Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 44

Wątek: I znowu ***** przeglad

ems
    Guest

I znowu ***** przeglad

Cytat Zamieszczone przez Przegląd Sportowy
    Gdy Jerzy Engel był selekcjonerem reprezentacji Polski, cierpiał na szpiegomanię. Przy każdej okazji doszukiwał się szpiegów obcych reprezentacji. W wywiadowcach przeciwnika widział nawet polskich dziennikarzy, których posądzał o niecną działalność - sprzedawanie rywalom informacji o polskiej drużynie. Przed eliminacyjnym meczem z Ukrainą w Kijowie twierdził z przekonaniem, że wie, iż Ukraińcy dostali na tacy wiadomości o biało-czerwonych za odpowiednie wynagrodzenie – pisze Przegląd Sportowy.
    - Futbol na najwyższym poziomie to jak walka wywiadów - powtarzał z błyskiem w oku trener Engel. Dlatego też chował naszych reprezentantów na zgrupowaniach w zamkniętych, ściśle strzeżonych ośrodkach, przeprowadzał utajnione treningi kadry, kazał również ochroniarzom przeganiać z otoczenia drużyny narodowej nieproszonych gości i intruzów.

Kiedyś Engel tropił szpiegów, teraz jednak sam się w niego zabawia. Można powiedzieć, że został w Polsce wywiadowcą cypryjskiej drużyny Omonia Nikozja, z którą Wisła Kraków w środę zagra pierwszy mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Były selekcjoner reprezentacji Polski, dziś dyrektor sportowy Legii (niewykluczone, że właśnie dlatego szpieguje przeciw Wiśle, w której, mimo usilnych prób, jakoś nie udało się mu znaleźć zatrudnienia) udzielił w sobotnim wydaniu najpoważniejszego cypryjskiego dziennika "Filelefteros" wywiadu, w którym rozszyfrowuje dla miejscowych drużynę mistrza Polski.

Tytuł artykułu "Łatwo się nie poddadzą" okraszony jest znamiennym nadtytułem "Engel zna dobrze Wisłę, Omonia jedzie po wygraną". Jerzy Engel omawia w nim plusy i minusy przeciwnika mistrza Cypru w walce o Ligę Mistrzów. Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.

Legionista Awatar Unico

Re: I znowu *cenzura* przeglad

Cytat Zamieszczone przez ems
    [...] Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.
    :co:
    hmmm On tak myśli? No to niezły z niego specjalista :>
    A może pisał artykuł pod gazetę, bo taki im pasował...
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

ems
    Guest
    a moze po prostu odpowiadal zwyczajnie na pytania dziennikarzy, a PS nakreca nagonke ? po tym co dostala od PS Wisla powinienes juz kumac o co chodzi.......

Legionista Awatar MaxyM
    Fuck it!

Podwyższyć Sprzedaż
    Pisząc Ściemy
    Podwyższyć Sprzedaż
    Piszą Skurwiele
    Podwyższyć Sprzedaż
    Pojebani Spiskowcy
    Podwyższyć Sprzedaż
    ...
    Jesteście Żałośni

Legionista
    Najgorsze jest to że się odzywają od razu głosy o zdradzie narodowej.
    Po pierwsze z tego co przytacza PS (nie kupil\łem oryginału nie czytałem tylko to co z netu mi się udało) to jest to ogólnie to co ...PS pisał przez ostatni miesiąc o Wiśle. Gorzej że to podjudza od razu strosunki Warszawska-Krakowskie, a później się ktoś dziwi że burdy zadymy itd. Engel jeżeli wziął kasę to zarobił ją njmniejszym nakładem sił (ja bym tyle samo napisał ...a mozę i więcej). A co to zdrady narodowej to już ktoś na 90minut.pl już mi nawyzywał od zdrajców. A mnie Wisła interesuję tylko jako przeciwnik Legii i nic więcej. G mnie obchodzi ich LM, a Cypryjczykom też nie kibicuję.

Znerwowałem się. PS szmaty od ponad roku nie kupiłem a do ręki nie wziąłem od miesiąca nie liczę wjazdów na ich stronę, ale tylko info free.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Legionista Awatar Nazgul

Cytat Zamieszczone przez Unico
    [...] Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.
    :co:
    hmmm On tak myśli? No to niezły z niego specjalista :>
    A może pisał artykuł pod gazetę, bo taki im pasował...
    Weź pod uwagę, że powiedział to dla cypryjskiej gazety. Powiedział, co tamci chcieli usłyszeć a Cypryjczycy przeczytać...

ems
    Guest
    ... a Przeglad zamiescic

nie wiemy co takiego powiedzial Engel, pewnie nie wyszedl poza standardowe wypowiedzi szkoleniowcow ktorzy ***** klada na mecze rywali :P

Legionista Awatar Unico

Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Weź pod uwagę, że powiedział to dla cypryjskiej gazety. Powiedział, co tamci chcieli usłyszeć a Cypryjczycy przeczytać...
    Ja tam nic do Engela nie mam, choć za nim nie przepadam. Chciał chłopina zarobić to zarobił.

Trochę szkoda, że nie dał okazji do wykazania się :> cypryjskim tłumaczom z polskiego na grecki\turecki :> Mogliby sami powysilać się trochę przy zdobywaniu tych informacji.

ems
    Guest
    pamietaj, ze to co napisali cypryjczycy moze byc uhm luzna interpretacja tego co powiedzial Engel

ale o czym my tu mowimy... na razie mamy kolejne pomowienie PS

Legionista Awatar yusta

Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    Ja tam nic do Engela nie mam, choć za nim nie przepadam. Chciał chłopina zarobić to zarobił.

Trochę szkoda, że nie dał okazji do wykazania się :> cypryjskim tłumaczom z polskiego na grecki\turecki :> Mogliby sami powysilać się trochę przy zdobywaniu tych informacji.
    A co on im takiego odkrywczego powiedział??? Że grają 442, że sprzedali Kosowskiego i że odszedł Kuźba???
    No tak, w sumie ten Cypr to straszna dziura, musieli wypytac Engela bo sami by na to nie wpadli.
    Dzizas, Engel ma tam wyrobioną markę i przeprowadzili z nim wywiad na temat szans cypryjskiego zespołu w walce z polskim. Powiedział co sądzi w tym temacie i tyle. Co do wziecia kasy za ten wywiad to :buhaha: , musieliby skretynieć żeby mu płacić za takie info.
    A i jeszcze jedno. Tekst jest autorstwa śmiecika, więc sami się domyslcie ile w nim inwencji twórczej autora, a ile faktów.
    Only You

Legionista Awatar Unico

Cytat Zamieszczone przez yusta
    A co on im takiego odkrywczego powiedział??? Że grają 442, że sprzedali Kosowskiego i że odszedł Kuźba???
    No tak, w sumie ten Cypr to straszna dziura, musieli wypytac Engela bo sami by na to nie wpadli.
    Dzizas, Engel ma tam wyrobioną markę i przeprowadzili z nim wywiad na temat szans cypryjskiego zespołu w walce z polskim. Powiedział co sądzi w tym temacie i tyle. Co do wziecia kasy za ten wywiad to :buhaha: , musieliby skretynieć żeby mu płacić za takie info.
    A i jeszcze jedno. Tekst jest autorstwa śmiecika, więc sami się domyslcie ile w nim inwencji twórczej autora, a ile faktów.
    Nic odkrywczego pewno nie powiedział, tak jak pisałem sami mogli się tego dowiedzieć jakby lepiej przyjrzeli się naszej piłce.
    Ale chyba nie jesteś taka naiwna, żeby sądzić iż zrobił to z dobroci serca - ot tak bo lubi Cypryjczyków 8-

Legionista Awatar yusta

Nic odkrywczego pewno nie powiedział, tak jak pisałem sami mogli się tego dowiedzieć jakby lepiej przyjrzeli się naszej piłce.
    Ale chyba nie jesteś taka naiwna, żeby sądzić iż zrobił to z dobroci serca - ot tak bo lubi Cypryjczyków 8-
    A jakby Legia grała z żabojadami i Kasperczaka jakaś gazeta francuska zapytała co sądzi na temat szans obu teamów to też miałabym pisać że chciał sobie chłopaczyna zarobić??? Temat pieniędzy w tym przypadku jest dla mnie żałosny. Cypryjska gazeta zasięgnęła opinii szanowanego u nich fachowca na temat szans ich drużyny w walce z polską. To jest najnormalniejsza sytuacja na świecie i nie widzę w niej nic dziwnego ani tym bardziej zdrożnego.
    Only You

ems
    Guest
    Unico, widze ze bylbys wdziecznym czytelnikiem PS, bo latwo sie dajesz nakrecac

CAALAA POLSKA JEBIE PRZEGLAD !

Legionista Awatar Unico

A jakby Legia grała z żabojadami i Kasperczaka jakaś gazeta francuska zapytała co sądzi na temat szans obu teamów to też miałabym pisać że chciał sobie chłopaczyna zarobić??? Temat pieniędzy w tym przypadku jest dla mnie żałosny. Cypryjska gazeta zasięgnęła opinii szanowanego u nich fachowca na temat szans ich drużyny w walce z polską. To jest najnormalniejsza sytuacja na świecie i nie widzę w niej nic dziwnego ani tym bardziej zdrożnego.
    No jestem ciekaw co byś powiedziała, jakbyście grali np. w PUEFA (nie mówię o sparingach) z jakąś francuską drużyną i Kasperczak udzieliłby francuskiej gazecie wywiadu na temat Legii ? Jak przypuszczam nawet nie zwróciłabyś uwagi na ten fakt, co tam słowa jakiegoś trenera o klubie...

Ja też nie widzę w tym nic dziwnego ani zdrożnego, ale nie wierzę w altruizm Engela.

Administrator Awatar Adiq
    A nagonka PS na Legię wciąż trwa. Oto urywek z dzisiejszego SE:

"Legia lepsza od RC Lens?

W swoim ostatnim sparingu we Francji Legia Warszawa przegrała z RC Lens 1:2, ale stołeczni piłkarze pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Legionistów po meczu chwalił trener Lens, Joel Muller.

„Jestem trochę zaniepokojony. Piłkarze Legii są w porównaniu z moim zespołem lepiej przygotowani do zbliżającego się sezonu ligowego. Ich grę cechowała duża dojrzałość oraz świetna współpraca między formacjami” - powiedział Muller."

Jednak w dzisiejszym wydaniu szmatławca możemy przeczytać, (oczywiście na tytułowej stronie opatrzonej zdjęciem, herbem Legii i wyjątkowo głupim nagłówkiem) że "Legia odstawała od Lens"... Bez komentarza... :*
    Nieznani Sprawcy

ems
    Guest
    PRZEEEGLAAAD SPORTOOOWYYY GORSZY OD SWIAADKOOW JEEHOOOOWYYY !!!!!!!!!!!

Legionista Awatar yusta

No jestem ciekaw co byś powiedziała, jakbyście grali np. w PUEFA (nie mówię o sparingach) z jakąś francuską drużyną i Kasperczak udzieliłby francuskiej gazecie wywiadu na temat Legii ? Jak przypuszczam nawet nie zwróciłabyś uwagi na ten fakt, co tam słowa jakiegoś trenera o klubie...

Ja też nie widzę w tym nic dziwnego ani zdrożnego, ale nie wierzę w altruizm Engela.
    A Ty przeczytałeś co ja napisałam???? Jakbys nie zauwazył to zerknij jeszcze na pierwsze zdanie z mojego posta. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. A bardziej dosadnie: Miałabym to w DUPIE!!! Liczy sie to co obie drużyny prezentowac bedą na boisku, a jak rywal ma sztab szkoleniowy na przyzwoitym poziomie to sam sobie rywala rozpracuje. Engel udzielił wywiadu GAZECIE, nie trenerowi Omonii i nie zdradził żadnych tajemnic Wisły więc nie wiem o co tyle zamieszania.
    Only You

ems
    Guest
    o "PS"

Legionista Awatar yusta
    o "PS"
    Niektórym chodzi o "PS", a niektórym o Engela. Ja się pytam tych drugich :>
    Only You

ems
    Guest
    są tu tacy ? :wniose: '8

Legionista Awatar yusta
    A jest taki jeden rodzynek, ale chyba wykażę się wyrozumiałością. W końcu Maxym troszkę go przydusił
    Only You

ems
    Guest
    przyduszony rodzynek, bleeee

Legionista Awatar yusta
    A na stronie PS ankieta:

Jerzy Engel pomagał Cypryjczykom rozpracować Wisłę Kraków. Pochwalasz to?
    TAK
    NIE

:buhaha: :buhaha: :buhaha:
    Only You

ems
    Guest

Legionista Awatar Unico
    A Ty przeczytałeś co ja napisałam???? Jakbys nie zauwazył to zerknij jeszcze na pierwsze zdanie z mojego posta. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. A bardziej dosadnie: Miałabym to w DUPIE!!! Liczy sie to co obie drużyny prezentowac bedą na boisku, a jak rywal ma sztab szkoleniowy na przyzwoitym poziomie to sam sobie rywala rozpracuje. Engel udzielił wywiadu GAZECIE, nie trenerowi Omonii i nie zdradził żadnych tajemnic Wisły więc nie wiem o co tyle zamieszania.
    Mi zarzucasz nie przeczytanie Twojego postu, a odpisujesz na mój bez przeczytania go. Przecież napisałem, że pewnie miałabyś to gdzieś - tylko nie ujęłełem tego tak pięknie jak Ty, bo nie użyłem słowa DUPA :>

8- Ale obrona Engela, tylko przed czym i w imię czego. Tak jakby na świecie nie udzielano wywiadów za pieniądze. Yusta czyżbyś dopiero teraz :> dowiedziała się, że można za to wziąć pieniądze i bynajmniej nie jest to nic złego. :buhaha: W sumie sam nie wiem o co zrobiłaś tyle zamieszania :>

ems
    Guest
    bronimy Engela przed pomowieniami typu "rozpracowywanie Wisly", mnie osobiscie sprawa czy wzial hajsy za wywiad czy nie spreza

a dupa w wykonaniu Yusty brzmi rzeczywiscie pieknie '8

Legionista Awatar yusta
    8- Ale obrona Engela, tylko przed czym i w imię czego. Tak jakby na świecie nie udzielano wywiadów za pieniądze. Yusta czyżbyś dopiero teraz :> dowiedziała się, że można za to wziąć pieniądze i bynajmniej nie jest to nic złego. :buhaha: W sumie sam nie wiem o co zrobiłaś tyle zamieszania :>
    Wiem, że za wywiad bierze sie forsę. Ale Ty ująłeś to tak jakby Engel wziął chajs nie za sam wywiad, a za pomoc w rozpracowaniu Wisły.

Mi zarzucasz nie przeczytanie Twojego postu, a odpisujesz na mój bez przeczytania go. Przecież napisałem, że pewnie miałabyś to gdzieś - tylko nie ujęłełem tego tak pięknie jak Ty, bo nie użyłem słowa DUPA :>
    Jakbym czytała tak jak Ty to może i bym się nabrała :>
    Only You

ems
    Guest
    oczyyy otwaaarte maamyyy silee jak kartel mamy

ej nie kumam juz tej dyskusji

Administrator Awatar Adiq
    Obywatelu Ems moje czujne oko podpowiada mi, że nabijasz niesamowicie. :buhaha:
    Nieznani Sprawcy

ems
    Guest

kto ? ja ?

'8

goraco jest, nie ? '8

Uprawnienia umieszczania postów