Strona 1210 z 1211 PierwszyPierwszy ... 210710111011601200120612071208120912101211 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 36,271 do 36,300 z 36322

Wątek: Transfery

Widać duży ból w dupie w Krakowie!
    Oświadczenie Wisły Kraków:

Uwzględniając zarówno interes ekonomiczny klubu - od stycznia piłkarz zgodnie z przepisami mógłby już związać się z nową drużyną, w ostatnim półroczu przed wygaśnięciem jego umowy z Białą Gwiazdą - jak i wizję samego Zawodnika w kontekście dalszego kształtowania swojej kariery, Zarząd Wisły Kraków podjął decyzję o wyrażeniu zgody na transfer definitywny.

Mimo aktualnego braku konkretnych propozycji zagranicznych, Wisła Kraków SA życzy Krzysztofowi Mączyńskiemu w przyszłości występów z sukcesami również w innych europejskich ligach.

Wyrażamy serdeczne podziękowania za niepodważalny wkład Krzysztofa Mączyńskiego w osiągnięcia Wisły Kraków - od drużyn juniorskich, aż po pierwszy zespół - w tym za wywalczone z jego udziałem tytuły mistrza Polski w 2008 i 2009 roku. Szanując decyzję Zawodnika, życzymy mu powodzenia w dalszej karierze.
    Normalnie coraz bardziej mi się to wszystko podoba, żeby tak ostro walić głupa to trzeba mieć niezły ból w tylnej części ciała

p.s. Nigdy nie mogłem się zdecydować kogo bardziej nie znoszę, czy milicjantów z Krakowa czy kolejarzy z Poznania... kiedyś górnicy z Zabrza ich byli w stanie pogodzić a teraz dalej jestem w kropce, tyle radości mi dostarczają ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Były Polonista Urbański przeszedł do Willem II.
    http://www.90minut.pl/news/278/news2...I-Tilburg.html
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Były Polonista Urbański przeszedł do Willem II.
    http://www.90minut.pl/news/278/news2...I-Tilburg.html
    To ten co kiedyś przepraszał za anty wrzuty na Legię?
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar alfa
    Z punktu czysto sportowego to szkoda, bo w zimowych sparingach grał dojrzale i wypadł bardzo obiecująco. Już wiadomo, dlaczego nie pojechał do Warki

Legionista Awatar Benek
    http://legia.com/aktualnosci/hildebe...em-legii-55833

4 letni kontrakt !!Muszą w niego wierzyć Jeszcze ze dwóch i kadra zamknięta !
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Po obejrzeniu 7-minutowego fimiku w 4 minuty jako ekspert stwierdzam że będą z niego ludzie. Z tym, że raczej na skrzydle z wymianą pozycji z Rado, Guim i Nagim. Rzuca się w oczy jego szybkość i całkiem niezła (a na polskie warunki dobra) technika. Oczywiście może mieć problem z ekstarklasowymi autobusami ale to już problem Magica jak go wykorzystać gdy ilość miejsca nie pozwala na rozpędzenie się.

Legionista Awatar Chmielo
    Podobnie jak względem Chukwu - mam co do niego pozytywne zapatrywania, ale wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu. Niemniej jednak wygląda na interesujący transfer. Ktoś przebojowy o niezłej motoryce i dużym zaangażowaniu. Oby okazał się strzałem w 10-tkę.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar r9robins
    Na oko wygląda trochę lepiej niż Vadis jak do nas przychodził.
    No i szkoda że nie ma już fryzury Predatora

Mam nadzieję, że Magiera nie będzie za dużo kombinował i da mu szansę gry na jego nominalnej pozycji (skrzydło) gdzie jak się wydaje najlepiej mu idzie.

Legionista
    Środkowy napastnik Armando Sadiku pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał 3-letni kontrakt z Legią Warszawa. To transfer definitywny z FC Zurich. Reprezentant Albanii został czwartym wzmocnieniem drużyny przed sezonem 2017/2018.

Legionista
    https://www.blick.ch/sport/fussball/...id6988297.html
    Wg Szwajcarów Sadiku kosztował 1,5 bańki Euro. Miał podpisać kontrakt z Panathinaikosem, ale Grecy zrezygnowali z niego z powodu powiązanego z religią - może ktoś lepiej zna niemiecki i to przetłumaczy.

Gdyby to był rekord transferowy w Ekstraklasie na bank informacja wyciekłaby również z naszego klubu - tak dla celów wizerunkowych.

Poza tym - on nie jest wart 1,5 mln.
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Gdyby to był rekord transferowy w Ekstraklasie na bank informacja wyciekłaby również z naszego klubu - tak dla celów wizerunkowych.

Poza tym - on nie jest wart 1,5 mln.
    Pare osób na TT potwierdza ta kwote czesc ze przeplacilismy, p Jozwiak T Pasieczny czy portalik

http://http://polski-sport.pl/legia-...d-ekstraklasy/

Czy wart 1,5 zobaczymy, z drugiej strony nie czekamy do sierpnia na okazje to musimy wylozyc cash, oficjalne info za chwile pewnie wyplynie

coraz chudszy Awatar Kijek
    Kto to jest Jóźwiak i T Pasieczny?
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar Orzelek
    Na transfermarkt.pl jest wpisana kwota odstępnego 1,5 mln Euro. Zaś na transfermarkt.de jest znak zapytania. Oba portale podają wartość rynkową 750 tys. Euro. Nie wiem z czego wynika ta różnica.

Byłem ciekaw ile zarobiliśmy na transferze Rzeźniczaka. Oba transfermarkty w rubryce "odstępne" podają "wolny transfer".

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ten pierwszy bawi się w menadżerkę, ten drugi jest byłym skautem Legii, a obecnie Arsenalu.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar marsu2
    Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Na transfermarkt.pl jest wpisana kwota odstępnego 1,5 mln Euro. Zaś na transfermarkt.de jest znak zapytania. Oba portale podają wartość rynkową 750 tys. Euro. Nie wiem z czego wynika ta różnica.

Byłem ciekaw ile zarobiliśmy na transferze Rzeźniczaka. Oba transfermarkty w rubryce "odstępne" podają "wolny transfer".
    Ale dane na transfermarkt to nie są "kumate infoski",tylko po prostu wrzucane są kwoty które padną w mediach

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Ten pierwszy bawi się w menadżerkę, ten drugi jest byłym skautem Legii, a obecnie Arsenalu.
    Tak wiem, to było pytanie retoryczne*. = obaj są nikim.

*(ponieważ zapewne nie wiesz co to jest "pytanie retoryczne" to wrzucam definicję z wikipedii Pytanie retoryczne – figura stylistyczna i retoryczna; pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, na które odpowiedź jest oczywista.)
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Bycie scoutem Arsenalu w temacie transferów to dla Ciebie bycie nikim ?

No, no, no ......

W takim razie aż strach zapytać, kim ty ***** jesteś

Gintleman Awatar księciuniu
    Kto się na tłiterze pucuje,
    tego Kijek nie szanuje.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
    Pare osób na TT potwierdza ta kwote czesc ze przeplacilismy, p Jozwiak T Pasieczny czy portalik

http://http://polski-sport.pl/legia-...d-ekstraklasy/

Czy wart 1,5 zobaczymy, z drugiej strony nie czekamy do sierpnia na okazje to musimy wylozyc cash, oficjalne info za chwile pewnie wyplynie
    Wlasnie ten portalik pokazuje jak gowniane jest to info

Ja juz pomijam, ze wedlug tego artykułu Nagy kosztował milion euro ale jak kur.w.a do ch.uu.ja pana Wisła zaplacila milion euro za Żurawskiego skoro kupila go w styczniu 2000 a waluta weszla do obiegu w .... 2002

Ludzie, czy wy sie zastanawiacie czasami nad sobą i weryfikujecie cokolwiek co przeczytacie w internecie?

Ps. Tak, tak - wiem ile to dwa miliony marek, chodzi o to,ze powtorzyli bezmyslnie za jakims glupkiem twitterowym i tyle a nawet nie maja pojecia jak było placone
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Piotr Jóźwiak to kilka lat temu może był jeszcze może trochę wiarygodny. Odkąd zaczął się bawić w menadżerkę to jego info są ***** warte.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar marsu2
    W jakim sensie Jóźwiak był wiarygodny ? Ja pamiętam jak na swoim blogu przedstawiał piłkarzy akademii jako wielkie talenty i wieszczył im wielkie kariery

Legionista Awatar crolick
    Bo juz wtedy podpisywał z nimi kontrakty. Ogólnie nieciekawa postać - szkoda czasu na dyskusje.

Legionista Awatar Benek
    Ta zajawka mi się najmniej podoba ale witamy nowego zawodnika

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...30400278028288

Oficjalnie

http://legia.com/aktualnosci/cristia...em-legii-55903
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 20-07-2017 o 09:32
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar BlackAdder
    Najbardziej cenię Włochów za grę w destrukcji, ale i tak ciekawy transfer
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Benek
    Legia Warszawa‏Konto zweryfikowane @LegiaWarszawa 5 min.5 minut temu
    Więcej
    Zapraszamy na http://facebook.com/LegiaWarszawa o 15:00! �� live z prezentacji nowych zawodników Legii dla dziennikarzy.

Nie wiem może się nie znam ale czy na prezentacji nie powinni być kibice?
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 21-07-2017 o 14:03
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Witam, w Panathinaikosie jak zwykle poleciał trener, nazwiska nie wymienię, który namówił do odejścia Vadisa, wydaje mi się , że jest szansa aby go namówić do powrotu, oczywiście Vadisa, czy ktoś coś na ten temat ?

Legionista Awatar Piasedam1
    Jak już coś to w Olympiakosie.

Uprawnienia umieszczania postów