Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: nowy mlyn(?) nowy stadion...

Legionista

nowy mlyn(?) nowy stadion...

moze troche za bardzo wybiegam w przyszlosc,ale trwaja jeszcze ogorki, wiec taki temat jest w sam raz na ten czas Zakladajac,ze w niedlugim czasie doczekamy sie wreszcie stadionu z prawdziwego zdazenia( z prawdziwymi czterema pilkarski trybunami) to mam do was pytanie. Gdzie wedlug Was powinien znajdowac sie mlyn, skad prowadzony bylby najbardziej fanatyczny doping? Czy na nowej trybunie,ktora bedzie znajdowac sie w miejscu dziesiejszej Zylety(ze wzgledu na tradycje tego miejsca) czy tez moze za braka (Luk od Lazienkowkiej) jak ma to miejsce w ogromnej wiekszosci klubow europejskich(ze wzgledu na tansze bilety) Co o tym sadzicie?Mozna podywagowac bo mimo wszystko chyba jednak kiedys tego stadionu musimy sie doczekac(pytanie tylko kiedy) i taki problem zaistnieje....co sadzicie na ten temat?

Legionista Awatar _Bart
    a jak wybuduja nam stadion 456 kątny to co wtedy ????

narazie nie ma co dumac nad nowym miejscem dla młynu jak powstanie stadion to bedzie wtedy wiadomo jak wyglada i gdzie najlepiej ustawic młyn
    przykładowo moga za bramkami byc za niskie trybuny i nikt tam nie bedzie chciał ogladac i wtedy trza bedzie szukac innej alternatywy
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista
    Jezeli powstanie kiedys ten upragniony stadion to mlyn powinien byc bez dwoch zdan w miejscu obecnej ZYLETY.
    Przemawia za tym tradycja i inaczej sobie nie wyobrazam. Po za tym ZYLETE najlepiej widac w TV '8 A wbrew pozorom to jest bardzo wazne w propagowaniu LEGIUNI.
    Oby nowy stadion powstal jak najszbciej.
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista Awatar Mrozik
    Żyleta. Jakoś nie moge sobie wyobrazić młyna na łuku. Chociaż moze...

Legionista
    Jak juz kiedys powstanie nowy stadion to na "długich" trybunach przywalą takie ceny biletów, ze wam sie odechce tam siadac.
    Przypuszczamże młyn przeniesie sie za jedna z bramek i bedzie ak... europejsko

Legionista
    Jak to gdzie młyn? Wszędzie!

Ale jeśli mam głosować to Żyletka.
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista Awatar dyha
    Na miejscu Żyletki , obowiązkowo !!

Legionista
    Zawcześnie postawione pytanie,bo narazie powinniśmy sie martwić czy ten stadion będzie,ale jak by był w miejscu Żylety bym go sobie widział
    znaczy sie młyn

Legionista Awatar szczepan
    a ja poczekam na ten stadion... zobacze jak bedzie wygladal... jakie beda cenny itp

Administrator Awatar arczi
    Młyn? Tylko za bramką od Łazienkowskiej. Nie wyobrażam sobie innej lokalizacji. Na dzisiejszą Żyletę będą chodzić przeważnie picnici dla których najważniejsze jest obejrzenie w spokoju meczu. Tak jest prawie na całym świecie. U nas też powinno.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Beny
    A czy to taki ważne gdzie będzie młyn na nowym stadionie? Moim zdaniem ważniejsze jest, aby ludzie wogóle przychodzili na stadion! A młyn wykształci się sam. I Ci którzy są za odkrytą (tradycja!!!) i Ci za trybuną za bramką (niższe ceny biletów!!!) mają swoje racje, ale myślę, że po prostu trzeba będzie się dostosować do powstałej sytuacji, Byle tylko nie dali najtańszych biletów np. w cenie ~ 10 Euro, bo wtedy rzeczywiście PicnicFans będą stanowili większość. Z kolei z drugiej strony inwestor będzie liczył na zwrot z inwestycji, miasto również, więc ceny biletów mogą być wysokie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beny_77
    ...I Ci którzy są za odkrytą...
    Ja mam nadzieje że stadion będzie cały kryty,chodź jak sie wtedy odpali świece dymną to sie podusimy ale co tam

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    ...I Ci którzy są za odkrytą...
    Ja mam nadzieje że stadion będzie cały kryty,chodź jak sie wtedy odpali świece dymną to sie podusimy ale co tam
    Tylko, czy na nowym nie będzie bezwzględnego zakazu wnoszenia jakiejkolwiek piro, właśnie ze zwględu na to, że jest nowy...?

PS. Fajnie jest tak sobie rozważać, a stadionu jak nie było tak nie ma... :fu:

Administrator Awatar legart
    Już to widzę jak na nowym stadionie zasiądzie we młynie 75-letni legart doprowadzony na stadion przez 69-letniego Jarcysia oraz 68-letniego Maxyma. 8- Taką mam wizję terminu oddania do użytku nowego stadionu.

Legionista Awatar szczepan

Tylko, czy na nowym nie będzie bezwzględnego zakazu wnoszenia jakiejkolwiek piro, właśnie ze zwględu na to, że jest nowy...?

wlasnie po tej calej aferrze ze wchodzimy do unii i oni zabraniaja piro i ze bedzie to przestrzegane poszperalem w na stronach kibicow z unii i chyba gleboko maja taki zakaz... wiec to raczej nie bylby klopot

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez szczepan

wlasnie po tej calej aferrze ze wchodzimy do unii i oni zabraniaja piro i ze bedzie to przestrzegane poszperalem w na stronach kibicow z unii i chyba gleboko maja taki zakaz... wiec to raczej nie bylby klopot
    No to spox! Chyba, że się uprze Jaśnie Nam Panujący Krystalicznie Czysty Bezaferalny PZPN np. pod groźbą wyyyysokich kar finansowych dka klubu '8

Legionista
    a ja chce mlyn w miejscu zyletki chociarz mam nadzieje ze jak bede budowac stadion to wszyskie 4 trybuny bede kryte i ze bedzie to stadion kwadratowy

ems
    Guest
    heh zakaz piro... BOOLOUGNE BOOYS !!

Legionista Awatar Mazi
    Osobiscie chciałbym ,by młyn był dalej na Żylecie , jednak na pewno wszystko zweryfikuje życie ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista Awatar emde
    Skoro juz tak sobie dumamy to ja bym chcial zeby mlyn na nowym stadionie miescil sie za bramką. Wtedy bylaby gwarancja ze w mlynie zasiadac beda tylko ci ktorzy chca uczestniczyc w dopingu, oprawie, ktorzy beda dawac z siebie wszystko. Na nowym stadionie na prostej beda pewnie zajebiscie drogie bilety, poza tym beda tam siedziec pikniki ktorzy beda chcieli spokojnie obejrzec mecz...
    Legia To MY

Legionista Awatar Kempes
    Ja z kolei mam nadzieje że kiedy ( oby.. ) będziej już nowy stadion to wobec wiekszego komfortu i daj boże normalnych cen biletów ludzie chetnych uczestniczenia w dopingu i ogólnie ultras bedzie o wiele wiecej na naszym stadionie i na wzór np Francuski , młyn bedzie w kilku miejscach np . od strony Łazienkowskiej i na miejscu obecnej żylety.

Każda strona bedzie odwalała swoją robote uzgadniając ze sobą cały meczowy pokaz aby wyszło to efektownie.

Wiem ze to wielkie marzenie ale....do odważnych świat należy.

Uprawnienia umieszczania postów