Strona 1116 z 1216 PierwszyPierwszy ... 11661610161066110611121113111411151116111711181119112011261166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,451 do 33,480 z 36477

Wątek: Transfery

Legionista Awatar midzi
    Jaki haracz? Leśny nic nie da. Liczy, że agenci prześpią swoją dolę

Jeśli już tak liczycie wiek naszej obrony to trzeba pamiętać, że zawodnicy, których już mamy też z roku na rok nie są młodsi, a starsi.

Wiosna 2013 - średnia wieku 28,7
    Żewłakow (37), Choto (32), Brzyski (31), Suler (30), Astiz (29), Wawrzyniak (29), Jodłowiec (28 ), Rzeźniczak (26), Jędrzejczyk (25), Bereszyński (20)

Jesień 2013 - średnia wieku 27,1
    Raul Bravo (32), Brzyski (31), Suler (30), Astiz (30), Wawrzyniak (30), Jodłowiec (28 ), Rzeźniczak (27), Elivelton (21), Bereszyński (21), Chichocki (21)
    Ostatnio edytowane przez midzi ; 17-06-2013 o 14:59

Legionista Awatar a-d-a-m
    z weszło:
    Widzew zgłosił się teraz po czterech legionistów. Chciałby przechwycić (wypożyczenie + prawo pierwokupu) Marcela Gąsiora, Łukasza Bogusławskiego, Konrada Budka oraz Patryka Mikitę, czemu trudno się dziwić, skoro i tak każdy z nich zarabiałby ponad dwa razy mniej niż leniwy symulant Ben Dhifallah. Z kolei do Podbeskidzia najprawdopodobniej trafi Aleksander Jagiełło, a jego menedżer, Mariusz Piekarski, szansę na wypożyczenie ocenia na 80%.

Najciekawiej jednak może być w przypadku Bartosza Żurka. Po żenującej wiośnie w Bełchatowie, kiedy w ciągu 335 minut na boiskach Ekstraklasy nie naliczyliśmy mu ani jednego udanego zagrania, zdecydował się na zmianę... menedżera, porzuciwszy posła Kucharskiego na rzecz niedawnego dyrektora sportowego Legii, Marka Jóźwiaka. To ważny szczegół w kontekście przyszłości Żurka, bo wiele wskazuje na to, że "Beret" będzie chciał wysłać go do Francji. Wciąż nie jest natomiast znana przyszłość Żebrowskiego, Pogorzelca, Pawła Wolskiego i kilku innych zawodników, którzy najpewniej opuszczą Legię, ale jeszcze nie wiadomo gdzie.
    Wszystko pięknie tylko co zostanie dla klubów patronackich, czyli Piasta, Dolcanu i Zagłębia?
    No i nie sądzę, żeby Legia zgodziłą się na wpisanie do umowy klauzuli pierwokupu, szczególnie w przypadku takiego Mikity.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Legionista Awatar padre

Raul Bravo w Legii? Nowego znaczenia nabierze okrzyk @JakubRzezniczak: "Bravo, kurw@!".

Fota na oficjalce -

Generalnie - jeśli to jest tylko dodatkowy ruch "a nuż wypali" to spoko.
    Natomiast jeśli to jest ich jedyne koło ratunkowe to może okazać się tym betonowym.
    Ostatnio edytowane przez padre ; 17-06-2013 o 15:05
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Legionista
    Patrząc na to co się dzieje, mam przeczucie że to będzie runda Sulera. Zobaczycie.

Cytat Zamieszczone przez Umierający Zobacz posta
    Patrząc na to co się dzieje, mam przeczucie że to będzie runda Sulera. Zobaczycie.
    Wcale bym się nie zdziwił, jakby okazało się że ten gość umie grać w piłkę.

Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Bo umie na bank, ma tylko problemy z koncentracją i momenty "zawieszania się", przez co jest tykającą bombą zegarową...
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    To jest ciekawy zawodnik. Sam Leśny mówi, że ma super mocną głowę, a wiadomo, że w Legii jest to bardzo istotne. Tę psychikę pokazał zresztą chociażby we Wrocławiu, bo jak ktoś nie gra x miesięcy, zaczyna nie na swojej pozycji, a i tak wypada solidnie, to coś jest na rzeczy. Poza tym, nie zraził się jakimiś gierkami w Młodej tylko, wierząc relacjom, był tam najlepszy na placu.

Ja sam uważam, że jest to zdecydowanie najlepiej wyprowadzający piłkę obrońca w Legii. Nie wierzę, że Jodła, Kuby, czy Inaki potrafią grać takie crossy jak on. Od Urbana, po pamiętnej Jadze, większej szansy nie dostał. Może w tym sezonie będzie inaczej? Ja tam po cichu na niego liczę, wiadomo - nie ma co się napalać, ale daleki jestem od skreślania go (chociaż ta ponoć gigantyczna pensja trochę boli).

Co do piłkarzy z Młodej - serio? tym chłopakom płacą już po 5/7 tysięcy?! Liczę, że dopiero tyle dostaną w Ekstraklasie... No, ale sam pomysł by ogrywali się na tym poziomie rewelacyjny, a jestem przekonany, że za trzeźwo obecnie myśli się w zarządzie by pozwolić sobie na wpisanie w umowie prawa pierwokupu.

Ja bym powiedział, nie tędy droga. Będę miło rozczarowany jeśli Raul Bravo coś pokaże, ale nie zmienia to faktu że poraz kolejny ściągamy kota w worku. Dziwię się że Legia zupełnie odpuściła tranfery z polskiej ligii, choć taki Wszołek do wzięcia za pół darmo. Rozumiem że w jednym okienku można wziąć 1, max 2 zawodników z zagranicy, ale nie wszystkich!! Może już lepiej Komorowskiego z Tereka.

Legionista
    To że umie pokazał w kilku meczach pod koniec tej rundy gdy dostał szanse,zresztą Leśny też zmienił trochę zdanie na jego temat(nie zacytuje ale kojarze jakąś wypowiedź na temat Sulera gdzie już nie jest tak całkiem na nie jak na początku) generalnie tak jak napisał a-d-a-m, Suler ma jakiś problem z psychiką/mentalnością/koncetracją? Ja jednak czuje że pokaże jeszcze na co go stać,nie wierze że jest reprezentantem Słowenii z przypadku...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
    Ja bym powiedział, nie tędy droga. Będę miło rozczarowany jeśli Raul Bravo coś pokaże, ale nie zmienia to faktu że poraz kolejny ściągamy kota w worku. Dziwię się że Legia zupełnie odpuściła tranfery z polskiej ligii, choć taki Wszołek do wzięcia za pół darmo. Rozumiem że w jednym okienku można wziąć 1, max 2 zawodników z zagranicy, ale nie wszystkich!! Może już lepiej Komorowskiego z Tereka.
    A czy można się mile rozczarować?

W przypadku Bravo dobre jest przede wszystkim zorganizowanie transferu. NAjpierw potrenuje - zobaczy sie na co go stac i co on chce jeszcze osiagnac. Byly reprezentant Hiszpanii i zwyciezca LM, gral w Realu sporo. Takiego grajka nie bylo u nas jeszcze. Jak ma checi moze byc grajek za mala kase na lata. Bedzie czas zeby to sprawdzic podczas testow.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    W przypadku Bravo dobre jest przede wszystkim zorganizowanie transferu. NAjpierw potrenuje - zobaczy sie na co go stac i co on chce jeszcze osiagnac. Byly reprezentant Hiszpanii i zwyciezca LM, gral w Realu sporo. Takiego grajka nie bylo u nas jeszcze. Jak ma checi moze byc grajek za mala kase na lata. Bedzie czas zeby to sprawdzic podczas testow.
    Zgadzam sie,ryzyka wielkiego tu nie widze.
    Niech przyjdzie,potrenuje a Urban oceni czy warto czy tez nie warto...

Legionista
    Jak to ma być ten zapowiadany wymiatacz pokroju Ljuboi (a patrząc po sposobie przedstawienia na oficjalnej - zdjęcie z Zizou - chyba tak jest), to trochę szału nie ma.

Legionista
    Teraz mamy juz dwoch Hiszpanow - teraz dojdzie trzeci, rownie wiekowy. Panowie, gdzie tu jest zamysl budowania druzyny na lata ? Ja wiem, ze potrzeba nam doswiadczonych zawodnikow do zblizajacych sie dwumeczow, ale czy w koncu doczekamy sie w obronie Legii zawodnikow perspektywicznych, czy zostanie nam na kolejny sezon, rodzynek Beres ?
    Panie Lesnodorski, Panie Urban, a co z Akademia ? Jak zyc ?

(przepraszam za brak polskich znakow)

Legionista
    Dwóch? Ja kojarze tylko Astiza...

Legionista
    Dwóch? Ja kojarze tylko Astiza...
    a Kibu?

Legionista
    Myślałem że mowa o piłkarzach a nie o członkach sztabu szkoleniowego...

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Cytat Zamieszczone przez Hyhyhy Zobacz posta
    gdzie tu jest zamysl budowania druzyny na lata ?
    W Polsce tego się nie da zrobić, bo zaraz się zlatują i wykupują Wg. mnie jak nasze kluby chcą coś ugrać w pucharach (czyt. wejść do tej upragnionej LM) to trzeba brać gotowych, nawet starszych piłkarzy "na teraz".
    Jak już się raz uda, to teoretycznie powinno być łatwiej później, bo i trochę kasy za samą grupę wpadnie

Legionista
    Myślałem że mowa o piłkarzach a nie o członkach sztabu szkoleniowego...
    sztuka jest sztuka

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez legionisci.com
    We wtorek do Warszawy przyjedzie hiszpański obrońca Raul Bravo. Były piłkarz Realu Madryt, który do niedawna reprezentował barwy Beerschot AC, przejdzie w Warszawie testy medyczne i pojedzie z "wojskowymi" na obóz do Austrii. Nie jest jeszcze przesądzone, że Raul Bravo zostanie w Legii, jednak prezes Bogusław Leśnodorski ma nadzieję, że tak się stanie. - Przejdzie u nas testy. Wygląda porządnie, na pewno jest dobrze przygotowany fizycznie - mówi prezes Legii o defensorze.

Zawodnicy takiego formatu jak Raul Bravo do tej pory nie trafiali do Polski. W poprzednich dwóch sezonach najgłośniejszym nazwiskiem w Legii był Danijel Ljuboja. - Wiem, że zaraz zaczną się porównania tego piłkarza do Danijela Ljuboji. Różnica pomiędzy takim facetem a Danijelem jest taka, że to jest gość, który gdyby u nas został, to przyszedłby tu dla piłki, a nie dla kasy. Wiemy ile w życiu zarobił i ile mu zaoferowaliśmy. Mogę powiedzieć, że jest to ułamek procenta tego, co zarobił do tej pory. Stąd ta pewność - mówi nam Leśnodorski.

- Nie porozumieliśmy się jeszcze ostatecznie z zawodnikiem - przyznaje Leśnodorski, który uważa, że Raul Bravo to piłkarz, jaki bardzo by się Legii przydał. Miałby być wzorem i dawać mentalne wsparcie drużynie. W tej roli znakomicie sprawdzał się w minionym sezonie Marek Saganowski, którym na Łazienkowskiej wszyscy się zachwycają. - Ma 32 lata, co na zawodnika defensywnego nie jest dużo. Pozoskanie go byłoby korzystne dla drużyny, do której trafia przecież coraz więcej młodych chłopaków - mówi o Raulu prezes Legii.

i do tego znowu pierdolenie o Ljuboji.

e: Turi na TT pisze, że w środę ma przylecieć Brazyliano z Fluminense.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No ale co z tego, że ******** o Ljuboi?
    nie widzę sensu w gadaniu typu "bo Ljuboja to...", a już zwłaszcza przy tym Raulu Bravo. Też jestem za tym żeby go przetestować. Z kolei z powyższej wypowiedzi jasno wynika, że albo prezes już jest na tak, albo zaczął go po prostu medialnie pompować po tym jak z Lopezem nie wyszło. No nic, zobaczymy. Na pewno ten Brawo jest doświadczony, ale w żadnym klubie w którym był nie stanowił o jego sile. W sumie - oby był solidny.

e2: zaczęło się
    TVN Warszawa
    Legia szykuje transferowy hit. Z Realem wygrał Ligę Mistrzów!

z tego co mówi Żewlak na weszlo to z nim jeszcze nie gadali o finansach. Czyli hipotetycznie możliwa jest sytuacja, że się spodoba, po czym powiedzą - dobra, chcemy Cię, proponujemy 250 tys. ojro rocznie przez 2lata -hmm i 50 tys. ojro dla mojego agenta? -Nie, agenta musisz się pozbyć - O bidoki...

Cytat Zamieszczone przez WESZŁO
    Raul Bravo na testach w Legii - wielkie CV, ale ostatnie lata bardzo chude...

W CV zwycięstwo w Lidze Mistrzów, Superpucharze Europy oraz Pucharze Interkontynentalnym. Do tego dwa tytuły mistrzowskie w Primera Division plus występy w reprezentacji Hiszpanii. Raul, były piłkarz Realu Madryt na testach w Legii. Tyle że nie Gonzalez, a Bravo. Pytanie, czy formą nie bliżej mu teraz do kasy w innym Realu - tym, o którym ostatnio często wspominał Daniel Gołębiewski. Zerknijmy na jego "dorobek" w trzech poprzednich sezonach.

2012/2013 - Beerschot AC. 11 występów w Jupiler Pro League, bez bramek i asyst. Przedostatnie, spadkowe miejsce.

2011/2012 - Rayo Vallecano. 6 występów w Primera Division, bez asyst i bramek. Do składu łapał się rzadziej niż w co szóstym meczu, a mówimy o drużynie, która w całych rozgrywkach straciła najwięcej goli w stawce - aż 73.

2010/2011 - Olympiakos Pireus. 18 występów w Super League, czyli 1/3 ligowego sezonu poza składem. Jedna asysta, bez bramek.

Z jednej strony wielkie nazwisko i fantastyczne CV, z drugiej bardzo chude ostatnie lata. Czy Raul Bravo zostanie wiodącą siłą Legii, a na boisku będzie umierał za fazę grupową europejskich pucharów i mistrzostwo Polski? - Na razie niczego nie ryzykujemy, Raul przyjeżdża do nas na testy - mówi Michał Żewłakow, który grał z Hiszpanem w Olympiakosie Pireus, a teraz w Legii będzie miał dużo do powiedzenia w kwestii transferów.

- Zaimponował mi swoim podejściem. Od razu powiedział, że chętnie przyjedzie na obóz, abyśmy sami mogli ocenić, ile jest wart i w jakiej jest dyspozycji. Nie próbował "grać" swoim nazwiskiem. To uczciwe z jego strony. Osobiście pamiętam Raula jako dynamicznego zawodnika, który mógł grać albo na środku obrony, albo na lewej stronie. Gapa nie może mieć za sobą takiej kariery. Ostatnio miał trochę pecha, rozmawialiśmy na ten temat. Klub w Belgii praktycznie się rozpadł, sam Raul nie grał, ponieważ były wobec niego olbrzymie zaległości finansowe… W każdym razie, na pewno jest to piłkarz, który prezentował odpowiedni poziom, a w jakiej jest formie - ocenimy podczas testów. Zostanie zakontraktowany tylko wówczas, jeśli będziemy mieli do niego pełne przekonanie – kończy „Żewłak”.
    Ostatnio edytowane przez padre ; 17-06-2013 o 18:19
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez padre Zobacz posta

i do tego znowu pierdolenie o Ljuboji.
    No ale co z tego, że ******** o Ljuboi?
    Bravo jeśli przyjdzie to ryzyko niewielkie, za darmo tyle co jego wynagrodzenie. Zapewne w porównaniu z tym co miał Ljuboja to są drobne. Jedynym zmartwieniem w jego przypadku jest to, że praktycznie od 1.5 roku nie gra w piłkę.

W fifie 2006 każdy się nim jarał

Ps. z dwójki Bravo i ten Coulibali z Auxerre wolałbym tego drugiego.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista
    Hmm... narzekacie na tego Bravo że stary i na pewno nie na lata, a przykład Ljuboji pokazał że starszy gracz dający z siebie 25% tego co w najlepszych czasach nosem wciąga wszystko i wszystkich w ekstraklasie. O tym, że DL nie spędzi przy Łazienkowskiej 35 roku życia zdecydowały względy pozasportowe i jakieś spięcie z prezesem, a nie jego wiek. Nie ma co się oszukiwać że facet zacznie nagle grać jak za czasów realu, ale do kolejnego mistrzostwa i osiągnięcia fazy grupowej LE powinien wystarczyć. Moim zdaniem lepszy on, niż ten cały Inigio Lopez, bo chociaż mamy pewność że kiedyś umiał grać w piłkę. Niestety musimy się pogodzić z tym, że w oczach oczach kiepskich i średnich europejskich piłkarzy z najwyższych klas rozgrywkowych jesteśmy równie atrakcyjni co kluby z dolnej połowy 2 ligi Niemieckiej, z tą różnicą że nie płacimy w Euro i występujemy w europejskich pucharach... Też bym chciał aby prezes wykupił kilku 23-27 letnich wymiataczy z ligi 1 Angielskiej czy Francuskiej, ale realistycznie patrząc, 2 liga hiszpańska, francuska czy niemiecka jest dużo mocniejsza od Polskiej ekstraklasy i najlepszy jej piłkarze są dla nas nieosiągalni przed 30 rokiem życia...

Żewłak nt. Raula Bravo

- Zaimponował mi swoim podejściem. Od razu powiedział, że chętnie przyjedzie na obóz, abyśmy sami mogli ocenić, ile jest wart i w jakiej jest dyspozycji. Nie próbował "grać" swoim nazwiskiem. To uczciwe z jego strony. Osobiście pamiętam Raula jako dynamicznego zawodnika, który mógł grać albo na środku obrony, albo na lewej stronie. Gapa nie może mieć za sobą takiej kariery. Ostatnio miał trochę pecha, rozmawialiśmy na ten temat. Klub w Belgii praktycznie się rozpadł, sam Raul nie grał, ponieważ były wobec niego olbrzymie zaległości finansowe… W każdym razie, na pewno jest to piłkarz, który prezentował odpowiedni poziom, a w jakiej jest formie - ocenimy podczas testów. Zostanie zakontraktowany tylko wówczas, jeśli będziemy mieli do niego pełne przekonanie – kończy „Żewłak”.

Legionista Awatar zizou
    Przejrzałem ostatnie strony tego wątku i powiem Wam jedno - w d.pach się Nam poprzewracało. Testujemy (podkreślam: testujemy, nie bierzemy w ciemno) byłego gracza Realu Madryt (nie Realu B, czy Realu Castilla) a tu same narzekania.

Też póki co też nie jestem entuzjastą tego transferu (o ile do niego dojdzie), ale polecam wszystkim malkontentom terapię, którą sobie zafundowałem: cofnijcie się w ramach tego tematu o jakieś 1124 strony i przypomnijcie sobie nazwiska, którymi żyliśmy w kontekście wzmocnień... na mnie podziałało

P.S. To nie ja jestem na zdjęciu z oficjalnej obok Raula Bravo, więc proszę nie pytać jaki jest prywatnie
    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Legionista Awatar BlackAdder
    Bravo Bravem, ale co qrwa z Astizem?

Bo jakoś do tej pory nie widzę informacji, że przedłużył kontrakt...

Tak mi się przypomniało, bo Lopezem też się już zdążyłem ucieszyć

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zizou Zobacz posta
    Przejrzałem ostatnie strony tego wątku i powiem Wam jedno - w d.pach się Nam poprzewracało. Testujemy (podkreślam: testujemy, nie bierzemy w ciemno) byłego gracza Realu Madryt (nie Realu B, czy Realu Castilla) a tu same narzekania.

Też póki co też nie jestem entuzjastą tego transferu (o ile do niego dojdzie), ale polecam wszystkim malkontentom terapię, którą sobie zafundowałem: cofnijcie się w ramach tego tematu o jakieś 1124 strony i przypomnijcie sobie nazwiska, którymi żyliśmy w kontekście wzmocnień... na mnie podziałało
    Pierwsze z brzegu: Kolendowicz, Pitry, Chmiest
    Co do tego narzekania, to się zgodzę, że powinniśmy jednak póki co mierzyć siły na zamiary. W Polsce Legia jest atrakcyjnym miejscem pracy dla prawie każdego zawodnika, natomiast dla piłkarzy nawet ze słabszych klubów liczących się lig europejskich, Polska i nasza Ekstraklasa to jednak nadal raczej egzotyka i mało atrakcyjny kierunek.
    Na rozliczanie i narzekanie przyjdzie czas, gdy zacznie się sezon i drużyna z nowymi zawodnikami zagra kilka spotkań. Nie tak dawno, gdy odsunięto od drużyny Ljuboję było mnóstwo komentarzy w stylu "Leśny oddał tytuł Amice..". Kto był na szczycie tabeli po ostatniej kolejce, wszyscy wiemy. Trochę zimnej wody na głowę i spokoju, chociaż wzmocnienia w obronie faktycznie wyglądają ostatnio coraz bardziej chaotycznie.
    Osobiście jednak jestem za tym, aby szukać zawodników typu Ojamaa, którzy już teraz prezentują przyzwoity poziom i rokują na przyszłość.
    Ciekawym kierunkiem poszukiwań dla nas mogłaby być, np. liga węgierska, gdzie Amica wynalazła Rudneva i Lovrencicsa oraz ligi skandynawskie.
    Ostatnio edytowane przez Mu(L)timaster ; 17-06-2013 o 18:35

Czerwona kartka
    Chyba nie było

Władze Legii pracują nad transferami pod kątem pierwszego zespołu. Chodzi głównie o takich piłkarzy, którzy od razu byliby realnym wzmocnieniem drużyny Jana Urbana. Nie zapominają jednak o przyszłości i obserwują rynek graczy młodych. Jeśli nadarzy się jakaś okazja, to chętnie z niej skorzystają. Stąd zainteresowanie 18-letnim piłkarzem Lechii Gdańsk, Przemysławem Frankowskim. Pomocnik ma za sobą debiutancką rundę w ekstraklasie, wystąpił w ośmiu spotkaniach, zdobył jedną bramkę uznaną za gola kolejki.

Piłkarz w kwietniu skończył 18 lat i może podpisać swój pierwszy zawodowy kontrakt. Tyle, że warunki finansowe jakie oferuje mu klub są dalekie od oczekiwań młodego piłkarza, dalekie od przyjętych w najwyższej klasie rozgrywkowej. Lechia musi żyć oszczędnie i niechętnie daje piłkarzom zarobić duże pieniądze. Frankowski pochodzi z Gdańska i chce w tym mieście zostać. Jeśli jednak rozmowy nie ruszą z miejsca, to może na tym skorzystać Legia. Prezes Bogusław Leśnodorski został już wtajemniczony w sprawę i wyraził wstępne zainteresowanie.

Frankowski najlepiej czuje się na pozycji za napastnikiem, to typowa "dziesiątka", ale grywał w przeszłości również na lewym skrzydle.
    L.net

Młody, coś tam umie, może się wyrobi. Jak jeszcze mamy za niego zapłacić tylko ekwiwalent, to można by spróbować.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta

Bo jakoś do tej pory nie widzę informacji, że przedłużył kontrakt...

Tak mi się przypomniało, bo Lopezem też się już zdążyłem ucieszyć
    Piłkarze Legii wznowili dziś treningi po krótkich urlopach. Co ciekawe pozostał jeszcze jeden zawodnik, który nie przedłużył umowy wygasającej za dwa tygodnie. Jest nim Hiszpan Inaki Astiz, którego menedżer już dwukrotnie nie osiągał porozumienia z władzami naszego klubu. Sam obrońca chce jednak zostać w Warszawie, w minionym sezonie był graczem, od którego trener Jan Urban rozpoczynał zestawianie defensywy. - Wszystko jest na dobrej drodze, ustaliłem już warunki nowej umowy, pozostała tylko formalność czyli złożenie podpisów pod kontraktem. Nie przewiduję niespodzianek - powiedział Legia.Net po zajęciach hiszpański obrońca. Nowa umowa ma obowiązywać przez dwa lata.

Legia.net

Cytat Zamieszczone przez ZeMario Zobacz posta
    Sam fakt, że godzi się na testy znaczy, że nikt go nie chce.
    Witam serdecznie.
    Zarejestrowałem się, aby odnieść się do powyższej wypowiedzi, a mianowicie:
    Sam fakt, że Bravo zgodził się na testy w LEGII (a nie w jakimś chińskim klubie), może również świadczyć o tym, iż chłopu zależy, aby zakończyć karierę w europejskim - mistrzowskim - klubie, który będzie starał się awansować do fazy grupowej europejskich pucharów. Legia, to wbrew pozorom, nie jest jakimś NO NAME CLUB, a Polska po Euro 2012 nie jest już dla piłkarzy krajem, gdzie psy dupami szczekają. To raz.
    A dwa, wydaje mi się, że takie osoby jak Żewłakow, Urban, czy Astiz miały ogromny wpływ na to, że Bravo zdecydował się na Polskę, a nie na jakiś chiński Xiong Muo Seng.
    No i trzy - przy takiej publiczności, na takim stadionie, to w tego chłopa mogą wstąpić takie siły, że ostatnie dwa lata przed końcem kariery, wzniesie się na wyżyny, jak za starych dobrych lat! Znaczy się jak za młodych lat! - no wiadomo o co chodzi Podobno człowiek przed samą śmiercią ma okres paru dni, gdzie czuje się znakomicie. Tak więc jest szansa, że w Bravo przed piłkarską śmiercią wstąpią takie siły, że przez dwa lata będzie najlepszym obrońcą Primera T-Mobile "ExtraKasa".
    Rzecz jasna żartuję trochę, ale cholera wie... może tak być. Wszystko siedzi w głowie, a nie w nogach. Bo nogi to on ma już poukładane. Pytanie, czy nie zawiązane? I czy mu się będzie chciało? No ale skoro zgodził się przyjechać na testy, to raczej...

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Jest Bravo, będzie i Astiz. To chyba po to sprowadzili tego Bravo, a nie zamiast. Tak mi się wydaje.
    Bo do tanga trzeba dwojga, szczególnie w obronie. Mam nadzieję, że nie w Enklawie
    Ostatnio edytowane przez HułanAntonio ; 17-06-2013 o 19:17

Uprawnienia umieszczania postów