Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 313738394041
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,221 z 1221

Wątek: Gry !!

Legionista
    Ja gram w gry na Xbox One S FIFA 19 i FIFA 18
    komp Air Conflicts, Atak na Pearl Harbor
    Battlestations Midway ,James Bond 007 Blood Stone, Tomb Raider Underworld, Wings of prey, Symulator autobusu, Farming Simulator 15
    Euro Truck Simulator 1 Scania Truck Simulator i Assasin Creed I

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Oj tam,pewnie wystarczy VPN.Te wszystkie blokady są nic niewarte.
    Przyznam że nie przyszło Mnie do głowy że na konsoli można użyć VPN host, patrzę że są jakieś tutoriale nawet, także pokombinuje jak znajdę chwilę. Ciekawe jak Rockstar na takie zagrywki patrzy, żeby nie potraktowali tego jako cheat.

Ogólnie nie wyobrażam sobie żeby nie można było pyknąć w Pokerka z innymi graczami. W ogólę w Red Dead jest potencjał na dużo większe granie, Mam wrażenie że wciąż to GTA Online jest priorytetem.

Na razie najbardziej brakuje napadów, pociągi, banki itp. Tryb fabularny też idzie ślamazarnie.

Sam tytuł jako gra dla mnie jest najlepszą kiedykolwiek jeżeli chodzi o otwarty świat.

Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 19-05-2019 o 22:24

Legionista Awatar MRS
    Jest tu ktoś kto gra w Hearthstone? Najlepiej ktoś kto składa szybkie talie.
    mrsszale.pl.tl

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez qinvestment Zobacz posta
    Sam wreszcie włączyłem sobie wiedźmina 3. Długo sie zbierałem do tej gry, ale faktycznie zasługuje ona na swoje oceny. Jest to obecnie najlepsza i najbardziej skomplikowana gra komputerowa w jaką kiedykolwiek grałem I do tej pory nie miałem do czynienia z lepiej opracowaną historią niż właśnie tutaj.
    Ja nie lubię w ogole tego typu gier zadnych rpg nie toleruje i chociaż jest kilka tytułów z ciekawą fabułą i dla tej fabuły chciałbym je przejść to za cholerę nie mogę( np taka gra jest horizon zero down. W wieska udalo się pograć 12h, potem spotkałem jakiegoś niedzwiedzia w lesie, zabil mnie 3x i się wqrwilem i wyjebalem( nie lubię tych pieprzonych czarow i kombinacji skilli, spotykania różnych potworkow... A jeszcze bardziej nie lubię jak postaci z którymi mam walczyć pojawiają się z nienacka - przez to nie skończyłem nigdy final fantasy 7 nie wytrzymałem tego wqrwiania sie;-) Chyba nigdy się nie przełamie...

Ale gry typu tlou, days gone, benoyd 2 souls tomb raider itp lubię;-)
    Może ktoś coś fajnego poleci?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

W Fifa 20 wraca Street Football, będzie można wirtualnie pyknąć jak na osiedlu, możliwość grania na hali niczym w kultowej Fifa 98 też będzie.

Prawdopodobnie wszystko będzie polegało na jak największej umiejętnosci sztuczek ale zobaczymy, poczekamy. Natomiast możliwość pogrania 3 na 3 na małym placyku jest bardzo ciekawa.

Dodatkowo nowy system stałych fragmentów gry, słyszałem też o rozbudowanej bazie stadonów w grze. Prawdopodobnie TOP 3 ligi będą w pełni opakowane. Najważniejsze żeby dopracowali trochę system oddawania strzałów który w 19 był niedopracowany, Te uderzenia pasówką są zjebane kompletnie.

Legionista Awatar Peter
    Co tam FIFA, Cyberpunk 2077 nadchodzi 16.04.2020

I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Legionista Awatar R.
    Ciekawostką jest fakt, że premiera za rok a gra już pobiła sprzedażowy rekord na steamie. Trzeba przyznać, że chyba nie ma rodzimej firmy, która jest tak dobrze kojarzona za granicą i zbudowała sobie tak pozytywny obraz wśród społeczności(co w tej branży nie jest łatwe).
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar bkt
    Koledzy, wieki temu gralem ostatni raz w Fotball Managera.
    Dwa pytania - czy jest jakas alternatywa dla FM?
    Co do FM doinstalowac, kiedys jakies ikonki klubow i twarze, co do FM 2019 warto dorzucic? nie chce ladniej graficznie tylko wiecej realnych rzeczy. Jak to jest ze jak czytam o roznych talentach i niektorych nie znajduje, jaki jest tego powod? Czy oni sie pojawia pozniej?

I pyt techniczne - czy da sie pokazac nazwiska wszystkich zawodnikow podczas meczu a nie tylko tych co wlasnie podali pilke?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Koledzy, wieki temu gralem ostatni raz w Fotball Managera.
    Dwa pytania - czy jest jakas alternatywa dla FM?
    Co do FM doinstalowac, kiedys jakies ikonki klubow i twarze, co do FM 2019 warto dorzucic? nie chce ladniej graficznie tylko wiecej realnych rzeczy. Jak to jest ze jak czytam o roznych talentach i niektorych nie znajduje, jaki jest tego powod? Czy oni sie pojawia pozniej?

I pyt techniczne - czy da sie pokazac nazwiska wszystkich zawodnikow podczas meczu a nie tylko tych co wlasnie podali pilke?
    Ad 1. Alternatywy nie ma.
    Ad 2. Ja jako nałogowy gracz FMa korzystam z logopack-ów, facepack-ów, kitspack-ów - jak dla mnie niezbędność.Mogę Ci podesłać na PRIV dobre linki
    Ad 3. Wyszukiwanie/wyświetlanie talentów , zawodników to złożona sprawa - mają na to wpływ zarówno technikalia ( rozmiar bazy na jakiej grasz, ile lig włączyłeś / jakie) + rozgrywka ( klub, który prowadzisz , jego poziom (pakiet) scoutingu - czym lepszy tym większy zasięg , który ogranicza się od kraju w którym grasz do całego świata + plus liczba scoutów , ich umiejętności i wiedzy ( tzn. jak zatrudnisz scouta z Holandii to będzie miał wysoko wiedzę na temat Holandii, Belgii, trochę mniejsza nie wiem Francji czy Niemiec + ewentualnie jak pracował w innych krajach to zdobył na ich temat jakąś wiedzę - wysyłając go w te regiony znajdzie Ci wielu zadowników, ale wysyłając go przykładowo do Brazylii znajdzie Ci niewielu).

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Ad 1. Alternatywy nie ma.
    Ad 2. Ja jako nałogowy gracz FMa korzystam z logopack-ów, facepack-ów, kitspack-ów - jak dla mnie niezbędność.Mogę Ci podesłać na PRIV dobre linki
    Ad 3. Wyszukiwanie/wyświetlanie talentów , zawodników to złożona sprawa - mają na to wpływ zarówno technikalia ( rozmiar bazy na jakiej grasz, ile lig włączyłeś / jakie) + rozgrywka ( klub, który prowadzisz , jego poziom (pakiet) scoutingu - czym lepszy tym większy zasięg , który ogranicza się od kraju w którym grasz do całego świata + plus liczba scoutów , ich umiejętności i wiedzy ( tzn. jak zatrudnisz scouta z Holandii to będzie miał wysoko wiedzę na temat Holandii, Belgii, trochę mniejsza nie wiem Francji czy Niemiec + ewentualnie jak pracował w innych krajach to zdobył na ich temat jakąś wiedzę - wysyłając go w te regiony znajdzie Ci wielu zadowników, ale wysyłając go przykładowo do Brazylii znajdzie Ci niewielu).
    Pobralem jesli chdzi o twarze to https://sortitoutsi.net/graphics/sty...t-player-faces ale szczerze nie chce mi sie klikac updateów mam tylko duza paczke 11.0 - chyba ze znasz link ze wszystkim, bo pewnie po kolei trzeba by pobrac 11.1, 11.2 itd - masz moze taka pelna paczke?

Co do kitsów, kiedys byly bardzo duze megapacki i zawieraly wszystkie mozliwe stroje do wszystkich lig. Teraz chyba nie ma czegos takiegiego? Co ja bym chcial - polska lige jak najnizej w dól z twarzami i strojami i prawdziwymi nazwami. Znalazlem to https://myfootballmanager.pl/dodatki...owy/9#comments oraz to https://www.fmscout.com/a-polish-low...y-bigpole.html - czy znasz cos jeszcze? Nawet jak skorzystam z tego pierwszego to zakladam ze moze nie miec twarzy i strojow skad ewentuaknie je pobrac?

Wrzuce jeszcze to https://www.fmscout.com/a-fm19-real-...cense-fix.html.

Jaki to moze byc skin: https://www.youtube.com/watch?v=fg_31Z-FAK4 (swoja droga fajny kanal).

Co jeszcze warto pobrac?
    Jak zaktualizowac gre recznie do wersji 1930 (czy to jest najnowsza?)?
    Dzieki za odp

Legionista Awatar bkt

Gry !!

Pamiętam, że jak kiedyś grałem w cma to miałem prawdziwe twarze dla chyba wszystkich 4/5 lig w dół w Pl.
    Nie wiem czy ten duzy pack 10gb twarzy dziala prawidlowo... niby wrzucilem to do graphics, ale tutaj mam katalog sortitoutsi i dopiero w nim sa faces i iconfaces. To tak powinno byc czy nie? Czy lepiej pobrac inny pack? Niby ten mial najwiecej twarzy.

Jesli chodzi o ikonki klubow, nie wiem czy nie wolalbym ze wzgledu na polska lige wgrac tego TCM19 i dograc niby te polskie update https://www.youtube.com/watch?v=CxKCcoSjY0A - uzywales to? Jak podmienic standardowe teraz juz dzialajace ikony - obecnie mam to https://www.fmscout.com/a-standard-l...pack-2019.html.
    Ostatnio edytowane przez bkt ; 25-06-2019 o 15:50

Legionista Awatar bkt
    I nie mam pojecia jak skutecznie kupic zadownika, malolaty ktore maja byc pozniej talenatami, po 16 17 lat - kosztuja np 500k euro a ja ich nie moge kupic za 5 mln why?

Legionista Awatar Runi
    Wszystkie dodatki graficzne wrzuca się do lokalizacji w moich dokumentach , przykładowo: C:\Users\HP-430\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\graphics
    Do polecania :
    https://www.fmscout.com/a-df11-facepacks-2019.html
    https://www.fmscout.com/c-fm19-kits.html
    https://www.fmscout.com/a-tcm19-logos-megapack.html

Co do samej rozgrywki to gra oczywiście "myśli" i nie odda nam za grosze zawodnika z potencjałem. Oczywiście, może wystąpić część czynników , które obniżą cenę ale z reguły w przypadku młodych zawodników jest duża różnica między wartością a ceną.
    Inna sprawa, że nie skupiałbym się na "internetowych" talentach , bo na rozwój zawodnika wpływa zbyt wiele czynników i praktycznie identyczny jest tylko potencjał . To jak on się rozwinie zależy od treningu, trenerów, bazy, ilości gry i wielu innych rzeczy o których pewnie nie mam pojęcia.

Legionista Awatar bkt
    DObra, troche sie pobawilem i na wiekszosc pytan znam odp. Ale dalej nie wiem skad bez steama pobrac najnowsza baze danych 1.9.3 ?

Inna sprawa - czy sa kitspacki do nizzych lig polskich niz Ekstraklasa? Bo szczerze mowiac nie potrzebuje zmieniac tego co jest defaultowo w grze a dodac inne druzyny - gram zawsze Legia tudziez kims kto z nami sympatyzuje.

A jaka czesc uwazasz za najlepsza od cm z dawnych lat wlacznie?

Legionista
    No i postanowiłem kupić preorder na cyberpunk 2077. Ogólnie preorderów nie kupuję bo jest to dla mnie kupowanie kota w worku, zwykle również dostaje się wersję, która jest niekompletna i potem wychodzą patche do gry. Jednak w tym przypadku postanowiłem zrobić wyjątek oraz kupić bo bardzo dobrze grało mi się w Wiedźmina i mam nadzieję,ze cd project będzie trzymał poziom. Polecam kupować nie na steamie ale na gogu Dostaniecie dzięki temu nie wypożyczenie gry ale pelna wersję jedynie dla siebie.
    Nowości są opisane tutaj https://pl.ign.com/pc
    Ostatnio edytowane przez adw ; 01-08-2019 o 12:18

Legionista
    Ja rownież kupiłem preorder chociaż zwykle nie bawię się w takie rzeczy Raz kupiłem sobie preorder od ea i nie dostałem dzięki temu praktycznie niczego.A i tak musiałem czekać na patche bo gra była niedoskonała. Aktualnie wolę sobie po prostu kupić gre po miesiącu od premiery aż naprawią wszystkie błędy.

jednak w przypadku cyberpunk zrobiłem wyjątek. Mam nadzieje, ze będzie się szykowąła konkretna gra bo nic ciekawego w ostatnim czasie na rynku rpg nie wyszło niestety.

Legionista Awatar R.
    Pograłem trochę w demo nowego PES-a i stwierdzam, że jeżeli finalna gra będzie wyglądać podobnie, to pod względem gameplayu FIFA może się chować w jaskini.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Pograłem trochę w demo nowego PES-a i stwierdzam, że jeżeli finalna gra będzie wyglądać podobnie, to pod względem gameplayu FIFA może się chować w jaskini.
    Juz w tamtym roku sie schowala.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Juz w tamtym roku sie schowala.
    W tamtym roku jednak finalną gra była słabsza niż demo a i kolejnymi łatkami trochę psuli gameplay. W tym roku ma być inaczej.

Legionista Awatar bkt
    W demo nie gralem, ale tez takie opinie slyszalem. Natomiast w pelna wersje na PS4 gram do dzis z ogromna przyjemnoscia niewazne czy z konsola czy z kolega. Online zagralem ze 2 mecze wiec ciezko mi oceniac poziom i frajde z gry online.

FIFA 20 już w sprzedaży, także gdyby ktoś z forumowiczów potrzebował gracza do gry np. w "Wirtualnych Klubach", PS4* niech śmiało pisze na priv.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 25-09-2019 o 00:05

Uprawnienia umieszczania postów