Strona 147 z 149 PierwszyPierwszy ... 4797137143144145146147148149 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,381 do 4,410 z 4460

Wątek: Inner City Life

Legionista Awatar TNTP
    Czy ja wiem czy Solidarna Polska jest "liczącym" się ugrupowaniem
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Jaco
    Ja myślałem o jakichś poważniejszych, typu PSL czy też Wolność albo Razem.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jaco
    Dla niezorientowanych oraz fanatyków Hanki (nieraz jest to tożsame):
    https://dorzeczy.pl/64726

P.S. Foxx, nie czytaj na przystanku gazet, bo Ci plecak ukradną.

Pozdrawiam.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar midzi
    Chyba pisał to ktoś to nie ma pojęcia o tym, że w samorządzie oprócz pensji występuje system nagród kwartalnych i rocznych wypłacanych zdecydowanej większości pracowników. Patrząc na kwoty to nie są jakieś szalone nagrody.

Legionista Awatar TNTP
    Nie to co Minister Skarbu pod którego podlegał majątek kilkuset miliardów i kilkaset tysięcy pracowników który położył swoją łapę na niebotyczną sumę 5000 pln
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Dla niezorientowanych oraz fanatyków Hanki (nieraz jest to tożsame):
    https://dorzeczy.pl/64726

P.S. Foxx, nie czytaj na przystanku gazet, bo Ci plecak ukradną.

Pozdrawiam.
    Czytałem "Do Rzeczy", więc prawidłowo Co do plecaka zaś - "całe życie na oriencie"

Pzdr.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Jan Śpiewak jako kandydat ruchów miejskich MJN i nieoficjalnie ruchu Kukiza na prezydenta m.st.Warszawy, przedstawia swoją wizję ocieplenia wizerunku pałacu - dżungla w środku miasta zwana Centralnym Parkiem (rodem z NYC), tylko czy p. Śpiewak wie że na pierzei południowej Placu Defilad przechodzi linia średnicowa? W takim razie ciekawe gdzie On chce tam sadzić drzewa/kopać jeziorka, na stropach? No i kolejne zwężenie głównych arterii zapożyczone rodem od bufetowej.

Legionista Awatar Warszafiak
    To akurat foto z jednej z koncepcji ,która odpadła z przyczyn jakie opisałeś ,ale fakt zacna koncepcja . Pozostały inne ,czyli trochę trawy, fontanna itp. czyli nic ciekawego -wszystko sztuczne i nowoczesne , a tu się prosi o coś w stylu jak powyżej .
    ps. Pekin ma głębokie fundamenty w sam raz pod jezioro
    "You'll never walk alone "

Legionista Awatar Alek
    Ta dżungla stałaby się miejscem przebywania wszelkiej żulii i meneli, albo dzieci kwiatów.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

ta , tak jak pola mokotowskie czy park skaryszewski . Raz ,że w centrum jest najwięcej psów i miejskich ,a dwa to przecież to centrum więc kamera na kamerze więc i park by był monitorowany zapewne . Ale jak ktoś woli betonową pustynie to inna sprawa.

Legionista Awatar bloniaq
    przecież wykonanie studium i projektu przekształcenia tego terenu w park strzelam, że kosztowałoby więcej niż cała kampania Śpiewaka. A Wy Panowie dyskutujecie nad jakąś grafiką z fotoszopa i nasz kogucik forumowy jeszcze rozkminia ile tam grafik pasów zostawił na Marszałkowskiej.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Gintleman Awatar księciuniu
    Mnie się te chmury nad Warszawą nie podobają. One byłyby na stałe?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

To smog

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
    ta , tak jak pola mokotowskie czy park skaryszewski . Raz ,że w centrum jest najwięcej psów i miejskich ,a dwa to przecież to centrum więc kamera na kamerze więc i park by był monitorowany zapewne . Ale jak ktoś woli betonową pustynie to inna sprawa.
    Po prostu widzę ile tego typu osobników kręci się po patelni, czy wokół PKiN, na co drugiej ławeczce żulia.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez orgelspieler Zobacz posta
    To smog
    A, to będzie na stałe
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

To jest kwartał gdzie powinna zostać odtworzona dawna siatka ulic (tam gdzie możliwe) i budowa warszawskich budynków - tsk jak kiedyś do 5 kondygnacji z lokalami w parterach.wrocilby wreszcie klimat i ruch pieszy w centrum.

Legionista Awatar bloniaq
    A ja uważam, że powinno się zabudować plac Defilad trzema kapitalistycznymi wieżowcami, czwarty od północnej strony PKiN, każdy o wysokości minimum 130% wysokości patyka, z patyka wynieść wszystko co cenne, zaminować i ogrodzić drutem kolczastym, no i czekać aż się skłotersi zalęgną. W ten sposób otrzymamy symbol, jak się prezentuje budowla socjalizmu przy budowlach kapitalizmu, a jak skłotersi staną się uciążliwi to się ich jednym ruchem ręki wysadzi.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    To jest kwartał gdzie powinna zostać odtworzona dawna siatka ulic (tam gdzie możliwe) i budowa warszawskich budynków - tsk jak kiedyś do 5 kondygnacji z lokalami w parterach.wrocilby wreszcie klimat i ruch pieszy w centrum.
    A kto miałby tą zabudowę robić, miasto? Wiesz jakby wyglądał PKiN wystający z tych 5 piętrowców?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    A kto miałby tą zabudowę robić, miasto? Wiesz jakby wyglądał PKiN wystający z tych 5 piętrowców?
    Tak jak jest w planie od strony Emilii Plater wieżowce a im bliżej Marszałkowskiej tym niżej. Działki miasto powinno sprzedać, narzucić warunki zabudowy i hola. Deweloperzy pozabijali y się o te grunty, tylko trzeba je wreszcie uwolnić.

tyle ze zmiastem i dewelopera to jeszcze nikt nie wygrał.
    _____
    http://podrecznikimportera.pl/transport-morski/
    Ostatnio edytowane przez Czeroka9 ; 23-06-2018 o 13:55

Legionista Awatar Jaco
    Kolejna akcja lewusów i pedziów:
    Stowarzyszenie Parada Równości i Miłość nie Wyklucza oraz marka lodów Ben&Jery's podały następującą informację: "Tęcza wraca na Pl. Zbawiciela. Tym razem niezniszczalna".
    "€žTęcza wraca na Pl. Zbawiciela. Tym razem niezniszczalna. Tak jak miłość" brzmi komunikat organizacji.
    Informację przedstawili członkowie organizacji. Oto niektórzy z nich: Julia Maciocha (Fundacja Wolontariat Równości), Hubert Sobecki (Miłość nie wyklucza€), Martyna Kaczmarek (brand manager Ben&Jerry's).
    Ben&Jerry's to producent lodów, który od dawna wspiera środowiska homoseksualne.
    Szczegóły akcji mają być przedstawione 7 czerwca, dwa dni przed tym jak ulicami Warszawy przejdzie parada równości.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Ale instalacja ze stali i sztucznych kwiatów na plac Zbawiciela nie wróci. Pod koniec tygodnia odbędzie się tam rzeczywiście wydarzenie, którego elementem ma być tęcza w formie... holograficznego obrazu wyświetlanego na kurtynie wodnej.

Legionista
    Wierzę w Tadzia Norka

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Wierzę w Tadzia Norka
    No nie wiem

ps: Później był królem Żylety

Legionista
    Jak upierdzieli im dopływ wody do tej kurtyny to tę czarną plamę na życiorysie mu wybaczę. Zresztą po paru minutach błąd naprawił i poprowadził Legiony na psiarnię jak Kościuszko

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Ostatnio ciapate (cyganie?) zbierają podpisy w jakieś sprawie w centrum. Zbierają je prawie codziennie już dobry miesiąc. Co to za akcja?

Jechać ich przy każdej okazji, miałem tę nieprzyjemność gdy dwóch rozdawało ulotki nad Wisłą. Nie ważne na co zbierają, 0 tolerancji dla tego bydła w Stolicy. Przegonić i ulotki wywalić. Mnie nadal dziwi, że tylu z nas dalej ich utrzymuje mimo totalnie sprzecznych przekonań, ale każdy ma swoją moralność. Tylko się nie dziwmy, że jest ich u nas coraz więcej, a rozmnażać się będą 5x szybciej niż Polacy... ech...

Legionista Awatar startowiec55
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Jechać ich przy każdej okazji, miałem tę nieprzyjemność gdy dwóch rozdawało ulotki nad Wisłą. Nie ważne na co zbierają, 0 tolerancji dla tego bydła w Stolicy. Przegonić i ulotki wywalić. Mnie nadal dziwi, że tylu z nas dalej ich utrzymuje mimo totalnie sprzecznych przekonań, ale każdy ma swoją moralność. Tylko się nie dziwmy, że jest ich u nas coraz więcej, a rozmnażać się będą 5x szybciej niż Polacy... ech...
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

GieKaeSiak
    Każdy, kto adoptuje psa lub kota otrzyma od miasta Warszawa tysiąc złotych – z takim pomysłem wystąpił w niedzielę wiceminister sprawiedliwości, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki.
    https://dorzeczy.pl/kraj/69219/1000-...a-Jakiego.html

Mam wrażenie, że kampania obu kandydatów przypomina konkurs na najbardziej debilne obietnice wyborcze.

Uprawnienia umieszczania postów