NBA

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gonzo(L)
    Legionista
    • 11.2007
    • 2339

    Zamieszczone przez Powiśle
    Do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę czasu, ale już teraz zapraszam na priv wszystkich zainteresowanych udziałem w Fantasy NBA
    poszedł priv.

    Komentarz

    • me(L)u
      Legionista
      • 07.2004
      • 2832

      Zamieszczone przez Peace
      Czas najwyższy wymieszać play-offy wschodu z zachodem, a kolejność rozstawienia wyznaczać zgodnie z ilością zwycięstw.
      Nie bluźnij. Pomysł idiotyczny, wymyślony przez telewizję

      Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

      Komentarz

      • adamdent
        Legionista
        • 05.2018
        • 9

        nieciekawie

        Komentarz

        • Flip
          Legionista
          • 12.2004
          • 6071

          Zamieszczone przez me(L)u
          Nie bluźnij. Pomysł idiotyczny, wymyślony przez telewizję

          Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
          Z jednej strony idiotyczny, podważający lata tradycji Ligi. Mówi się, że lepsze jest wrogiem dobrego... Ale jeśli popatrzymy na to co się dzieje w lidze, jak narasta dysproporcja pomiędzy Zachodem i Wchodem, jak pogłębiają się różnice w potencjale konferencji, no to już należy się zastanowić czy i jak można na to wpłynąć.
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

          Komentarz

          • snorri
            Legionista
            • 10.2016
            • 868

            Też jestem za tym, aby porzucić w play-off podział na wschód i zachód, niech zagrają dwie najlepsze drużyny ligi w finale.

            Komentarz

            • Marcinho
              Legionista
              • 10.2018
              • 68

              Pierwsze dwa mecze nowego sezonu bez niespodzianek. Boston i GSW ze zwycięstwami. Zobaczymy jak rozpoczną gracze Rockets.

              Komentarz

              • Antares
                Legionista
                • 08.2012
                • 6339

                Nie w tę stronę ta liga idzie. Zero obrony, jak nawet ktoś próbuje to sędziowie wszystko gwiżdżą jako faule. 6 sekundowe akcje i ciągłe rzuty za 3 pkt, niedługo zespoły po 180 punktów w meczu będą rzucać.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

                Komentarz

                • Gelo85
                  Czerwona kartka
                  • 03.2018
                  • 1038

                  Ostatnio mało interesuje się NBA. Przeglądałem tylko wyniki i właśnie rzuciło mi się w oczy, że większość wyników jak w meczu gwiazd.
                  To stały trend czy po prostu radosny początek sezonu ?

                  Komentarz

                  • Marcinho
                    Legionista
                    • 10.2018
                    • 68

                    To niezłe baty dostało GSW od Milwaukee i to u siebie. Phoenix zaś przegrał wygrany mecz. Gortat w trzecim meczu z rzędu nie wyszedł na parkiet. Los Angeles Clippers przegrali z Portland.

                    A co wyczyniał Irwing to głowa mała. 39 pkt

                    Komentarz

                    • FakieSmith
                      Legionista
                      • 11.2018
                      • 1

                      Raptors! Leonard jest facetem. Zdecydowanie postawię drużynę na finały!
                      Ostatnio edytowany przez FakieSmith; 155673. Powód: wrong

                      Komentarz

                      • Tom Kruz
                        Legionista
                        • 05.2006
                        • 5877

                        Wyniki z dzisiejszej nocy: Warriors - Pelicans 147:140 (bez dogrywki) i Rockets - Nets 142:145 (w dogrywce 11:14). To jeszcze poważna liga czy już tylko konkursy strzelców? Tutaj przynajmniej mecze dość wyrównane, ale w innych często różnica jest kolosalna (vide 76ers-Timberwolves z 16 stycznia 149-107, z czego do przerwy 83:58 . Zgadzam się, że coś chyba poszło nie tak.
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                        Komentarz

                        • snorri
                          Legionista
                          • 10.2016
                          • 868

                          Od dawna mówi się że w NBA poważna koszykówka zaczyna się od play-off, sezon zasadniczy to chyba teraz jakiś konkurs kto rzuci więcej, słynne "defence" skandowane z trybun to już historia, bo nie ma tego za wiele w sezonie zasadniczym. Obecnie więcej meczy przypomina popisy Harlem Globetrotters, czyli rozrywka dla gawiedzi z elementami sportu.

                          Komentarz

                          • TNTP
                            Legionista
                            • 06.2009
                            • 7085

                            Oj pierdolicie koledzy i to całkiem konkretnie, także nawet nie wiem z której strony się za to zabrać.
                            Średnia punktowa po fatalnym początku wieku - kiedy pierwszy raz od lat 50 spadła poniżej 100pkt na mecz, to ~110 punktów, czyli tyle samo co w dobrych dla koszykówki latach 80.
                            Te pretensje o obronę, czy tam jej brak są tez mocno przesadzone - zaczynajac od tego, że dziś gwiżdże sie mniej fauli niż chociażby 20 lat temu, to po prostu twarda obrona nie sprawdza się przy dzisiejszych systemach gry - szybszych, bardziej atletycznych, znacznie więcej rzutów z dystansu niż w czasach dajmy na to Jordana.
                            Tak samo dziwnie wyglądają te pretensje o 3. Po prostu matematycznie wychodzi na to, że bardziej się opłaca rzucać z dystansu - dodatkowo jak sie dużo rzuca to i przeciwnik musi wyjść wyżej co daje więcej miejsca bliżej kosza.
                            W ciagu ostatnich 30 lat skuteczność za 3 skoczyła z ~25% do -35%, a 2 i 1 utrzymuje sie na tym samym poziomie - ba jest ona gorsza niż kiedyś.
                            Jeśli możemy mowić o jakichś zagrożeniach odnośnie samej NBA to ja bym bardziej ich upatrywał w tym że dziwnie to może zabrzmi ale koszykarze są coraz więksi i mocniejsi.
                            To juz praktycznie dziś zaorało rolę centrów i stworzyło jakichś multirole playerow co obskakują 3, ba nawet 4 pozycje.
                            Takze zamiast pomysłów mixowania konferencji - co to miałoby niby zmienić w samej grze ?, to poważnie zastanowiłbym sie nad zmianami dotyczącymi samego rozmiaru boiska/kosza.
                            Wiem że to może dziwnie brzmi, ale jeśli mamy szukać na sile większego balansu w grze, to jest najprostsze rozwiązanie
                            Lieber tot als rot!!

                            Komentarz

                            • R.
                              Legionista
                              • 02.2007
                              • 9675

                              Jakiś czas temu oglądałem ten filmik i tam gość fajnie tłumaczy co się w tej NBA zmieniło w ostatnich latach. Mniejsze znaczenie obrony, mniejsze znaczenie podkoszowych(odchodzenie od typowych centrów) duże znaczenie trójek.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                              Komentarz

                              • TNTP
                                Legionista
                                • 06.2009
                                • 7085

                                Zamieszczone przez Raffels
                                Jakiś czas temu oglądałem ten filmik i tam gość fajnie tłumaczy co się w tej NBA zmieniło w ostatnich latach. Mniejsze znaczenie obrony, mniejsze znaczenie podkoszowych(odchodzenie od typowych centrów) duże znaczenie trójek.
                                https://www.youtube.com/watch?v=yv1nAw75pho
                                Ja w jakimś stopniu pod wpływem tego filmu napisałem co napisałem
                                W sensie, że miałem kilka wolnych dni i na nowo zacząłem sie NBA interesować, a filmiki wrzucane przez tego gościa są chyba najciekawszej z tego co w polskim necie powstaje o NBA
                                Lieber tot als rot!!

                                Komentarz

                                Pracuję...