 150 siedmiominutowych odcinków serialu.

W 1987 roku ówczesny Sąd Wojewódzki w Bielsku-Białej, po ciągnącym się ponad 20 lat procesie, uznał, że autorami koncepcji plastycznej postaci Bolka i Lolka są trzy osoby: Alfred Ledwig, Władysław Nehrebecki oraz Leszek Lorek. Każdemu z autorów należała się równa część praw. Nie godził się z tym od początku mieszkający na stałe w Niemczech Alfred Ledwig. W 2004 roku ostatecznie przegrał jednak batalię przed polskimi sądami.

W lutym bieżącego roku bielski Sąd Rejonowy ustanowił zarząd przymusowy nad autorskimi prawami majątkowymi do postaci filmowych "Bolka i Lolka". W imieniu właścicieli zarządza nimi bielska kancelaria prawnicza "Contra".

..............

pedały dymają wszystko - nawet Bolka i Lolka :O

na marginesie - dla mnie to zakrawa już na pedofilię - serio
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar wokulski
    Okładka magazynu wymienionego w tekscie zacytowany przez Fiziego

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
    F.Nietzsche

Legionista Awatar lomu-banita
    aaaaa Bolek jest transem

Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

szkoda mi ich, dobre chłopaki były..

a swoją drogą.. wku*** mnie strasznie to cale pedalstwo i to obwieszczanie się tym przed światem jacy to oni są "normalni"..
    niedawno miałem możliwość jednemu takiemu to przetłuamczyć, to chyba nie milo mnie wspomina...
    karateków pedałów też mogę

Legionista Awatar Gnatek
    Dzisiaj jest światowy dzień walki z homofobią. Z tego powodu dostałem nawet ulotkę. Zwykle ich nie zabieram, ale teraz wziąłem - tylko z tego powodu, że nie wiedziałem co to jest ta homofobia :O. Na odwrocie owej ulotki był taki tekst:

Kiedy miałam 20 lat postanowiłam powiedzieć moim rodzicom, że jestem lesbijką. Chciałam to zrobić, bo ich kocham i szanuję. Chciałam również, żeby wiedzieli wszystko o moim życiu. Powiedziałam im, że mam dziewczynę, z którą jestem od dwóch lat i którą bardzo kocham. Marzyłam by ją poznali. Gdy to usłyszeli, milczeli przez 10 minut. Potem ojciec wstał i kazał mi wyjść. Mama płakała. Wyszłam. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak się zachowali. Teraz myślę, że moi rodzice uwierzyli, że moja orientacja seksualna jest czymś strasznym i jest ich winą. Tak przecież uważa nietolrancyjne społeczeństwo. Chciałabym im powiedzieć, że homoseksualności nie należy się obawiać i nikogo nie można z tego powodu winić. Chcę, żeby wiedzieli, że jestem szczęśliwa.
    Jak dla mnie to jest choroba psychiczna .

Legionista
    A niech się te pedały kochają ile chcą...aby tylko na ulice nie wyłazili bo to nie do pomyślenia żeby zboczenia seksualne zrównać z normalnymi zachowaniami...a o to właśnie chodzi. Biedroń oficjalnie tego nie powie ale chodzi nie o legalne związki homosiów tylko o zniszczenie fundamentalnych wartości żeby to co jest złe było zrównane z dobrym. A wszystko to ma podłoże w jednym wydarzeniu-rewolucja franuska

Morterator Awatar mort
    Znaczy,że my niby taka Wandea? :O

Podoba mi się
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista
    Mordować nie będą ale może dojść do tego że coś powiesz nie tak o pedałach i sąd będzie z urzędu to ścigał zresztą próby już trwają->Wlk. Brytania, ale na razie są wyśmiewane przez oskarżonych

A ja jestem homofobem i jestem z tego dumny.
    Bo to oznacza ze jestem normalny !
    A ze niektorym sie w glowach popierdolilo to juz inna bajka.

Tylko zebysmy sie nie obudzili w swiecie gdzie bedzie trzeba chodzic na parady heterosexualne, zeby demonstrowac swoja odmiennosc

Legionista Awatar Fizi
    http://fort.biangels.net/index2.php?...9&pop=1&page=0

ciekawe czy przyjadą w charakterze ochrony na paradę swoich pobratymców
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    Ochronę w Warszawie mają zapewnioną-antifa. W Krakowie była tylko policja

Legionista
    Szef antify chwilowo wyeliminowany. "Chirurga" zaatakowali bliżej nieokreśleni sprawcy, na Tamce. Ze sprzętem, który zostawili w plecach (nóż).

A RAAFu nie bedzie ?

Szef antify chwilowo wyeliminowany. "Chirurga" zaatakowali bliżej nieokreśleni sprawcy, na Tamce.

Ze sprzętem, który zostawili w plecach (nóż).

Legionista Awatar Fizi
    For gays and lesbians, today's Poland is like 1930s Germany,'

'We are ruled by a fascist party, which uses the same language and ideas as Hitler.'
    Szymon Niemiec dla The Observer 12 marca 2006

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista Awatar Maniek
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Legionista
    Cóż...parada będzie legalna bo trudno jej zakazać wbrew wyrokowi NSA w sprawie zakazu parady w Poznaniu. Jedyna podstawa do zakazania była taka, że geje-bokserzy przyjadą w celach ofensywnych, ale oni jadą głównie w celach obronnych W prawie niestety nie ma zakazu manifestowania zboczeń...

Administrator Awatar arczi
    Bedzie dym

Zastanawiam sie ile razy padnie slowo "Legia" w relacjach prasowych.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

10 chyba jednak wybiore sie do Sosnowca na mecz z Jaga.

Legionista Awatar Fizi
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Bedzie dym

tym razem będzie na nich:

,,Urząd nie mógł nie zarejestrować obu imprez ze względu na ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który ograniczył urzędowi pole działania - stwierdził Rybak. Trybunał postawił wolność wyżej niż bezpieczeństwo - dodał. ,,

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Fizi
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Bedzie dym

tym razem będzie na nich:

,,Urząd nie mógł nie zarejestrować obu imprez ze względu na ostatni wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który ograniczył urzędowi pole działania - stwierdził Rybak. Trybunał postawił wolność wyżej niż bezpieczeństwo - dodał. ,,

Safjan znowu sie wkurzy
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Depesz
    Szef antify chwilowo wyeliminowany. "Chirurga" zaatakowali bliżej nieokreśleni sprawcy, na Tamce. Ze sprzętem, który zostawili w plecach (nóż).
    Trafił swój na swego gdyż podobno ów "Chirurg" brał na Starówce udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym... Ale o tym media nie podają.

Legionista
    Obecnie trwa fala aresztowań działaczy "Blood and Honour". W całym zamęcie organizacyjnym policja zatrzymała także....Miłosza Sosnowskiego, autora książki o akcjach bojówkarskich ONR w Warszawie przed wojną o tytule "Krew i Honor". Ciekawa podstwa do zatrzymania. :O

Uprawnienia umieszczania postów