Strona 149 z 149 PierwszyPierwszy ... 4999139145146147148149
Pokaż wyniki od 4,441 do 4,463 z 4463

Wątek: Inner City Life

Legionista Awatar Alek
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar TNTP
    Rozumiem, że ta Twoja reakcja wynika z tego, że jesteś zdziwiony, że taka oczywistość została wprowadzona dopiero teraz.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Alek
    Dziwi mnie, że osoba pracująca musi płacić za bilet, a patologia może liczyć na darmowy transport.

Legionista Awatar Koras(L)
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Dziwi mnie, że osoba pracująca musi płacić za bilet, a patologia może liczyć na darmowy transport.
    Patologia? Bo bezdomny?

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Legionista Awatar Alek
    Ale bezdomność to czegoś efekt. Najczęściej nadużywania alkoholu. Jak ktoś codziennie wali denaturat to jak inaczej mam to nazwać?

Legionista Awatar TNTP
    Ale co to ma za znaczenie w tym konkretnym przypadku. Przecież oczekiwanie, że osoba bezdomna będzie kupowała bilety do komunikacji miejskiej jest samo w sobie debilne. Tak samo jak procedura egzekwowania kar na takich osobach.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Koras(L)
    A każdy kibic to diler i złodziej, każdy ksiądz to pedofil itd.

Masz jakieś podstawy merytoryczne do teorii bezdomny = patologia?

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Legionista Awatar Alek
    Widzę, że takie osoby są często pod wpływem alkoholu / albo go spożywają. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy bezdomny = alkoholik.
    Druga sprawa kto broni takiej osobie iść do noclegowni, żeby się umyć i pójść do najprostszej roboty gdzie można zarobić 2 tys miesięcznie i żyć jak człowiek. Przecież roi się od ogłoszeń w sprawie pracy, dla chcącego nic trudnego. Poza tym przez to co wprowadzono będzie większa motywacja do częstszych podróży komunikacja miejska i umilanie innym podróżnym aromatami.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Widzę, że takie osoby są często pod wpływem alkoholu / albo go spożywają. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy bezdomny = alkoholik.
    Druga sprawa kto broni takiej osobie iść do noclegowni, żeby się umyć i pójść do najprostszej roboty gdzie można zarobić 2 tys miesięcznie i żyć jak człowiek. Przecież roi się od ogłoszeń w sprawie pracy, dla chcącego nic trudnego. Poza tym przez to co wprowadzono będzie większa motywacja do częstszych podróży komunikacja miejska i umilanie innym podróżnym aromatami.
    Tak jest bo do tej pory menele wzbraniali sie podróżowaniem komunikacja miejska...oczywiście w obawie przed kara grzywny...która koniec końców ani chybi kończyła sie komornikiem, który egzekwował je z ich dobytku.
    Zaś rady w stylu niech idą do pracy za 2000 świadczą o tym, że Ty kompletnie nie rozumiesz na czym polega patologa-dysfunkcja jaka jest bezdomność.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar bloniaq
    Jeszcze napisz że tak musi być bo wszędzie tak jest.

Ja na przykład jestem osobą pomocną. Wczoraj pomagałem sąsiadce nieść zakupy od stacji metra. Niech mi ktoś da bilety za darmo.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Tak jest bo do tej pory menele wzbraniali sie podróżowaniem komunikacja miejska...oczywiście w obawie przed kara grzywny...która koniec końców ani chybi kończyła sie komornikiem, który egzekwował je z ich dobytku.
    Zaś rady w stylu niech idą do pracy za 2000 świadczą o tym, że Ty kompletnie nie rozumiesz na czym polega patologa-dysfunkcja jaka jest bezdomność.

Polecam program Rinke na krawędzi. Pewnie trochę wyreżyserowany ale w jakimś stopniu oddaje to na czym polega problem.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Jeszcze napisz że tak musi być bo wszędzie tak jest.

Ja na przykład jestem osobą pomocną. Wczoraj pomagałem sąsiadce nieść zakupy od stacji metra. Niech mi ktoś da bilety za darmo.
    Oczywiście, że wszędzie tak jest - oprócz systemów gułagowo/eksterminacyjnych które faktycznie rozwiązują ten problem w sposób dosyć efektywny.
    Co do zasady menel niezależnie od tego, czy jest menelem w Rio, Londynie, czy tez Sanoku ma zasadniczo wyjebane w takie cos jak kwity za jazdę bez biletu.
    Zapewne gdyby ten menel/bezdomny miał dostęp do netu i przeczytał wpis Bloniaqa to bankowo wziąłby go sobie do serca i faktycznie odczuwalny duży dyskomfort jadąc busem na gapę. Oczywiście dyskomfortu związanego z uzależnieniem/brakiem higieny/bezdomności w dalszym ciągu by nie odczuwał

Ps. Czy nie czujesz sie trochę niekomfortowo porównując swoje jestestwo do żywotu człowieka bezdomnego ?
    Ps2. Jest oczywiście recepta na bezdomność praktykowana w niektórych krajach (na ten przykład Australia) czyli obdarowanie każdego bezdomnego mieszkaniem...No chyba, że znajdziesz czwarta drogę
    Lieber tot als rot!!

Zasadniczo, poza tym, że płacę za te bilety, to gdybym zamierzał jeździć bez, to wystarczy że byłbym skupiony na osobach czekających na przystanku, i też mógłbym mieć wyjebane na kwity za jazdę bez biletu. Jeśli "manie zasadniczo tego wyjebana" jest wystarczającym powodem, do zwolnienia z obowiązku płacenia za bilet, to można powiedzieć, że trochę się łapię. W sumie w Sanoku to nie wiem, ale w Warszawie na 100% się to opłaca.

Ps. Ja nie porównuję swojego jestestwa do żywotu człowieka bezdomnego. Po prostu uważam, że mi się też należy, bo dlaczego nie.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    No to w czym widzisz problem. Skoro jeżeli bezproblemow można jeździć bez biletów według Ciebie, co więcej uważasz, ze Ci sie należy to sobie jedz na gapę.
    Lieber tot als rot!!

Problem polega na tym, że ja też chcę mieć to zapisane w taryfie przewozowej. Skoro bezdomni mogą mieć wyjebane i w związku z tym dostają taki przywilej, to ja też chcę.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    To sobie chciej
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Rozwiązanie na egzekwowanie jest następujące. Jak bezdomny systematycznie łapie mandaty, a nie ma $ na opłacenie to ląduje w ZK, ale nie na zasadzie, że siedzi na dupie tylko codziennie po 8 godz. pracuje przy segregacji śmieci czy pielęgnacji zieleni. Wtedy miasto ma z tego pożytek bo nie musi zatrudniać do tego firm. Jeżeli delikwent nie chce uczestniczyć w takich robotach ląduje w celi bez opcji ogladania tv, jakiegokolwiek czytania czy rozrywek. Nawet bez możliwości spacerniaka. Plus do tego ograniczenie racji żywnościowej.

Legionista Awatar Stout
    Bez urazy,ale Ty chyba nie wiesz ,jak wygląda pobyt w ZK.Brak tv,spaceru itp??Zaraz grube pisma ,skargi i pozwy.....hit z ostatnich miesięcy,to pozew na 100k za odmowę wstawienia implantów w górnej szczęce ....

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    To są moje marzenia. Domyślam się, że jak są zjebane prawa człowieka to coś takiego by nie przeszło, tym bardziej będąc w UE. Ale dla mnie to nieporozumienie, że skazany otrzymuje regularnie posiłki, a ludzie chorzy w szpitalach na śniadanie otrzymują kanapkę w której skład wchodzi pokrojona bułka, a w niej kromka chleba.

Legionista Awatar Stout
    Mógłbym Ci wiele na ten temat napisać,ale nie chce się vkurwiać z wieczora .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Poleci ktoś jakąś fajną knajpę na Żoliborzu, gdzie można mecz obejrzeć?
    Legia to życie

Legionista Awatar świrek88
    Cytat Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
    Poleci ktoś jakąś fajną knajpę na Żoliborzu, gdzie można mecz obejrzeć?
    Grota jest w porządku, całkiem dobra pizza, tylko stolików nie rezerwują, trzeba być trochę wcześniej.

Legionista Awatar Benek
    To i ja zapytam. Ochota, głównie Rakowiec I Szczęśliwice. Gdzie można zobaczyć mecz w Legijnym towarzystwie?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Uprawnienia umieszczania postów