Stadion Legii cd.

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Legia_____
    Legionista
    • 05.2003
    • 42

    Stadion Legii cd.

    Nie będe pisał o spolkach czy inwestorach którzy mają nasz stadion robić, ale chciałbym wiedzieć jak według was powinien wyglądać nowy stadion Legii? Ile powinno być na nim miejsc, jakie powinny być trybuny, czy robić rozsuwany dach? Jak powinien wyglądać z zewnątrz? Wreszcie, czy zostawić te trybuny co są i je tylko "rozwinąć" czy zburzyć je i budowac od nowa? Ja osobiście nie wyobrażam sobie Legii bez ŻYLETY ale jak by nie patrzeć, ta trybuna jest dosyć daleko od murawy a nowy stadion, wydaje mi się, lepiej żeby miał trybuny blisko murawy.

    Jakie jest wasze zdanie na temat nowego stadionu?
  • szczepan
    Legionista
    • 05.2003
    • 5531

    #2
    jak dla mnie zeby stadion WP byl uwazany za nowoczesny to napewno musi powstac cala infrastruktura wokol niego, parkingi, miejsca gdzie mozna zjesc, sale klubowe, szatnie, sadze ze wyburzanie nie wchodzi w gre... Legia musi grac zeby zarabiac... sadze ze najwieksze szanse na rozbudowe maja luki i kryta... powinny zostac powiekszone i zadaszone a co do zylety to wydaje mi sie ze stracilaby one troche ze swojego uroku gdyby byla zamknieta wiec moze tylko powiekszenie trybun??
    ________________________________________

    _______________________________________
    mnie tu nie ma

    Komentarz

    • Adis

      #3
      Zamieszczone przez szczepan
      jak dla mnie zeby stadion WP byl uwazany za nowoczesny to napewno musi powstac cala infrastruktura wokol niego, parkingi, miejsca gdzie mozna zjesc, sale klubowe, szatnie, sadze ze wyburzanie nie wchodzi w gre... Legia musi grac zeby zarabiac... sadze ze najwieksze szanse na rozbudowe maja luki i kryta... powinny zostac powiekszone i zadaszone a co do zylety to wydaje mi sie ze stracilaby one troche ze swojego uroku gdyby byla zamknieta wiec moze tylko powiekszenie trybun??
      Nic dodać nic ująć...!!!

      AVE :+: LEGIA

      Komentarz

      • Raffi
        *****istrator
        • 05.2003
        • 13553

        #4
        Możemy sobie różne chcieć, ale Żyleta NA PEWNO będzie wyburzona, bo jest zbudowana na wale ziemnym, a pod trybuną ma być hala.
        Pojemnośc - można się domyślać, że będzie 30-34.000. OCzywiście zawsze jest pytanie: kiedy?
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz

        • Radio
          Legionista
          • 05.2003
          • 295

          #5
          Łuki jak najszybciej do wyburzenia! Kryta do medernizacji (choć tu napewno musi się wypowiedzieć konserwator zabytków). A Żyleta do powiększenia. Tylko pewnie jak znam żeczywistość stadionową po modernizacji Żyleta (kibice) przeniosą się na łuki. Jeżli jednak to na Długiej trybunie zostanie Żyleta to naj gorszą rzeczą jak by było zrobienie jej piętrowej No chyba że budujemy coś w rodzaju San Siro. Ale przy 30-35 tysiącach to by było straszne (podział Żylety na piętra).
          Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

          Komentarz

          • krzysiek_
            Legionista
            • 05.2003
            • 10

            #6
            Re: Stadion Legii cd.

            stadion legi powinien być stopniowo remontowany :fu: trybuna powinna być blizej murawy,a na krytej ' :cf0: niepowinno być zadnych słupów,stadion powinien być w miare nowoczesny :+: moze być dach rozsuwany :buhaha:

            Komentarz

            • C_D_R
              Legionista
              • 05.2003
              • 21

              #7
              Jak dla mnie to nie powinno być zadnego remontu ani rozbudowy, owszem sentyment jest ale powinno sie to wszystko zburzyć i od nowa wszystko wybudowac. rozbudowa budowli pamietajacej czasy wojny a i wczesniejsze to zdeczka mija sie z celem...jak juz placic to za cos konkretnego a nie za jakas prowizorke.
              http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

              Komentarz

              • MaxyM
                Legionista
                • 05.2003
                • 6189

                #8
                Bedzie jak old trafford - tfu - jak anfeld road :cz: - nie pic - szkodiz zdrowiu .

                Komentarz

                • biotronic
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 670

                  #9
                  tak ja poprosze rozsuwany dach, wysuwana murawe, pojemnosc 120.000, 5 poziomowe trybuny i wysuwane poprzeczki w bramkach (zeby latwiej sie bramy strzelalo)

                  a tak serio to trzeba wszystko wybudowac od nowa, a nowa Zyleta i tak bedzie w tym samym miejscy co teraz.
                  i co wazne, to zadbalbym o dobra akustyke stadionu, zeby mozna bylo zrobic prawdziwe pieklo.
                  bez podpisu

                  Komentarz

                  • Scorpion
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 47

                    #10
                    byleby było dużo miejsc dla gości :+:
                    http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFz0pce.jpg

                    WISŁA MISTRZ 2003 !!!

                    Komentarz

                    • Lawy
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 636

                      #11
                      Pojemność 35 tys. więcej nigdy nie przyjdzie (niestety), a na większym stadonie jak nawet przyjdzie te 30 (choć nie wiem kiedy) to będzie to wygądać koszmarnie, nie dajboże jak w Lubinie (taaaaakie puchy).
                      Wysuwany dach?? nie w naszych warunkach (chodzi o kasę).
                      No i cała infrastruktura naokoło.

                      Komentarz

                      • Adis

                        #12
                        Zamieszczone przez biotronic
                        tak ja poprosze rozsuwany dach, wysuwana murawe, pojemnosc 120.000, 5 poziomowe trybuny
                        Ooo gdyby robili to co ktoś chce to byśmy mieli najlepszy stadion na świecie i pięci piętrowe trybuny z którego piątego poziomu bys nic nie widział Ale wątpię zeby na mecz legii przyszło przynajmniej 30 tys. ludzi??

                        8- 8-

                        Komentarz

                        • legart
                          Administrator
                          • 05.2003
                          • 9680

                          #13
                          Zamieszczone przez Scorpion
                          byleby było dużo miejsc dla gości :+:
                          5% z 30 tys. daje razem, cirka, no jakby nie liczyć 1,5 tys ustawowo dla gości, a serio w nowy stadion to uwierze jak na nim zasiąde albo moje dzieci albo wnuki.

                          Komentarz

                          • Q_(L)
                            Administrator
                            • 05.2003
                            • 3538

                            #14
                            Zamieszczone przez legart
                            Zamieszczone przez Scorpion
                            byleby było dużo miejsc dla gości :+:
                            5% z 30 tys. daje razem, cirka, no jakby nie liczyć 1,5 tys ustawowo dla gości, a serio w nowy stadion to uwierze jak na nim zasiąde albo moje dzieci albo wnuki.
                            Ja zacznę wierzyć jak zobacze pracę, a uwierzę jak wybudują... :/

                            Legart... to, że usiądziemy z dziećmi na nowym stationie to na razie SF, ale wierzyć trzeba... nie???
                            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

                            Komentarz

                            • Chopin_Legionista
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 37

                              #15
                              a ja mysle , ze w najblizszych latach nic z budową stadionu sie nie ruszy ... :fu:
                              -=FNTW=-
                              http://www.localinfo.prv.pl OKS OTWOCK FANS
                              OTWOCK ZAWSZE Z LEGIĄ !

                              Komentarz

                              Pracuję...