Głupie pytanie.

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Adiq
    Administrator
    • 05.2003
    • 3352

    #31
    Szanse mamy już tylko teoretyczne, ale wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższej kolejce. Wisła gra trudny mecz na wyjeździe z GKS, a my równie trudny w Łodzi z Widzewem. Jeśli będzie inny wariant niż przegrana Wisły i zwycięstwo Legii możemy zapomnieć o mistrzostwie już na pewno. A jeśli będzie tak jak napisałem to może być ciekawie, bo potem pojedynek Wisełek, a w Płocku potrzebują punktów, a biedni też nie są. Potem 1 brakujący pkt mogą stracić zarówno u siebie z nieobliczalną Polonią jak i w prestiżowym meczu z Lechem lub Widzewem.
    Nieznani Sprawcy

    Komentarz

    • Loki
      Legionista
      • 05.2003
      • 7

      #32
      Ja wierzę w to że Legia będzie jeszcze w tym sezonie mistrzem polski, ale czy tak się naprawdę stanie to nie jestem pewien.Każdy kibic powinien wierzyć...
      Loki

      Komentarz

      • Rynio
        Legionista
        • 05.2003
        • 7

        #33
        A ja powiem tak....wierze w mistrzostwo!!! .Zresztą w coś trzeba wierzyć..Mam taką skromną nadzieje że w tym roku znów się niezawiode i będe mógł cieszyć się z upragnionego tytułu atera: .Zresztą "prawo serii" zapomnieliście??
        Naszą Dzielnicą Bie(L)any-Legia Klubem Który Kochamy.

        Komentarz

        • Aureliusz
          Legionista
          • 05.2003
          • 2312

          #34
          No szanse mamy coraz większe, chociaż coraz mniej kolejek. 4 punkty straty, 4 mecze, a w Polsce są takie cyrki, że można przegrać z każdym. Przypominam, że Wisła wygrywała ledwo co z takimi słabymi drużynami jak Kszo i Pogoń po 1:0. Dlatego nie jest powiedziane, że pogoni też Polonię, Płock, Lecha czy Widzew. Naprawdę wierzę.
          A poza tym, jeszcze niedawno było 9 pkt straty, a teraz tylko 4. Wszystko możliwe.
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

          Komentarz

          • aaadamm
            Legionista
            • 05.2003
            • 1250

            #35
            Szanse sa minimalne, bo wisla neijest frajerami, ktorzy roztwoniliby 4 punkty w 4 kolejki.... dobrze ze Odra wczoraj przegrala, co zwieksza nasze szanse na UEFA i o to przystalo nam teraz walczyc./....jabym sie tak nie ludzil
            Warszawa

            Komentarz

            • Chopin_Legionista
              Legionista
              • 05.2003
              • 37

              #36
              jak czy wirzymy ? jasne , że tak !! jeżeli mistrz to tylko w Warszawie . a u mnie w OKS-ie juz V liga '8
              -=FNTW=-
              http://www.localinfo.prv.pl OKS OTWOCK FANS
              OTWOCK ZAWSZE Z LEGIĄ !

              Komentarz

              Pracuję...