Strona 1213 z 1214 PierwszyPierwszy ... 213713111311631203120912101211121212131214 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 36,361 do 36,390 z 36418

Wątek: Transfery

czemu tak uwazasz? mi sie wydaje ze to logiczne, nawet jesli zaraz go odsprzedadza, a slychac bylo po takich planach, to i tak sie oplaca

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    czemu tak uwazasz? mi sie wydaje ze to logiczne, nawet jesli zaraz go odsprzedadza, a slychac bylo po takich planach, to i tak sie oplaca
    Wydaje mi się, że nie ceni go jako piłkarza, ale mogę się mylić.

Legionista Awatar Rasenith
    Jeśli maja go odsprzedać, to spoko. Jeśli wywalają hajs, żeby został, to lipa. Piłkarsko przereklamowana miernota, która jeszcze nie raz moze pociągnąć nas na dno.

Legionista Awatar Marcino
    Trzeba odnotować, Wojciech Muzyk nowym bramkarzem. Nie wiemy jeszcze czy za Cierzniaka czy wzmocnienie rezerw.

Urodz./Wiek: 7 lis 1998 (20)

Miejsce urodzenia: Suwałki
    Narodowość: Polska

To teraz czekamy co Krzysztof Dowhań zadecyduje i co wyczaruje.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Trzeba odnotować, Wojciech Muzyk nowym bramkarzem. Nie wiemy jeszcze czy za Cierzniaka czy wzmocnienie rezerw.

Urodz./Wiek: 7 lis 1998 (20)

Miejsce urodzenia: Suwałki
    Narodowość: Polska

To teraz czekamy co Krzysztof Dowhań zadecyduje i co wyczaruje.
    Za Malarza. On ma być 2-3 bramkarzem Legii a nie rezerw.

Legionista Awatar Jestem
    Odważy się ktoś zrecenzować merytorycznie tego Muzyka? Czy dobrze gra i którymi instrumentami? Jak z nogami, na przedpolu i na linii?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Bootleg
    Pytałem kolegi z Grudziądza który czasem zajrzał na stadion Olimpii to mówił, że ma potencjał. Podobno nieźle broni karne i dobrze gra na linii. Do poprawy za to przedpole. Przynajmniej w opinii tego znajomego.
    Always look on the bright side of life!

Chyba nie jest tak źle z finansami, podobno odrzucili 2 miliony za Carlitosa?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Jestem
    Którą ofertę masz na myśli?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

coraz chudszy

Źródło?

Dziś na TT na koncie Z Łazienkowskiej podali takie info, niestety nie mogę teraz tego przekleic, pozniej wstawię link

https://twitter.com/zlazienkowskiej/...919600128?s=19

coraz chudszy
    To bez komentarza.
    Sto razy było mówione, że to konto prowadzi farmazoniarz Bartkovy. Zresztą już nie pierwszy raz na forum powolujesz ise na ten profil.

Rzeczywiście nie pierwszy raz w styczniu a raz w sierpniu, nie masz się czego uczepic

Legionista
    Igor wrócił.
    Legia grać ku.wa mać ! Mioduski ,Vukovic OUT

Legionista Awatar Gabro
    Igor Lewczuk podpisał z Legią Warszawa roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Doświadczony obrońca był zawodnikiem stołecznego klubu w latach 2014-2016, kiedy zdobył dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski. Ostatnio reprezentował barwy występującego w Ligue 1 Girondins Bordeaux. W Legii będzie grał z numerem 5.

legia.com

Reprezentant Gruzji Valeriane Gvilia podpisał z Legią Warszawa dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia. Środkowy pomocnik, który udaną rundę wiosenną sezonu 2019/2020 spędził w Górniku Zabrze, w swoim piłkarskim CV ma dwa tytuły mistrzowskie i Superpuchar Białorusi z BATE Borysów.

legia.com
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

"skauci" z Twitterka:

W poprzednim sezonie ESA Valeriane Gvilia zaliczał 4.24 celne podania w niebezpieczną strefę przeciwnika na 90min gry - najwięcej spośród ofensywnych pomocników

Biegowo, gdy Górnik był przy piłce, również wygląda ciekawie (dane na 90min gry):
    - ponad 140m sprintu (25.20 km/h),
    - ponad 440m wysoko-intensywnego biegu (19.81 - 25.20 km/h),
    - 41 wysoko-intensywnych biegów.

Wszystko powyższe lepsze niż 90% ofensywnych pomocników ESA.
    In_Mioduski_We_Trust

Dziadek Lewczuk i leszcz Gwilia. Komu oni próbują zamydlić oczy? Niedługo Patejuka będą fetować jak wybawiciela? Żenujące jak nisko upadliśmy.

Legionista
    Ty nie upadłeś na szczęście, nie dałeś sobie zamydlić oczu, więc jest dobrze. Bardzo lubię takie komentarze "ekspertów" którzy wiedzą kto dziadek, a kto leszcz, już na drugi dzień po transferze.
    Według mnie bardzo dobre uzupełnienia kadry, transfery mają jeszcze być, więc spokojnie dajmy szansę popracować ludziom w klubie.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 13-06-2019 o 13:47

Ekipa Miodka już trochę pracuje i dała się już poznać. W zeszłym sezonie efekty było widać gołym okiem .

Legionista
    Nawet na Weszło, które ciężko posądzać o sympatię dla Mioduskiego, napisali że w końcu rozsądne transfery, czyli dostrzegli różnicę między hurtową zwózką anonimowych piłkarzy z zagranicy, a zawodnikami którzy na poziomie ekstraklasy gwarantują wysoką jakość, ponieważ w tej lidze się sprawdzili .
    Trzeba poczekać na kolejne ruchy klubu, mam nadzieję że tym razem będzie lepiej, tak przynajmniej wskazują trzy pierwsze transfery, bo wyglądają po prostu na przemyślane.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 13-06-2019 o 13:57

Legionista Awatar Tomereek
    Cierzniak dostał kontrakt. Przedłużyli umowę z jednym z najgorszych szmaciarzy jacy występowali w Legii.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

coraz chudszy
    Zdecydowanie najgorszy bramkarz od czasów Skaby. Do atmosfery etc super ale nie do grania.

Pozbywamy się Malarza, przedłużamy Cierzniaka.
    Bierzemy Lewczuka, olewamy Rzeźniczaka.
    Gdzie tu logika?
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 13-06-2019 o 18:02

Legionista
    Sportowo obecnie Malarz czy Cierzniak to jeden grzyb. Malarz pewnie był by dziś na miejscu Cierzniaka gdyby się nie rozpłakał i nie szukał ratunku w mediach ... co jak co ale zajebal konkretnie początek sezonu i siadł na ławce zasłużenie. Dalsze wydarzenia maja epilog dziś.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zdecydowanie najgorszy bramkarz od czasów Skaby. Do atmosfery etc super ale nie do grania.

Gdzie tu logika?
    Jeśli nie ma siana na Rzeźniczaka to logicznym jest, że nie bierzemy Rzeźniczaka. Natomiast jeśli siano jest to można się zastanawiać nad logiką takiego posunięcia. Niestety, ale musisz się zdecydować na jedno.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Gdzie tu logika?
    Uważasz, że Lewczuk jest słabszy niż Rzeźnik?

Legionista Awatar Stout
    Rzeźnik jest zdrowy.
    Lewczuk po kontuzjach ,bez gry.
    Odpowiedz nasuwa się sama
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

coraz chudszy
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Uważasz, że Lewczuk jest słabszy niż Rzeźnik?
    Rzeźniczak jest młodszy... A jak wiadomo Mioduch ma fetysz młodych chlopcow.
    Rzeźniczak jest bardziej przywiązany (a przynajmniej tak twierdzi)
    Umiejętności pewnie mniej więcej maja zblizone. No ale to już muszą się wypowiedzieć fetyszysci portali ze statystykami.

Podsumowujac: tak mimo, że ostatnio miałem pewne zastrzeżenia do Kuby to wybieram jego.

Biorąc pod uwagę, że w klubie wszyscy się modlą o dobry turniej Wieteski to obrona środek obrony Jędrzejczyk Remy Rzeźniczak Lewczuk byłby ok. To tak w ramach stawiania na młodych.
    No i ciekawe co w najbliższych tygodniach się stanie z Jedzą... A dokładnie co Mioduch odjebie.

Legionista
    Wybór był taki:
    Cierzniak, który jest słaby, ale potrafi zadbać o atmosferę i nie jęczy gdy siada na ławie.
    Malarz, który jest obecnie słaby, ale lata do mediów i jęczy na tt jak go niszczą w klubie.
    Z dwóch słabych obecnie bramkarzy wybieram Cierzniaka. O tym kogo Vukovic bardziej ceni, świadczyła końcówka sezonu, jak musiał postawić na kogoś innego niż Majecki to stawiał na Cierzniaka, a nie Malarza, więc w klubie postąpiono zgodnie z logiką i prawdopodobnie wolą trenera. Nie rozumiem w czym znowu problem na forum.
    Co do Rzeźniczka i Lewczuka, zapewne decydujące zdanie miał Vukovic, wybrał Lewczuka, nie widzę problemu, takie prawo trenera. Widział ktoś bilans Rzeźniczaka w Qarabag Agdam w tym sezonie ?
    11 meczy w lidze, łącznie we wszystkich rozgrywkach 21 meczy. Lewczuk mimo kontuzji we wszystkich rozgrywkach we Francji w sezonie 2018/2019 13 meczy w tym w lidze 6 meczy.
    Zdrowy Rzeźnik 21 meczy w zespole z Azerbejdźanu, szklany Lewczuk 13 meczy w zespole z Francji. Sam bym wybrał Lewczuka, prawdę mówiąc.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 13-06-2019 o 19:34

Legionista Awatar Marcino
    Odnośnie Rzeźnika to na pewno miał sporo do gadania w szatni i idąc tropem odpalenia Kuchego to mógł być argument Vuko na NIE dla Kuby. Odnoszę wrażenie, że oni się boją tych co mają sporo do powiedzenia i tutaj też chcą odpalić ludzi, którzy są w stanie grać na zwolnienie trenera. Najłatwiej jest powiedzieć, że to złe decyzje, jednakże jak stajnia Augiasza będzie wyczyszczona to skończą się takie argumenty raz na zawsze. Potem będzie można ich rozliczyć.

Mnie tylko ciekawi jaki jest plan na Jodłę.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów