Strona 1165 z 1216 PierwszyPierwszy ... 16566510651115115511611162116311641165116611671168116911751215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 34,921 do 34,950 z 36455

Wątek: Transfery

Messi CR7 może by niektórych zadowolili. Chociaż jeden niski,chudy,łapie ostatnio często kontuzje tego samego mięśnia, a CR egoista,on jest najważniejszy,nie strzelił karnego w finale lm.,Ekspertom'' nigdy nie dogodzisz.
    (L)egionowo

Legionista Awatar voytek
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Czego Wy oczekujecie po transferach ?
    Normalności? Zamiast powtórki transferów z DVD.

Czas powiedzieć sprawdzam! Mieli przyjść zajebiści gracze z Flu - wyszło odwrotnie. Miał być następca Ljuboi - nie ma, chyba że prezes widzi w nim Gruzina. Latem w wywiadzie Leśny mówił, że zimą wydadzą kilka milionów (nawet i PLN) na transfery - nie wydadzą, bo przyszedł Berg i ma nauczyć nieumiejących często prosto kopnąć piłki grajków "nowoczesnego futbolu". Na dokładkę dostajemy małolatów za czapkę gruszek, bo komitet liczy że tanio kupi a kiedyś, gdy odpalą zarobi krocie. Miał być profesjonalny skauting a na razie wygląda na kilku gości przytulających sobie kasę, "fruwających po Cyprach i Portugaliach" a potem proponujących gościa z DVD (Sahili) bądź który nie grał w ogóle (Guilherme), co jest sprzeczne z nakreślaną wizją budowy klubu i przeprowadzania transferów. Latają, oglądają a zakulisowo słyszymy że najlepiej byłoby sprowadzić Paixao, bo sprawdzony w PL lidze (sorry, ale takie propozycje może wysunąć każdy oglądacz ligi).

Na razie okienko się nie skończyło ale zakrawa na kpinę, kpinę z tych dla których odbicie się w tym roku od bram LM było porażką. Przy podobnej w kolejnym starcie możemy nie dojść nawet do tej furtki. Czekam jednak spokojnie na prawdziwy transfer, bo chyba nie takimi zawodnikami Leśny chce sztormować LM, a jeśli nie chce dajmy sobie spokój ze słodkim pierdzeniem w mediach i kolejną częścią "na LM dajemy sobie 3 lata", bo za dwa znów coś we władzach się zmieni i usłyszymy dokładnie to samo
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar wLd
    Wszyscy którzy kręcą beke z tego transferu powinni wysłać swoje cv do klubu Legia Warszawa na stanowisko skauta ,aby pomóc klubowi w poszukiwaniach zdolnych, młodych talentów którzy przyjdą tu za frajer baaaa nawet nam zapłacą jeszcze za to ,że mogą tu się ogrywać . Wieczny płacz w tym temacie jest. Przychodził jodła była beka , a teraz wszyscy kręcą panikę ,że chcą go pogonić . Czego Wy oczekujecie po transferach ?
    I to ma być argument " wyślij CV" "zostań skautem"? Oni biorą za to kasę i to dużą. Finalnie to my jesteśmy odbiorcami tego produktu który współfinansujemy więc mamy prawo oczekiwać produktu na miarę porządnej marki jaką jest Legia a nie jakichś portugalskich popłuczyn. I bez urazy ale uczony latami doświadczeń wiem że żeby wyłowić jednego potencjalnego Ouattare trzeba przemielić 20 ogórów jak Ogbuke. A po transferach oczekujemy wzmocnień a Ty ? Satysfakcji czy możliwości podzielenia się swoimi teoriami na temat pracy w skautingu ?

Karlik a co ma Messi lub Ronaldo do tego ogóra z Bragi ? Może się nie znam ale jak dla mnie trochę się różnią piłkarsko więc zestawianie ich w parze z Panem ww. jest co najmniej tak niezasadne jak zestawienie Legii ze ścierą z Konwiktorskiej. No chyba że rozmawiamy jak w gimnazjum .
    Ostatnio edytowane przez wLd ; 14-01-2014 o 08:29
    Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
    Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

To ma wspólnego,że każdy transfer/spekulacja kto przyjdzie do Legii wywołuje ZAWSZE płacz,stękanie itp.
    (L)egionowo

Legionista Awatar wLd
    Taka ludzka natura nic nie poradzisz.

@brachu
    Nie jestem etatowym bywalcem tego tematu,więc też czuje się jak na gościnnych występach A tak poważnie to po to zasiada tam kilka tęgich głów i po to są suto opłacani żeby znaleźć rozwiązanie tych problemów. Wierzę im , ale nie dziwię się rozgoryczeniu po tak pięknym dniu jakim była zmiana właściciela i nowe deklaracje część osób poczuła się sprowadzona na ziemię. To że nasza liga jest ujowa nie wymaga żadnego dowodzenia bo tak jest. Ale nie oznacza to że każda oferma się w niej odnajdzie.
    Dobra koniec, miłego dnia życzę
    Ostatnio edytowane przez wLd ; 14-01-2014 o 08:43
    Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
    Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Legionista Awatar brachu
    No dobrze wszystko ładnie napisałeś . Nawet zgodzę się z Twoimi argumentami . Tylko powiedz mi skąd ma ten klub brać kasę na magiczne wyjebane w kosmos transfery ? Przyszła zmiana właścicieli no to płacz i lament jak oni ten mityczny dług spłacili . Jest mówione ,że klub od roku zarabia sam na siebie i taki trend ma być utrzymywany więc spokojnie trzeba czekać aż ta sakiewka wypełni się grosiwem na jako takie transfery . Pewnie każdy powie ,że z transferów kasa powinna być od razu przerzucana na konto nowych zakupów . Może i tak nie znam się na prowadzeniu biznesu więc go nie mam i nie wypowiadam się jak powinno się wydawać kasę w klubie piłkarskim .Paixao - też jak przychodził do Wrocławia to każdy kręcił beke ,że to jakiś partyzant z pod bloku ,a się okazało ,że jednak coś potrafi. Nasza liga jest taka ,że każdy klub musi kombinować i liczyć na farta ,że dany transfer się uda . Takie są fakty panowie .Nasze marzenia swoje a życie swoje .

p.s

Pewnie się nie znam więc sorry ,że w tym temacie coś napisałem ;-)
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez WaLenrod Zobacz posta
    I to ma być argument " wyślij CV" "zostań skautem"? Oni biorą za to kasę i to dużą. Finalnie to my jesteśmy odbiorcami tego produktu który współfinansujemy więc mamy prawo oczekiwać produktu na miarę porządnej marki jaką jest Legia a nie jakichś portugalskich popłuczyn.
    Tak to ma być ten argument . Najlepiej siedzieć przed kompem i napierdalać w te klawisze ,aby pokazac jaki to ja jestem spec od rynku piłkarskiego. Niech najpierw ten koleś pogra w naszym klube i dopiero potem go oceniaj i wyzywaj od portugalskich popłuczyn . Biora kase i co z tego ? W mojej robocie tez jest kilku cwaniaków co dostają większą flote niż ja a walą w pręta niemiłosiernie . Uważasz ,że Żewłakow nic nie robi napisz do klubu ,że za połowę jego stawki zrobisz więcej niż On. Najlepiej to tylko krytykować .

Legionista Awatar voytek
    Tylko powiedz mi skąd ma ten klub brać kasę na magiczne wyjebane w kosmos transfery ?
    Z zamrażarki A poważnie, przecież nikt takich transferów nie oczekuję, ale nikt też nie oczekuje kolejnego zaciągu z DVD, małolata ze Słowacji którym mamy wojować w Europie, pętającego się po rezerwach w Portugalii skrzydłowego, bądź kumpla któregoś ze skautów - bo jest to sprzeczne (oprócz Dudy) z przewijającymi się w mediach zapowiedziami zmian w dokonywaniu transferów.

Nasza liga jest taka ,że każdy klub musi kombinować i liczyć na farta ,że dany transfer się uda . Takie są fakty panowie .Nasze marzenia swoje a życie swoje .
    Jeśli Legia ma liczyć nadal na farta (stwierdzimy na koniec okienka), to mogę się założyć, że w następnej edycji pucharów nie powąchamy nawet ostatniego etapu el. LM - jeśli oczywiście zdobędziemy mistrzostwo.

EDit: ewentualną dalszą dyskusję proponuje przenieść do "marzeń" z TT
    Ostatnio edytowane przez voytek ; 14-01-2014 o 08:54
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Legionista Awatar brachu
    Pozostaje nam tylko trzymać kciuki Ocenimy to okno na koniec lata . Nic nam innego nie pzostaje z pozycji kibica ;-) chyba ,że głośne z trybun L&M poszli precz ! po zamknięciu tego okna transferowego

Legionista Awatar Robson(L)
    Wydaje się, że to będzie bardziej wzmocnienie(?) drugiej drużyny niż pierwszej, więc nie ma co płakać.

Legionista Awatar Szawar
    Przy tym transferze nie ma zadnego ryzyka, moze wypalić tak samo jak i okazać sie nie wypałem.
    Wtedy sie z nim poprostu Legia pożegna.
    Na tą chwilę wydaje sie, ze to transfer raczej do drugiej druzyny.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Adin
    też wydaję mi się, że to jakaś gra menadzerska, tzn weźcie go, to pomożemy sprowadzić piłkarza XX, jeśli tak nie jest, to nie rozumiem tego transferu.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Z.
    Tylko powiedz mi skąd ma ten klub brać kasę na magiczne wyjebane w kosmos transfery ?
    W kosmos to nie wiem, ale przydałaby się Legii racjonalizacja budżetu ala MLS. Mało pensji dla gównażerii i młodzieży i zacna pensja dla weterana. Jedyny sposób na wybicie się z europejskiej pipidówki.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar a-d-a-m
    z tt
    Piotr Kamieniecki ‏@PKamieniecki 15 min

Guilherme już po testach medycznych, które zaliczył. Po południu podpisanie kontraktu, ale najpierw trening z jedynką.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Legionista Awatar midzi
    Też nie do końca rozumiem to wybrzydzanie. Gościu ma za sobą 30 występów w portugalskiej ekstraklasie i ma trafić do dwójki? Szanujmy się, nasza liga nie jest na tyle mocna, aby z góry stwierdzić, że odpady z Portugalii nie poradzą sobie u nas.

Legionista Awatar nst
    Realne wzmocnienia, podnoszenie jakości...dobra, sprawdzam powiem dopiero za jakiś czas.
    Osłabić się ( biorąc pod uwagę ostatnie występy Furmana ) nie osłabiliśmy, wzmocnić zapewne też się nie wzmocniliśmy.
    Bez zmian

Legionista Awatar midzi
    Chyba wiem dlaczego go wzięli. Ah te calciomercato

Man City, Barcelona watching Braga prospect Guilherme Costa Marques
    Submitted by tribalfootball.com on Wed, 10/12/2011 - 11:20

Manchester City are watching Braga midfielder Guilherme Costa Marques.

The Brazilian is currently playing on-loan at Gil Vicente, having been snapped up by Braga from Paraiba do Sul.

The 20 year-old has been outstanding this season and his form has caught the eye of City, along with Barcelona and Juventus, says Calciomercato.com.
    PS. Ten Guilherme miał dwa lata temu prasę niczym Neymar

Jeszcze jeden artykuł z czerwca 2012 roku z brazylijskiego portalu, tym razem po portugalsku (pół roku nauki kilkanaście lat temu to jednak za mało). Wtedy miał być jedną nogą w Juve.
    http://www.noticias-do-futebol.com/c...a-o-ver%C3%A3o

Można sobie oczywiście wrzucić w translator, bez translacji zrozumiałem zdanie dotyczącego tego, że w tamtym czasie Guilherme był uważany za jednego z najbardziej obiecujących zawodników w portugalskim futbolu.

Po krótkiej lekturze stwierdzam, że mogą być z niego ludzie i generalnie mało ryzykujemy. Wieszanie psów na Leśnym, czy Żewłakowach, za to że wzięli za darmo zawodnika, który 2 lata temu miał status objawienia ligi portugalskiej to kompletnie nieporozumienie.
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 14-01-2014 o 12:02

Legionista Awatar BlackAdder
    Powodzenia Furman - cały czas twierdzę, że masz papiery na znacznie lepszą grę niż ostatnio w Legii

Legionista Awatar Jack Bauer
    "- Mogę szczerze powiedzieć, że to najlepszy zawodnik, z jakim kiedykolwiek grałem. W swojej przygodzie z piłką nie miałem okazji spotkać takiego gracza. Ten transfer może okazać się naprawdę dobrym ruchem. Guilherme ma wszystko. Świetna lewa noga, prawa też niezła, z przodu bardzo wszechstronny. W polskiej prasie pisano co prawda, że to lewy pomocnik, ale moim zdaniem na dziesiątce prezentuje się o wiele lepiej. Umie dograć, uderzyć z dystansu... Naprawdę, po prostu bardzo dobry piłkarz. Ostatnio był skonfliktowany z klubem w sprawach kontraktowych i dlatego nie grał przez pół roku, więc może nie być w rytmie meczowym. Ale na treningach imponował cały czas. Jest waleczny, charakterny, nawet podczas zwykłej gierki, gdy przegra albo coś mu nie wyjdzie, bardzo to przeżywa i aż kipi ze złości. Grał wcześniej też w pierwszym zespole Bragi, strzelał tam nawet bramki. Jeśli tylko w Legii złapie formę... Choć szczerze mówiąc, nie będę kłamał: jak dla mnie, gdy oglądałem go na co dzień, to z jego formą wszystko w porządku. Potrzebuje tylko złapać rytm meczowy i będzie dużym wzmocnieniem."

http://www.weszlo.com/news/18140-Gui...klasowe_granie

Legionista
    Dalej w temacie Guilherme, laurka dla tego zawodnika na Weszło autorstwa Michała Grunta (rezerwy Bragi):

- Mogę szczerze powiedzieć, że to najlepszy zawodnik, z jakim kiedykolwiek grałem. W swojej przygodzie z piłką nie miałem okazji spotkać takiego gracza. Ten transfer może okazać się naprawdę dobrym ruchem. Guilherme ma wszystko. Świetna lewa noga, prawa też niezła, z przodu bardzo wszechstronny. W polskiej prasie pisano co prawda, że to lewy pomocnik, ale moim zdaniem na dziesiątce prezentuje się o wiele lepiej. Umie dograć, uderzyć z dystansu... Naprawdę, po prostu bardzo dobry piłkarz. Ostatnio był skonfliktowany z klubem w sprawach kontraktowych i dlatego nie grał przez pół roku, więc może nie być w rytmie meczowym. Ale na treningach imponował cały czas. Jest waleczny, charakterny, nawet podczas zwykłej gierki, gdy przegra albo coś mu nie wyjdzie, bardzo to przeżywa i aż kipi ze złości. Grał wcześniej też w pierwszym zespole Bragi, strzelał tam nawet bramki. Jeśli tylko w Legii złapie formę... Choć szczerze mówiąc, nie będę kłamał: jak dla mnie, gdy oglądałem go na co dzień, to z jego formą wszystko w porządku. Potrzebuje tylko złapać rytm meczowy i będzie dużym wzmocnieniem.
    Czytałbym to z przymrużeniem oka - trudno, żeby o kolegach z drużyny pisał źle, trzech z czterech rezerwistów z Bragi co są wymieniani w kontekście ekstraklasy ocenił bardzo pozytywnie, czwartego wymijająco ocenił, że "nie byłby wzmocnieniem dla Piasta". No ale generalnie tyle dobrego, że Guilherme nie wypadł zupełnie sroce spod ogona.

pod tym samym linkiem z weszlo:

Dwudziestodwuletni Guilherme zapowiadał się w swoim czasie na duży talent, debiutował w pierwszej drużynie jako osiemnastolatek. Najwięcej pograł w sezonie 11/12, wtedy dostawał szanse zarówno w Primeira Liga (aż dziewiętnaście meczów) jak i Lidze Europy (asysta z Young Boys). Słynie z ostrej gry, jak na ofensywnego gracza łapie bardzo dużo kartek.
    to ma predyspozycje do naszej ligi, może nie będzie musiał się aklimatyzować przez rok..

Legionista Awatar midzi
    Patrząc na to, że sporo grał też na 10-stce (w rezerwach) może być konkurentem Pinto i Radovica.

Ważne że biorą go na wypożyczenie. Sprawdzi się to jest opcja pierwokupu, nie sprawdzi się to zakończą wypożyczenie i tyle.

Legionista Awatar midzi
    Podobna sytuacja jak z Cabralem i Mezengą. Wtedy też wzięto zawodników na roczne wypożyczenie z lepszych klubów za co płacono po kilkaset tysięcy euro/dolarów. Kwoty wykupu opiewały jednak na ponad 1 mln euro za każdego z nich, więc w sumie interes był żaden. Nie było zawodników, nie było pieniędzy (wypożyczenie + pensja) i nie było wybitnych wyników.

Legionista Awatar Neg
    W ogóle o czym wy piszecie. Do Ekstraklasy przychodzi jakiś cieć z trzeciej ligi Hiszpańskiej i jest objawieniem sezonu. Paixao w całej swojej karierze miał jeden udany sezon i to na Cyprze. Bramki regularnie ładuje jakiś Visnakovs co przyszedł z **** wie skąd.

A do nas potrafili przychodzić tacy goście jak Novo i Blanco i co pokazali ? Powiedzmy sobie szczerze, stać nas albo na emerytów, których się nie chce grać już profesjonalnie w piłkę albo na gości z tzw. okazji. Skoro 2 lata temu tym gościem z Bragi interesowały się mocne Europejskie kluby to jakieś umiejętności posiada i to może być objawienie ligi skoro jeszcze nie tak dawno tą ligą zamiatał rezerwowy Rosenborga - Traore.. I *****... przecież my nic nie ryzykujemy, to jest wypożyczenie, jak się nie sprawdzi to nie będzie tu wegetował jak Suler czy Antolovic a ktoś tu dalej porównuje pracę obecnego sztabu scautingu do wcześniejszych kwasów.

Czytam o LM, o tym, że powinniśmy teraz wydać te 2,7mln euro na transfery. Ludzie chyba pomyliły wam się ligi i kluby. To dalej Ekstraklasa i dalej Legia Warszawa a nie budowa trzeciej potęgi ligi Hiszpańskiej... jeśli ktoś tu realnie liczy na Ligę Mistrzów to powinien jak najszybciej wylać sobie kubeł zimnej wody na głowę bo obecnie w naszym zasięgu jest tylko i wyłącznie LE i jeśli tam zaczniemy regularnie grać a klub zarabiać to powoli będzie można myśleć o LM bo niektórzy chyba zapomnieli, że ostatni raz to w tej Lidze Mistrzów byliśmy w 96'...
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar midzi
    Jeszcze Furman na temat swojego transferu.

Furman: Moim zdaniem to rozsądna cena, z czym wielu nie do końca się zgadza

14 stycznia 2014 - 00:38

- Wiem, że ktoś pomyśli sobie: "co on opowiada, ten Furman, chciał odejść to odszedł, po co dorabianie teorii". I ja to rozumiem - chciałem odejść do lepszej ligi, byle móc się rozwijać, a ostatnio mocno wyhamowałem. Celowo zaznaczam, że chodzi mi o ligę, poziomu obydwu klubów nie chcę porównywać. Nie o to w tym chodzi, serio - mówi w rozmowie z Weszło Dominik Furman, chwilę po sfinalizowaniu rozmów z Tuluzą.

Do samego końca nie byłeś zdecydowany - brać, co dają Francuzi, czy zostać w Warszawie.
    Sentyment, po prostu. Zżyłem się z Legią jak nikt, przynajmniej ja tak to odbieram. Trudno mi było podjąć decyzję, mając w głowie, że przecież ona może być kluczowa dla całego mojego życia. Jeden zły ruch i wszystko może się potoczyć inaczej, niż bym chciał.

Więc co przeważyło na rzecz transferu?
    Korzyść moja i korzyść klubu. Ja jestem zadowolony, ponieważ trafię do dobrej, technicznej ligi, o wiele lepszej niż polska, z kolei Legia dostanie za mnie rozsądne pieniądze.

Właśnie, powiedziałeś "rozsądne pieniądze". Twój transfer żył w mediach głównie ze względu na te blisko trzy miliony euro.
    Moim zdaniem to rozsądna cena, z czym - jak widzę - wielu nie do końca się zgadza. No trudno. Z mojej perspektywy to fajnie, że Legia będzie miała za mnie coś konkretnego i będzie mogła tę sumę rozdysponować zgodnie z potrzebami. Wiem, że ktoś pomyśli sobie: "co on opowiada, ten Furman, chciał odejść to odszedł, po co dorabianie teorii". I ja to rozumiem - chciałem odejść do lepszej ligi, byle móc się rozwijać, a ostatnio mocno wyhamowałem. Celowo zaznaczam, że chodzi mi o ligę, poziomu obydwu klubów nie chcę porównywać. Nie o to w tym chodzi, serio.

Długo wydawało się, że jeżeli podpiszesz umowę z Tuluzą, pojedziesz tam dopiero latem.
    Nie dopytywałem o to, skoro trener w rozmowie zakomunikował mi, że liczy na mnie już teraz. Nie oczekuję żadnego okresu ochronnego. Na pewno, zwłaszcza życiowo, początki nie będą łatwe, ale potrzebowałem takiego kroku naprzód, żeby znów ruszyć. Tuluza ma na mnie konkretny plan, nie ukrywali, czego oczekują. Nie płacą takich pieniędzy co okienko, dlatego świadczy to o tym, że musiało im zależeć na moim transferze. Ale wiesz co... Jak przed chwilą wracałem do domu przez miasto, przez most, czułem się dziwnie. Osiem lat, można się przyzwyczaić.

Didot, Chantome - mocna konkurencja.
    A kto powiedział, że ma być łatwo? Tutaj, w Warszawie było bardzo łatwo? Policz, ilu zawodników przypadało na jedno miejsce.

Realny cel na najbliższe pół roku?
    Chciałbym drugi raz zostać z Legią mistrzem Polski. A w Tuluzie grać. Jak najwięcej grać.

Legionista Awatar heretico
    prośba o wklejkę Stolarskiego.
    brak FB .
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Legionista Awatar Neg
    „Trenerze! Chcę dalej grać i rozwijać się w Wiśle!” - powiedział wczoraj szkoleniowcowi Wisły Paweł Stolarski!

Nic więcej..
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
    prośba o wklejkę Stolarskiego.
    brak FB .
    Rzekomo miał powiedzieć Smudzie, że "trenerze, chcę grać w Wiśle". Info od Smudy.

Uprawnienia umieszczania postów