Strona 70 z 76 PierwszyPierwszy ... 2060666768697071727374 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,100 z 2278

Wątek: PŚ w skokach narciarskich

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Kurcze przyznam szczerze, że nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek szydził z Huli. Bardzo przeciętny skoczek, którym nikt się specjalnie nie przejmował. Beka to była z Matei. Za bardzo chyba gość się poczuł.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Kurcze przyznam szczerze, że nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek szydził z Huli. Bardzo przeciętny skoczek, którym nikt się specjalnie nie przejmował. Beka to była z Matei. Za bardzo chyba gość się poczuł.
    Jestem pewien że zwrot Stefan Bula padł na tym forum niejednokrotnie .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Jestem pewien że zwrot Stefan Bula padł na tym forum niejednokrotnie .
    A mi też jakoś szydzenie z Huli umknęło a już ksywę Bula poznałem właśnie teraz dzięki Tobie

Czas na senymenalne Willingen:

Przez najbliższe trzy dni najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w minicyklu, zwanym Willingen Five. Do klasyfikacji generalnej będą zliczane noty punktowe z piątkowych kwalifikacji oraz sobotnich i niedzielnych rund konkursowych. Dla zwycięzcy klasyfikacji generalnej przygotowano nagrodę pieniężną w wysokości 25 tysięcy euro.(...)
    http://www.skijumping.pl/wiadomosci/...-kwalifikacji/

Dodam jeszcze wyniki z wczorajszych MŚJ i te nieszczęsne 0,2 punktu:
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 02-02-2018 o 11:45

Legionista
    Walka Kamila z Freitagiem to piękna podróż w czasie

Oby tylko w to wszystko za tydzień nie wmieszał się jakiś Szwajcar.

Legionista Awatar Raffels
    Czy Dawid w końcu podoła i skoczy dwa równe i dobre skoki?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Tym razem w roli Kubackiego Stoch.

Legionista Awatar Ciechu
    Jeżeli weźmiemy pod uwagę po 4 najlepszych w konkursie z danego kraju to przegraliśmy z Norwegią o 1,2 pkt. Jutrzejszy konkurs zapowiada się wyśmienicie.

edit: nie wiem co miałem w bani pisząc ten post, ale byłem pewien, że w niedzielę jest drużynówka...
    Ostatnio edytowane przez Ciechu ; 04-02-2018 o 10:31

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista
    kiurwa, czym spowodowana jest taka godzina dzisiejszych skoków? W dodatku zaplanowana dużo wcześniej.

Legionista Awatar ormo
    Kwestie logistyczne. Dziś/jutro wylatują do Korei
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Kwestie logistyczne. Dziś/jutro wylatują do Korei
    Ano faktycznie, zapomniałem o Igrzyskach. Naszych to jeszcze chyba ślubowanie czeka czeka w Warszawie. Spoko, wszystko jasne, zrozumiała godzina

Legionista

23 Q 46 HULA Stefan 126.5 8 88.1 52.0 -6.8 103.2
    31 32 WOLNY Jakub 128.0 9 88.1 52.0 -11.8 96.6

e:

Skijumping.pl
    ‏

@Skijumpingpl
    4 min.4 minuty temu
    Więcej
    Stefan #Hula - 145 m w II serii! #Willingen #skijumpingfamily
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 04-02-2018 o 11:48

Legionista

Legionista Awatar b.
    No no, trzeba przyznać, że przed IO ciężko nie być optymistą

Stoch wciąż w gazie. Ma już ogromne doświadczenie, co będzie bardzo dużym atutem. Worek medali. Dla Forfanga, Tande będą to pierwsze IO, Freitag też jeszcze nic nigdy nie wygrał.

Hula w życiowej formie, niesamowicie regularny, tutaj wszystkie skoki, (oprócz dzisiejszego pierwszego, gdzie wyciął go wiatr) ponad 140 metrów. Dziś za drugi skok 58,5 pkt od sędziów (!).

Kubacki chyba też w życiowej formie. Nie jest zbyt mocny psychicznie, zdarza mu się zepsuć drugi skok, ale w drużynówkach nie zawodzi. Może być czarnym koniem na średniej skoczni.

No i to, co cieszy najbardziej po weekendzie w Willingen - Żyła z Kotem zanotowali najlepsze starty w sezonie, widać forma idzie do góry. Do tego Kot jak sam mówi nie lubi skoczni w Willingen, w przeciwieństwie do tej Olimpijskiej, gdzie przed rokiem wygrał.

Zapowiadają się baaardzo ciekawe konkursy, oby tylko warunki były równe, Polacy we wszystkich trzech konkursach wśród faworytów

Mimo, że przez warunki nie był to zbytnio miarodajny konkurs to cieszy rosnąca forma Kota i Żyły. W kontekście drużynówki szczególnie, Horngacher może mieć problem kogo jako 4 wstawić do ekipy.

Legionista
    Tym bardziej szkoda, że ktoś z tej piątki będzie musiał obejrzeć konkursy z trybun

Choć w sumie kadry Norwegii i w nieco mniejszym stopniu Niemiec są w podobnym położeniu.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Tym bardziej szkoda, że ktoś z tej piątki będzie musiał obejrzeć konkursy z trybun
    Ale to nie jest tak, że jeden musi być cały czas rezerwowym.

Na średniej skoczni może np. zabraknąć miejsca dla Żyły, na dużej dla Kota, a w drużynówce dla Huli.

Jak zawsze będą decydować treningi, jeśli będą skakać na zbliżonym poziomie, to myślę że Horngacher da każdemu szansę w zawodach. Jeśli jeden będzie odstawał, to nie będzie sentymentów i nie poskacze w żadnym konkursie.

Legionista
    Ja to wiem, tylko wydaje mi się, że każdego z naszej "5" stać przy dwóch bezbłędnych skokach na medal indywidualnie. Wszystko zależy od dyspozycji dnia. W ten weekend okazało się, że nawet lekko odstający wcześniej Kot i Żyła mogą znakomicie skakać a ich forma idzie w górę.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ja to wiem, tylko wydaje mi się, że każdego z naszej "5" stać przy dwóch bezbłędnych skokach na medal indywidualnie. Wszystko zależy od dyspozycji dnia. W ten weekend okazało się, że nawet lekko odstający wcześniej Kot i Żyła mogą znakomicie skakać a ich forma idzie w górę.
    Jeszcze do niedawna, choćby tu na forum, była rozkmina, że może nam brakować czwartego do brydża. Teraz pytanie kogo tu odstawić?

Ale lepszy kłopot bogactwa niż taki kłopot jaki mają np. Austriacy.

Jak już rozkminiamy, a pierwszy konkurs jest na średniej, to właśnie tam będzie największy "problem", bo:

-Stoch - wiadomo, pewniak.

-Kubacki - nr 2 w kadrze w tym sezonie, do tego ze względu na odbicie, najmocniejszy na mniejszych skoczniach.

-Hula - w życiowej formie, bardzo regularny. Do tego skacze bardzo ładnie stylowo, dziś za 2 skok 3x19,5. A na średnich skoczniach, gdzie te różnice są bardzo niewielkie, punkty za styl odgrywają kluczową rolę.

-Kot - też im mniejsza skocznia tym lepiej, do tego w Pjongczang HS109 wygrał rok temu próbę przedolimpijską.

-Żyła - co prawda lubi mamuty, ale ma najmocniejsze odbicie w kadrze, nawet lepsze niż Kubacki, więc na średniej powinien być bardzo mocny.

Horngacher będzie miał pozytywny ból głowy, na pewno wybierze najlepiej, a dla naszych treningi już będą bardzo ważne, bo będą sobie zdawać sprawę, że to takie kwalifikacje

Legionista
    no ma ciężki orzech do zgryzienia, czy na czwartego ryzykować Pietrka czy spokojnego Kota. Będzie wesoło, tak czy siak. Ja bym postawił na Żyłę jednak, ryzyk fizyk.

Legionista
    Polska "potęga" z przeogromnym tajnerowskim zapleczem w skokach:
    Liczba zawodników w pierwszej 40-tce klasyfikacji generalnej PŚ, COC, Fis Cup

Austria - 28
    Słowenia - 22
    Niemcy - 21
    Norwegia - 16
    Polska - 13

Legionista Awatar ormo
    Wyniki z próbnej

1. Norwegia 318,7 pkt
    2. Niemcy 317,8
    3. Polska 311,3

Gintleman Awatar księciuniu
    A to Puchar Świata dzisiaj grają?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar ormo
    Idź poszukaj serwisu do seriali

Legionista
    https://www.youtube.com/watch?v=aTYslZIRU9Q

Dla wszystkich wyznawców teorii o polskiej potędze w skokach od 7 min.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marks Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=aTYslZIRU9Q

Dla wszystkich wyznawców teorii o polskiej potędze w skokach od 7 min.
    Pomyliłeś adresy. Wysyłaj takie teksty i filmiki do Tajnera i Małysza bo takich wyznawców tutaj nie spotkałem.

Legionista Awatar b.
    IO dla skoczków się skończyły, więc pora wrócić do szarej rzeczywistości (PŚ)

Tak wygląda klasyfikacja:

Piąty Forfang traci już blisko 350 pkt, więc raczej czołowa czwórka rozstrzygnie miedzy sobą walkę o PŚ.

Freitag raczej już tendencja spadkowa ze swojej top formy, jak dla mnie na najmniejsze szanse.

Bardzo groźny będzie Wellinger, uskrzydlony złotem olimpijskim. No i 3 z pozostałych 7 konkursów indywidualnych to będą loty, więc Mistrz świata z Oberstdorfu może włączyć się do walki.

A i tak Kamil, który z każdej ważnej imprezy w tym roku przywoził medal, zgarnie KK

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    IO dla skoczków się skończyły, więc pora wrócić do szarej rzeczywistości (PŚ)

Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jakub Wolny.

Ktoś liczył ile razy redaktor TVP dziękował Panu Ministrowi za obecność w studio?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Antares
    Spokojne drugie miejsce, ale podarowane przez Tandego, który gdyby skoczył na poziome reszty Norwegów czy też swojego drugiego skoku to by pewnie wygrali, bo 46 punktów mniej dostał w pierwszym niż drugim skoku. U nas poniżej oczekiwań standardowo chyba tylko Kubacki. Gdyby skakał jak na treningach i w kwalifikacjach to bylibyśmy bardzo blisko Niemców. Hula przeciętnie, ale wszystkie skoki to miał przeciętne, a nawet się poprawił. Bardzo dobry występ Kota i świetny drugi skok Kamila.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów