Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 73

Wątek: Nowe stroje

Legionista Awatar _Bart

Nowe stroje

oto jak beda wygladały nowe stroje:

zdjęcia z legia.net

Pierwsze są na mecze u siebie a drugie na wyjazdy.

Jak dla mnie to są one baudso fajne. Wreszcie nawiazują do tradycji. Boje sie tylko że jak wpierdolą na nie raklame to stracą one całyu swój urok.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista Awatar MaxyM
    Oby można było je kupić w sklepach adidasa...

jarcyś
    Guest
    fajne.

mogliby tylko (L) zwiększyć .

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.

Legionista Awatar _Bart
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Oby można było je kupić w sklepach adidasa...
    jak podaje legianet.com stroje maja być za okolo 2 miechy :fu: i kosztowac około 100 zł

Cytat Zamieszczone przez jarcyś

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.
    ma być tylko logo głownego sponsora który nadal nie jest znany (a moze go wogole nie bedzie - w sumie nie wiem co lepsze)

Widzewiak
    Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez Kiju
    Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?
    Mi przeszkadza i to bardzo...
    Chciałbym, żebyśmy grali od kilku lat w takich samych strojach tak jak to się robi na zachodzie, a zmienia się wzór raz na 10 lat, tylko po to, żeby zarobić na tym niemało. A jak się u nas pójdzie na stadion i widzi klubową koszulkę u kibiców to można z dokładnością do roku sprecyzować kiedy została kupiona... ho:
    Nieznani Sprawcy

Legionista Awatar yusta
    Bardzo fajne te koszulki. Szkoda, że dopiero za dwa miesiące będzie można je kupić. Znowu włodarze Legii stanęli na wysokości zadania. Razem z prezentacją nowych koszulek powinna zostac uruchomiona także ich sprzedaż. Ja bym chciała kupić ją już teraz
    Only You

Legionista
    Koszulki Legii co raz mniej przypominaja koszulki pilkarskie a co raz bardziej zwykle, bawelniane t-shirty...

Legionista Awatar MaxyM
    Mnie tak jak Adamsa wkurwia, że te stroje zaczynaja przypominac bazarowa odziez... Mi tam sie podobaly koszulki Nike... bez kitu, mialy to cos, Adidas wali nam koszulki jak chlopa do kopalni... Natomiast to, ze sie zmieniaja... Wymog rynku... Ale ***** na zachodzie to ma sens, bo koszulki ludzie kupuja, nowy model, by nie byc z tylu... W Legii jest marketing jak u dziada na kole z zyrandolem... Wiec po co zmieniaja?

Trylnik odejdz do McDonaldsa, bedziesz liczyl hamburgery, ile zabrazc majonezu, a ile dodac sezamu do buleczki by byc na + .

Legionista Awatar szczepan
    te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
    poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze

Legionista
    Ja sobie napewno tej koszulki nie kupie,teraz wydam 100 zł a za rok będe chciał se kupiuć następną po 100 zł z tymi zmianami koszulek to paranoja :fu:

Legionista
    A mi się osobiście te nowe stroje podobają. Zwłaszcza białe z czarnymi rękawami. Lata 70te sie przypominają [/list]
    Dayna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz

Legionista
    Aaa. I jeszcze jedno. Przydałyby się w sklepach adidasa koszulki z długim rękawem. Tak we wrześniu i październiku robi się troszku chłodno.
    Dayna Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
    poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze
    Marketing??? W Legii??? Na całym świecie wraz z prezentacją nowego wzoru, uruchamia się automatycznie sprzedaż. A tutaj??? Może za dwa miesiące........ Już to widzę jak setki kibiców szturmują sklepy w celu zakupu koszulki......... w zimie Zresztą na tej sprzedaży to chyba tylko Adidas zarobi, bo Legia nie ma nawet oficjalnego sklepu z prawdziwego zdarzenia, chyba że mają podpisaną jakąś umowę, ale kto by o to zadbał.
    Only You

umowa jest taka ze oni chyba daja pelen zestaw strojow caly ekwipunek i za to maja prawo do sprzedarzy... :fu:

Legionista Awatar MaxyM
    Marketing, kto ma robić? Tam zatrudnili kiedyś kogoś by za to odpowiadał... No brawo za robotę, to jakiś duch chyba. Trylnik za marketing raczej nie odpowiada, bo chodzi w jednym krawacie i gajerze od momentu przybycia do Legii. On wie co to marketing jak pojedzie do Tesco po bokserki na promocji za 10 złoty. Dajcie spokój takich partaczy nie było w Legii od lat. Mogliby zarobić jak cholera... Zarabiają Ruscy.

marketing ale czy mowilem ze Legii??

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    umowa jest taka ze oni chyba daja pelen zestaw strojow caly ekwipunek i za to maja prawo do sprzedarzy... :fu:
    No tak, przecież co to za firma ta Legia. Niech się cieszą, że mają w czym grać bo kto inny chciałby ich ubierać :*
    Only You

Legionista Awatar yusta
    Marketing, kto ma robić? Tam zatrudnili kiedyś kogoś by za to odpowiadał... No brawo za robotę, to jakiś duch chyba. Trylnik za marketing raczej nie odpowiada, bo chodzi w jednym krawacie i gajerze od momentu przybycia do Legii. On wie co to marketing jak pojedzie do Tesco po bokserki na promocji za 10 złoty. Dajcie spokój takich partaczy nie było w Legii od lat. Mogliby zarobić jak cholera... Zarabiają Ruscy.
    Za marketing w Legii odpowiada chyba Piotruś S., przynajmniej odpowiadał. Zresztą o czym tu gadać, oni mają jedno wytłumaczenie: niewyjasniona sprawa herbu. A :* z "elką" to już pamiątek nie da się robić???? Przynajmniej do czasu wyjasnienia tych zawirowań ze znakiem??? Czy z "elką" sprawa jest taka sama jak z herbem?
    Only You

Administrator Awatar arczi
    Chciałem tylko powiedzieć... eee... napisać... a właściwie to chciałem sie podzielić z wami...tzn... pragnę tylko powiedzieć że bardzo mi się podobają nowe koszulki i z pewnością jak tylko sie pojawią w sklepach to sobie kupię taką białą z długim rękawkiem... kozak jest... i nie panikujcie... myślę że te koszulki pojawią się znacznie szybciej w sklepach niż wam sie wydaje... To wszystko co miałem do powiedzenia... :>
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar MaxyM
    No mimo wszystko ja tez sobie kupie...

ems
    Guest
    sprawa jest taka, ze wreszcie te koszulki byly robione specjalnie dla Legii (przynajmniej mialy byc)

poprzednie to przerobione zwykle koszulki

Legionista
    Dla mnie co raz bardziej uboższe są te koszulki (o czym świadczom wyżej podane ceny ) , jednak taki krój mi leży...

Legionista Awatar _Bart

Jako modele ogromny aplauz swoich kolegów wzbudzali dwaj piłkarze - Mariusz Zganiacz i Adam Gmitrzuk - którzy prezentowali dawne stroje Legii z kolekcji Adidasa.

Jednak dopiero gdy na scenę wpadły dwie skąpo odziane tancerki w strojach pielęgniarek, na sali rozległ się jęk zachwytu. Panie tańczyły w białych kabaretkach i kusych spódniczkach. Legioniści z dużą uwagą oglądali scenkę, w której "pielęgniarki" niosły pomoc kopniętemu piłkarzowi.

Na razie zawodnicy będą musieli się zadowolić opieką doktora Machowskiego, który pomimo że zbija wagę, to jeszcze nie wygląda tak efektownie jak te dwie tancerki.

Na nowych koszulkach nie ma nazwy sponsora Legii, choć klub z Łazienkowskiej to nie Barcelona i chętnie sprzedałby to eksponowane miejsce reklamodawcom. Według prezesa Legii Edwarda Trylnika ma ono kosztować około miliona dolarów.

Prezes zapowiedział, że klub jest bliski pozyskania nowego sponsora, ale na razie nie chciał zdradzić nazwy firmy, której logo miałoby się znaleźć na koszulkach piłkarzy Legii. - Czekamy na decyzję jednej ze znanych instytucji finansowych, która ma odpowiedzieć w środę, czy będzie się tak reklamować - mówił Trylnik.

Już wiadomo, że na nowych koszulkach nie będzie nazwisk piłkarzy, choć mają oni ustalone stałe numery na cały sezon. Dlaczego? Nie do końca wiadomo, choć próbowali to wyjaśniać zarówno przedstawiciele Adidasa, jak i klubu.

Legioniści otrzymają od Adidasa po kilka par butów, dresów i kurtek. Wiadomo, że przy Łazienkowskiej będą występowali w biało-czarnych koszulkach, czarnych spodenkach i białych lub czarnych getrach, a na wyjazdach założą zielono-białe koszulki, zielone spodenki i zielone getry. Repliki koszulek Legii mają trafić do sklepów za od półtora do dwóch miesięcy, a kosztować będą około 100 złotych. Na razie Adidas Poland nie uruchomił usługi dla kibiców, którzy zaraz po kupieniu koszulki Legii chcieliby umieścić na niej nazwisko swojego idola. Firma zastanawia się nad otwarciem wraz z Legią wspólnego sklepu patronackiego, ale te plany są na razie mało konkretne. (jak wszystko co zwiazane z ET - sam dopisałem)

Efektowna prezentacja nowych koszulek tylko na chwilę rozkojarzyła piłkarzy. Marek Jóźwiak, któremu modelki wręczyły nową koszulkę Legii, udowodnił, że twardo stąpa po ziemi. - Dziękujemy za ten sprzęt, w którym mamy nadzieję odzyskać mistrzostwo Polski, ale chcielibyśmy, żeby on naprawdę znalazł się w naszej szatni - wypalił obrońca Legii, nawiązując do permanentnych ostatnio kłopotów finansowych klubu z Łazienkowskiej, czym wywołał entuzjazm wśród siedzących obok kolegów z zespołu. :/

za GW

Legionista Awatar MaxyM
    Właśnie zobaczylem na TVN24 w Sporcie jak wygladala prezentacja strojow 8- :/ .

Eeee, co Trylnik wygadywal... 8-

Powtorka po 3 w nocy...

Legionista Awatar _Bart
    Właśnie zobaczylem na TVN24 w Sporcie jak wygladala prezentacja strojow 8- :/ .

Eeee, co Trylnik wygadywal... 8-

Powtorka po 3 w nocy...

Jeszcze chyba po 2 jest sport na TVN24

Legionista Awatar MaxyM
    jutro ma byc zebranie rady nadzorczej, maja zdecydwowac czy bedzie sponsor - na koszulkach, firmy - zajmujacej sie plynnosciami finansowymi.

Legionista Awatar MaxyM
    Jest sport TVN24! - teraz!

Jest sport TVN24! - teraz!
    co????

za legialive.pl:
    "Repliki koszulek za 100zł
    Repliki nowych koszulek Legii trafią do sprzedaży za około półtora miesiąca. Ich cena będzie w miarę przystępna, a wynosić będzie około 100zł. Przypomnijmy, że poprzednio za taką "przyjemność" musieliśmy zapłacić więcej.
    Adidas zastanawia się nad otwarciem, wraz z Legią, sklepu patronackiego. Na razie jednak rozmowy są mało konkretne.
    Autor: Bodziach
    Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

no i to bylby krok do przodu w drodze do normalizacji naszego klubu...

ja proponuje jakies miejsce w centrum miasta a po wyremontowaniu stadionu na samym obiekcie...

szkoda tylko ze Den Haag i Pogon maja stroje innych firm (nie wiem jak z Olimpia i Zaglebiem)... wiec nie mozna byloby tez od razu sprzedawac tam ich koszulek...

Uprawnienia umieszczania postów