Strona 1115 z 1216 PierwszyPierwszy ... 115615101510651105111111121113111411151116111711181119112511651215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 33,421 do 33,450 z 36477

Wątek: Transfery

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Nie Bator stwierdził, tylko odniósł się do wypowiedzi Mogielnickiego, który wg. Jóźwiaka nawet nie gościł na meczach Dolcanu.
    Tak mój błąd, to było stwierdzenie Mogielnickiego.

Administrator Awatar Raffi
    Nie Bator stwierdził, tylko odniósł się do wypowiedzi Mogielnickiego, który wg. Jóźwiaka nawet nie gościł na meczach Dolcanu.
    Nie zauważyłem żeby Piotr coś takiego napisał, co najwyżej mógł napisać, że obowiązki redakcyjne mogą odwracać jego uwagę od boiska. A swoją drogą, Mogiel na Dolcanie jest bardzo często. Z doświadczenia wiem, że raczej nie jest przesadnie obciążony dodatkowymi obowiązkami, bo Dolcan gra zwykle w jakichś chorych godzinach .
    A zdanie każdy ma swoje i nie muszą się pokrywać.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Cytat Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
    Nie zauważyłem żeby Piotr coś takiego napisał, co najwyżej mógł napisać, że obowiązki redakcyjne mogą odwracać jego uwagę od boiska. A swoją drogą, Mogiel na Dolcanie jest bardzo często. Z doświadczenia wiem, że raczej nie jest przesadnie obciążony dodatkowymi obowiązkami, bo Dolcan gra zwykle w jakichś chorych godzinach .
    A zdanie każdy ma swoje i nie muszą się pokrywać.
    No tak, rzeczywiście chyba dopuściłem się nadinterpretacji jego wypowiedzi.

Czerwona kartka
    Ten Dose Junior co był łączony z Legią ma podpisać kontrakt z Crveną.

Nasze wzmacnianie linii defensywnej się totalnie wali. Wczoraj Lopez (abstrahując od jego umiejętności) dzisiaj Dosa Junior. Im dalej w to okienko transferowe tym coraz gorzej.

Legionista Awatar a-d-a-m
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Nasze wzmacnianie linii defensywnej się totalnie wali. Wczoraj Lopez (abstrahując od jego umiejętności) dzisiaj Dosa Junior. Im dalej w to okienko transferowe tym coraz gorzej.
    Póki co to się walą typy dziennikarzoli. Z tymi Leśnego i Mazurka nie wiadomo jak jest...
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Legionista Awatar midzi
    Jeszcze Wasyl powróci do łask. Zobaczycie.

Świeże info z Belgii o tym, że Wasilewskim oprócz Legii interesują się kluby z Włoch - Torino, Hellas Verona i Lazio. Ten ostatni klub to chyba błąd na klawiaturze
    http://www.rtbf.be/sport/football/be...lie?id=8019397

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Jeszcze Wasyl powróci do łask. Zobaczycie

Świeże info z Belgii o tym, że Wasilewskim oprócz Legii interesują się kluby z Włoch - Torino, Hellas Verona i Lazio. Ten ostatni klub to chyba błąd na klawiaturze
    http://www.rtbf.be/sport/football/be...lie?id=8019397
    To raczej Wasyl też nie dla Legii przy opcji oszczędzania Leśnego.

Cytat Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Ten Dose Junior co był łączony z Legią ma podpisać kontrakt z Crveną.
    Coraz więcej zawodników odpada z tej mitycznej Listy Leśnego...tylko ciekawe na których miejscach się plasowali, jak na tych najwyższych to niezbyt dobrze świadczy o talentach negocjatorskich i umiejętnościach prania mózgu potencjalnemu nowemu piłkarzowi przez tego, który pilotuje te transfery ze strony Legii. Znowu zapowiada się trzeci/czwarty garnitur europejski przymierzany do warszawskiej drużyny, nie szkoda na takich wydawać kasy (vide Bravo)?.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Cytat Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
    Póki co to się walą typy dziennikarzoli. Z tymi Leśnego i Mazurka nie wiadomo jak jest...
    No Lopez miał niby podpisać więc chyba było z nim coś na rzeczy. O tym Dosa Juniorze tez nie sądzę aby to był totalny farmazon, choć ostatnio było o nim cicho i w sumie można było się spodziewać, że jeśli coś było to upadło. Wpisuje się w to też ten obrońca z Fluminense. Miał być już w pierwszym tygodniu czerwca, potem była informacja, że będzie dopiero po Deyna Cup. Nie wygląda to dobrze jeśli wziąć pod uwagę słowa Leśnodorskiego z wywiadów na temat transferów.

To Crvena Zvezda nie ma kłopotów finansowych, i to poważnych?

Dupy nie urywają póki co działania na rynku transferowym, ale poczekajmy jeszcze spokojnie z tydzień do wyjazdu na zgrupowanie.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Legionista Awatar mbr
    Szkoda Lopeza, to fajny grajek, przydałby się. Choć z drugiej strony jak faktycznie się posrał bo mu agent pokiwał paluszkiem to może nie do końca. :/ Mam nadzieję, że temat Raula Bravo to tylko jakieś abstrakcyjne wymysły. Kolo od ponad 5 lat dołuje jak zestrzelony Meserszmit, może kiedyś tam 100 lat temu grał na dobrym poziomie ale teraz... to już lepiej zamiast na niego wydawać chajs próbować młodych.

Czerwona kartka
    To Crvena Zvezda nie ma kłopotów finansowych, i to poważnych?
    Była mowa, że mają, bo nie pospłacali byłych zawodników, agentów, czy trenerów, ale w tym okienku transferowym działają dosyć prężnie. Być może znaleźli źródło gotówki.

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
    Skąd to info o testach tego Bravo? To raz, a dwa to obecne transfery nie będą/nie są dziełem Żewłaka - sam tak powiedział w wywiadzie na oficjalnej.
    Cytat Zamieszczone przez Michał Żewłakow
    Tak jak jednak powiedziałem, na razie nie chcę forsować swojego zdania i ingerować w transfery, a jeżeli już jakaś moja sugestia będzie mogła okazać się przydatna, to sztab transferowy na pewno z niej skorzysta.
    Dziełem może nie ale mówi, że coś sugerował.

Legionista Awatar marsu2
    Raul Bravo będzie trenował z Legią

Raul Bravo dołączy do legionistów przygotowujących się do sezonu. Hiszpan będzie trenował pod okiem Jana Urbana w Warszawie oraz na zgrupowaniu w Austrii.
    Raul Bravo pojawi się w stolicy we wtorek i rozpocznie przygotowania do sezonu z naszym zespołem. Hiszpański obrońca znajdzie się również w kadrze Legii na obóz treningowy w Bad Zell. Jeśli po nim obie strony będą zainteresowane współpracą, Bravo podpisze kontrakt z Klubem.

Raul Bravo to postać dobrze znana w europejskim futbolu. Większość swojej kariery spędził w Realu Madryt, z którym wygrał Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy, Puchar Interkontynentalny, Superpuchar Hiszpanii oraz dwukrotnie triumfował w Primera Division. Był też reprezentantem swojego kraju. W drużynie narodowej wystąpił łącznie w czternastu meczach, w tym w trzech spotkaniach mistrzostw Europy 2004 w Portugalii od pierwszej do ostatniej minuty.

W trakcie swojej przygody z futbolem bronił również barw Leeds United, Olympiakosu Pireus, Numancii, Rayo Vallecano i Beerschot AC. Zawodnik w kwietniu skończył 32 lata.
    Legia.com

Legionista Awatar midzi
    Czyli przeciekającej listy transferowej ciąg dalszy. Kto pierwszy wspomniał kandydaturę Raula Bravo?

Legionista
    Dla mnie to jakiś absurd. Koleś zaliczył ogromny zjazd. Sam fakt, że godzi się na testy znaczy, że nikt go nie chce. Na 99% go odstrzelą po obozie, tylko po co tracić czas?

Nie chciało mi się w to wierzyć, teraz mam mieszane uczucia. Z jednej strony uznany obrońca z przeszłością w Realu, ale... Mało na bank nie będzie zarabiał, ostatnio grał słabo, mało i w kiepskim klubie... dodatkowo nie jest to urodzony środkowy obrońca i jeżeli potwierdzi się, że przedłużyliśmy umowę z Inakim to raczej nikogo do obrony, poza tym młodym Brazylijczykiem, nie należy się już spodziewać.... Szczerze to nie widzę tego tak jak obiecywał Leśny, że na każdej pozycji będziemy silniejsi niż wiosną.

e: No chyba, że jest szykowany do konkurencji z Warzywniakiem i Brzyski idzie do odstrzału, wtedy rozumiem...
    Ostatnio edytowane przez a-d-a-m ; 17-06-2013 o 14:24

Legionista Awatar brachu
    Z tym Bravo to wymyślili Leśny chyba się sam zakręcił w tym okienku transferowym
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Będzie chvjowy to go nie wezmą...chyba.

Miało być nazwisko większe od Ljubo? No to jest.
    W końcu były gracz Realu, zdobywca LM... Tylko wiek nie ten, forma nie ta...

Całe szczęście, że to tylko testy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chociaż prochu to on już nie wymyśli pewnie.

A ten cały Edu Bedia to jak przyjdzie to będę w szoku. W akcji co prawda go nie widziałem, ale na papierze jest kocur.
    Ostatnio edytowane przez Piotr_90 ; 17-06-2013 o 14:27

Legionista Awatar midzi
    Kierunek wybrali obiecujący (Hiszpania, Portugalia i Cypr), ale nie wiem czy stawiają na dobre konie. Brakuje nam 3-4 zawodników na cito (obrońca, obrońca, ofensywny pomocnik i napastnik) i wygląda na to, że narodowościowo może wyglądać to tak (Brazylia, Hiszpania, Hiszpania, xxx)

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Cytat Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
    dodatkowo nie jest to urodzony środkowy obrońca
    Może szykowany jest jako alternatywa dla Wawrzyniaka On też był przestawiany jak Żewłakow czy Wasilewski, to na boku to w środku.

Legionista Awatar hansolo
    psioczycie, okaże się słaby - nie będzie u nas grał. Jeżeli z nim podpiszą to nie za nazwisko ale za to, że w okresie przygotowawczym pokaże się z dobrej strony. On + Elivelton + jeszcze jeden obrońca + pozostanie Astiza + powrót np. Cichockiego + ci którzy juz tu są (Bereś, Wawrzyniak, Rzeźniczak, Brzyski) to daje wcale nie taką złą, odmłodzoną linię obrony.
    Nie można na wszystko patrzeć pesymistycznie.
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Legionista
    Dokładnie jako stoperzy Elivelton (o ile cokolwiek potrafi, jeśli nie to Cichocki), Astiz, Jodłowiec i Suler oraz dalej po bokach Bereś, Rzeźniczak, Bravo i Wawrzyniak to nie jest taka najgorsza linia obrony. Do tego pewnie ktoś jeszcze dojdzie, a celowo nie wspomniałem Brzyskiego, bo czuję, że jego stale do przodu przesuną - zresztą, w obronie chyba grał rzadziej niż na skrzydle. Jeszcze oprócz tego co jest w przodzie potrzeba jednego zawodnika, najlepiej uniwersalnego (Edu Bedia - skąd się wzięło to nazwisko, nie wiem do kiedy ma kontrakt, wygooglować się za wiele nie da?), który zagrałby i na skrzydle i w środku no i napastnik, oby jakiś co potrafi dostawić nogę i trochę pokopać piłkę.

Legionista Awatar hansolo
    Edu Bedia ma kontrakt do końca czerwca 2013 więc jeżeli już to dołączyłby do Legii za darmo.
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Cytat Zamieszczone przez hansolo Zobacz posta
    Edu Bedia ma kontrakt do końca czerwca 2013 więc jeżeli już to dołączyłby do Legii za darmo.
    + haracz dla menagierów

Legionista Awatar Pogo(L)
    A mi się ten Bravo podoba. Potrzeba nam kogoś ogranego w pucharach.

Legionista Awatar carlitos94
    Cytat Zamieszczone przez Pogo(L) Zobacz posta
    A mi się ten Bravo podoba. Potrzeba nam kogoś ogranego w pucharach.
    Chłopaki poczują też smak Ligi Mistrzów

Legionista Awatar alfa
    Wygląda to na akt desperacji. Nie stać nas na Dosa Juniora. Lopez się na nas wypiął. W związku z tym bierzemy na testy gościa, który kiedyś coś tam grał i zna go Żewłakow.
    Raul Bravo ciągnie za sobą dawną grę w Realu i znane nazwisko. Obecnie poza tym niczym się nie wyróżnia spoza całego zagranicznego szrotu.
    Całe szczęście, że tylko testy. Jednak minus jest taki, że raczej nie mają nikogo innego na oku i działają po omacku, że może wypali. Jakby mieli kogoś innego wstępnie dogranego to tego nie braliby na obóz. Lipa

Uprawnienia umieszczania postów