Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 53

Wątek: Premier Miller kibic Widzewa

Legionista

Premier Miller kibic Widzewa

Za Onet.pl: "Leszek Miller pomaga Widzewowi
    Premier Leszek Miller wziął udział w prowadzonej przez Widzew Łódź zbiórce pieniędzy i wpłacił w czwartek na rzecz klubu 6 tys. zł - poinformował prezes RTS Widzew Witold Skrzydlewski.
    Premier Leszek Miller wziął udział w prowadzonej przez Widzew Łódź zbiórce pieniędzy i wpłacił w czwartek na rzecz klubu 6 tys. zł - poinformował prezes RTS Widzew Witold Skrzydlewski.
    Według Skrzydlewskiego, wizyta i wpłacenie pieniędzy przez premiera, który wielokrotnie deklarował, że jest kibicem Widzewa, zmotywuje innych sympatyków klubu do wzięcia udziału w zbiórce.
    "Premier przyjechał dzisiaj na stadion i wpłacił pieniądze. Rozmawialiśmy o sytuacji w klubie. Premier powiedział, że śledzi na bieżąco sytuację w Widzewie. Ma nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Oczywiście po wpłacie pieniędzy premier otrzymał od nas stosowne pokwitowanie" - powiedział Skrzydlewski.
    Pieniądze otrzymane od premiera będą przeznaczone na spłatę należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W sumie przez sześć dni Widzew zebrał ponad 40 tys. zł, a, by uzyskać licencję Polskiego Związku Piłki Nożnej na grę w ekstraklasie, musi w najbliższych dniach wpłacić do kasy ZUS 300 tysięcy.
    " No prosze. Sympatie do Legii wykazywali Kwasniewski i Borowski moze oni tez by sie zrzucili, albo chociaz załatwili licencje???? :>
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista Awatar szczepan
    "frajerzy leszka milera frajerzy leszka milera"...

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    mozesz rozszerzyć tą mysl ? co masz dokładnie na mysli ?

Legionista
    Dokładnie. Chciałbym wiedzieć, czy znalazłby się chociaż jeden polityk, któryby pomógł w ciężkiej sytuacji.

Legionista
    no ladnie ladnie.. miller szuka juz poparcia wsrod kibicow... :buhaha:
    czyz by nowe wybory nie mialy byc na jego korzysc?
    a swoja droga to ladnie z jego strony.. moze wystosujemy apel do "naszych" politykow o podobna akcje napewno zyskaja przychylnosc. a pozatym jak by nie patrzec nie moga byc gorsi od premiera. kazdy glos sie liczy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    Dokładnie. Chciałbym wiedzieć, czy znalazłby się chociaż jeden polityk, któryby pomógł w ciężkiej sytuacji.
    Nie lubię Millera (głównie za to, że kibicuje Widzewowi :P), ale ten gest jest albo pod publiczkę, albo rzeczywiście mu zależy na klubie (wydaje mi się, że to drugie).

Pozdrawiam
    SebKo
    Legia moim klubem, Warszawa moim miastem!!!

Legionista
    moze wystosujemy apel do "naszych" politykow o podobna akcje napewno zyskaja przychylnosc. a pozatym jak by nie patrzec nie moga byc gorsi od premiera. kazdy glos sie liczy
    "Nasi" politycy juz sie pokazali - glosujac w "ekspresowym" tempie sprawe stadionu i ujebujac dotacje na ogrzewana murawe. Za takie popracie serdecznie dziekujemy.

ems
    Guest
    njom jebac politykow

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    mozesz rozszerzyć tą mysl ? co masz dokładnie na mysli ?
    Hehe - tak na Was śpiewamy - my bardziej na prawo

Bez obrazy ofkoz, to tylko polityka

Co do Leszka to naprawdę godne podziwu że specjalnie medialnie zaistniał przy zbiórce - jak go nie lubię to moje , ale to prawdziey kibic...
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Widzew Łódź
    hmm... dla mnie tego nie robił pod publiczke itp. itd.

kazdy bedzie się w tym gescie doszukiwwał roznych rzeczy, ale dla mnie on pokazuje ze jako osoba prywatna jest kibicem Widzewa... teraz nasz klub jest w bardzo trudnej sytucji i tylko on praktycznie został, a swego czasu poł sejmu pokazywało się na Widzewie... gdzie są teraz ci ludzie ? oni poprostu pokazywali się swego czasu na Widzewie poniewaz wypadało się pokazać, chciali byc utożsamiali z sukcesem Widzewa ale w rzeczywistości Widzew ich gówno obchodził... tylko został Miller, który jak moze wpada na mecze Widzewa, który pomaga naszemu klubowi (swego załatwił nam sponsora - Strabaga, który dał 1 mln zł)...

prawda jest taka ze teraz mógł Widzew poprostu olać bo Widzew a takiej sytuacji nie jest mu do niczego potrzebany, ale on jednak symbolicznie pomógł klubowi wpłacając 6 tys zł... a przeciez za ta kase mógł zabrac rodzine na wspaniałe wakacje, ale jednak wybał Widzew...

dla mnie jest kibicem Widzewa i tyle...

Legionista
    prawda jest taka ze teraz mógł Widzew poprostu olać bo Widzew a takiej sytuacji nie jest mu do niczego potrzebany, ale on jednak symbolicznie pomógł klubowi wpłacając 6 tys zł... a przeciez za ta kase mógł zabrac rodzine na wspaniałe wakacje, ale jednak wybał Widzew...
    "Nie wierzcie politykom" - znasz to? Miler jest premierem. I nawet jak nim nie bedzie, nie utonie. Rada nadzorcza, zarzad spolki, czy nawet fucha partyjna na szczycie choinki. Dla niego 6 tysiecy to jak dla nas kichnac. Nie czarujmy sie oficjalna pensja, wiadomo w jakim kraju zyjemy. Dla mnie jego postawa jest moze i pozytywna, ale nie warto nad nia sie rozwodzic. Co innego 98 złotych wplacone przez złomiarzy. Suma nieproporconalnie mniejsza od millerowskich pieniedzy, ale chyba jednak duzo, duzo bardziej wartosciowa.

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Lolek
    "Nie wierzcie politykom" - znasz to? Miler jest premierem. I nawet jak nim nie bedzie, nie utonie. Rada nadzorcza, zarzad spolki, czy nawet fucha partyjna na szczycie choinki. Dla niego 6 tysiecy to jak dla nas kichnac. Nie czarujmy sie oficjalna pensja, wiadomo w jakim kraju zyjemy. Dla mnie jego postawa jest moze i pozytywna, ale nie warto nad nia sie rozwodzic. Co innego 98 złotych wplacone przez złomiarzy. Suma nieproporconalnie mniejsza od millerowskich pieniedzy, ale chyba jednak duzo, duzo bardziej wartosciowa.
    a co mnie obchodzi ile wplacił... ja to rozpatruje w zupełnie w innych kategoriach ktoś wpłacił, a ktoś nie dla mnie w tym wypadku suma jest drugorzedna... ale prawda jest taka ze nie musiał wplacić, ale chciał i wten sposób pokazał ze Widzew nie jest dla niego obojętny...

PS.
    dodam ze Ptak tez wpłacił kase jak rowniez Stasiak (własciciel Ceramiki Opoczno)...

i jeszcze jedna wazna rzecz, zeby była jasność - ja nierozpatruje kibiców w takich kategoriach - ze ktos wpłacił to jest prawdziwym kibicem, a kto nie wpłacił to temu na Widzewie nie zalezy...

my kibice Widzewa, którzy wiemy troche wiecej niz szarzy kibice na stadionie (którzy czerpią przede wszystkim info z prasy) postanowiliśmy nie wpłacac pieniędzy na ten cel, bowiem uwazamy ze nie bedziemy dawac własnej kasy ludziom którzy doprowadzili to upadku nasz klub... a co ja bede mówił... o to nasze oświadczenie...

Lata rządzenia naszym Klubem przez wąskie grono niekompetentnych osób doprowadziły Widzew do ruiny finansowej. Karuzela na stanowiskach, czcze obiecanki, rosnące zadłużenie u wszelkich możliwych instytucji, zawodników, wykonawców, etc...., to wszyscy wiemy.
    Teraz dobrze wszystkim znana ekipa planuje zmianę szyldu w celu pozbycia się garbu długów. Jednym z pomysłów na ratowanie drużyny jest sięgnięcie do kieszeni tych, którzy Widzewa nigdy nie zawiedli - kibiców.
    Jest dla nas wielką zagadką, w jaki sposób ludzie, którzy nie potrafili zrównoważyć budżetu klubu mając do dyspozycji wpływy od sponsorów, pieniądze z UEFA za występy w Lidze Mistrzów, pieniądze ze sprzedaży blisko połowy reprezentacji Polski, wpływy z biletów (których cena w niedawno minionych latach świetności należała do jednych z najwyższych w kraju) zamierzają obecnie uzdrowić sytuację?
    Widzew ma rzesze fanów, którzy z pewnością nie pozostaną obojętni na losy swojej Ukochanej Drużyny. I jest to potencjał, na roztrwonienie którego nas nie stać. A tak niechybnie się stanie jeśli kibicowskie datki wpłyną do worka bez dna jaki właśnie podstawiają nam nieudacznicy zwani eufemistycznie "działaczami".
    Deklarujemy poparcie takiej akcji ale dopiero po odsunięciu skompromitowanych osób od jakiegokolwiek wpływu na dalsze losy Widzewa i po zapewnieniu przedstawicielom kibiców kontroli wpływów i przede wszystkim wydatków, środków przekazywanych przez fanów RTS-u.

KIBICE WIDZEWA

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    my kibice Widzewa, którzy wiemy troche wiecej niz szarzy kibice na stadionie

następny "kómaty cfaniak"

wiem , o co ci chodzi - zdajesz sobie sprawę , że AG kręcił wałki

... ale wyszła ci wypowiedź w stylu dawnego Nitkap
    bana mu , temu pestu

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Pesto

następny "kómaty cfaniak"

wiem , o co ci chodzi - zdajesz sobie sprawę , że AG kręcił wałki

... ale wyszła ci wypowiedź w stylu dawnego Nitkap
    ok, moze źle dobrałem słowa...

ale naprawde cały czas wiekszosc zwykłych kibiców mysli ze grajewski jest zbawicielem klubu łykną kazde jego słowo jakie wydrukuje prasa...

ja tez kiedyś byłem szarym kibicem, ale po kilku latach po "zagłębianiu" się coraz bardziej w zycie kibicowskie wiem troche wiecej niz wiedziałem na poczatku...

Legionista
    Tym razem napisałeś do rzeczy. Po mojemu to część szerszego zjawiska - w latach 90. otwieraliśmy się na świat , a każdy "byznesmen" z USA czy Niemiec budził podziw. Na ogół dawano takim wiarę , zamiast patrzyć na ręce

Jak nie lubię Widzewa , tak wolę go w I lidze niż Górnika Polkowice czy inną Dyskobolię. Większa radośc ze zwycięstwa , mniejszy dołek przy porażce. Dlatego wam życzę , żeby Grajewskiego spotkało to samo , co Jagnę z "Chłopów" Reymonta
    bana mu , temu pestu

1)bo jestem przeciwny mieszaniu polityki z pilka i jezeli jest kibicem prosze bardzo niech wystepuje ale nie jako premier...
    2)***** mac w kraju dzieje sie podobno coraz gorzej itd a ten sobie na klub pilkarski zbiera... a moze tak lepiej zeby na szkoly albo domy dziecka... na bezdomnych... albo chociaz na rozwoj mlodziezowej pilki na to zeby dzieciakom dac jakas alernatywe rozwoju...
    poprostu uwazam ze polityk i to takiej rangii powinnien zangazowac sie w cos bardziej potrzebnemu krajowi niz ratunek upadajacego ks.
    3)i zeby nie bylo jak za rok Legia bedzie upadac (oby nie!!!!!!!!) i nowy premier/prezydent/minister itp bedzie zbieral kase na nasz klub to tez bede uwazal ze powinnien zajmowac sie innymi sprawami...

choc moze rzeczywiscie troche przesadzilem (a raczej bardzo) bo zamiast zaatkowac Leszka M. zaatakowalem kibicow widzewa :P Krzpac jezeli poczules sie urazony to przepraszam...

"frajer Leszek Miller, frajer Leszczek Miller"

Legionista
    Dobra nie czytałem tego co wyżej więc nie skomentuje. Prawdopodobnie wygląda to tak Że Kiju broni premiaera a Legioniści atakują. Nie skomentuję tylko wypowiem swoje zdanie. Miller jako człowiek i kibic postąpiłą tak jak powinien i za to mu widzewiacy mogą dziękować (my moze też bo będzie mecz L-W). Suma nie za duża tak właśnie z premierowej pensji (ok10000).
    Tylko taki mały kamyczek do widzewskiego ogródka. Frajera premiera nie lubię i czy to on nie bedzie kiedyś tego wykorzystywał w kampaniach (co wam się nie musi podobać). Poza tym jak to jest brać kasę od komunisty a na meczu z Legią psioczyć że w czasach zdechłego systemu Legia to Legia tamto.... Hę?
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Legionista
    Szczepan , tu się nie zgadzam - wpłacając 6 tys. nie rozwiązałby problemów bezdomnych , a tak wykonał ładny gest

wolę takie coś , niż bełkot w stylu "wszystkie kluby miasta sa mi bliskie" albo wywalanie PUBLICZNYCH pieniędzy na kler zamiast SWOICH na klub

i powtarzam z uporem - niech już ten Widzew zostanie , bo coraz bardziej polkowicka ta liga...
    bana mu , temu pestu

[tak na marginesie to dzisiaj mam jakis dziwny humor... agresjaaaaaaaaaaaa]

chodzi mi o to ze skoro robi to jako premier to nie jest to wporzadku... jezeli chce naprawde pomoc klubowi niech zrobi to prywatnie np.: przez rodzine...

Widzew Łódź
    2)*cenzura* mac w kraju dzieje sie podobno coraz gorzej itd a ten sobie na klub pilkarski zbiera... a moze tak lepiej zeby na szkoly albo domy dziecka... na bezdomnych... albo chociaz na rozwoj mlodziezowej pilki na to zeby dzieciakom dac jakas alernatywe rozwoju...
    poprostu uwazam ze polityk i to takiej rangii powinnien zangazowac sie w cos bardziej potrzebnemu krajowi niz ratunek upadajacego ks.
    ***** mac... czy ty czegoś nie widzisz, rozumiesz ? on jest politykiem zawodowo, prywatnie jest normalnym człowiekiem który ma swoje pasje, hobby... jedną z jego pasji jest to ze kibicuje Widzewowi i ma prawo wpłacić kase na klub jeśi klub potrzebuje pomocy...

Widzew Łódź
    chodzi mi o to ze skoro robi to jako premier to nie jest to wporzadku... jezeli chce naprawde pomoc klubowi niech zrobi to prywatnie np.: przez rodzine...
    zaraz ***** pierdolne... przez jaką rodzinę ? co on ***** nie moze wpłącic kasy jako Leszek Miller ?

ems
    Guest
    uspokuj sie Krzpac

prawda jest taka ze jako jedyny polityk nie bal sie zrobic takiego gestu. Wiekszosc z tych co pokazuja sie w NL nie zrobi czegos takiego nigdy - jestem tego w 100% pewny

inna sprawa - jego intencje... nie ufam mu, Widzewiakom tez bym zalecal...

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez ems
    uspokuj sie Krzpac

prawda jest taka ze jako jedyny polityk nie bal sie zrobic takiego gestu. Wiekszosc z tych co pokazuja sie w NL nie zrobi czegos takiego nigdy - jestem tego w 100% pewny

inna sprawa - jego intencje... nie ufam mu, Widzewiakom tez bym zalecal...

słuchaj... są momenty gdy ja nie potrafie byc spokojnym...

czemu zawsze widzicie coś czego nie ma ? wejdź na forum Widzewa i znajdziesz tam wpisy nawet takiego typu ze to Miller jest winny tego ze Widzew ma długi poniewaz to on (jego rząd) wprowadził podatek (ZUS czy US) i teraz chce odpokutować wpłacając 6 tys zł... ja od takich wpisów dostaje swira jak równiez od takich jak toś pisze ze to są pieniądze od komucha i Widzew powinien postapić honorowo i kasy nie przyjąc czy ze Miller wziął kase podatników i dał na Widzew...

czy na prawde tak trudno zrozumiec ze mógł wpłacić swoje pieniądze tylko dlatego ze Widzew nie jest mu obojętny a nie ze widzi w tym jakis interes...

dzis mnie wkurwił maksymalnie kolega któremu jak powiedziałem ze Miller wpłacił 6 tys zł to się rozesmiał i powiedział "Tak mało", a dodam ze ten kolega nawet złotówki nie dał...

ja Millerowi nie ufam, ja nikomu nie ufam... trustNo1... ale rowniez potrafie nie szukac dziury wcałym...

jakby Miller nie wpłacił byłoby źle, Miller wpłacił jest tez źle... to czego wy chcecie ? --> pytania nie kieruje do was legionistów, tylko ogolnie do ludzi...a Millera zostąpcie kim chcecie...

ems
    Guest
    mi trudno, ale nie dlatego ze to na Widzew, ale dlatego ze to polityk

Legionista
    a ja uwazam ze warszawskich politykow trzeba poinformowac(bo chyba jeszcze nie wiedza jak nie wplacaja :P ) ze przydalo by sie wsparcie dla Legii i ze leszek miller juz to zrobil to oni chcac nie chcac bede wplacac bo nie moge byc gorsi

Legionista
    Podejrzewam ,ze Krzpac moze sie prawidlowo wkurwic ,niektorzy szukaja dziury w calym,wydaje mi sie ,ze Miller zrobil to bo kibicuje klubowi z Lodzi ,zrobil to (tak mi sie wydaje) z prywatnych pieniedzy,teraz on i jego partia maja dosc afer na glowie i wplacanie panstwowych pieniedzy na dany klub znow mogloby spowodowac burze i kolejna afere.Wplacil to wplacil, jego sprawa (pomijam kwestie ze jest osoba publiczna)A swoja droga to juz od dawna cecha Polakow jest to ,ze raczej wola skrytykowac niz cos docenic ...Chcialbym zeby choc w tak minimalnym stopniu Legii pomogli ci ,ktorzy mienia sie jej kibicami np.Marszalek Borowski czy Prezydent Kwasniewski.
    PS.Bron Boze ,zeby ktos mnie nie posadzil o bycie Widzewiakiem potym co napisalem...:>

Legionista
    I co z tego, że Miler jest osoba publiczna? Jako obywatel Miller ma prawo miec sympatie klubowe i ma tez prawo wspierac swój ulubiony klub. Nikomu z nas nikt nie zabrania wpłacenia kasy na Legie. mimo, ze Milera nie trawie to nie uważam jego postepownia za złe, a wrecz zyczyłbym sobie zeby wszyscy politycy sympatyzujący z Legia zdobyli sie na taki gest.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Krzpac poprostu w tej kwestii sie roznimy i nie ma sensu dalej tego rozstrzasac bo zaden z nas nie zmieni zdania...

eot

Widzew Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    I co z tego, że Miler jest osoba publiczna? Jako obywatel Miller ma prawo miec sympatie klubowe i ma tez prawo wspierac swój ulubiony klub. Nikomu z nas nikt nie zabrania wpłacenia kasy na Legie. mimo, ze Milera nie trawie to nie uważam jego postepownia za złe, a wrecz zyczyłbym sobie zeby wszyscy politycy sympatyzujący z Legia zdobyli sie na taki gest.
    widze ze niekórzy potrafią to rozumiec jak ja to rozumuje...

BBB tez się z tobą zgadzan...

Miller na pewno ma w tym jakiś interes...Miller należy do tego narodu z jakim kojarzony jest Widzew.

Uprawnienia umieszczania postów