Strona 1214 z 1216 PierwszyPierwszy ... 2147141114116412041210121112121213121412151216 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 36,391 do 36,420 z 36477

Wątek: Transfery

Rzeźnik to zgrana płyta w Legii. Wygrał wszystko, zarobiony. Lewczuk typ pracusia, zapier.dala. To musiało tak wyglądać.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

coraz chudszy Awatar Kijek
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Antares
    Bardzo logiczny ruch byłby. Pogonić Kucharczyka, żeby w szatni był spokój i jak to mówił Vuko, żeby kolejni trenerzy nie byli niewolnikami piłkarzy, żeby potem wziąć Rzeźniczaka...

Już pomijając fakt, że Lewczuk jest dużo lepszym obrońcą od niego.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar VBS
    Już odpuszczając umiejętności i stabilność to brałbym Rzeźnika, w końcu jest od nas, już pomijają to, że grał tam, gdzie grał. Śmieszy mnie to, że Kuba chciał wrócić, ale Miodek stwierdził, że nie (z wiadomych przyczyn, niestety Rzeźnik został wplątany potem po rozstaniu właścicieli i cyk #TeamLeśny). Do Lewczuka nic nie mam, jak grał u nas to jak na ekstraklasę to TOP, ale biorąc pod uwagę jego ostatni sezon i te kontuzje... Fajnie, że wraca, ale skoro mieliśmy budować skład na "LEGIONISTACH" to bardziej widziałbym tu powrót Kuby, aniżeli Igora. Ot tyle. Bardziej rozśmieszy mnie to, że wróci Lewczuk i jeśli będzie prezentował się tak, jak przed kontuzjami to z miejsca wygryzie Wieteskę z pozycji 3 stopera, a nawet śmiało wskoczy do pierwszego składu.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Już odpuszczając umiejętności i stabilność to brałbym Rzeźnika, w końcu jest od nas, już pomijają to, że grał tam, gdzie grał. Śmieszy mnie to, że Kuba chciał wrócić, ale Miodek stwierdził, że nie (z wiadomych przyczyn, niestety Rzeźnik został wplątany potem po rozstaniu właścicieli i cyk #TeamLeśny). Do Lewczuka nic nie mam, jak grał u nas to jak na ekstraklasę to TOP, ale biorąc pod uwagę jego ostatni sezon i te kontuzje... Fajnie, że wraca, ale skoro mieliśmy budować skład na "LEGIONISTACH" to bardziej widziałbym tu powrót Kuby, aniżeli Igora. Ot tyle. Bardziej rozśmieszy mnie to, że wróci Lewczuk i jeśli będzie prezentował się tak, jak przed kontuzjami to z miejsca wygryzie Wieteskę z pozycji 3 stopera, a nawet śmiało wskoczy do pierwszego składu.
    Jeśli go ominą kontuzje to podejrzewam, że wygryzie nie tylko Wieteskę, ale też Remy'ego z pierwszego składu i stworzy z Jędzą mocny duet. Vuković mówił o sztucznych Legionistach na pokaz, siedzi w tej szatni tyle lat, więc chyba wie o kogo chodzi. A Mioduski takich decyzji na pewno nie podejmuje pojedynczo, od tego ma dyrektora sportowego i trenera.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jeśli go ominą kontuzje to podejrzewam, że wygryzie nie tylko Wieteskę, ale też Remy'ego z pierwszego składu i stworzy z Jędzą mocny duet. Vuković mówił o sztucznych Legionistach na pokaz, siedzi w tej szatni tyle lat, więc chyba wie o kogo chodzi. A Mioduski takich decyzji na pewno nie podejmuje pojedynczo, od tego ma dyrektora sportowego i trenera.
    Bardzo możliwe.
    Jeśli Vuko mówił o sztucznych Legionistach to imo nie chce mi się wierzyć, że Kuchy przez tyle lat zgrywał cwaniaka. Bez szans. A co do transferów i zatwierdzania ich przez Mioduskiego i naszego dyrektora sportowego i trenera nie chce mi się, aż tak wierzyć. Proste przykłady to zaciąg chorwacki, zaciąg portugalski, nawet pójdźmy już dalej Hasi i jego kopacze. Zwyczajnie w tym klubie coś takiego jak dr. sportowy nie istnieje. I trener... Na moje Vuko mimo całej sympatii niedługo poleci. I będzie znowu nowy trener, nowa wizja, ale to już nie jest akurat temat na ten dział. Idę spać bo swoje Dobrej nocy chłopy!

Novikovas już z nami !!!
    Ostatnio edytowane przez Peacemaker ; 27-06-2019 o 13:57

Legionista Awatar Tomi
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar R.
    Nie wiem czy to będzie dobry transfer, ja osobiście przez jego zryty beret podchodzę do tego z dużą dawką ostrożności ale trzeba przyznać, ze w końcu na skrzydle będzie ktoś, kto podejmuje ryzyko dryblingu z niezłym skutkiem. Do tej pory na skrzydle mieliśmy albo sprinterów bez techniki albo gości przesuwanych z innych pozycji.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Szawar
    Nie zastrzegli numeru Kuchego ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Gabro
    #NoviKing
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

I cyk, gwiazda ligi za frytki.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    a czemu by to mieli zrobic
    rownie dobrze mogli by zastrzec numer po Borucu

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    I cyk, gwiazda ligi za frytki.
    oby odpalił i stał się kozakiem na skrzydle
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Litwin ciężki numer sobie wybrał. Tak trochę prowokacyjnie. Niech gra. Niech strzela.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Fajny filmik z jego pożegnania z Jagą. Szczególnie tekst "Don't score goals againat me".
    https://www.youtube.com/watch?v=Uzcq...7RyLNHcnOsSWjc

Legionista Awatar grodzisk1
    Jest i on:

Legionista Awatar Adin
    oby nie był to manu v2
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Manu akurat spośród tych wszystkich szybkobiegaczy skrzydłowych najmniej mnie irytował.
    W przeciwieństwie do Ojaamy, Hildeberto i Agry.
    Wyższego poziomu po Łukaszu się nie spodziewam.

Legionista
    Jak się wymawia tego piłkarza?
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Legionista Awatar Gabro
    Lukinijas

btw najśmieszniej jest z Rocha, które to nazwisko wszyscy eksperci wymawiają Rosza o powinni Hosza
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar rey
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Alek
    Saddam Sulley przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do słowackiego FK Senica - poinformowała oficjalna strona stołecznego klubu "Legia.com".

22-letni napastnik w minionym sezonie był wypożyczony do MFK Zemplín Michalovce, w którym rozegrał 27 spotkań i strzelił cztery gole.

FK Senica w zakończonym sezonie zajął ósme miejsce w słowackiej ekstraklasie.

i bardzo dobrze

Legionista Awatar Benek
    Zarobiliśmy coś ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Zarobiliśmy coś ?
    Wątpię. Ten kot kosztował Leśnego 1,5 miliona i 400k PLN rocznie.

Legionista Awatar VBS
    Aż przypomniało mi się, że polecał go chyba sam Kucharski, jego słynny mail.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Ile Arka zapłaciła za Kopczyńskiego? A może kolejny prezent dla rywali i zejście z kosztów pensji?
    Ostatnio edytowane przez Tom Kruz ; 20-07-2019 o 14:26
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Ile Arka zapłaciła za Kopczyńskiego? A może kolejny prezent dla rywali i zejście z kosztów pensji?
    Podpisał na dwa lata, więc coś tam symbolicznie pewnie zapłacili ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    A ile jest wart 27-latek z 50 meczami w ekstraklasie? Nic.

Uprawnienia umieszczania postów