Strona 66 z 76 PierwszyPierwszy ... 1656626364656667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,980 z 2275

Wątek: PŚ w skokach narciarskich

Legionista

Bez Kamila.

Legionista Awatar Raffels
    Po treningach widać, że powoli odradza się Kraft.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Coś tam drgnęło ale o odrodzeniu to jeszcze troszkę za wcześnie niż po 2óch treningowych. Jutro wieczorem będziemy mądrzejsi

e:
    a dodatkowo właśnie powiedzieli, że on się urodził "obok" tej skoczni i na niej się wychował więc całościowo nie jest to miarodajne ale na odbudowanie jak znalazł w sumie no bo gdzie jak nie u siebie.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 05-01-2018 o 17:06

Legionista Awatar Jaco
    Dawid Kubacki pokazał środkowy palec. I dobrze.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Niech pokaże w zawodach, bo w treningach i kwalifikacjach to regularnie skacze dobrze.
    A Kot to ma takiego pecha, że szkoda gadać. Jak nie ciągły wiatr w plecy to teraz trafił w parze Kobayashiego, który zepsuł swój skok...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Niech pokaże w zawodach, bo w treningach i kwalifikacjach to regularnie skacze dobrze.
    A Kot to ma takiego pecha, że szkoda gadać. Jak nie ciągły wiatr w plecy to teraz trafił w parze Kobayashiego, który zepsuł swój skok...
    Kot w tym turnieju to ma właśnie do warunków szczęście. Tylko nie potrafi tego wykorzystać.

A Kubacki znowu zaszalał w kwalifikacjach i fajnie byłoby gdyby też przełożył to na konkurs. Ciągle pokazuje, że stać go na naprawdę wysokie miejsca i w tych konkursach nie wychodzi. Podobnie mają Niemcy z Eisnebichlerem. W treningach, kwalifikacjach bardzo mocny. Jak mu nawet skok w zawodach wyjdzie jak w Insbrucku gdzie był 2 po pierwszej serii to potem nie wytrzymuje i psuje skoki.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar b.
    No dobra, ale mało było w skokach zawodników tzw. mistrzów treningów? Kwestia radzenia sobie ze stresem jest równie ważna jak same umiejętności.

Każdy ze skoczków doskonale wie, że ma się wyłączyć, skupić i skoczyć najlepiej jak potrafi. Ale siedząc na belce pojawia się stres, który niektórych paraliżuje i popełniają błędy. Przez ten stres nie potrafia oddać takich skoków jak na treningach, gdzie robią to na luzie.

Może Kubacki kiedyś nauczy się sobie z tym radzić, a może nie. Ja tu nie widzę absolutnie nic dziwnego. To odróżnia zawodników świetnych/wybitnych od niezłych/dobrych.

Kubacki i tak zrobił w ostatnim czasie ogromne postępy. W zeszłym sezonie miał przebłyski, skakał równo, dobrze, był to jego najlepszy sezon w karierze, dwa razy 8 na MŚ. W tym sezonie pierwsze podium, jest blisko 10tki PŚ, walczy o bardzo wysoką lokatę w T4S. Jasne, że miał/ma szansę na podium, ale jak tego nie osiągnie, to świat się nie zawali?

Poza tym ja mam teorię, że każdy zawodnik musi zapłacić frycowe na dużej imprezie. Kamil zrobił to w Predazzo, gdy na średniej skoczni po I serii był drugi, ale później stres go zjadł i spadł na 8 miejsce. Na dużej skoczni już było złoto Tande rok temu zapłacił swoje frycowe gdzie spalił się w Bischofschofen, Wellinger spadł z progu w Vikersund w ostatnim skoku, gdzie miał już w kieszeni zwycięstwo w Raw Air. Itd. Być może Kubacki na tegorocznym T4S też musi zapłacić swoje frycowe
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Jestem
    Ale umówmy się, że nasi już są po opłaceniu frycowego w tym roku, OK?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Kubacki w końcu wygrał Letnie Grand Prix więc ze stresem startowym sobie chyba potrafi poradzić . No chyba że zieleń go uspokaja a biel stresuje .

Legionista Awatar b.
    Myślę, że ze względu na testy antydopingowe ani białe ani zielone nie wchodzi u skoczków w grę

Zwycięstwo w LGP to jest sukces, tyle, że Bogiem a prawdą, lato się w skokach nie liczy. To czas szlifowania formy na zimę, starty są bardziej elementem treningu. Kot, który wygrał LGP 2016 powiedział, że oddałby to za jedno podium (albo zwycięstwo, nie pamiętam dokładnie) w PŚ
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Tymczasem Ziobro zawiesił karierę.
    http://www.skokinarciarskie.pl/aktua...mnie_zniszczyc

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Myślę, że ze względu na testy antydopingowe ani białe ani zielone nie wchodzi u skoczków w grę

Zwycięstwo w LGP to jest sukces, tyle, że Bogiem a prawdą, lato się w skokach nie liczy. To czas szlifowania formy na zimę, starty są bardziej elementem treningu. Kot, który wygrał LGP 2016 powiedział, że oddałby to za jedno podium (albo zwycięstwo, nie pamiętam dokładnie) w PŚ
    Wiadomo że LGP to jak Puchar Intertoto ale mimo wszystko wygrał to w dobrym stylu . Poza tym chłop jest mistrzem świata w drużynie , tam stres jest tak samo duży jak nie większy , w końcu jednym słabym skokiem można pogrzebać wysiłek całej drużyny . Dave robi postępy , no i nie znosi go już tak bardzo na krawędź zeskoku jak kiedyś . Zawsze się martwiłem że w końcu wyleci poza obiekt .

Legionista
    No to lecim:

a tymczasem:
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 06-01-2018 o 15:45

Dawid, mam nadzieję, że po drugim skoku zamkniesz mi mordę.
    Kot, Żyła i Wolny dzisiaj dramat.

Legionista

3,6pkt, oj ciekawie, ciekawie

Legionista
    Oby choć jeden z dwójki Kot/Żyła zdołał złapać formę na IO. O ile Żyła od początku sezonu skacze przeciętnie, o tyle w przypadku Kota mam wrażenie, że jego forma stale spada.

Legionista Awatar Stout
    Ziobro "pomijany i poniżany" zawiesza karierę:
    http://www.rmf24.pl/sport/news-jan-z...ny,nId,2504843
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Antares
    Kobayashi odpalił skok, Kubacki musiałby 136 metrów skoczyć, żeby odrobić jeszcze te 3 punkty. Szkoda tego Insbrucku.

edit: Fannamel jeszcze wyżej belkę podniósł.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 06-01-2018 o 17:47
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Mamy to! Brawo Kamil! Coś niesamowitego, Mistrz.

No nie zamknął.
    Brawo Kamil.

Legionista
    Brak słów.

Legionista Awatar Benek
    Fenomen!!!!!!! Brawo!!! Dziękuję!!!!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar klinton
    Z całego serca życzę Kamilowi tytułu Mistrza Świata w lotach. BRAWO!

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Dla mnie to jest zupełnie nie do uwierzenia... Wydawało mi się, że gdy oglądałem Małysza w latach od 2000 to widziałem szczyt narciarstwa polskiego. No dobra, miałem wtedy jakieś 10 do 15 lat, ale po prostu nie wierzyłem, że może być jeszcze ktoś kto go pobije, pod względem zdobytych trofeów. Teraz Stoch jest głównym faworytem do złota na normalnej i średniej skoczni ma Olimpiadzie i jeśli tak się stanie... To będzie największym zimowym sportowcem w historii. Ktoś z was, spodziewał się, że ktoś pobije osiągnięcia Małysza, tak szybko?

E: A poza tym, w tamtym czasie, gdy Hannavald, wygrał wszystkie cztery konkury turnieju 4 skoczni, zewsząd słyszałem że NIKT już tego nigdy nie dokona. Dlatego, jeszcze większe gratulacje dla Kamila
    Ostatnio edytowane przez Paw(L)ak ; 06-01-2018 o 18:09
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
    Dla mnie to jest zupełnie nie do uwierzenia... Wydawało mi się, że gdy oglądałem Małysza w latach od 2000 to widziałem szczyt narciarstwa polskiego. No dobra, miałem wtedy jakieś 10 do 15 lat, ale po prostu nie wierzyłem, że może być jeszcze ktoś kto go pobije, pod względem zdobytych trofeów. Teraz Stoch jest głównym faworytem do złota na normalnej i średniej skoczni ma Olimpiadzie i jeśli tak się stanie... To będzie największym zimowym sportowcem w historii. Ktoś z was, spodziewał się, że ktoś pobije osiągnięcia Małysza, tak szybko?
    Ja się nawet Małysza nie spodziewałem a co dopiero jakiegoś następcę bo skoki oglądam od kiedy skakał Fijas wtedy miałem jakieś 10lat, później sobie policzę dokładnie a teraz trzeba znaleźć jakiś sklep he

Legionista
    Aż się z Narzeczoną popłakaliśmy.

Król jest tylko jeden, Prezydencie oczekuję ustanowienie 6 stycznia nowym świętem, Świętem Jednego Króla.

W Euforii warto zauważyć, że Stoch jako pierwszy w historii wygrał 5 konkursów z rzędu w TCS.

Legionista Awatar ormo
    Cytat Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
    W Euforii warto zauważyć, że Stoch jako pierwszy w historii wygrał 5 konkursów z rzędu w TCS.
    Nope, to samo zrobił Recknagel i Hannawald
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Ale przecież WSZYSTKIE konkursy 4 skoczni wygrał tylko Hannawald i Stoch.
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

Legionistka
    W jednym roku można wygrać 3 a w następnym 2 i łącznie będzie 5

Uprawnienia umieszczania postów