Strona 41 z 41 PierwszyPierwszy ... 313738394041
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,208 z 1208

Wątek: Gry !!

Legionista
    Ja gram w gry na Xbox One S FIFA 19 i FIFA 18
    komp Air Conflicts, Atak na Pearl Harbor
    Battlestations Midway ,James Bond 007 Blood Stone, Tomb Raider Underworld, Wings of prey, Symulator autobusu, Farming Simulator 15
    Euro Truck Simulator 1 Scania Truck Simulator i Assasin Creed I

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Oj tam,pewnie wystarczy VPN.Te wszystkie blokady są nic niewarte.
    Przyznam że nie przyszło Mnie do głowy że na konsoli można użyć VPN host, patrzę że są jakieś tutoriale nawet, także pokombinuje jak znajdę chwilę. Ciekawe jak Rockstar na takie zagrywki patrzy, żeby nie potraktowali tego jako cheat.

Ogólnie nie wyobrażam sobie żeby nie można było pyknąć w Pokerka z innymi graczami. W ogólę w Red Dead jest potencjał na dużo większe granie, Mam wrażenie że wciąż to GTA Online jest priorytetem.

Na razie najbardziej brakuje napadów, pociągi, banki itp. Tryb fabularny też idzie ślamazarnie.

Sam tytuł jako gra dla mnie jest najlepszą kiedykolwiek jeżeli chodzi o otwarty świat.

Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 19-05-2019 o 21:24

No ja czekam na Cyberpunk 2077, miał wyjść w tym roku ale jest przełozona premiera do 2021 roku.Ciekaw jestem czy wtedy wyjdzie bo patrzac się na to jak przekładali wiedźmina III to nie wiem czy mozna go oczekiwać w tym terminie.Z drugiej strony studio lubi dopieszczać gry tak wiec można im wybaczyć.

Jesli lubicie apokaliptyczne klimaty polecam dwie ciekawe gry, w które ostatnio zagrałem
    Rage 2
    Days Gone

Nie dorównują wieśkowi ale gra się nieźle

Legionista Awatar MRS
    Jest tu ktoś kto gra w Hearthstone? Najlepiej ktoś kto składa szybkie talie.
    mrsszale.pl.tl

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez qinvestment Zobacz posta
    Sam wreszcie włączyłem sobie wiedźmina 3. Długo sie zbierałem do tej gry, ale faktycznie zasługuje ona na swoje oceny. Jest to obecnie najlepsza i najbardziej skomplikowana gra komputerowa w jaką kiedykolwiek grałem I do tej pory nie miałem do czynienia z lepiej opracowaną historią niż właśnie tutaj.
    Ja nie lubię w ogole tego typu gier zadnych rpg nie toleruje i chociaż jest kilka tytułów z ciekawą fabułą i dla tej fabuły chciałbym je przejść to za cholerę nie mogę( np taka gra jest horizon zero down. W wieska udalo się pograć 12h, potem spotkałem jakiegoś niedzwiedzia w lesie, zabil mnie 3x i się wqrwilem i wyjebalem( nie lubię tych pieprzonych czarow i kombinacji skilli, spotykania różnych potworkow... A jeszcze bardziej nie lubię jak postaci z którymi mam walczyć pojawiają się z nienacka - przez to nie skończyłem nigdy final fantasy 7 nie wytrzymałem tego wqrwiania sie;-) Chyba nigdy się nie przełamie...

Ale gry typu tlou, days gone, benoyd 2 souls tomb raider itp lubię;-)
    Może ktoś coś fajnego poleci?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    W Fifa 20 wraca Street Football, będzie można wirtualnie pyknąć jak na osiedlu, możliwość grania na hali niczym w kultowej Fifa 98 też będzie.

Prawdopodobnie wszystko będzie polegało na jak największej umiejętnosci sztuczek ale zobaczymy, poczekamy. Natomiast możliwość pogrania 3 na 3 na małym placyku jest bardzo ciekawa.

Dodatkowo nowy system stałych fragmentów gry, słyszałem też o rozbudowanej bazie stadonów w grze. Prawdopodobnie TOP 3 ligi będą w pełni opakowane. Najważniejsze żeby dopracowali trochę system oddawania strzałów który w 19 był niedopracowany, Te uderzenia pasówką są zjebane kompletnie.

Legionista Awatar Peter
    Co tam FIFA, Cyberpunk 2077 nadchodzi 16.04.2020

I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Legionista Awatar Raffels
    Ciekawostką jest fakt, że premiera za rok a gra już pobiła sprzedażowy rekord na steamie. Trzeba przyznać, że chyba nie ma rodzimej firmy, która jest tak dobrze kojarzona za granicą i zbudowała sobie tak pozytywny obraz wśród społeczności(co w tej branży nie jest łatwe).
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów