Strona 109 z 110 PierwszyPierwszy ... 95999105106107108109110 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,270 z 3273

Wątek: dewiantów drang nach osten

Legionista
    Widać różnice na MN bo nie ma awantur niż to miały miejsca za rządów PO

Legionista
    A ja napiszę tak. Jest szansa, że RN dopnie swego i odsunie PiS od władzy.

Legionista
    ****... odsunie.
    Na obecną chwilę, walczyć ze wszelkim zwyrodnialstwem. Nawet na własną rękę, niezbyt zorganizowanie. Walczyć o swoje zbawienie.
    I nie poddawać się. Każdy będzie osądzony.
    Tyle. Albo aż tyle.
    Ostatnio edytowane przez szaka ; 21-07-2019 o 21:48 Powód: dopisek

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    A ja napiszę tak. Jest szansa, że RN dopnie swego i odsunie PiS od władzy.
    Możesz wytłumaczyć ,w jaki sposób?
    I przede wszystkim ,kto w tym całym towarzystwie , gornolotnie nazwanym "Ruchem Narodowym",miałby to zrobić ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Możesz wytłumaczyć ,w jaki sposób?
    I przede wszystkim ,kto w tym całym towarzystwie , gornolotnie nazwanym "Ruchem Narodowym",miałby to zrobić ?
    Chyba na myśli to, że jeśli Konfederacji ( Korwin i RN ) uda się wejść do sejmu to tym samym zgarna ok.8 proc które w przeciwnym razie przypadloby PiS, a tym samym mogłoby zabrać większość w sejmie, jeśli totalna by się jakimś cudem dogadala.
    Jak dla mnie wariant nie możliwy. Z tzw skrajnej prawicy ( ogólnie rzecz biorąc ) ciężko powiedzieć jakie składy, koalicje występują.
    Kukiz teraz wacha się z PSL. Z Konfederacji odszedł Jakubiak z Liroyem. Pozostaje Korwin który zgarnie pewnie 3,4 proc głosów i RN z maks. 1 proc poparciem.
    Poza tym duża frekwencja nie służy tego typu ugrupowaniom.

Legionista Awatar Stout
    Pomiędzy "odsunięciem od władzy" a uniemożliwieniem uzyskania większości w Sejmie ,jest zasadnicza różnica.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    A mi chodzi o to, że kretyńskie akcje jak ta w Białymstoku zrobią swoje.
    Zboki będą na potęgę teraz maszerować i prowokować a "prawdziwi" jak na zawołanie będą kopać 14-latków.
    Uprzedzając, tak, przypadkiem z siostrzenicą byłem w tym czasie w Białymstoku i co nieco widziałem. Żenada.
    Przemarsz garstki tęczowych zjebów, przywiezionych autokarami cholera wie skąd, miała ewidentnie na celu sprowokowanie zadymy.
    Efakt będzie taki, że współczucie będzie po stronie skopanych, taka jest natura człowieka. Jestem teraz na Podlasiu i z bliska widzę reakcje ludzi. Słabo jest to odbierane i bije w PiS. Opozycja pięknie narodowców przykleiła do PiSu.
    RN, Korwiny itp, nigdy nie wyskoczą powyżej 2-3%, nie ma takiej opcji. Natomiast jedno mogą uzyskać, nieodwracalny zamęt w głowach ludzi.
    I błagam nie piszcie, że to jest walka z elgiebete+. Wystarczy dać im maszerować, normalny człowiek jak to widzi odwraca głowę i ma odruchy wymiotne. Walka z tą chorą ideologią odbywa się na zupełnie innym polu a nie na ulicy.
    Ostatnio edytowane przez gizo ; 21-07-2019 o 23:48

Legionista
    A Opozycja pięknie narodowców przykleiła do PiSu.
    RN, Korwiny itp, nigdy nie wyskoczą powyżej 2-3%, nie ma takiej opcji. Natomiast jedno mogą uzyskać, nieodwracalny zamęt w głowach ludzi.
    Wiadomo, że w Warszawie to nacjol, konserwa to dla większości najgorsza możliwa obelga , ale narodowcy mają szansę wskoczyć do sejmu,nawet do rządu, tylko muszą się pokazać, że istnieją, na prowincji, w Polsce powiatowej ludzie poza zmanipulowanymi przez jakieś homoseriale netflixa nastolatkami nienawidzą liberalizmu i tego co ze sobą przyniósł z zachodu ale przez blokadę medialną po obu stronach( a jak już w teoretycznie konserwatywnej tvp mówiono o konfie to mówiono,że to ruscy agenci...) taki przeciętny Polak ze wsi nawet nie wie, że taka partia istnieje, widziałem gdzieś sondaż przed wyborami, że chyba ze 30 coś procent wyborców nawet NIE SŁYSZAŁO o konfederacji więc jak tu przekroczyć 5% skoro dla tylu ludzi nie istniejesz w świadomości

ilu było tych pederastów w Białymstoku? nawet organizatorzy podają, że było ich tysiąc no to to są podobne liczby jak w innych miastach wojewódzkich(nie liczę Warszawy bo u nas wirus liberalizmu zaraził większość mieszkańców) to jest po prostu cyrk obwoźny z garstką sympatyków który sobie jeździ po miastach i wywołuje prowokacje żeby o nich gadano ale teraz pierwszy raz od dawna spotkali się z takim sprzeciwem i następnym razem zastanowią się dwa razy zanim zdecydują się jechać gdzie indziej żeby przypadkiem nie dostać kamieniem w łeb dlatego uważam, że blokada w Białym była potrzebna i przyniesie zamierzony efekt
    Ostatnio edytowane przez ra4319 ; 22-07-2019 o 08:06

Legionista Awatar Foxx
    Zgoda z Gizo. Dodam jeszcze, że głównym kanałem komunikacji, którym poszło zaproszenie na harce w Białymstoku dla ekip z Polski było... forum kibice.net.

Pod rozwagę.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    następnym razem zastanowią się dwa razy zanim zdecydują się jechać gdzie indziej żeby przypadkiem nie dostać kamieniem w łeb dlatego uważam, że blokada w Białym była potrzebna i przyniesie zamierzony efekt
    Raczysz żartować. Jeszcze chętniej będą maszerować i prowokować.

Zobacz tweet Palikota;

https://twitter.com/WBiedron/status/1153013304446586880

Oni naprawdę z tego 14-latka robią ofiarę pobicia? ... On nawet nie został ani razu uderzony, tylko popchniety z tyłu i powyzywany, tyle. A jeśli ktoś tutaj doszukuje się pobicia to gratuluję.

gizo Co do reszty, w dupie mam nasze społeczeństwo, które jest tę.pe. Naprawdę przejmujesz się opiniami jakiś Januszy czy innych klakierow politycznych? Ci ludzie i tak widzą, tylko dwie rzeczy w kraju.

Legionista Awatar Tadek
    Zboki będą na potęgę teraz maszerować i prowokować a "prawdziwi" jak na zawołanie będą kopać 14-latków.
    Uprzedzając, tak, przypadkiem z siostrzenicą byłem w tym czasie w Białymstoku i co nieco widziałem. Żenada.
    Przemarsz garstki tęczowych zjebów, przywiezionych autokarami cholera wie skąd, miała ewidentnie na celu sprowokowanie zadymy.
    Efakt będzie taki, że współczucie będzie po stronie skopanych, taka jest natura człowieka. Jestem teraz na Podlasiu i z bliska widzę reakcje ludzi. Słabo jest to odbierane i bije w PiS. Opozycja pięknie narodowców przykleiła do PiSu.
    I błagam nie piszcie, że to jest walka z elgiebete+. Wystarczy dać im maszerować, normalny człowiek jak to widzi odwraca głowę i ma odruchy wymiotne. Walka z tą chorą ideologią odbywa się na zupełnie innym polu a nie na ulicy.
    zgoda co do meritum ale nie przesadzajmy, prawda jest taka że to ludzi normalnie nie interesuje........wystaczy choćby zerknąć na portale typu wp czy onet i ta akcja ginie w morzu plotek, o tym kto z kim się przespał i prymitywnym waleniem w PiS. Olać sprawę bo jak przyjdzie do wyborów to większość społeczeństwa zagłosuje w.g. przesłanek ekonomicznych a nie z takich powodów................ci ludzie tworzą własną rzeczywistość, jakiś czas temu widziałem z tramwaju protest może 10 osób pod sądem na Marszałkowskiej. Drugie tyle było dziennikarzy, kamera, zdjęcia itd. W mediach potem oczywiście wyglądało jakby pół Warszawy tam protestowało a nawet przechodnie tą garstkę idiotów olewali.......

Legionista
    Niestety Ruch Narodowy sprowadza się u nas do bycia antyPisem. Po cichu wspierani przez PO. Warto przyjrzeć się gdzie dziś jest Giertych, gdzie błyszczy (w jakich mediach) Bosak itd.

Legionista Awatar Tomereek
    Byłem w weekend na Podlasiu i zdecydowana większość popiera kontrmanifestantów. Nie wiem czyje reakcje obserwowałeś. A co do samej akcji, to duża część osób z drugiej strony uważa dokładnie odwrotnie, tzn. organizowanie takich Marszów sprzyja bardzo Pisowi. Tak więc, nie mogę się zgodzić z Twoimi wnioskami. W Warszawie spokojnie sobie maszerują i Warszawa pod względem dewiacji i tęczowych wygląda coraz gorzej.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Byłem w weekend na Podlasiu i zdecydowana większość popiera kontrmanifestantów. Nie wiem czyje reakcje obserwowałeś. A co do samej akcji, to duża część osób z drugiej strony uważa dokładnie odwrotnie, tzn. organizowanie takich Marszów sprzyja bardzo Pisowi. Tak więc, nie mogę się zgodzić z Twoimi wnioskami. W Warszawie spokojnie sobie maszerują i Warszawa pod względem dewiacji i tęczowych wygląda coraz gorzej.
    Ty byłeś, ja jeszcze jestem i niestety nie podzielam Twego optymizmu. Mam odmienne spostrzeżenia. A z tym sprzyjaiem PiSowi, to totalny odlot. Ale to moje zdanie i nie mam zamiaru Cię więcej przekonywać.

Ty byłeś, ja jeszcze jestem i niestety nie podzielam Twego optymizmu. Mam odmienne spostrzeżenia. A z tym sprzyjaiem PiSowi, to totalny odlot. Ale to moje zdanie i nie mam zamiaru Cię więcej przekonywać.
    Za dużo na tym Podlasiu przebywasz wsród lewarów to tak masz...

Legionista
    znaczy to jest oczywiste, że ludzie widząc lecące petardy i butelki w tłum w zdecydowanej większości opowiedzą się po stronie "słabszego" natomiast chodzi tutaj o sam fakt zastraszenia organizatorów którzy przewożą ten cyrk po całej Polsce, zobaczycie że w kolejnym miescie bedzie ich dwa razy mniej niz w Bialymstoku bo beda sie bac ze znowu oberwą więc część da sobie spokój, a im mniej pederastów tym bardziej są uznawani przez spoleczenstwo za grupke kilkuset dziwaków o których każdy na następny dzien zapomni

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    znaczy to jest oczywiste, że ludzie widząc lecące petardy i butelki w tłum w zdecydowanej większości opowiedzą się po stronie "słabszego" natomiast chodzi tutaj o sam fakt zastraszenia organizatorów którzy przewożą ten cyrk po całej Polsce, zobaczycie że w kolejnym miescie bedzie ich dwa razy mniej niz w Bialymstoku bo beda sie bac ze znowu oberwą więc część da sobie spokój, a im mniej pederastów tym bardziej są uznawani przez spoleczenstwo za grupke kilkuset dziwaków o których każdy na następny dzien zapomni
    Do tego jakiś prezydent, burmistrz czy inny wojewoda 5 razy się zastanowi zanim wyda pozwolenie na jakąś tęczową paradę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamilpanek Zobacz posta
    Za dużo na tym Podlasiu przebywasz wsród lewarów to tak masz...
    Daruj sobie takie teksty. Przebywam wśród zacnych i porządnych ludzi. Jedyne czego unikam to lewackuch pojebow i narodowych kuców.
    Ostatnio edytowane przez gizo ; 22-07-2019 o 12:28

2004, 2005 - ówczesny Prezydent Warszawy, śp. Lech Kaczyński zakazuje Parad Równości.
    2018 - kandydat Patryk Jaki zapowiada, że jako prezydent stolicy pozwoliłby maszerować zarówno zboczeńcom jak i patriotom w Marszach Niepodległości.
    2019 - trwa wielka ofensywa LGBT we wszelkich instytucjach, korporacjach, na ulicach, właściwie tęczowi wyskakują nam z lodówki, a ich pochody miały miejsce już w wielu polskich miastach.
    2022 - Morawiecki z tęczową flagą, dlaczego nie ? (Trump dał przykład, czy można mieć czelność przeciwstawiać się Stanom w jakiejkolwiek sprawie ?)

Dokąd zmierza PiS ? Ile zrobił dla obrony tradycyjnych wartości, rodziny, ile jeszcze usłyszymy szumnych zapowiedzi o rechrystianizacji ?

Legionista
    OMG. Wiesz kto jest prezydentem Białegostoku?. Podpowiem, nie Morawiecki ani nikt z PISu. Nie widzisz różnicy w zakazie marszu a pozwoleniu na marsz?. Nienawiść do PiS totalnie Cię i Twoich kumpli zaślepila. Spróbuję się wcielić w Twoje teorie spiskowe i napiszę tak. Narodowcy i ich kumple, razem z teczowymi robią rozpierduche, by odsunąć PiS od władzy i by powrocila PO.
    Fajne? 😉

Legionista Awatar BlackAdder
    Z całą pewnością wszelkie akcje mogące stanowić pożywkę dla przekazu "o faszystowskiej Polsce, której władze popierają napierdzielanie myślących inaczej dzieciaków" do października nie tylko nie są potrzebne, ale mogą zaszkodzić. W krótkiej perspektywie PiS, w dłuższej Polsce. Stąd jak ktoś myśli, że organizatorzy białostockiej zadymy zrobili ją na pohybel lewactwu, to moim zdaniem jest w błędzie. A przynajmniej niektórzy z nich.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Jaco
    Polecam zapoznanie się z całym wątkiem:
    https://twitter.com/grzegorz_kul/sta...544130561?s=19
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

To co napisałem o Morawieckim, to była celowa pewnego rodzaju hiperbola, ale wszystko po to, żeby opisać pewien mechanizm. W zasadzie powolny dryf PiSu w kierunku zachodnioeuropejskich partii określanych jako centroprawicowe, które przejmują/przejęły liberalne postulaty światopoglądowe. Cała ta krytyka PiSu, nie bierze się z nienawiści, a z rozczarowania. Naprawdę przez wiele lat im dobrze życzyłem i szanowałem wielu polityków tej partii, ale maski opadają. Czarę goryczy przelała urbanowska, dyfamacyjna kampania Sakiewicza i Kurskiego wymierzona w Konfederację przed wyborami do PE. Dołączyły do niej czołowe postacie partii. To jest przykre, bo wróg jest zupełnie gdzie indziej. Wracając do meritum PiS wybiera strategię nie narażania się, nie otwierania frontów, ale to tchórzliwa postawa i wtedy nie ma szans na zmiany. LGBT będzie dalej robić swoje, przesuwać horyzont i nie łudźmy się, że pozostanie to bez wpływu na naród, szczególnie najmłodszych. Kwestię promocji zboczeń, zakazania marszów deprawujących społeczeństwo, profanacji to są sprawy, które można załatwić na szczeblu centralnym odpowiednimi ustawami, ale do tego jest potrzebna odwaga.

Legionista
    Warto uzupełnić
    1) Rzekomo pobita lesbijka której zdjęcie obiegło największe media na całym świecie to w rzeczywistości uczestniczka kontrmanifestacji która dostała pałą od policji
    2)Pobity 14 latek jeszcze kilka dni przed marszem wrzucał na fejsika wspólne zdjęcia ze swoim "oprawcą", dalej nie zgłosił pobicia na policję, czyli tutaj mamy jakiś konflikt znajomych a nie żaden napad....

Czy komuś się coś w ogóle stało?

Legionista Awatar R.Piaski
    Nie spadnijcie z krzeseł
    Ostatnio edytowane przez R.Piaski ; 25-07-2019 o 06:36
    "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

Legionista Awatar Mieczysław
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionista Awatar Jaco
    I tak, kropelka po kropelce wyciekają tajemnice poliszynela:
    https://m.niezalezna.pl/282682-pedof...stowane-latami
    Sytuacja wygląda na rozwojową.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Tęczowy music box. Jakie to kuurwa znamienne.

Legionista
    Jakby miał ktoś jeszcze dylemat Coca-cola czy Pepsi.

Uprawnienia umieszczania postów