Strona 1 z 75 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 2242

Wątek: ITIotów powaliło...

Legionista

ITIotów powaliło...

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15830

Zakaz za próbe wniesienia racy? Kur..... przegięcie na maksa

edit:
    I komentarze na LL! :/

Administrator Awatar Raffi
    Prędzej czy później się niestety spodziewałem tego, Stefan by takiej sprawy nie odpuścił, zwłaszcza chodzi mi o mecz z Lechem.

Lepsze jest jednak to:

Apel do "niezależnych" serwisów internetowych poświęconych Legii
    19.09.2005, godz.: 18:21:59

Zwracamy się do Administratorów „niezależnych” serwisów internetowych, poświęconych Legii, o nie umieszczanie i blokowanie treści godzących w dobre imię Klubu i wizerunek Kibiców, w tym w szczególności:

- treści, w których używane są zwroty powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe w stosunku do Kibiców i Pracowników naszego Klubu, a także innych klubów i ich sympatyków;
    - nawołujących do przemocy i nienawiści pomiędzy Kibicami i klubami;
    - rasistowskich;
    - zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa.

Wolność słowa w Internecie nie oznacza pozwolenia na pospolite chamstwo, propagowanie bandytyzmu, zachęcanie do łamanie prawa i dobrych obyczajów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są Właściciele, Redakcje i Administratorzy serwisów – szczególnie, jeśli z zarządzanych przez siebie „niezależnych” serwisów czerpią korzyści materialne.

Jeśli 'niezależne' serwisy poświęcone Legii nie zaprzestaną łamania prawa i naruszania dobrych obyczajów, to Klub cofnie licznym przedstawicielom ich Redakcji akredytacje dziennikarskie i fotoreporterskie.

Poczynając od dnia dzisiejszego Klub będzie informował właściwe organy państwowe w każdej sytuacji łamania prawa przez wymienione Redakcje.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Tak, niech jeszcze ocenzurują stronki :/

Legionista
    No to z tymi serwisami to już kompletne przegięcie .
    Warszawa Rządzi !!!

Legionista Awatar kibic(L)
    Rozwaliło mnie zdanie, zeby zaprzestać wulgarnych okrzyków w strone innych klubów i ich kibiców PARANOJA
    KS DELTA 1970 WARSZAWA

Legionista
    http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15829

Zakaz odpalania rac , to ja nie wiem ku.... jak oni widzą oprawy bez tego elementu. Według mnie oprawy w postaci pirotechniki lub jej dodaktu do np: oświetlenia np: flag którymi machamy, daja lepszy efekt i sa potrzebne .
    Warszawa Rządzi !!!

Administrator Awatar legart
    Dziewul do Chin

Administrator Awatar rolnik
    Kto sieje wiatr ten burzę zbiera... zarząd o tym chyba zapomniał.
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista
    Dziewul do Chin
    To chyba nawet nie Dziewulski wymyslił tylko Walter i spółka .
    Warszawa Rządzi !!!

Legionista Awatar Aureliusz
    :O
    O *****, szok. Brak mi słów. :/
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Ja już z tymi ludzmi nie mogę i to jeszcze przed derbami Oni chyba naprawde wszystko do końca chcą popsuć. Dziewulski musiał kiedyś zrobić ten zakaz i to jeszcze wiedział jaki moment będzie do tego najbardziej odpowiedni który popsuje szyki ultras :/ Czy to oznacza że ludzie których wynmienia ems mogą dostac zakazy stadionowe ?? Oby nie

edit: Juz wiem o zakazach dla tych ludzi

Administrator Awatar CywiL
    Zygo frajer prezesem bedzie może jeszcze sezon ,a ludziom nakłada dożywotnie zakazy.....To się w głowie nie mieści...
    Co do cenzury to się nawet nie wypowiem.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Administrator Awatar Raffi
    Didek - JUŻ dostali.

Komunikat nr 3:
    Współpraca Klubu ze Stowarzyszeniem Sympatyków Legii
    19.09.2005, godz.: 18:23:00

Klub deklaruje, że popiera i będzie popierał wszelkie inicjatywy Stowarzyszenia, zmierzające do budowy pozytywnego wizerunku Klubu i jego Kibiców. Na dowód dobrej woli zrealizowana zostanie prośba Stowarzyszenia o udzielenie wsparcia finansowego dla zorganizowania oprawy meczu z Polonią Warszawa w wysokości 6 000 złotych, podobnie jak miało to wielokrotnie miejsce w przeszłości. Pieniądze te zostaną przekazane Stowarzyszeniu pod warunkiem rozliczenia 4 000 złotych przekazanych przez Klub na zorganizowanie oprawy meczu z GKS Katowice w poprzednim sezonie, która to oprawa nie odbyła się.

Przy tej okazji wzywamy Stowarzyszenie do natychmiastowego oczyszczenia swoich szeregów z osób, na które nałożony jest zakaz stadionowy. Z ubolewaniem stwierdzamy, że zarówno we Władzach, jak i pośród Członków Stowarzyszenia są osoby, na które nałożono zakazy stadionowe za pospolite chuligaństwo, kradzieże i zastraszanie naszych własnych Kibiców. Z takimi osobami nie chcemy mieć nic wspólnego i nie widzimy dla nich miejsca na żadnym meczu Legii.

Wzywamy także Stowarzyszenie do bezwzględnego przestrzegania przepisów prawa i regulaminu stadionowego w tym wyrzeczenia się zachowań chuligańskich, wieszania transparentów i wznoszenia haseł propagujących zachowania chuligańskie i treści rasistowskie, wznoszenia wulgarnych okrzyków odnośnie innych klubów i ich Kibiców, zaprzestania stosowania w oprawach meczów rac świetlnych, które są zabronione przez prawo. Takie zachowania nie powinny być przez Stowarzyszenie tolerowane, na takich zachowaniach tracimy wszyscy, a przede wszystkim prawdziwi Kibice, którym na sercu leży dobro Legii.

Jednocześnie zwracamy uwagę Członków Stowarzyszenia na ilość i wysokość kar nałożonych na Klub za zachowania chuligańskie w czasie meczów wyjazdowych. Praktycznie na każdym meczu wyjazdowym dochodzi do sytuacji, które nie powinny mieć miejsca: pijaństwa, kradzieży, niszczenia cudzego mienia, zastraszania i napaści na innych Kibiców, oraz osoby postronne, rzucania rac na płytę boiska. Przykładem mogą być wyjazdy do Płocka, Łęcznej, Zurychu. Doceniamy starania niektórych Członków Stowarzyszenia, zmierzające do godnego zaprezentowania się naszych Kibiców podczas meczów wyjazdowych i wsparcia dopingiem naszych piłkarzy. Podczas naszych wielokrotnych spotkań doszliśmy do wspólnego wniosku, że starania te nie są w 100% skuteczne, a efekty pracy Stowarzyszenia przy organizacji pozytywnego dopingu na meczach wyjazdowych są niszczone przez działania chuliganów. Z tych powodów nie dziwi nas odrzucenie przez Stowarzyszenie propozycji przejęcia przez Stowarzyszenie pełnej organizacji wyjazdów na mecze na obcych stadionach, oraz wzięcia odpowiedzialności finansowej i prawnej z tego tytułu. W związku z powyższym Klub będzie bacznie obserwował zachowania osób, udających się na najbliższe mecze wyjazdowe naszej drużyny i w przypadku pojawienia się kolejnych incydentów chuligańskich podejmie stanowcze kroki.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar DobryChłopak
    ...ciekaw jestem czy się zreflektują przed meczem z Polonią co zrobili

Big Brother nam się robi na stadionie. kolejne 75 tys. zł na monitoring.
    Niedługo każdy pod krzesełkiem bedzie miał mikrofon i kamerę :O
    Niesłusznie Skazani

Legionista Awatar Fizi
    ,,- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa. ,,

,,§ 8 regulaminu stadionowego :

Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie
    oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera,,

niniejszym wzywam do łamania paragrafu ósmego regulaminu w ten sposób, żeby, w razie , gdy kibic w trakcie trwania meczu (poza przerwą ) odczuwa niepohamowaną potrzebę oddania moczu lub kału , nie załatwiał tej potrzeby fizjologicznej w miejscu oznaczonym na abonamencie lub bilecie jako jedynie właściwe do jego przebywania ,,w czasie imprezy (poza przerwą ), lecz aby, złamał regulamin w ten sposób, że opuści to oznaczone miejsce, uda się do toalety i tam odda mocz lub kał

w pełni liczę się z tym , że jesli administrator tego ,,niezależnego serwisu traktującego o Legii,, nie zablokuje niniejszej wypowiedzi wzywającej do łamania par 8 regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa, Klub może zawiadomić o tym własciwe organa państwowe
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Legionista
    Zygo frajer prezesem bedzie może jeszcze sezon ,a ludziom nakłada dożywotnie zakazy.....To się w głowie nie mieści...
    Ale pewnie następny prezes tez będzie praktykował te zakazy stadionowe .
    Warszawa Rządzi !!!

Legionista Awatar Gnatek
    - Piotr S. (lat 22), Michał W. (lat 21), Maciej K. (lat 20), którzy podczas meczu z Groclinem w dniu 20.08.2005 o godz. 18.50 na trybunie otwartej dopuścili się zastraszenia innych Kibiców i zabrali im szaliki klubowe; odebrane szaliki zostały przez nich przerzucone przez ogrodzenie trybuny na płytę boiska;
    miałem dziwne przeczucie, że tak to się skończy
    a czy jeżeli złapią niepełnoletnią osobę ze szlugiem to też zakaz? albo jeśli wymsknie mi się jakieś niecenzrualne słówko w czasie rozmowy z kolegą to zakaz czy grzywna?
    zobaczycie, że do tego też kiedyś dojdzie.

Administrator Awatar arczi
    Cwane **********.
    Wiedzieli gdzie i kiedy udezyc.

Wojna.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Jaco
    http://jfigura.republika.pl/goryle/goryle03.htm

Onet ogłupia, TVN to szmira. Romantica rullez!!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    UBecka metoda

Zygo ty ćwoku - do sądu mnie
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista
    a czy jeżeli złapią niepełnoletnią osobę ze szlugiem to też zakaz? albo jeśli wymsknie mi się jakieś niecenzrualne słówko w czasie rozmowy z kolegą to zakaz czy grzywna?
    zobaczycie, że do tego też kiedyś dojdzie.
    Bez przesady tak napewno nie będzie. Ale trzeba przyznać że te zakazy to przegięcie .
    Warszawa Rządzi !!!

Legionista
    Wojan chcieli to będą ja mieli. Ale skur... przed takim meczem wiedzieli co najbardziej zaboli!! Trafili w sedno sprawy. Aż mnie ponosi już nie moge
    „Odzyskuje wiarę w miasto krwawych historii,
    wielkiej piłki i najlepszego rapu z Polski”

Legionista Awatar sebek77
    Niektóre sprawy bez ''wyspołowania'' wyjść nie mogły...
    [*]Arek Gołaś[*]

Legionista
    Ciekawe kto doping teraz poprowadzi :/ .
    Warszawa Rządzi !!!

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez Majster
    Ciekawe kto doping teraz poprowadzi :/ .

Majster błagam przestań pisać w dupe go i nożem pierdoły bo już większego problemu nie ma :O

wszyscy poprowadzą - a napewno ci co potrafią ryknąć jak jeszcze nigdy nie słyszałeś
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista
    Wzięli "kómatyh" za pysk ? I prawidłowo.
    Można krytykować zarząd za ceny biletów , za ich dystrybucję , za chybione pomysły (Zieliński w roli trenera). Za egzekwowanie przepisów należałoby ich raczej pochwalić.Po mojemu zarząd chce wyraźnie dać do zrozumienia : w tym klubie nie będzie rządzić żulia.

Przegięcie ? Kurestwo ? Nonsens ? Gdzie wyście byli , jak okradano ludzi z szalików Legii i pizgano je na ziemię (bo miały grzech pierworodny - nie podobały się "kómatym") ? Bo raczej tu by pasowały przytoczone określenia.

Spytajcie się jakiegoś znajomego , co to nie chodzi na stadion - z czym mu się kojarzy pojęcie kibic piłkarski . Mocno się zdziwicie. I dopóki będzie pokutować taki wizerunek kibica , polski futbol będzie w gównie po pachy , bo większość ludności będzie omijać stadiony szerokim łukiem.

Że nie będzie rac ? I bardzo dobrze. Kto oglądał derby Mediolanu (ćwierćfinał PE) , ten wie , jak je mogą wykorzystać głupi i głupsi. U nas też już race na murawę leciały - dość potąd.

I wbijcie sobie co niektórzy do głowy (zwłaszcza pokemon Majster) : od rządzenia jest zarząd , a nie towarzystwo , co to umie powiedzieć "kuurwa , chuuj , piierdolę" i niewiele więcej. Może dla was jest wzorem top co się dzieje na Cracovii czy GKS. Dla mnie na pewno nie.

(z tymi wulgarnymi okrzykami to się zagalopowali)
    bana mu , temu pestu

Legionista Awatar sebek77
    Ciekawe kto doping teraz poprowadzi .
    Nie bój dupy.
    [*]Arek Gołaś[*]

Legionista Awatar Żuku
    ,,- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa. ,,

,,§ 8 regulaminu stadionowego :

Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera,,

też zawsze mnie to dziwiło...po co to!?

Czyja decyzja?W&W umyją od tego ręce...
    Wojtek Łokietek Szala

ems
    Guest
    Pesto Ty nie jestes z Warszawy, nie ?

Legionista
    I wbijcie sobie co niektórzy do głowy (zwłaszcza pokemon Majster)
    Zobacz ***** co napisałem w moich postach , w żadnym z nich nie ma krytyki zarządu, ale niektóre zakazy są zbędne np: dla chłopaka 17-letniego za to że chciał tylko wnieść race.
    Warszawa Rządzi !!!

Uprawnienia umieszczania postów