NBA

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mski
    Legionista
    • 07.2013
    • 833

    Zamieszczone przez Somebody
    Kolega chyba przespał tegoroczne offseason
    Oczywiście chodziło mi o obwód Jak tak patrzyłem na rooster no nie wyglądało to szałowo. O PG i Melo pamiętam

    Komentarz

    • Somebody
      Legionista
      • 01.2011
      • 1080

      Zamieszczone przez mski
      Oczywiście chodziło mi o obwód Jak tak patrzyłem na rooster no nie wyglądało to szałowo. O PG i Melo pamiętam
      Dramatu z tym w OKC nie ma, bo George zaczynał swoją przygodę w NBA właśnie na tej pozycji. Od biedy można ustawić obwód Russ&PG&Melo i wtedy przynajmniej po jednej stronie parkietu powinno to wyglądać imponująco. Ogólnie OKC będzie zajebistym zespołem do oglądania, bo do tej plejady gwiazd dochodzi ogarnięty trener jakim jest Donovan.

      Jeżeli nie pozabijają się o piłkę, a Donovan skitra gdzieś Melo w obronie, to ja zacieram ręce na myśl o finale konferencji

      Komentarz

      • Krzychu555
        Legionista
        • 07.2017
        • 19

        Na Igrzyskach Melo pokazał, że potrafi grać z głową, a PG chyba zrobi wszystko dla $$$$ w nowym kontrakcie. Także OKC może sporo namieszać.

        Komentarz

        • Mu(L)timaster
          Legionista
          • 12.2011
          • 841

          Mnie ciekawi gra Houston Rockets. Wątpiłem we współpracę Hardena i CP3, a póki co prezentują się obiecująco i potrafią znaleźć równowagę w dzieleniu się piłką (dziś obaj zanotowali dwucyfrową liczbę asyst).
          Wiadomo, że mecze przedsezonowe nie są wyznacznikiem, ale Rockets mogą w tym sezonie nieco zamieszać na Zachodzie.
          Poza tym trafiają ostatnio mnóstwo trójek.

          Swoją drogą dysproporcje między Wschodem, a Zachodem są bardzo duże.

          Osobiście przez sentyment do lat 90. kibicuję Chicago Bulls, ale w tym sezonie mają tak dramatycznie słabą ekipę, że ponad 10 zwycięstw w sezonie uznam za sukces.

          Ciekawe zmiany w All-Star Game. Ostatecznego wyboru będą dokonywać gracze z największą liczbą głosów.
          Może być ciekawie jeśli np. Westbrookowi przyjdzie decydować czy wybrać Duranta do ekipy

          Generalnie zapowiada się, że znowu finały rozegrane zostaną między Warriors i Cavs ze wskazaniem na tych pierwszych.
          Ostatnio edytowany przez Mu(L)timaster; 54861.

          Komentarz

          • Makrel
            Legionista
            • 02.2012
            • 1870



            Kontuzja gracza Boston w meczu z Cavs.
            Masakrycznie to wyglądało.

            Komentarz

            • Mu(L)timaster
              Legionista
              • 12.2011
              • 841

              W Chicago Bulls Bobby Portis pobił na treningu Mirotica. Degrengolady w Bulls ciąg dalszy.

              Komentarz

              • Krzychu555
                Legionista
                • 07.2017
                • 19

                Przestało mi bić serce na parę minut jak to zobaczyłem. Miesiące treningów, sezon w prime i my kibcie czekali na ten mecz a tu taka tragedia.
                Całe szczęście już śmiga o własnych siłach i trenuje.

                Komentarz

                • dani44
                  Legionista
                  • 12.2017
                  • 3

                  Gordona szkoda, bardzo szkoda, ale nie myślałem, że Boston będzie tak dzielił i rządził bez niego. Dla mnie obok Hjuston to największa pozytywna niespodzianka tego sezonu.

                  Komentarz

                  • Flip
                    Legionista
                    • 12.2004
                    • 6071

                    Kapitalny pierwszy post

                    Co masz na myśli? Trady w Cleveland, czy co takiego
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                    Komentarz

                    • Krzychu555
                      Legionista
                      • 07.2017
                      • 19

                      Ostatnio edytowany przez Krzychu555; 149514. Powód: zly link

                      Komentarz

                      • Chmielo
                        Legionista
                        • 08.2010
                        • 10142



                        A Melanż Trwa...

                        Komentarz

                        • Barto(L)d
                          Legionista
                          • 06.2005
                          • 1180

                          A jaki był wynik?

                          Komentarz

                          • Krzychu555
                            Legionista
                            • 07.2017
                            • 19

                            Cześć,
                            jakie wasze typy na play off?

                            Komentarz

                            • Flip
                              Legionista
                              • 12.2004
                              • 6071

                              Kiedyś pięknie żył ten temat, długie posty, merytoryczne (mniej lub bardziej) dyskusje, a teraz gdy właśnie zamknęliśmy jeden z najciekawszych RS w historii i zapowiada się fenomenalny post-season, temat jest w stanie agonalnym.

                              Co mnie będzie interesowało najbardziej w tych Play Offach?

                              1) Of course, LBJ i jego kumple. Zaczynają z 4 miejsca, w ostatnich tygodniach, bywało bardzo różnie, ale bądźmy szczerzy to wciąż faworyci do wygrania Wschodu.

                              2) Philadelphia. Trust the process. 16 wygranych z rzędu (co prawda terminarz sprzyjał, ale to młody team i w dodatku bez Embiida) i naprawdę myślę, że jest szansa na finał Wschodu vs. Cavaliers.

                              3) Utah. Mądrze zbudowany team, kapitalny w defensywie Gobert, rewelacyjny Rookie Mitchell i do tego poukładana pod kątem zagrywek ekipa. Kluczem zdrowy Rubio.

                              4) GSW. No nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie gdyby nie udało im się awansować do finału. Bez Curriego wyglądają źle i to pomimo tego, że wciąż w drużynie jest 3 All Starów. Pewnie mogą się dopiero potknąć na finale konferencji, aż żal, że Leonard jest połamany bo inaczej Spursi mogli by im się do dupska dobrać już w 1r.

                              Moje typy na 1r.

                              Wschód

                              Toronto - Washington 4-1
                              Boston - Millwaukee 3-4
                              76ers - Miami 4-2
                              Cleveland - Indiana 4-1

                              Zachód

                              Houston - Timberwolves 4-1
                              GSW - Spurs 4-1
                              PTB - NOP 4-0
                              OKC - Jazz 3-4

                              To na razie tyle, może się znajdą fani Basketu, żebym sam ze sobą nie pisał
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

                              Komentarz

                              • Krzychu555
                                Legionista
                                • 07.2017
                                • 19

                                Zamieszczone przez Flip
                                Kiedyś pięknie żył ten temat, długie posty, merytoryczne (mniej lub bardziej) dyskusje, a teraz gdy właśnie zamknęliśmy jeden z najciekawszych RS w historii i zapowiada się fenomenalny post-season, temat jest w stanie agonalnym.

                                Co mnie będzie interesowało najbardziej w tych Play Offach?

                                1) Of course, LBJ i jego kumple. Zaczynają z 4 miejsca, w ostatnich tygodniach, bywało bardzo różnie, ale bądźmy szczerzy to wciąż faworyci do wygrania Wschodu.

                                2) Philadelphia. Trust the process. 16 wygranych z rzędu (co prawda terminarz sprzyjał, ale to młody team i w dodatku bez Embiida) i naprawdę myślę, że jest szansa na finał Wschodu vs. Cavaliers.

                                3) Utah. Mądrze zbudowany team, kapitalny w defensywie Gobert, rewelacyjny Rookie Mitchell i do tego poukładana pod kątem zagrywek ekipa. Kluczem zdrowy Rubio.

                                4) GSW. No nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie gdyby nie udało im się awansować do finału. Bez Curriego wyglądają źle i to pomimo tego, że wciąż w drużynie jest 3 All Starów. Pewnie mogą się dopiero potknąć na finale konferencji, aż żal, że Leonard jest połamany bo inaczej Spursi mogli by im się do dupska dobrać już w 1r.

                                Moje typy na 1r.

                                Wschód

                                Toronto - Washington 4-1
                                Boston - Millwaukee 3-4
                                76ers - Miami 4-2
                                Cleveland - Indiana 4-1

                                Zachód

                                Houston - Timberwolves 4-1
                                GSW - Spurs 4-1
                                PTB - NOP 4-0
                                OKC - Jazz 3-4

                                To na razie tyle, może się znajdą fani Basketu, żebym sam ze sobą nie pisał
                                Szkoda, że sam nie napisałem swoich typów.

                                Jak dla mnie dzisiaj LBJ odpadnie ze swoja armią. Bardzo chciałbym Utha w finale przynajmniej konferencji.
                                Niestety zachód ma pewnego misia, Boston połamany, Cavs to cień Cavs, Toronto to nie team na playoffs.
                                Co do półfinałów to moje typy to:

                                Raptors - Indiana 3:4
                                Boston - Sixers 4:3

                                Rakiety - Utha 3:4
                                GSW- Pelicans 4:2 -nawet bez Currego nie widzę innej opcji. Jeśli AD wskoczy na jeszcze wyższy poziom to może moze.
                                Pozdro

                                Komentarz

                                Pracuję...